Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Disperzní a jednosložková průmyslová lepidla

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie

Den Braven Mamut Glue High Tack, 290 ml

664

od 140 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš

Den Braven Mamut Glue High Tack je vysokopevnostní lepidlo s okamžitou fixací a skvělou nosností. Lepidlo Mamut je mrazuvzdorné, flexibilní, lepí i za vlhka, na savé i nesavé podklady, pro…

od 140 Kč

v 178 obchodech

Porovnat ceny

Den Braven 50906RL 310 ml

38

od 46 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš

Den Braven 50906RL je lepidlo určené na lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění…

od 46 Kč

v 45 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50906BD 3 kg

Den Braven 50906BD 3 kg

29

od 197 Kč

66 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na polystyren
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 3 kg

Lepidlo je určeno pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností - vzniklých…

od 197 Kč

od 66 Kč/kg

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g

Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g

6

od 115 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Interiér/exteriér

Disperzní lepidlo Dispercoll D3 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou). Vytváří elastické spoje…

od 115 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 67A vodostálé 750 g

Soudal 67A vodostálé 750 g

21

od 180 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě

Soudal 67A vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a…

od 180 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50101RL 310 ml

Den Braven 50101RL 310 ml

3

od 72 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • V tubě
  • Interiér

Lepidlo se snadno aplikuje. Neobsahuje rozpouštědla. Má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je přetíratelné. Lepidlo vytváří trvale pevný, …

od 72 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal super D3

Ponal super D3, 5 kg

25

od 770 Kč

154 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 5 kg

Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…

od 770 Kč

od 154 Kč/kg

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Rakoll GXL 4 5 kg

Rakoll GXL 4 5 kg

41

od 918 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Rakoll GXL 4 je PVAc lepidlo s vynikající voděodolností. Jednosložkový rychle vytvrzující krátký lisovací čas, dobré spojení u těžko lepitelných dřevin.

od 918 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D2 500 g

Den Braven Woodfix D2 500 g

6

od 99 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Jednosložkové disperzní lepidlo s rychlou vazbou, upravené speciálními přísadami. Lepidlo je na bázi vinylacetátového kopolymeru (PVAC) s charakteristickou vůní.

od 99 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Druchema Dispercoll D2 s aplikátorem 500 g

Druchema Dispercoll D2 s aplikátorem 500 g

3

od 113 Kč

226 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na dřevo
  • V tubě
  • 0,5 kg

Disperzní lepidlo Dispercoll D2 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D2 (interiér). Vytváří elastické spoje s vysokou pevností. Lepidlo…

od 113 Kč

od 226 Kč/kg

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D3 5 kg

Den Braven Woodfix D3 5 kg

1

od 699 Kč

140 Kč/kg
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 5 kg

Lepidlo je na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Lepidlo je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní. Splňuje podmínky pro…

od 699 Kč

od 140 Kč/kg

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal Super 3 D3

Ponal Super 3 D3, 550 g

1

od 195 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě

Výrobce: Ponal Popis produktu: Ponal Super 3 D3 je jednosložkové lepidlo na dřevo, které splňuje normu DIN EN 204/D3. Toto lepidlo je vhodné pro použití v interiérech i exteriérech, kde je…

od 195 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Uzin KE 2000 S

Uzin KE 2000 S, 14 kg

6

od 2 459 Kč

176 Kč/kg
  • Disperzní
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • 14 kg

Univerzální disperzní přilnavé lepidlo s velmi vysokou lepivou silou pro všechny běžné druhy podlahových krytin.

od 2 459 Kč

od 176 Kč/kg

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50408RL šedé 310 ml

Den Braven 50408RL šedé 310 ml

1

od 78 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na polystyren
  • Interiér
  • 310 ml

Den Braven 50408RL je montážní lepidlo určené pro široké spektrum využití při lepení různých materiálů. Balení lepidla je v kartuši o objemu 310 ml, což je praktické pro snadnou aplikaci a…

od 78 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 67A vodostálé 250 g

Soudal 67A vodostálé 250 g

6

od 115 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Soudal 67A je vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Je vhodné pro konstrukční lepení dřevěných prvků ve…

od 115 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Super 3

Pattex Super 3, 250 g

3

od 119 Kč

476 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • 0,25 kg

Pattex Super 3 je jednosložkové vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo na bázi polyvinilacetátu.

od 119 Kč

od 476 Kč/kg

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Dispercoll D2 1 kg

Dispercoll D2 1 kg

6

od 213 Kč

  • Na dřevo
  • 1 kg

Polyvinylacetátové disperzní lepidlo na dřevo, umožňuje vodovzdorné lepení dle třídy D2. Je vhodné k lepení měkkého i tvrdého dřeva. Používá se pro lepení spárovek, spojení čep - dlab, montážní…

od 213 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven CL 7300

Den Braven CL 7300, 1 kg

3

od 83 Kč

  • Disperzní
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 1 kg

Den Braven CL 7300 je průmyslové lepidlo na bázi disperze, které neobsahuje rozpouštědla. Toto lepidlo je určeno pro vytváření trvale pevného a elastického spoje. Díky své snadné použitelnosti a…

od 83 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Druchema Dispercoll D2 500 g

Druchema Dispercoll D2 500 g

2

od 117 Kč

234 Kč/kg
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 0,5 kg

Dispercoll D2 je univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Lepidlo je určeno pro využití v obalové technice, …

od 117 Kč

od 234 Kč/kg

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo MASTERsil Univerzální montážní lepidlo bílé 315 ml

MASTERsil Univerzální montážní lepidlo bílé 315 ml

13

od 69 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na sádrokarton
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Univerzální montážní lepidlo MASTERsil je jednosložkové lepidlo bez rozpouštědel a bez zápachu na bázi akrylátové disperze. Vyznačuje se dobrou adhezí k savým i nesavým podkladům a vysokou…

od 69 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 62A lepidlo na dřevo 750 g

Soudal 62A lepidlo na dřevo 750 g

4

od 134 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, dřevotřísky, …

od 134 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo RAKOLL GXL 3 5 kg

RAKOLL GXL 3 5 kg

od 519 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Lepidlo RAKOLL GLX 3 rychle vytvrzuje, zvláště za působení vyšší teploty. Lepidlo vytváří elastické spáry s vysokou pevností. Lepidlo je vhodné na plošné lepení dekorací, dýhování a lepení ve…

od 519 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 5 kg

Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 5 kg

4

od 494 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku

Truhlářské disperzní lepidlo D3 je montážní disperzní lepidlo bílé barvy na bázi polyvinylacetátu s odolností vůči vodě třídy D3 dle normy EN 204. Lepidlo Perdix 123 D3 je vhodné na lepení…

od 494 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 442071 250 ml

Den Braven 442071 250 ml

4

od 61 Kč

  • Na dřevo
  • 250 ml

Den Braven 442071 je lepidlo na dřevo na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní.

od 61 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo MASTERsil D3 lepidlo na dřevo

MASTERsil D3 lepidlo na dřevo, 250 ml

18

od 69 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Jednosložkové disperzní lepidlo, které je na bázi PVAC. Lepený spoj vyhovuje normě ČSN EN 204-D3 (vhodné do prostor se zvýšenou vlhkostí, odolává působení kondenzátu a vylití vody), spoj má…

od 69 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Adesilex P22 bílé 5 kg

Mapei Adesilex P22 bílé 5 kg

od 418 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • Interiér

Disperzní lepidlo Mapei Adesilex P22 bílé je určeno pro lepení keramických obkladů v interiéru. Vyznačuje se sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí, což umožňuje přesné a…

od 418 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal Super D3

Ponal Super D3, 30 kg

13

od 3 327 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…

od 3 327 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Stachema GC420 T5VUA 500 g

Stachema GC420 T5VUA 500 g

od 243 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Toto lepidlo je určeno pro lepení obtížně lepitelných truhlářských dílců, dřevěných rámů a lakovaných ploch, včetně povrchů upravených polyuretanovými nebo polyesterovými laky. Vhodné je i pro…

od 243 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kleiberit Klebit 314

Kleiberit Klebit 314, 4,5 kg

3

od 989 Kč

220 Kč/kg
  • 4,5 kg

Jedná se o jednosložkové disperzní lepidlo KLEBIT 314,0 (KLEIBERIT) na výrobu okenních hranolů, lepení spárovky a rohových spojů. Lepidlo má vysokou odolnost proti vodě podle DIN/EN 204. Je…

od 989 Kč

od 220 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Uzin KE 66 6 kg

Uzin KE 66 6 kg

1

od 1 815 Kč

303 Kč/kg
  • 6 kg

Uzin KE 66 je vysoce pevné lepidlo ve střihu pro PVC a pryžové podlahoviny s tvrdým hřebínkem, pro zdravé klima prostředí. Ideální pro podlahoviny s malou rozměrovou stálostí, zabraňuje zvednutí…

od 1 815 Kč

od 303 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Thomsit P 685 Elast Uni 16 kg

Thomsit P 685 Elast Uni 16 kg

od 3 862 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • Interiér

Thomsit P 685 Elast Uni je vysoce elastické silanové lepidlo pro lepení všech druhů dřevěných podlah s technologií Flextec. Vhodné je pro savé i nesavé podklady. Elastické lepení zmenšuje napětí…

od 3 862 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika SikaBond 54 Parquet 13 kg

Sika SikaBond 54 Parquet 13 kg

1

od 4 428 Kč

341 Kč/kg
  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 13 kg

Sika SikaBond 54 Parquet je 1komponentní nízkoviskozní elastické lepidlo pro celoplošné lepení dřevěných podlah a jiných dřevěných prvků. Navržen pro celoplošné lepení masivních dřevěných a…

od 4 428 Kč

od 341 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo SikaBond 52 Parquet 600 ml

SikaBond 52 Parquet 600 ml

od 324 Kč

  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér
  • 600 ml

Elastické, rychle tuhnoucí lepidlo bez rozpouštědel pro celoplošné i bodové lepení dřevěných desek, parket, laminátových podlah v novostavbách i při renovacích. Zvlášť vhodné pro lepení…

od 324 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Hasoft Obkladolep 1,5 kg

Hasoft Obkladolep 1,5 kg

od 198 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • Tekuté
  • Interiér

Typ produktu: Průmyslové lepidlo na obklady a dlažby Výrobce: Hasoft Hasoft Obkladolep je jednosložkové disperzní lepidlo určené pro lepení obkladů a dlažeb v interiéru. Tento produkt je…

od 198 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Weber Weberfix Sol 8 kg

Weber Weberfix Sol 8 kg

od 814 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku

Lepidlo Weberfix Sol je určeno pro běžné lepení obkladů a dlažby v interiérových podmínkách. Jedná se o jednosložkové disperzní lepidlo, které je přímo připraveno k použití bez nutnosti míchání…

od 814 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Hasoft Fortax Furtolep 310 ml

Hasoft Fortax Furtolep 310 ml

2

217 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 310 ml

Lepidlo na fólie Fortax je jednosložková lepicí a těsnicí hmota na bázi polymerové disperze, slouží pro trvalé přilepení parotěsných fólií na stavební materiály. Lepidlo na fólie Fortax se…

217 Kč

Hasoft.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Kleiberit Klebit 300

Kleiberit Klebit 300, 1 kg

5

od 234 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tekuté

Jedná se o jednosložkové disperzní lepidlo Klebit na bázi PVAC, které je univerzálně použitelné. Má vysokou odolnost proti vodě se zkušebním certifikátem D3 podle DIN/EN 204, dále vysokou…

od 234 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bona D750 6 kg

Bona D750 6 kg

2

1 817 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • Interiér

Disperzní lepidlo do mokrého lože použijte v interiéru k lepení designových dílcových podlahových krytin z PVC a vinylu na savé podklady. Lepidlo neobsahuje rozpouštědla a dobře přilne k…

1 817 Kč

Vinylor.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 0,5 kg

Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 0,5 kg

109 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Truhlářské disperzní lepidlo D3 je montážní disperzní lepidlo bílé barvy na bázi polyvinylacetátu s odolností vůči vodě třídy D3 dle normy EN 204. Lepidlo Perdix 123 D3, je vhodné na lepení…

109 Kč

EXPRESS-COLOR.CZ

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Soudal Lepidlo na podlahové krytiny 26A

Soudal Lepidlo na podlahové krytiny 26A, 15 kg

5

od 1 390 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tekuté

Univerzální lepidlo Soudal 26A na podlahové krytiny na bázi vodní disperze a syntetických pryskyřic přilepí linolea, podlahové krytiny s vinylovým podkladem a koberce i bez pěnového podkladu. …

od 1 390 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Fischer International High Tack AC bílé 310 ml

Fischer International High Tack AC bílé 310 ml

od 68 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér

Montážní lepidlo High Tack AC je ideální pro pevné a trvalé lepení různých stavebních materiálů včetně přírodního kamene či expandovaného polystyrenu. High Tack AC se těší poměrně velké…

od 68 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo MASTERsil Lepidlo na polystyren bílé 315 ml

MASTERsil Lepidlo na polystyren bílé 315 ml

1

od 78 Kč

  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • V tubě
  • 315 ml

Lepidlo na polystyren MASTERsil je jednosložkové lepidlo bez rozpouštědel. Slouží pro lepení výrobků z polystyrenu jak na savé tak nesavé podklady. V průběhu vysychání je bez zápachu, má vysokou…

od 78 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Chemos Profilep 107146960-BL 12 kg

Chemos Profilep 107146960-BL 12 kg

3 081 Kč

257 Kč/kg
  • Disperzní
  • Univerzální
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 12 kg

Disperzní lepidlo je vhodné pro velmi silné lepení sportovních povrchů z PVC a gumy a pro lepení PVC lamel (Thermofix). Velmi vhodné je také pro lepení zatěžovaných podlahových krytin.

3 081 Kč

257 Kč/kg

Supellex.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Chemos DL 300 lepidlo pro vinylové podlahy 12 kg

Chemos DL 300 lepidlo pro vinylové podlahy 12 kg

1

3 297 Kč

275 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na PVC
  • V tubě
  • Interiér
  • 12 kg

Speciální disperzní lepidlo pro lepení vinylových dílů Chemos DL 300. Lepidlo s velmi krátkou dobou odvětrání a dostatečnou otevřenou dobou pro lepení. Velmi vysoká pevnost ve smyku již po 3…

3 297 Kč

275 Kč/kg

Supellex.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Chemos DL 300 lepidlo pro vinylové podlahy 6 kg

Chemos DL 300 lepidlo pro vinylové podlahy 6 kg

2

2 140 Kč

357 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na PVC
  • V tubě
  • Interiér
  • 6 kg

Speciální disperzní lepidlo pro lepení vinylových dílů Chemos DL 300. Lepidlo s velmi krátkou dobou odvětrání a dostatečnou otevřenou dobou pro lepení. Velmi vysoká pevnost ve smyku již po 3…

2 140 Kč

357 Kč/kg

Supellex.cz

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie