Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Jednosložková průmyslová lepidla s objemem nad 500 ml

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Den Braven Silver Line 40221TS 750 ml

Den Braven Silver Line 40221TS 750 ml

97

od 118 Kč

  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš
  • 750 ml

Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo je speciálně vyvinuté pro požadavek lepení lehkých izolačních materiálů a dekorativních prvků z polystyrenu na svislé konstrukce. Je skvělé při…

od 118 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Thermo Kleber 40221TH 750 ml

Den Braven Thermo Kleber 40221TH 750 ml

41

od 139 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 750 ml

Je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuté pro vysoce efektivní lepení a montáž izolačních systémů ETICS. Vhodné i při vyplňování spár mezi tepelně izolačními…

od 139 Kč

v 40 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Turbo Speed 750 ml

Den Braven Turbo Speed 750 ml

18

od 155 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Ve spreji
  • 750 ml

Vysoce kvalitní a víceúčelové PU lepidlo bylo speciálně vyvinuto pro rychlé lepení s počátkem tuhnutí již po 60 sekundách. Lepidlo má výbornou přilnavost na většinu stavebních podkladů – beton, …

od 155 Kč

v 47 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50252FF 500 ml

Den Braven 50252FF 500 ml

5

od 249 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 500 ml

Den Braven na dřevo D4 slouží pro lepení plošných spojů s požadavkem odolnosti proti povětrnostním vlivům a teplotním výkyvům např. lepení dřevěných kazet do venkovních vchodových dveří apod. …

od 249 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Thermo Kleber Roof 40221RF 750 ml

Den Braven Thermo Kleber Roof 40221RF 750 ml

2

od 145 Kč

  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš
  • 750 ml

Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuto pro požadavek lepení lehkých, tepelně izolačních materiálů z expandovaného (EPS) a extrudovaného (XPS) polystyrenu. Výborné…

od 145 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D3

Den Braven Woodfix D3, 500 g

17

od 103 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Den Braven Woodfix D3 je lepidlo na bázi vodní disperze s vysokou počáteční lepivostí. Splňuje podmínky pro klimatické namáhání pro třídu D3. Je určené pro truhláře, k lepení montážních a…

od 103 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit CT 84 Express Plus 850 ml

Ceresit CT 84 Express Plus 850 ml

13

od 244 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš
  • Exteriér

Polyuretanové lepidlo Ceresit CT 84 Express Plus 850 ml je určeno k lepení polystyrénových desek v kontaktních systémech zateplení budov. Toto lepidlo je vhodné pro použití při zateplovacích…

od 244 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Illbruck PU010 750 ml

Illbruck PU010 750 ml

3

od 179 Kč

195 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš
  • 750 ml
  • 0,92 kg

Illbruck PU010 je unikátní jednokomponentní polyuretanové lepidlo pro Etics určené k lepení desek z polystyrenu (EPS, XPS) na podklady jako jsou beton, omítka, OSB desky, dřevo. Je ideální také…

od 179 Kč

od 195 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D2 500 g

Den Braven Woodfix D2 500 g

6

od 91 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Jednosložkové disperzní lepidlo s rychlou vazbou, upravené speciálními přísadami. Lepidlo je na bázi vinylacetátového kopolymeru (PVAC) s charakteristickou vůní.

od 91 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 40221PK 750 ml

Den Braven 40221PK 750 ml

1

od 143 Kč

  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér
  • 750 ml

Lepidlo Den Braven 40221PK, známé rovněž jako PERIFIX KLEBER, je jednosložková nízkoexpanzní polyuretanová pěna. Tento produkt je určen především pro průmyslové a profesionální použití, a je…

od 143 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Debbex 40520DBX 750 ml

Den Braven Debbex 40520DBX 750 ml

od 159 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Lepidlo Den Braven Debbex Wood & Stone je jednosložková polyuretanová pěna určená pro lepení široké škály materiálů, jako jsou kámen, dřevo a cihly. Díky svému složení zajišťuje rychlou…

od 159 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Turbo Speed Combo 2v1 750 ml

Den Braven Turbo Speed Combo 2v1 750 ml

1

od 169 Kč

164 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • V plechovce
  • 750 ml
  • 1,03 kg

Den Braven Turbo Speed Combo 2v1 je rychleschnoucí polyuretanové lepidlo nabízené ve formě jednosložkové pěny. Toto lepidlo bylo speciálně navrženo pro rychlé a efektivní lepení s počátkem…

od 169 Kč

od 164 Kč/kg

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven PU 40221SD 750 ml

Den Braven PU 40221SD 750 ml

9

od 138 Kč

23 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • Na sádrokarton
  • V plechovce
  • 750 ml
  • 6 kg

Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo určené pro efektivní lepení sádrokartonových desek. Vhodné i pro lepení desek na bázi dřeva a cementu. Vysoká počáteční přídržnost a hustota. …

od 138 Kč

od 23 Kč/kg

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Tytan 60 sekund 750 ml

Tytan 60 sekund 750 ml

17

od 202 Kč

269 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • Tlaková láhev
  • 750 ml
  • 0,75 kg

Unikátní složení založené na Tytack technologii vytváří rychlou počáteční vazbu po pouhých 60 vteřinách a nulovou expanzi, což zajistí stabilitu lepených materiálů a zabraňuje…

od 202 Kč

od 269 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Hit Office Taposa lepidla na tapety 1 l

Hit Office Taposa lepidla na tapety 1 l

1

od 39 Kč

  • Jednosložkové
  • Na tapety
  • Tekuté
  • Interiér
  • 1000 ml

Lepidlo určené pro lepení papírových tapet na různé povrchy, jako jsou omítky zbavené malby, olejové a latexové nátěry nebo dřevo. Dodává se v tekutém stavu, což umožňuje snadné nanášení…

od 39 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Chemoprén Univerzál

Pattex Chemoprén Univerzál, 5 l

od 1 195 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér

Pattex Chemoprén Univerzál na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např. dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho dalších. Porézní…

od 1 195 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Multi Kleber 40220MK 750 ml

Den Braven Multi Kleber 40220MK 750 ml

12

od 138 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V plechovce
  • 750 ml

Jednokomponentní, víceúčelové PUR lepidlo, speciálně vyvinuto pro lepení a fixaci obkladových a konstrukčních stavebních desek například Light-Board a podobných systémů, obkladových lehčených…

od 138 Kč

v 34 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Thermo Kleber Roof Winter 40350RF 750 ml

Den Braven Thermo Kleber Roof Winter 40350RF 750 ml

od 153 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Interiér/exteriér
  • 750 ml

Lepidlo určené pro lepení lehkých tepelně izolačních materiálů z expandovaného a extrudovaného polystyrenu, stejně jako PUR panelů, je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo. …

od 153 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo MATADORFIX Alkaprén 50 Plus

MATADORFIX Alkaprén 50 Plus, 500 ml

20

od 125 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V plechovce
  • 500 ml

Matadorfix Alkaprén je kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy. Je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (guma – beton, kůže – guma, umakart – dřevo). Lepidlo je…

od 125 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika Sikaflex 11FC 600 ml

Sika Sikaflex 11FC 600 ml, šedé

od 398 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Pružný lepící a těsnící tmel na bázi PU vytvrzující vzdušnou vlhkostí, s mnohostranným využitím. Pro venkovní i vnitřní použití. Umožňuje pružné lepení a tmelení betonu, dřevěných a kovových…

od 398 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Tytan 60 sekund polyuretanové lepidlo trubičkové 750ml

Tytan 60 sekund polyuretanové lepidlo trubičkové 750ml

od 184 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tlaková láhev
  • Interiér
  • 750 ml

Tytan 60 sekund polyuretanové lepidlo má unikátní složení založené na TYTACK technologii, které vytváří rychlou počáteční vazbu po pouhých 60 vteřinách a nulovou expanzi, což zajistí stabilitu…

od 184 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal Soudabond Easy GG 2001170 750 ml

Soudal Soudabond Easy GG 2001170 750 ml

3

od 209 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tlaková láhev
  • Interiér/exteriér
  • 750 ml

Snadno použitelné rychletuhnoucí a vysoce účinné polyuretanové lepidlo pro vertikální i horizontální lepení v interiéru i exteriéru. Vytváří nízkoexpanzní pěnovou hmotu, která dokonale vyplňuje…

od 209 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo K-FLEX K-414 500 ml

K-FLEX K-414 500 ml

od 339 Kč

  • Jednosložkové
  • V plechovce
  • Interiér
  • 500 ml

Lepidlo K-FLEX K-414 je určeno pro spojování kaučukových izolací. Je vhodné pro lepení izolací k sobě, ale také pro lepení izolací k podkladu. Nejčastěji se používá pro lepení k ocelovým nebo…

od 339 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Mamut Glue High Tack

Den Braven Mamut Glue High Tack, 600 ml

664

od 259 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 600 ml
  • Pevnost v tahu 2,18 N/mm²

Den Braven Mamut Glue High Tack je vysokopevnostní lepidlo s okamžitou fixací a skvělou nosností. Lepidlo Mamut je mrazuvzdorné, flexibilní, lepí i za vlhka, na savé i nesavé podklady, pro…

od 259 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex 6v1 PU pěna pistolová 750 ml

Pattex 6v1 PU pěna pistolová 750 ml

od 186 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tlaková láhev
  • Interiér/exteriér
  • 750 ml

Pattex 6v1 představuje jednosložkové pistolové PU lepidlo, které využijete pro různé druhy lepení. Vyniká skvělou přilnavostí k různým povrchům a velmi lehce vyplňuje. Expanze pěny dokáže…

od 186 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo illbruck PU700 Stone & Wood Adhesive 750 ml

illbruck PU700 Stone & Wood Adhesive 750 ml

od 227 Kč

  • Jednosložkové
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér
  • 750 ml
  • 1 kg

Illbruck PU700 Stone & Wood Adhesive 750 ml Illbruck PU700 je konstrukční lepidlo na bázi modifikovaného polyuretanu, určené pro použití ve stavebnictví a dřevoprůmyslu. Toto lepidlo je vhodné…

od 227 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Fischer PU pěna PUP 750 Etics B1 750 ml

Fischer PU pěna PUP 750 Etics B1 750 ml

od 169 Kč

  • Na polystyren
  • V tubě
  • 750 ml

Lepící pěna lepidlo montážní na polystyren do pistole 750 ml PUP 750 ETICS B1 Fischer 542576 1-komponentová, polyuretanová lepící pěna vytvrzující se vlhkostí. Obsah nádoby 500 ml, vydatnost ve…

od 169 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika Sikaflex 252 černý 600 ml

Sika Sikaflex 252 černý 600 ml

od 522 Kč

870 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 600 ml
  • 0,6 kg

Sikaflex 252 je pružné, jednokomponentní, vzdušnou vlhkostí vytvrzující lepidlo na bázi polyuretanu, přelakovatelné, s vysokou stabilitou nanášené pasty a počáteční pevností, pro lepení nosných…

od 522 Kč

od 870 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo SikaBond 52 Parquet 600 ml

SikaBond 52 Parquet 600 ml

od 324 Kč

  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér
  • 600 ml

Elastické, rychle tuhnoucí lepidlo bez rozpouštědel pro celoplošné i bodové lepení dřevěných desek, parket, laminátových podlah v novostavbách i při renovacích. Zvlášť vhodné pro lepení…

od 324 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Perdix 397 PU lepidlo na cihly 750 ml

Perdix 397 PU lepidlo na cihly 750 ml

1

od 133 Kč

  • Jednosložkové
  • V kbelíku
  • 750 ml

Perdix 397 PU lepidlo na cihly je univerzální lepicí, montážní a těsnicí polyuretanová hmota, která je vhodná pro zdění obvodových stěn a příček. Tento produkt je speciálně navržen pro lepení…

od 133 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika Tack 600 ml

Sika Tack 600 ml

od 959 Kč

  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 600 ml

Panel System je osvědčeným řešením pro skryté lepení fasádních desek na nosnou konstrukci z hliníku či dřeva. Lze jej využít jak při lepení přímo na staveništi i při prefabrikaci fasádních dílců…

od 959 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit CT 84 Express XPS

Ceresit CT 84 Express XPS, 750 ml

od 254 Kč

  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 750 ml

**Ceresit CT 84 Express XPS - Polyuretanové Lepidlo** Ceresit CT 84 Express XPS je nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, optimalizované pro lepení XPS desek při izolaci základů a soklových částí…

od 254 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Technicqll Nalmat R-772 1 l

Technicqll Nalmat R-772 1 l

od 193 Kč

  • 1000 ml

Polymerní lepidlo na bázi ethylalkoholu určené pro opravy různých druhů spotřebičů a prvků pro domácnost. Je to univerzální lepidlo, velmi snadné použití. Díky tekuté konzistenci jej lze…

od 193 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Teroson PU 8597 HMLC

Teroson PU 8597 HMLC , 570 ml

od 445 Kč

  • 570 ml

Rychlá těsnící hmota pro přímé zasklívání Terostat-8597 je jednosložkový, vlhkostí vytvrzující tmel s vynikající stabilitou housenky na bázi polyuretanu, který ve styku se vzdušnou vlhkostí…

od 445 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Alkapren 25 Plus

Alkapren 25 Plus, 0.5 l

1

od 129 Kč

  • Univerzální
  • 500 ml

Alkaprén 25 Plus je beztoluenové kontaktní lepidlo, které je určeno na lepení materiálů s nesavým povrchem (např. gumy na gumu, kovy, sklo, apod.).

od 129 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Alkapren 25 Plus

Alkapren 25 Plus, 1 l

1

od 265 Kč

  • Univerzální
  • 1000 ml

Alkaprén 25 Plus je beztoluenové kontaktní lepidlo, které je určeno na lepení materiálů s nesavým povrchem (např. gumy na gumu, kovy, sklo, apod.).

od 265 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika Sikaflex-265

Sika Sikaflex-265, 600 ml

od 727 Kč

1 212 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tekuté
  • 600 ml
  • 0,6 kg

Sika Sikaflex-265 je jednokomponentní, pružné, vzdušnou vlhkostí vytvrzující lepidlo na bázi polyuretanu pro přímé zasklívání s gapfilling schopností. S přídavným komponentem Booster se stává do…

od 727 Kč

od 1 212 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 240 FC 600 ml

Soudal 240 FC 600 ml

od 301 Kč

502 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • Upevnění ložisek
  • Kartuš
  • 600 ml
  • 0,6 kg

Vysoce kvalitní jednosložkový lepicí tmel na bázi MS polymerů s vysokou pevností lepeného spoje. Má vynikající mechanické vlastnosti, po vytvrzení je trvale pružný s pohybem až do +/- 20 %. …

od 301 Kč

od 502 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika Bond-52 Parquet 1,8 l

Sika Bond-52 Parquet 1,8 l

od 814 Kč

  • Na dřevo
  • 1800 ml

Elastické, rychle tuhnoucí lepidlo bez rozpouštědel pro celoplošné i bodové lepení dřevěných desek, parket, laminátových podlah v novostavbách i při renovacích. Zvlášť vhodné pro lepení…

od 814 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Alkapren 90 Plus

Alkapren 90 Plus, 1 l

1

od 263 Kč

  • Univerzální
  • 1000 ml

Alkaprén 90 Plus je kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo, které je určeno na lepení materiálů se savým povrchem (textil, překližka, dřevo, beton, apod.).

od 263 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika Sikaflex 552 600 ml

Sika Sikaflex 552 600 ml

od 895 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Sikaflex-552 je pružné, jednokomponentní, vzdušnou vlhkostí vytvrzující lepidlo na bázi polyuretan-hybrid s vyšším rozsahem adheze bez předúprav, přelakovatelné, s vysokou stabilitou nanášené…

od 895 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bona R848

Bona R848, 600 ml

10

198 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • 600 ml
  • 1 kg

Bona R848 je elastické jednosložkové univerzální lepidlo na bázi silanu, určené pro lepení vícevrstvých dřevěných podlah (EN 14293) a masivních podlah. Ve vytvrzeném stavu je lepidlo odolné vůči…

198 Kč

PODLAHY mědílek

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Sika Sikaflex 552AT 600 ml

Sika Sikaflex 552AT 600 ml

1 241 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 600 ml

Sikaflex 552AT je vysokopevnostní, elastické, tolerance vyrovnávající, 1komponentní montážní lepidlo vhodné pro karoserie vozidel, které reakcí se vzdušnou vlhkostí vytvrzuje v trvanlivý…

1 241 Kč

Ahesshop.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo STAUF Multilayer hybridní lepidlo na podlahy, 18 kg

STAUF Multilayer hybridní lepidlo na podlahy, 18 kg

  • Voděodolné
  • V kbelíku
  • Interiér
  • Jednosložkové
  • 18 kg
  • 10600 ml

STAUF Multilayer je profesionální 1složkové elastické hybridní lepidlo určené pro celoplošné lepení podlah. Díky své…

3 528 Kč
196 Kč/kg

Bukoma - Specialista na vinylové podlahy

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie