Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Jednosložková lepidla na dřevo

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Soudal 60A konstrukční lepidlo 300 ml

Soudal 60A konstrukční lepidlo 300 ml

27

od 181 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 300 ml

Soudal 60A konstrukční lepidlo znamená konstrukční lepení dřevěných částí, dřevěných konstrukčních prvků a nábytku, lepení mnoha dalších druhů materiálů jako cihly, beton, kovy, guma, …

od 181 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50252FF 500 ml

Den Braven 50252FF 500 ml

5

od 249 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 500 ml

Den Braven na dřevo D4 slouží pro lepení plošných spojů s požadavkem odolnosti proti povětrnostním vlivům a teplotním výkyvům např. lepení dřevěných kazet do venkovních vchodových dveří apod. …

od 249 Kč

v 37 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal PU 66A 250 g

Soudal PU 66A 250 g

19

od 134 Kč

536 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • 0,25 kg

Polyuretanové lepidlo, které se vyznačuje krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204). Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, vyznačuje se…

od 134 Kč

od 536 Kč/kg

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D3

Den Braven Woodfix D3, 500 g

17

od 103 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Den Braven Woodfix D3 je lepidlo na bázi vodní disperze s vysokou počáteční lepivostí. Splňuje podmínky pro klimatické namáhání pro třídu D3. Je určené pro truhláře, k lepení montážních a…

od 103 Kč

v 36 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g

Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g

6

od 115 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Interiér/exteriér

Disperzní lepidlo Dispercoll D3 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou). Vytváří elastické spoje…

od 115 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 67A vodostálé 750 g

Soudal 67A vodostálé 750 g

21

od 180 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě

Soudal 67A vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a…

od 180 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal super D3

Ponal super D3, 5 kg

25

od 770 Kč

154 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 5 kg

Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…

od 770 Kč

od 154 Kč/kg

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Rakoll GXL 4 5 kg

Rakoll GXL 4 5 kg

41

od 918 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Rakoll GXL 4 je PVAc lepidlo s vynikající voděodolností. Jednosložkový rychle vytvrzující krátký lisovací čas, dobré spojení u těžko lepitelných dřevin.

od 918 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D2 500 g

Den Braven Woodfix D2 500 g

6

od 91 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Jednosložkové disperzní lepidlo s rychlou vazbou, upravené speciálními přísadami. Lepidlo je na bázi vinylacetátového kopolymeru (PVAC) s charakteristickou vůní.

od 91 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Druchema Dispercoll D2 s aplikátorem 500 g

Druchema Dispercoll D2 s aplikátorem 500 g

3

od 113 Kč

226 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na dřevo
  • V tubě
  • 0,5 kg

Disperzní lepidlo Dispercoll D2 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D2 (interiér). Vytváří elastické spoje s vysokou pevností. Lepidlo…

od 113 Kč

od 226 Kč/kg

v 30 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 66A 750 g

Soudal 66A 750 g

31

od 273 Kč

364 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 0,75 kg

Soudal polyuretanové lepidlo na dřevo 66A se vyznačuje se krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204). Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, …

od 273 Kč

od 364 Kč/kg

v 30 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D3 5 kg

Den Braven Woodfix D3 5 kg

1

od 699 Kč

140 Kč/kg
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 5 kg

Lepidlo je na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Lepidlo je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní. Splňuje podmínky pro…

od 699 Kč

od 140 Kč/kg

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 60030DBX 50 ml

Den Braven 60030DBX 50 ml

2

od 42 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Při výběru vhodného lepidla pro realizaci nejrůznějších oprav či spojů v interiéru i exteriéru je důležité zohlednit typ lepidla, jeho balení a objem, aby vyhovoval danému účelu. Jednosložkové…

od 42 Kč

v 33 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal Super 3 D3

Ponal Super 3 D3, 550 g

1

od 195 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě

Výrobce: Ponal Popis produktu: Ponal Super 3 D3 je jednosložkové lepidlo na dřevo, které splňuje normu DIN EN 204/D3. Toto lepidlo je vhodné pro použití v interiérech i exteriérech, kde je…

od 195 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 67A vodostálé 250 g

Soudal 67A vodostálé 250 g

6

od 115 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Soudal 67A je vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Je vhodné pro konstrukční lepení dřevěných prvků ve…

od 115 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Super 3

Pattex Super 3, 250 g

3

od 119 Kč

476 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • 0,25 kg

Pattex Super 3 je jednosložkové vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo na bázi polyvinilacetátu.

od 119 Kč

od 476 Kč/kg

v 37 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Dispercoll D2 1 kg

Dispercoll D2 1 kg

6

od 213 Kč

  • Na dřevo
  • 1 kg

Polyvinylacetátové disperzní lepidlo na dřevo, umožňuje vodovzdorné lepení dle třídy D2. Je vhodné k lepení měkkého i tvrdého dřeva. Používá se pro lepení spárovek, spojení čep - dlab, montážní…

od 213 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 64A 250 g

Soudal 64A 250 g

5

od 99 Kč

396 Kč/kg
  • Na dřevo
  • V tubě
  • 0,25 kg

Vysoce kvalitní rychleschnoucí disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí průhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Určeno je pro lepení…

od 99 Kč

od 396 Kč/kg

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Druchema Dispercoll D2 500 g

Druchema Dispercoll D2 500 g

2

od 117 Kč

234 Kč/kg
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 0,5 kg

Dispercoll D2 je univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Lepidlo je určeno pro využití v obalové technice, …

od 117 Kč

od 234 Kč/kg

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika Sikaflex 252 černý 300 ml

Sika Sikaflex 252 černý 300 ml

2

od 397 Kč

  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 300 ml

Sika Sikaflex 252 černý 300 ml najde uplatnění v oblasti lepení nosných a pružných konstrukčních spojů, při výrobě a opravách autobusů, skříňových a speciálních nástaveb, dále pak obytných…

od 397 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50911RL 310 ml

Den Braven 50911RL 310 ml

2

od 178 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Konstrukční lepidlo je vhodné pro lepení veškerých dřevěných konstrukcí, sendvičových hranolů a trámů, rámů oken a dveří, lepení veškerých dřevěných konstrukcí a staveb nebo pro použití v…

od 178 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kleiberit 501.0 1K Pur Leim D4 1 kg

Kleiberit 501.0 1K Pur Leim D4 1 kg

3

od 280 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Kleiberit Pur je vlhkostí vytvrzující jednokomponentní reaktivní lepidlo na bázi polyuretanu, které nabízí vysokou odolnost proti vodě a teplotě. Toto lepidlo splňuje normu kvality D4 dle DIN EN…

od 280 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 62A lepidlo na dřevo 750 g

Soudal 62A lepidlo na dřevo 750 g

4

od 134 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, dřevotřísky, …

od 134 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo RAKOLL GXL 3 5 kg

RAKOLL GXL 3 5 kg

od 519 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Lepidlo RAKOLL GLX 3 rychle vytvrzuje, zvláště za působení vyšší teploty. Lepidlo vytváří elastické spáry s vysokou pevností. Lepidlo je vhodné na plošné lepení dekorací, dýhování a lepení ve…

od 519 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 442071 250 ml

Den Braven 442071 250 ml

4

od 61 Kč

  • Na dřevo
  • 250 ml

Den Braven 442071 je lepidlo na dřevo na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní.

od 61 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo MASTERsil D3 lepidlo na dřevo

MASTERsil D3 lepidlo na dřevo, 250 ml

18

od 69 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Jednosložkové disperzní lepidlo, které je na bázi PVAC. Lepený spoj vyhovuje normě ČSN EN 204-D3 (vhodné do prostor se zvýšenou vlhkostí, odolává působení kondenzátu a vylití vody), spoj má…

od 69 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 64A Lepidlo na dřevo

Soudal 64A Lepidlo na dřevo, 750 g

5

od 170 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér

Vysoce kvalitní rychleschnoucí disperzní lepidlo je určené pro lepení v interiéru. Po zaschnutí je průhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204).

od 170 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Murexin X-Bond MS-K 509 Plus 16 kg

Murexin X-Bond MS-K 509 Plus 16 kg

1

od 2 648 Kč

  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • Interiér

Toto lepidlo je určeno pro lepení dřevěných podlahovin v interiérech, kde je vyžadována vysoká odolnost a pružnost spoje. Jedná se o jednosložkové lepidlo na bázi MS polymerů, které neobsahuje…

od 2 648 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal Lepidlo na dřevo 62A 250 g

Soudal Lepidlo na dřevo 62A 250 g

10

od 77 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér

Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, …

od 77 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Illbruck High Tack Pro SP350 bílé 310 ml

Illbruck High Tack Pro SP350 bílé 310 ml

od 176 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Kartuš
  • Interiér

Lepidlo na hybridní bázi je určeno pro aplikace, kde je potřeba dosáhnout okamžité pevnosti spoje bez použití dodatečných mechanických prostředků. Vyznačuje se extrémně vysokou pevností v tahu, …

od 176 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50251FF 250 ml

Den Braven 50251FF 250 ml

3

od 212 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Den Braven na dřevo D4 slouží pro lepení plošných spojů s požadavkem odolnosti proti povětrnostním vlivům a teplotním výkyvům např. lepení dřevěných kazet do venkovních vchodových dveří apod. …

od 212 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal Super D3

Ponal Super D3, 30 kg

13

od 3 327 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…

od 3 327 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite Multibond 330

Loctite Multibond 330, 50 ml

od 504 Kč

  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 50 ml

Loctite Multibond 330 je produkt pro běžné lepení, používaný pro lepení kovů, dřeva, ferritu, keramiky a plastů. Aplikace zahrnují držáky nástrojů, přístroje, sportovní zboží a dekorativní…

od 504 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Stachema GC420 T5VUA 500 g

Stachema GC420 T5VUA 500 g

od 234 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Toto lepidlo je určeno pro lepení obtížně lepitelných truhlářských dílců, dřevěných rámů a lakovaných ploch, včetně povrchů upravených polyuretanovými nebo polyesterovými laky. Vhodné je i pro…

od 234 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kleiberit Klebit 314

Kleiberit Klebit 314, 4,5 kg

3

od 989 Kč

220 Kč/kg
  • 4,5 kg

Jedná se o jednosložkové disperzní lepidlo KLEBIT 314,0 (KLEIBERIT) na výrobu okenních hranolů, lepení spárovky a rohových spojů. Lepidlo má vysokou odolnost proti vodě podle DIN/EN 204. Je…

od 989 Kč

od 220 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 66A 5 kg

Soudal 66A 5 kg

2

od 1 687 Kč

337 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 5 kg

Polyuretanové lepidlo, které se vyznačuje krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti. Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, vyznačuje se vysokou adhezní…

od 1 687 Kč

od 337 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Thomsit P 685 Elast Uni 16 kg

Thomsit P 685 Elast Uni 16 kg

od 2 596 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • Interiér

Thomsit P 685 Elast Uni je vysoce elastické silanové lepidlo pro lepení všech druhů dřevěných podlah s technologií Flextec. Vhodné je pro savé i nesavé podklady. Elastické lepení zmenšuje napětí…

od 2 596 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Hybri floor 51210HF 15 kg

Den Braven Hybri floor 51210HF 15 kg

2

od 2 355 Kč

Lepidlo na parkety DEN BRAVEN Hybri Floor je jednosložkové vysokomodulové lepidlo, které vytváří trvale pevný spoj odolný vhlku a vodě. Vhodné také pro použití na nestabilní podklady, je…

od 2 355 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika SikaBond 54 Parquet 13 kg

Sika SikaBond 54 Parquet 13 kg

1

od 4 428 Kč

341 Kč/kg
  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 13 kg

Sika SikaBond 54 Parquet je 1komponentní nízkoviskozní elastické lepidlo pro celoplošné lepení dřevěných podlah a jiných dřevěných prvků. Navržen pro celoplošné lepení masivních dřevěných a…

od 4 428 Kč

od 341 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo SikaBond 52 Parquet 600 ml

SikaBond 52 Parquet 600 ml

od 324 Kč

  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér
  • 600 ml

Elastické, rychle tuhnoucí lepidlo bez rozpouštědel pro celoplošné i bodové lepení dřevěných desek, parket, laminátových podlah v novostavbách i při renovacích. Zvlášť vhodné pro lepení…

od 324 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 0,5 kg

Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 0,5 kg

109 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Truhlářské disperzní lepidlo D3 je montážní disperzní lepidlo bílé barvy na bázi polyvinylacetátu s odolností vůči vodě třídy D3 dle normy EN 204. Lepidlo Perdix 123 D3, je vhodné na lepení…

109 Kč

EXPRESS-COLOR.CZ

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo UZIN RK 37 250 g

UZIN RK 37 250 g

774 Kč

1 548 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 250 ml
  • 0,5 kg

UZIN RK 37 250 g – Jednosložkové Polyuretanové Lepidlo pro Parkety UZIN RK 37 je speciální jednosložkové polyuretanové lepidlo určené především pro opravy parket. Lepidlo se vyrábí firmou UZIN…

774 Kč

1 548 Kč/kg

Parkety Veselý

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Den Braven D4 0,25 kg

Den Braven D4 0,25 kg

2

od 253 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Den Braven polyuretanové lepidlo je vhodné pro lepení dřeva, skla, kovu, plastu, keramiky, umělého a přírodního kamene, betonu, sádrokartonu, koberců (plsť, textil apod.). Tlumí hluk a vibrace, …

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Illbruck PU108 D4 lepidlo na dřevo 750 ml

Illbruck PU108 D4 lepidlo na dřevo 750 ml

6

208 Kč

  • Na dřevo
  • V tubě
  • 750 ml

Revoluci v lepení dřevěných materiálů přináší patentované D4 lepidlo Illbruck PU108. Převratné je nejen ve způsobu aplikace, ale především v extrémní pevnosti lepeného spoje, jež je dosažena už…

208 Kč

Bauwerkg.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Soudal PU Construct 1318210

Soudal PU Construct 1318210

od 189 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Rychleschnoucí jednokomponentní polyuretanové lepidlo s vysokou počáteční lepicí silou, vodovzdorné D4 (dle ČSN EN 204), nezanechává skvrny na porézních materiálech. Určené pro konstrukční…

od 189 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie