Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Jednosložková průmyslová lepidla do interiéru/exteriéru

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Pattex Chemoprén Extrém

Pattex Chemoprén Extrém, 50 ml

62

od 61 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Specialní kontaktní lepidlo pro extrémně namáhané spoje s vyšší odolností. Bez obsahu toluenu, odolává vodě a teplotě do +110°C, odolává dlouhotrvajícímu ohýbání. Je vhodné k lepení kůže, gumy, …

od 61 Kč

v 76 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml černé

Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml černé

39

od 149 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…

od 149 Kč

v 81 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Silver Line 40221TS 750 ml

Den Braven Silver Line 40221TS 750 ml

97

od 99 Kč

  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš
  • 750 ml

Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo je speciálně vyvinuté pro požadavek lepení lehkých izolačních materiálů a dekorativních prvků z polystyrenu na svislé konstrukce. Je skvělé při…

od 99 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Patexx Chemoprén univerzál

Patexx Chemoprén univerzál, 50 ml

22

od 61 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • 50 ml

Patexx Chemoprén univerzál slouží na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např.: dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho další. Na…

od 61 Kč

v 79 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Mamut Total 51920BD 290 ml

Den Braven Mamut Total 51920BD 290 ml

16

od 167 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml

Extra silné mrazuvzdorné lepidlo určené pro práci v domácnosti i průmyslu. Slouží k fixaci topných kabelů na střechu a do okapů.

od 167 Kč

v 75 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Thermo Kleber 40221TH 750 ml

Den Braven Thermo Kleber 40221TH 750 ml

41

od 139 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 750 ml

Je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuté pro vysoce efektivní lepení a montáž izolačních systémů ETICS. Vhodné i při vyplňování spár mezi tepelně izolačními…

od 139 Kč

v 35 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex One for All HT 1875422 440 g

Pattex One for All HT 1875422 440 g

12

od 133 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 0 ml

Extrémnmě silné montážní lepidlo na Flextec polymerové bázi s počáteční fixací až 350 kg/m².

od 133 Kč

v 35 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Turbo Speed 750 ml

Den Braven Turbo Speed 750 ml

18

od 155 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Ve spreji
  • 750 ml

Vysoce kvalitní a víceúčelové PU lepidlo bylo speciálně vyvinuto pro rychlé lepení s počátkem tuhnutí již po 60 sekundách. Lepidlo má výbornou přilnavost na většinu stavebních podkladů – beton, …

od 155 Kč

v 44 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite Super Bond Liquid 3 g

Loctite Super Bond Liquid 3 g

26

od 37 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • 0 kg

Univerzální tekuté sekundové lepidlo vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva a kovů. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyren a jemné kůže.

od 37 Kč

v 56 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 60A konstrukční lepidlo 300 ml

Soudal 60A konstrukční lepidlo 300 ml

27

od 181 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 300 ml

Soudal 60A konstrukční lepidlo znamená konstrukční lepení dřevěných částí, dřevěných konstrukčních prvků a nábytku, lepení mnoha dalších druhů materiálů jako cihly, beton, kovy, guma, …

od 181 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50252FF 500 ml

Den Braven 50252FF 500 ml

5

od 249 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 500 ml

Den Braven na dřevo D4 slouží pro lepení plošných spojů s požadavkem odolnosti proti povětrnostním vlivům a teplotním výkyvům např. lepení dřevěných kazet do venkovních vchodových dveří apod. …

od 249 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Thermo Kleber Roof 40221RF 750 ml

Den Braven Thermo Kleber Roof 40221RF 750 ml

2

od 145 Kč

  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš
  • 750 ml

Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuto pro požadavek lepení lehkých, tepelně izolačních materiálů z expandovaného (EPS) a extrudovaného (XPS) polystyrenu. Výborné…

od 145 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex 100% Lepidlo gel

Pattex 100% Lepidlo gel, 8 g

10

od 68 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Univerzální flexibilní lepidlo s gelovou konzistencí na bázi Flextec polymeru je bez obsahu rozpouštědel. Je ideální k lepení a drobným opravám namáhaných spojů. Díky své gelové konzistenci…

od 68 Kč

v 37 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml šedé

Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml šedé

26

od 149 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml

Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…

od 149 Kč

v 47 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Lepidlo na parozábrany PROFI Den Braven 310 ml - zelená

Lepidlo na parozábrany PROFI Den Braven 310 ml - zelená

22

od 125 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 310 ml

Jednosložkové lepidlo bez rozpouštědel, které vytváří vysoce lepivý plasticko-elastický spoj. Materiál SPUR - polymer trvale elastický spoj vysoká lepivost a přilnavost k materiálům jako je…

od 125 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Duo Flex L8600

Den Braven Duo Flex L8600, 5 kg

6

od 1 239 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Den Braven Duo Flex L8600 je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Ideální pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, …

od 1 239 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo DEKALIN Dekasyl MS-2 290 ml

DEKALIN Dekasyl MS-2 290 ml

11

od 408 Kč

  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml

Dekasyl MS-2 od Dekalin je lepidlo na bázi MS polymeru, které slouží zároveň jako tmel. Výhodou tohoto produktu je moderní lepení lepicí technikou MS. Lepení nabízí mnoho výhod na rozdíl od…

od 408 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 30811RL 310 ml

Den Braven 30811RL 310 ml

14

od 160 Kč

  • Voděodolné
  • Na sklo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 280 ml

Lepidlo Den Braven 30811RL je určeno pro lepení celoskleněných akvárií, terárií, želvárií, skleněných vitrín, tmelení skleněných fasád budov, skleněných konstrukcí výstavních ploch, tmelení…

od 160 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Liquid Rubber 50 ml

Bison Liquid Rubber 50 ml

28

od 197 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 50 ml

Průhledná pasta s polyesterovou záplatou na opravy, ochranu a impregnaci. Pasta je pevná, vodovzdorná, pružná, má dlouhou životnost a vyplňuje spáry. Je vhodná pro opravy sportovní obuvi, …

od 197 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal PU 66A 250 g

Soudal PU 66A 250 g

19

od 134 Kč

536 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • 0,25 kg

Polyuretanové lepidlo, které se vyznačuje krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204). Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, vyznačuje se…

od 134 Kč

od 536 Kč/kg

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50702RL 20 g

Den Braven 50702RL 20 g

2

od 78 Kč

3 900 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 0,02 kg

Sekundové lepidlo určené pro kontaktní lepení s velmi rychlým vytvrzovacím účinkem. Umožňuje lepení tvrdého PVC, pryže, kovů, skla a vzájemné kombinace těchto materiálů. Lepení O kroužků…

od 78 Kč

od 3 900 Kč/kg

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D3

Den Braven Woodfix D3, 500 g

17

od 103 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Den Braven Woodfix D3 je lepidlo na bázi vodní disperze s vysokou počáteční lepivostí. Splňuje podmínky pro klimatické namáhání pro třídu D3. Je určené pro truhláře, k lepení montážních a…

od 103 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Lepidlo na parozábrany 50308FO 310 ml

Den Braven Lepidlo na parozábrany 50308FO 310 ml

3

od 89 Kč

  • Jednosložkové
  • Na PVC
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 310 ml

Lepidlo na parozábrany Den Braven je vhodné pro lepení obtížně spojitelných materiálů jako je polyetylen a polypropylen. Jeho uplatnění je především pro lepení parotěsných zábran podstřešních…

od 89 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kores Power Glue Gel 3 × 1 g

Kores Power Glue Gel 3 × 1 g

11

od 42 Kč

  • Univerzální
  • V tubě
  • 0 kg

Kores Power Glue Gel je vteřinové lepidlo vhodné na všechny druhy materiálů. Má trvalý a okamžitý účinek. Samopropichovací víčko - lepidlo otevřete pouhým pootočením. Balení na blistru obsahuje…

od 42 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Illbruck PU010 750 ml

Illbruck PU010 750 ml

3

od 179 Kč

195 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš
  • 750 ml
  • 0,92 kg

Illbruck PU010 je unikátní jednokomponentní polyuretanové lepidlo pro Etics určené k lepení desek z polystyrenu (EPS, XPS) na podklady jako jsou beton, omítka, OSB desky, dřevo. Je ideální také…

od 179 Kč

od 195 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 406

Loctite 406, 20 g

10

od 284 Kč

14 222 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Jednosložkové
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 0,02 kg

Vteřinové lepidlo Loctite 406 je přednostně určeno pro plasty, elastomery, pryž a tam, kde je požadována velmi krátká doba fixace. Zaručuje velmi vysokou pevnost spoje také u problematicky…

od 284 Kč

od 14 222 Kč/kg

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g

Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g

6

od 115 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Interiér/exteriér

Disperzní lepidlo Dispercoll D3 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou). Vytváří elastické spoje…

od 115 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Mamut Glue bílé 290 ml

Den Braven Mamut Glue bílé 290 ml

35

od 138 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na sklo
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…

od 138 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 67A vodostálé 750 g

Soudal 67A vodostálé 750 g

21

od 180 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě

Soudal 67A vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a…

od 180 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite Super Atak 3 g

Loctite Super Atak 3 g

2

od 55 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • 0 kg

Loctite Super Attak Universal je univerzální tekuté sekundové lepidlo, které je vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva a kovů. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyrenu a…

od 55 Kč

v 38 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Rakoll GXL 4 5 kg

Rakoll GXL 4 5 kg

41

od 918 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Rakoll GXL 4 je PVAc lepidlo s vynikající voděodolností. Jednosložkový rychle vytvrzující krátký lisovací čas, dobré spojení u těžko lepitelných dřevin.

od 918 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Grizzly Montage Extreme White 435 g

Bison Grizzly Montage Extreme White 435 g

22

od 157 Kč

357 Kč/kg
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 0,44 kg

Poznejte neuvěřitelnou sílu univerzálního montážního lepidla Grizzly Montage Extreme White od značky Bison. Lepidlo je určeno pro laiky i profesionály a svou práci dokonale zastane doma, na…

od 157 Kč

od 357 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Distyk Saurus High Tack bílé 290 ml

Distyk Saurus High Tack bílé 290 ml

23

od 114 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml

Výkonné lepidlo pro mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční pevností. Přilepí i těžké předměty extrémní silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Nahrazuje hřebíky, …

od 114 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Power Kleber D4 Extra 00432DBX 300 ml

Den Braven Power Kleber D4 Extra 00432DBX 300 ml

od 154 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Den Braven Power Kleber D4 Extra je jednosložkové lepidlo na bázi polyuretanu, které neobsahuje ředidla. Oproti standardnímu Power Kleberu se vyznačuje rychlejším schnutím. Další výhodou je, že…

od 154 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo BOLL Vysokoteplotní silikon 0070105 černý 290 ml

BOLL Vysokoteplotní silikon 0070105 černý 290 ml

8

od 173 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na kov
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér

BOLL 0070105 je jednosložková silikonová hmota odolná vůči teplotám do 350°C s vysokým stupněm elasticity. Používá se na místech obzvláště vystavených působení vysokých teplot, jako jsou…

od 173 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex tepelně odolný tmel červený 280 ml

Pattex tepelně odolný tmel červený 280 ml

6

od 164 Kč

  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 280 ml

Popis produktu: Pattex koupelny a kuchyně je jednosložkový acetoxy silikonový tmel pro univerzální použití v interiéru i exteriéru. Na utěsňování spár v sanitární oblasti, sprchových koutů, …

od 164 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Metal Lock 10 ml

Bison Metal Lock 10 ml

4

od 123 Kč

12 300 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na kov
  • V tubě
  • 10 ml
  • 0,01 kg

Speciální anaerobní lepidlo určené pro zajištění kovových matek, šroubů a závlaček proti uvolnění při nárazech a vibracích. Fixace tímto lepidlem je střední pevnosti (šroubový spoj lze rozebrat…

od 123 Kč

od 12 300 Kč/kg

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 40221PK 750 ml

Den Braven 40221PK 750 ml

1

od 143 Kč

  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér
  • 750 ml

Lepidlo Den Braven 40221PK, známé rovněž jako PERIFIX KLEBER, je jednosložková nízkoexpanzní polyuretanová pěna. Tento produkt je určen především pro průmyslové a profesionální použití, a je…

od 143 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 66A 750 g

Soudal 66A 750 g

31

od 273 Kč

364 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 0,75 kg

Soudal polyuretanové lepidlo na dřevo 66A se vyznačuje se krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204). Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, …

od 273 Kč

od 364 Kč/kg

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 648

Loctite 648, 5 ml

4

od 123 Kč

  • Upevnění ložisek
  • 0,5 ml

Loctite 648 je určen pro spojování lícovaných válcových součástí kde je požadována tepelná odolnost. Produkt vytvrzuje bez přístupu vzduchu ve spáře mezi lepenými kovovými povrchy a zabraňuje…

od 123 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Distyk 30901DEU 300 ml

Distyk 30901DEU 300 ml

3

od 398 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • 300 ml

Den Braven Distyk 30901DEU je jednosložkový transparentní izolační gel pro univerzální použití. Vytváří rozebíratelný voděodolný spoj. Nepřetržitá pracovní teplota je od -60 °C do 200 °C.

od 398 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Debbex 40520DBX 750 ml

Den Braven Debbex 40520DBX 750 ml

od 159 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Lepidlo Den Braven Debbex Wood & Stone je jednosložková polyuretanová pěna určená pro lepení široké škály materiálů, jako jsou kámen, dřevo a cihly. Díky svému složení zajišťuje rychlou…

od 159 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 60030DBX 50 ml

Den Braven 60030DBX 50 ml

2

od 42 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Při výběru vhodného lepidla pro realizaci nejrůznějších oprav či spojů v interiéru i exteriéru je důležité zohlednit typ lepidla, jeho balení a objem, aby vyhovoval danému účelu. Jednosložkové…

od 42 Kč

v 30 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Repair Special 30 g

Pattex Repair Special 30 g

4

od 69 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Lepidlo slouží k lepení tvrzeného i měkčeného PVC, ABS, plexiskla, polykarbonátu apod.

od 69 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie