Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Jednosložková lepidla na polystyren
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Silver Line 40221TS 750 ml
od 99 Kč
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Kartuš
- 750 ml
Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo je speciálně vyvinuté pro požadavek lepení lehkých izolačních materiálů a dekorativních prvků z polystyrenu na svislé konstrukce. Je skvělé při…
Den Braven 50906RL 310 ml
od 46 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Kartuš
Den Braven 50906RL je lepidlo určené na lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění…
Den Braven Thermo Kleber Roof 40221RF 750 ml
od 145 Kč
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Kartuš
- 750 ml
Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuto pro požadavek lepení lehkých, tepelně izolačních materiálů z expandovaného (EPS) a extrudovaného (XPS) polystyrenu. Výborné…
Illbruck PU010 750 ml
od 168 Kč
183 Kč/kg- Jednosložkové
- Na polystyren
- Kartuš
- 750 ml
- 0,92 kg
Illbruck PU010 je unikátní jednokomponentní polyuretanové lepidlo pro Etics určené k lepení desek z polystyrenu (EPS, XPS) na podklady jako jsou beton, omítka, OSB desky, dřevo. Je ideální také…
Ceresit CT 84 Express Plus 850 ml
od 244 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Kartuš
- Exteriér
Polyuretanové lepidlo Ceresit CT 84 Express Plus 850 ml je určeno k lepení polystyrénových desek v kontaktních systémech zateplení budov. Toto lepidlo je vhodné pro použití při zateplovacích…
Den Braven 50906BD 3 kg
od 197 Kč
66 Kč/kg- Disperzní
- Na polystyren
- V kbelíku
- Interiér
- 3 kg
Lepidlo je určeno pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností - vzniklých…
Den Braven 50904BD 1 kg
od 95 Kč
- Na polystyren
- 1 kg
Den Braven 50904BD slouží pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností -…
Den Braven 40221PK 750 ml
od 143 Kč
- Jednosložkové
- Na polystyren
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 750 ml
Lepidlo Den Braven 40221PK, známé rovněž jako PERIFIX KLEBER, je jednosložková nízkoexpanzní polyuretanová pěna. Tento produkt je určen především pro průmyslové a profesionální použití, a je…
Den Braven 50408RL šedé 310 ml
od 78 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na polystyren
- Interiér
- 310 ml
Den Braven 50408RL je montážní lepidlo určené pro široké spektrum využití při lepení různých materiálů. Balení lepidla je v kartuši o objemu 310 ml, což je praktické pro snadnou aplikaci a…
Den Braven Thermo Kleber Roof Winter 40350RF 750 ml
od 153 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Interiér/exteriér
- 750 ml
Lepidlo určené pro lepení lehkých tepelně izolačních materiálů z expandovaného a extrudovaného polystyrenu, stejně jako PUR panelů, je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo. …
Mapei Mapetherm AR2 25 kg
357 Kč
14 Kč/kg- V pytli
- 25 kg
Jednosložkový cementový tmel na lepení a vyrovnávání povrchu termoizolačních desek při zateplování stěn budov.
Fischer PU pěna PUP 750 Etics B1 750 ml
od 169 Kč
- Na polystyren
- V tubě
- 750 ml
Lepící pěna lepidlo montážní na polystyren do pistole 750 ml PUP 750 ETICS B1 Fischer 542576 1-komponentová, polyuretanová lepící pěna vytvrzující se vlhkostí. Obsah nádoby 500 ml, vydatnost ve…
Denas Ostafix, 1,2 kg
od 246 Kč
205 Kč/kg- Disperzní
- Na polystyren
- Tekuté
- 1,2 kg
Používá se pro lepení keramických obkladů a dlaždic, podhledů a obkladových desek a lišt z pěnového polystyrénu a polyuretanu, dřeva, PVC a pryžových podlahovin, sádrových odlitků a obkladů a…
Distyk 50906DEU 310 ml
od 51 Kč
- Disperzní
- Na polystyren
- Kartuš
- 310 ml
Den Braven Distyk 50906DEU je vhodné pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady a lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů. Používá se…
Ceresit CT 84 Express XPS, 750 ml
od 254 Kč
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 750 ml
**Ceresit CT 84 Express XPS - Polyuretanové Lepidlo** Ceresit CT 84 Express XPS je nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, optimalizované pro lepení XPS desek při izolaci základů a soklových částí…
MASTERsil Lepidlo na polystyren bílé 315 ml
od 78 Kč
- Jednosložkové
- Na polystyren
- V tubě
- 315 ml
Lepidlo na polystyren MASTERsil je jednosložkové lepidlo bez rozpouštědel. Slouží pro lepení výrobků z polystyrenu jak na savé tak nesavé podklady. V průběhu vysychání je bez zápachu, má vysokou…

Lepidlo na polystyren Den Braven Thermokleber Roof 750 ml
- V plechovce
- Na polystyren
- Jednosložkové
- 0,8 kg
- 750 ml
Lepidlo na polystyren Den Braven Thermokleber Roof 750 mlRychlé a přesné lepení tepelné izolaceDen Braven Thermokleber Roof…
Stavebniny DEK

Webertherm plus ultra - lepicí a stěrková hmota - 25 kg 25 kg
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- Jednosložkové
- 25 kg
- Na polystyren
Jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota na bázi cementu Popis produktu: Webertherm plus ultra je jednosložková…
v 4 obchodech