Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Jednosložková průmyslová lepidla do interiéru
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Mamut Glue Crystal, 25 ml
od 57 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér
- 25 ml
Den Braven Mamut Glue Crystal je lepidlo na bázi MS polymerů. Je vhodné všude tam, kde je vyžadován transparentní (průhledný) spoj. Univerzální lepidlo je vhodné pro lepení mnoha stavebních…
Den Braven 50906RL 310 ml
od 46 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Kartuš
Den Braven 50906RL je lepidlo určené na lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění…
Den Braven Turbo Speed 750 ml
od 155 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Ve spreji
- 750 ml
Vysoce kvalitní a víceúčelové PU lepidlo bylo speciálně vyvinuto pro rychlé lepení s počátkem tuhnutí již po 60 sekundách. Lepidlo má výbornou přilnavost na většinu stavebních podkladů – beton, …
Kores Power Glue Gel 3 g
od 37 Kč
- Vteřinové
- V tubě
- 0 kg
Power Glue Gel je vteřinové lepidlo lepí nejrůznější materiály: papír, textil, kůži, korek, dřevo, sklo, keramiku, kov, gumu či plasty. Balení má objem 3 g.
Den Braven Woodfix D3, 250 g
od 55 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Den Braven Woodfix D3 je lepidlo na bázi vodní disperze s vysokou počáteční lepivostí. Splňuje podmínky pro klimatické namáhání pro třídu D3. Je určené pro truhláře, k lepení montážních a…
Den Braven 50906BD 3 kg
od 197 Kč
66 Kč/kg- Disperzní
- Na polystyren
- V kbelíku
- Interiér
- 3 kg
Lepidlo je určeno pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností - vzniklých…
Soudal 67A vodostálé 750 g
od 180 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V tubě
Soudal 67A vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a…
Den Braven 50101RL 310 ml
od 72 Kč
- Disperzní
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- V tubě
- Interiér
Lepidlo se snadno aplikuje. Neobsahuje rozpouštědla. Má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je přetíratelné. Lepidlo vytváří trvale pevný, …
Den Braven 50904BD 1 kg
od 95 Kč
- Na polystyren
- 1 kg
Den Braven 50904BD slouží pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností -…
Den Braven Woodfix D2 500 g
od 99 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Jednosložkové disperzní lepidlo s rychlou vazbou, upravené speciálními přísadami. Lepidlo je na bázi vinylacetátového kopolymeru (PVAC) s charakteristickou vůní.
Druchema Dispercoll D2 s aplikátorem 500 g
od 113 Kč
226 Kč/kg- Disperzní
- Na dřevo
- V tubě
- 0,5 kg
Disperzní lepidlo Dispercoll D2 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D2 (interiér). Vytváří elastické spoje s vysokou pevností. Lepidlo…
Concorde Vteřinové lepidlo na blistru 3 g
od 9,32 Kč
- Vteřinové
- Univerzální
- V tubě
- 0 kg
Univerzální vteřinové lepidlo Concorde slouží pro velmi rychlé kontaktní lepení tvrdého PVC, pryže, kovů, skla, dřeva a vzájemné kombinace těchto materiálů. Spoj je po vytvrdnutí průhledný. …
HS Flamingo Rudokit NT 1350, 2 kg
od 220 Kč
110 Kč/kg- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér
- 2 kg
Lepidlo Rudokit NT 1350 se používá pro sezdívání tvarovek a lepení žáruvzdorného zdiva. Je obohaceno chemickým pojivem pro zvýšení pevnosti spoje v oblasti nízkých a středních teplot, při…
Uhu Metall, 30 g
od 74 Kč
2 467 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Interiér
- 0,03 kg
Mimořádně účinné, vysokopevnostní nestékavé kontaktní lepidlo. Určené pro lepení hladkých povrchů kovů i jiných materiálů.
Uzin KE 2000 S, 14 kg
od 2 459 Kč
176 Kč/kg- Disperzní
- Univerzální
- V kbelíku
- 14 kg
Univerzální disperzní přilnavé lepidlo s velmi vysokou lepivou silou pro všechny běžné druhy podlahových krytin.
Pattex Fix Super Interiér 50 g
od 68 Kč
1 360 Kč/kg- Univerzální
- V tubě
- 0,05 kg
Neprůhledné bílé lepidlo. Kvalitní a velmi silné lepidlo v plastové tubě, obsah 50 g využijete na všechny materiály. Aplikujte pouze přiměřenou vrstvu, stiskněte lepené díly k sobě a nechte…
Den Braven Akvaristické lepidlo černé 30815RL 310 ml
od 156 Kč
- Jednosložkové
- Na sklo
- Kartuš
- 310 ml
Lepidlo je odolné vlhku, vodě, povětrnostním vlivům a UV záření. Má velmi vysokou přilnavost k nesavým podkladům a vysokou elasticitu. Po úplném vytvrzení splňuje lepidlo podmínky pro styk s…
Den Braven 50408RL šedé 310 ml
od 78 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na polystyren
- Interiér
- 310 ml
Den Braven 50408RL je montážní lepidlo určené pro široké spektrum využití při lepení různých materiálů. Balení lepidla je v kartuši o objemu 310 ml, což je praktické pro snadnou aplikaci a…
Soudal 67A vodostálé 250 g
od 115 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Soudal 67A je vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Je vhodné pro konstrukční lepení dřevěných prvků ve…
Hit Office Taposa lepidla na tapety 1 l
od 39 Kč
- Jednosložkové
- Na tapety
- Tekuté
- Interiér
- 1000 ml
Lepidlo určené pro lepení papírových tapet na různé povrchy, jako jsou omítky zbavené malby, olejové a latexové nátěry nebo dřevo. Dodává se v tekutém stavu, což umožňuje snadné nanášení…
JK ANIMALS Akvarium Silikon 60 ml transparentní
od 61 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér
Transparentní silikonové lepidlo je určeno pro bezpečné pro použití v akvaristice. K vytvrzení dochází vlivem vlhkosti vzduchu pokojové teploty. Lepidlo lze použít například na lepení skel…
Weber Saint-Gobain For Klasik 25 kg
od 152 Kč
- Sádrové
- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V pytli
- Interiér
Pro minerální podklady jako je vápenocementová omítka a beton. Podlahy ve vlhkých provozech. K lepení keramických obkladů, nasákavých dlažeb do rozměrů 20x20 cm. Nedoporučuje se pro větší…
Samson Super Glue Extra 3 g
od 10 Kč
- Vteřinové
- Univerzální
- V tubě
- 0 kg
Samson Super Glue extra je kvalitní univerzální tekuté vteřinové lepidlo určené k lepení menších ploch celé řady materiálů. Hodí se například na dřevo, gumu, kovy, papír, kůži, plasty, keramiku, …
Soudal 24A 300 ml
od 86 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- Kartuš
- Interiér
Vysoce kvalitní a ihned použitelné lepidlo určené k lepení dlaždic a ostatních obkladových prvků na veškeré podklady. Lepidlo 24A je vysoce flexibilní, vhodné na podklad, který „pracuje“, po…
BOLL Lepidlo na automobilová skla 007004 310 ml
od 155 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na sklo
- Kartuš
- 310 ml
Jednosložková polyuretanová lepící hmota s rychlým vytvrzením za účasti vzdušné vlhkosti. Používá se k montáži automobilových skel. Lze ho používat v automobilech vybavených systémem airbagů.
Dispercoll D2 1 kg
od 213 Kč
- Na dřevo
- 1 kg
Polyvinylacetátové disperzní lepidlo na dřevo, umožňuje vodovzdorné lepení dle třídy D2. Je vhodné k lepení měkkého i tvrdého dřeva. Používá se pro lepení spárovek, spojení čep - dlab, montážní…
Den Braven CL 7300, 1 kg
od 87 Kč
- Disperzní
- Na PVC
- V kbelíku
- Interiér
- 1 kg
Den Braven CL 7300 je průmyslové lepidlo na bázi disperze, které neobsahuje rozpouštědla. Toto lepidlo je určeno pro vytváření trvale pevného a elastického spoje. Díky své snadné použitelnosti a…
Sika Bond-151 Object 17 kg
od 2 781 Kč
164 Kč/kg- Jednosložkové
- Na parkety
- V kbelíku
- 17 kg
SikaBond-151 Object je 1komponentní pružné lepidlo na lepení dřevěných podlahových prvků, s velmi dobrou zpracovatelností, na bázi STP (silane terminated polymer), bez obsahu rozpouštědel a…
Druchema Dispercoll D2 500 g
od 117 Kč
234 Kč/kg- Na dřevo
- Tekuté
- 0,5 kg
Dispercoll D2 je univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Lepidlo je určeno pro využití v obalové technice, …
Loctite Super Bond Control 3 g
od 130 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Tekuté
Loctite Super Bond Control je jednosložkové vteřinové tekuté lepidlo určené pro domácí použití. Toto lepidlo je navrženo tak, aby vytvářelo silné vazby mezi širokou škálou běžných materiálů, …
Tytan 60 sekund polyuretanové lepidlo trubičkové 750ml
od 184 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Tlaková láhev
- Interiér
- 750 ml
Tytan 60 sekund polyuretanové lepidlo má unikátní složení založené na TYTACK technologii, které vytváří rychlou počáteční vazbu po pouhých 60 vteřinách a nulovou expanzi, což zajistí stabilitu…
Soudal 62A lepidlo na dřevo 750 g
od 134 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, dřevotřísky, …
Den Braven Fixpren UNI 50 Plus, 3,6 kg
od 855 Kč
238 Kč/kg- 3,6 kg
Fixpren UNI 50 Plus je lepidlo určené pro lepení plstě, gumy, pryže, kůže, usní, plastu, dřeva, korku, betonu, keramických dlaždic. Dále pak k lepení střešních gumových hydroizolačních fólií na…
K-FLEX K-414 500 ml
od 339 Kč
- Jednosložkové
- V plechovce
- Interiér
- 500 ml
Lepidlo K-FLEX K-414 je určeno pro spojování kaučukových izolací. Je vhodné pro lepení izolací k sobě, ale také pro lepení izolací k podkladu. Nejčastěji se používá pro lepení k ocelovým nebo…
Kores White glue, 60 g
od 21 Kč
343 Kč/kg- Univerzální
- Tekuté
- 0,06 kg
Tekuté lepidlo Kores White glue je bílé disperzní PVA lepidlo s praktickým uzavíráním pro snadné a čisté použití. Lepí papír, lepenku, fotografie, lehké tkaniny, kůži, korek a dřevo. …
Tuba C studený svár 44 g
od 323 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na PVC
- V tubě
- Interiér
Studený spoj typ C je pasta určená ke sváření PVC za studena, k vodotěsnému svařování podlahových krytiny z PVC za studena se spárou od 0,3 do 4 mm. Tuba velikosti 44 g stačí přibližně na 15-20…
Loctite 242, 10 ml
od 309 Kč
- Jednosložkové
- Na kov
- V tubě
- Interiér
- 10 ml
Lepidlo Loctite 242 je jednosložkový produkt určený pro zajištění závitových spojů, které jsou vystaveny vibracím a rázům. Tento typ lepidla je vhodný pro použití na kovových materiálech, kde…
Den Braven 442071 250 ml
od 61 Kč
- Na dřevo
- 250 ml
Den Braven 442071 je lepidlo na dřevo na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní.
Bona R848, 15 kg
od 2 759 Kč
184 Kč/kg- Jednosložkové
- Univerzální
- Tekuté
- 15 kg
Bona R848 je elastické jednosložkové univerzální lepidlo na bázi silanu, určené pro lepení vícevrstvých dřevěných podlah (EN 14293) a masivních podlah. Ve vytvrzeném stavu je lepidlo odolné vůči…
Mapei Adesilex P22 bílé 5 kg
od 418 Kč
- Disperzní
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér
Disperzní lepidlo Mapei Adesilex P22 bílé je určeno pro lepení keramických obkladů v interiéru. Vyznačuje se sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí, což umožňuje přesné a…
Pattex Fix & Remove 3043617 44 g
od 115 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér
Lepidlo určené pro dočasné lepení v interiéru nabízí možnost pevného přichycení předmětů na různé neporézní povrchy s možností jejich pozdějšího odstranění bez zanechání zbytků lepidla. Je…
Weber Saint-Gobain LOD 521 LD 25 kg
od 179 Kč
7,15 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- V pytli
- Interiér
- 25 kg
Lepidlo je od značky Weber Saint Global. Lepidlo je na bázi anorganického pojiva, plniva a modifikujících přísad. Je určeno pro lepení obkladů a dlažby.
Mapei Ultrabond ECO MS 4LVT Wall & Floor 7 kg
od 3 289 Kč
470 Kč/kg- Jednosložkové
- Univerzální
- Interiér
- 7 kg
Mapei Ultrabond ECO MS 4LVT Wall & Floor 7 kg Mapei Ultrabond ECO MS 4LVT Wall & Floor je jednosložkové lepidlo určené speciálně pro interiérové použití. Tento produkt je ideální volbou pro…
Murexin X-Bond MS-K 509 Plus 16 kg
od 2 648 Kč
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
- Interiér
Toto lepidlo je určeno pro lepení dřevěných podlahovin v interiérech, kde je vyžadována vysoká odolnost a pružnost spoje. Jedná se o jednosložkové lepidlo na bázi MS polymerů, které neobsahuje…
Sovereign Trim Stay Automotive čalounické lepidlo ve spreji 500 ml
od 257 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Ve spreji
- Interiér
Sovereign Trim Stay Automotive je kontaktní lepidlo ve spreji vhodné pro širokou škálu čalounických prací, zejména v automobilovém průmyslu. Tento produkt nabízí objem 500 ml, což umožňuje…
Surefix Husté vteřinové lepidlo 20 g
od 94 Kč
4 700 Kč/kg- Vteřinové
- Jednosložkové
- Tekuté
- Interiér
- 0,02 kg
Surefix je jednosložkové kyanoakrylátové lepidlo husté viskozity. Je navržené pro použití v průmyslu a silně spojuje široké spektrum porézních a neporézních materiálů. Je ideální pro lepení…
Illbruck High Tack Pro SP350 bílé 310 ml
od 176 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Kartuš
- Interiér
Lepidlo na hybridní bázi je určeno pro aplikace, kde je potřeba dosáhnout okamžité pevnosti spoje bez použití dodatečných mechanických prostředků. Vyznačuje se extrémně vysokou pevností v tahu, …
Fischer Group High Tack MS bílé 290 ml
od 168 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 290 ml
Jednosložkový hybridní lepicí tmel na bázi MS-Polymeru je určen pro široké spektrum lepicích aplikací, kde je vyžadována vysoká počáteční nosnost a odolnost vůči vodě. Receptura a viskozita…
