Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Průmyslová lepidla v tubě a Soudal
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Soudal PU 66A 250 g
od 134 Kč
536 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- 0,25 kg
Polyuretanové lepidlo, které se vyznačuje krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204). Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, vyznačuje se…
Soudal 67A vodostálé 750 g
od 180 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V tubě
Soudal 67A vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a…
Soudal T-Rex 25 ml
od 55 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 25 ml
Velmi pevné a pružné lepidlo s okamžitou fixací lepených částí. Na bázi hybridních polymerů, s výbornou přilnavostí k většině podkladů, vytváří pevný a trvale pružný spoj.
Soudal Cyanofix 84A 20 g
od 118 Kč
5 900 Kč/kg- Vteřinové
- 0,02 kg
Vysoce kvalitní sekundové lepidlo od známe firmy SOUDAL, které dokáže během několika sekund slepit téměř všechny hladké materiály. Proto se jedná o vynikajícího pomocníka jak pro domácnost, tak…
Soudal lepidlo na polystyren 1 kg
od 109 Kč
- Disperzní
- Na polystyren
- V tubě
- 1 kg
Soudal lepidlo na polystyrén 1 kg, bílá. Lepení veškerých typů polystyrenu na savé podklady, materiálů ze syntetické pěny, stropních polystyrenových desek, lišt z polystyrenu, izolační pěny na…
Soudal 64A 250 g
od 99 Kč
396 Kč/kg- Na dřevo
- V tubě
- 0,25 kg
Vysoce kvalitní rychleschnoucí disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí průhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Určeno je pro lepení…
Soudal 6010311 50 ml
od 34 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 50 ml
Lepidlo Soudal 6010311 je určeno pro konstrukční spoje mezi savými a nesavými materiály a pružné spoje, kdy je alespoň jeden povrch savý. Umožňuje lepení gumových hydroizolací včetně střešních i…
Soudal 24A, 5 kg
od 409 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V tubě
- Interiér
Speciální vysoce kvalitní, ihned použitelné lepidlo, určené k lepení dlaždic a ostatních obkladových prvků na veškeré i netradiční podklady. Vysoce flexibilní, vhodné na podklad, který…
Soudal T-Rex Gold Crystal 290 ml
od 180 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Univerzální lepidlo určené pro široké spektrum aplikací v interiéru i exteriéru, které zajišťuje pevné a trvanlivé spoje. Jedná se o jednosložkové lepidlo na bázi SMX polymeru, které je 100%…
Soudal PRO 40P, 750 g
od 263 Kč
351 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0,75 kg
Polyuretanové lepidlo s velmi vysokou lepicí silou a vynikající vodovzdorností D4 (ČSN EN 204). V průběhu vytvrzování napěňuje, má dlouhou dobu zpracovatelnosti (otevřený čas 15 minut). Vhodné…
Soudal T-Rex lepidlo bílé 1243005 25 ml
od 55 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 25 ml
Lepidlo je na bázi hybridních polymerů s výbornou přilnavostí k většině podkladů. Vytváří vysoce pevný a trvale pružný spoj s nosností až 35 kg/cm2. Je v praktickém balení 25 ml. Lepidlo je…
Soudal 62A 5 kg
od 573 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, dřevotřísky, …
Soudal 64A Lepidlo na dřevo, 750 g
od 170 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Vysoce kvalitní rychleschnoucí disperzní lepidlo je určené pro lepení v interiéru. Po zaschnutí je průhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204).
Soudal Lepidlo na dřevo 62A 250 g
od 77 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, …
Soudal T-REX Crystal 290 ml
od 199 Kč
- Tekuté hřebíky
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
Soudal Fix All Crystal je 100% průhledný neutrální vysoce kvalitní pružný lepicí tmel. Vhodný pro tmelení, lepení a spojování širokého spektra materiálů v interiéru i exteriéru. Fix All Crystal…
Soudal 70A 500 g
od 129 Kč
258 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- 0,5 kg
Soudal 70A je určeno k lepení všech dřevěných spojů, spojování parketových lamel plovoucích podlah, laminovaných parketových a kazetových podlah v systému pero-drážka. Vhodné je také k lepení…
Soudal 66A 5 kg
od 1 687 Kč
337 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 5 kg
Polyuretanové lepidlo, které se vyznačuje krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti. Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, vyznačuje se vysokou adhezní…
Soudal Epoxy Liquid Steel 1333200 2 x 15 ml
od 142 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
Soudal Epoxy Liquid Steel 1333200 je dvousložkové lepidlo pro lepení a spojování většiny kovů jako železo, hliník, měď a ocel včetně nerezu. Je voděodolné a po vytvrzení jej lze brousit a jinak…
Soudal Fix All HT černý, 290 ml
od 204 Kč
- 290 ml
Soudal Fix All High Tack je pružný lepicí tmel s vysokou počáteční přilnavostí. Vhodný pro lepení, spojování a tmelení materiálů v interiéru i exteriéru. Fix All High Tack nahrazuje většinu…
Soudal PRO 45P 5 kg
od 1 738 Kč
348 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 5 kg
Velmi rychle schnoucí polyuretanové lepidlo s velmi vysokou lepicí silou a vynikající vodovzdorností D4 (ČSN EN 204). V průběhu vytvrzování napěňuje, doba stlačení lepených částí je 30 minut. …
Soudal Purocol, 310 ml
od 220 Kč
- 310 ml
Lepidlo Purocol je transparentní, rychleschnoucí lepidlo s velmi vysokou lepicí silou. Po vytvrzení je transparentní a vysoce vodovzdorné.
Soudal T-Rex Gold Strong 290 ml
od 147 Kč
Název produktu: Soudal T-Rex Gold Strong 290 ml Výrobce: Soudal Popis produktu: Soudal T-Rex Gold Strong je montážní lepidlo na bázi hybridních polymerů SMX, dodávané v balení o objemu 290…
Soudal 64A 5 kg
od 690 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Vysoce kvalitní rychleschnoucí disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí průhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, …
Soudal Araldite Extra Strong, 2 x 15 ml
od 151 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
Vysokopevnostní dvousložkové epoxidové lepidlo určené pro lepení, vyplňování a utěsňování mnoha materiálů.
Soudal Epoxy Rapid 1333100 2 x 10 g
od 142 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Soudal Epoxy Rapid je vysoce kvalitní, rychletuhnoucí dvousložkové lepidlo s vysokou lepicí silou. Je vhodné pro lepení většiny materiálů jako kov, dřevo, mramor, keramika, sklo, plasty, …
Soudal 7 1330500 5kg
od 1 690 Kč
338 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 5 kg
Univerzální kontaktní lepidlo - Soudal 7, 5 g Konstrukční spoje mezi savými a nesavými materiály, pružné spoje, kdy je alespoň jeden povrch savý. Univerzální kontaktní lepidlo Soudal 7, 5 kg…
Soudal 67A 25 kg
3 386 Kč
135 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
- 25 kg
Vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a průmyslu. Lepení spojů…

Soudal T-Rex Gold Turbo rychletuhnoucí montážní lepidlo, 290 ml
- Voděodolné
- Tekuté hřebíky
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Soudal T-Rex Gold Turbo rychletuhnoucí montážní lepidlo, 290 ml, Montážní lepidlo Soudal T-Rex Gold Turbo vyniká velmi…
v 11 obchodech

SOUDAL Speciální NOVOFIX LEPIDLO NA PVC 130ml
- V tubě
- Na PVC
- 130 ml
…
Stawebniny.com

Soudal Lepidlo na PVC 42A 250ml
- V tubě
- Na PVC
- 250 ml
Soudal Lepidlo na PVC 42A 250ml Výrobce: Soudal EAN: 5411183013278 Part number: KLEJ 42A 250 Popis produktu není dostatečný?…
v 2 obchodech