Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Průmyslová lepidla v tubě a Pattex
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Pattex Chemoprén Extrém, 50 ml
od 61 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Specialní kontaktní lepidlo pro extrémně namáhané spoje s vyšší odolností. Bez obsahu toluenu, odolává vodě a teplotě do +110°C, odolává dlouhotrvajícímu ohýbání. Je vhodné k lepení kůže, gumy, …
Patexx Chemoprén univerzál, 50 ml
od 61 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- 50 ml
Patexx Chemoprén univerzál slouží na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např.: dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho další. Na…
Pattex Chemoprén obuv 50 ml
od 65 Kč
1 300 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 50 ml
- 0,05 kg
Speciální kontaktní lepidlo určené k lepení a opravám obuvi. S nejvyšší pevností lepí všechny druhy podešví a svršků používaných v obuvnickém průmyslu. Spoj je po zaschnutí průhledný, odolný…
Pattex One for All HT 1875422 440 g
od 133 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0 ml
Extrémnmě silné montážní lepidlo na Flextec polymerové bázi s počáteční fixací až 350 kg/m².
Pattex Chemoprén univerzál 120 ml
od 90 Kč
- Univerzální
- V tubě
- 120 ml
- Minimální teplotní odolnost -40 °C
- Maximální teplotní odolnost 110 °C
Pattex Chemoprén je univerzální lepidlo, což znamená, že je vhodné pro lepení různých materiálů. Tento typ lepidla je ideální pro ty, kteří potřebují lepit různé materiály a nechtějí kupovat…
Pattex 100% Lepidlo gel, 8 g
od 68 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
Univerzální flexibilní lepidlo s gelovou konzistencí na bázi Flextec polymeru je bez obsahu rozpouštědel. Je ideální k lepení a drobným opravám namáhaných spojů. Díky své gelové konzistenci…
Pattex Repair Epoxy Ultra Strong 5 min 11 ml
od 92 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Rychle vytvrzující dvousložkové epoxidové lepidlo bez těkavých rozpouštědel Pattex Repair Epoxy Ultra Strong je vhodné na permanentní opravy, lepení a fixování. Díky statickému směšovači je…
Pattex Repair Express 48 g
od 144 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Univerzální epoxidová opravná hmota k lepení koupelnového a kuchyňského příslušenství jako jsou držáky na ručníky, úchytky, věšáky, misky na mýdlo, držáky na mixéry, k rekonstrukci poškozených…
Pattex 100%, 50 g
od 110 Kč
2 200 Kč/kg- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 50 ml
- 0,05 kg
Univerzální lepidlo Pattex 100% je skvělým pomocníkem pro každou domácnost. Svými profesionálními vlastnostmi – vysokou konečnou pevností, flexibilitou a vynikající odolností spoje – se řadí…
Pattex Super Fix PL50 250 g
od 121 Kč
484 Kč/kg- Univerzální
- V tubě
- Interiér
- 0 ml
- 0,25 kg
Pattex Super Fix PL50 je montážní lepidlo k lepení porézních materiálů pro použití v interiéru. Lepí lehké a savé materiály, např. dekorativní desky, polystyrenové prvky, dřevěné desky a zárubně…
Pattex Odstraňovač vteřinového lepidla 5 g
od 111 Kč
11 100 Kč/kg- Vteřinové
- V tubě
- 0,01 kg
Odstraňovač lepidla Pattex se hodí každému, kdo alespoň jednou za čas používá velmi silná lepidla. Jedná se o účinné rozpouštědlo, můžete ho využít například k napravení špatně slepených…
Pattex Repair Special 30 g
od 69 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
Lepidlo slouží k lepení tvrzeného i měkčeného PVC, ABS, plexiskla, polykarbonátu apod.
Pattex Repair Extreme 8 g
od 93 Kč
9 300 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0,01 kg
Univerzální jednosložkové flexibilní lepidlo Pattex Repair Extreme na bázi Flextec polymeru neobsahující rozpouštědla k lepení savých i nesavých materiálů. Vytváří pevný spoj odolný proti…
Pattex Kraft Mix Metall tekutý kov 35 g
od 191 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Tekutý kov Pattex je dvousložková epoxidová pryskyřice v šedé barvě kovu určená k vnitřnímu i venkovnímu použití. Je určena k lepení a vyplňování štěrbin kovů a slitin kovů, typicky oceli, …
Pattex Repair Express Metal 48 g
od 145 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér
Pattex Repair Express Metal 48 g je epoxidové lepidlo, které je určeno pro lepení, opravy, modelování a vyplňování různých materiálů používaných v domácnosti. Tento tmel je odolný a po vytvrzení…
Pattex Fix Super Interiér 50 g
od 68 Kč
1 360 Kč/kg- Univerzální
- V tubě
- 0,05 kg
Neprůhledné bílé lepidlo. Kvalitní a velmi silné lepidlo v plastové tubě, obsah 50 g využijete na všechny materiály. Aplikujte pouze přiměřenou vrstvu, stiskněte lepené díly k sobě a nechte…
Pattex Super 3, 250 g
od 119 Kč
476 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- 0,25 kg
Pattex Super 3 je jednosložkové vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo na bázi polyvinilacetátu.
Pattex One For All Universal 80 ml
od 78 Kč
557 Kč/kg- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 80 ml
- 0,14 kg
Pattex One For All Universal je jednosložkové flexibilní univerzální montážní lepidlo a tmel pro interiér i exteriér s recepturou FlexTec. Je určeno k lepení a tmelení většiny savých i…
Pattex One for All Crystal 90 g
od 112 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 80 ml
Vhodný pro interiér i exteriér. Lepí a tmelí všechny savé i nesavé materiály jako jsou dřevo, cihla, keramika, beton, dlaždice, kámen, kov, plasty, sklo a zrcadlo kromě PE, PP, PTFE, akrylového…
Pattex Ultra Plastic 2g + 4 ml aktivátor
od 149 Kč
- Vteřinové
- Dvousložkové
- V tubě
- 0 kg
Speciální sekundové lepidlo pro lepení všech druhů plastů. Lepí PVC, PP, PE, nylon, vinyl, plexisklo, ABS a další plasty.
Pattex Total Gel 8 g
od 69 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
Lepidlo určené pro rychlé a spolehlivé spojení širokého spektra materiálů je vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Jedná se o tekuté lepidlo na bázi FLEXTEC polymeru, které neobsahuje…
Pattex Fix Extreme Total 440 g
od 183 Kč
416 Kč/kg- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 0,44 kg
Pattex FIX Extreme Total je speciální flexibilní lepidlo pro savé i nesavé materiály pro lepení, vyplňování a utěsňování všech typů materiálů. Pattex FIX Extreme Total Vás nezklame v žádné…
Pattex Chemopren Obuv krabička 50 ml
od 67 Kč
- Na PVC
- V tubě
- 50 ml
Speciální lepidlo Pattex Chemoprén na lepení a opravu obuvi, včetně sportovní. Je vhodné na všechny druhy svršků a podrážek používaných v obuvnickém průmyslu. Lepí a pevně spojuje širokou škálu…
Pattex Fix & Remove 3043617 44 g
od 115 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér
Lepidlo určené pro dočasné lepení v interiéru nabízí možnost pevného přichycení předmětů na různé neporézní povrchy s možností jejich pozdějšího odstranění bez zanechání zbytků lepidla. Je…
Pattex Wood Super 3, 750 g
od 235 Kč
313 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- 0,75 kg
Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody. Vhodné pro montážní lepení oken, dveří a schodů, ale i…
Pattex Repair Epoxy Ultra Quick 1 min 11 ml
od 144 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
2-složkové rychleschnoucí epoxidové lepidlo se statickým směšovačem – vytvrzuje do 1 minuty. Už žádné míchání! Jednotlivé složky lepidla se promíchají přímo v směšovači. Přímá aplikace lepidla…
Pattex Express Fix 375 g
od 145 Kč
382 Kč/kg- 0,38 kg
Pattex Express Fix je první profesionální rozpouštědlové lepidlo s INSTANT TACK, které lepí široké spektrum materiálů a poskytuje okamžité spojení s podkladem bez nutnosti odvětrání a čekání.
Pattex lepidlo na boty 50 ml
od 75 Kč
- V tubě
- 50 ml
Díra v botě či dokonce na podrážce? Buď zajdete za obuvníkem, nebo se sami dáte do práce s obuvnickým lepidlem. Díky lepidlům na boty máte velkou šanci, že si s opravou oblíbené boty poradíte.
Pattex Express Fix Pattex, 375 g
od 129 Kč
339 Kč/kg- Univerzální
- 0,38 kg
Profesionální neoprénové montážní lepidlo s okamžitou přilnavostí Instant tackr umožňující lepení bez fixace. Nahrazuje hřebíky šrouby a hmoždinky v exteriéru i interiéru.
Pattex Power Fix PL 500, 250 g
od 233 Kč
932 Kč/kg- 0,25 kg
Montážní lepidlo s vlastní spouští Pattex Power Fix je disperzní lepidlo s vlastností okamžité přilnavosti pro veškeré interiérové použití, kde alespoň jeden povrch je savý. Díky revolučnímu…
Pattex Classic, 50 g
286 Kč
5 720 Kč/kg- Vteřinové
- V tubě
- 0,05 kg
Lepidlo Pattex Classic Lepí rychle, spolehlivě a s vysokou pevností. Snadno se roztírá a je odolné vůči teplotám do 110 °C. Lepidlo neobsahuje silikon.
Pattex One for All Click a Fix 30 g
142 Kč
4 750 Kč/kg- Univerzální
- V tubě
- 0,03 kg
Univerzální montážní lepidlo Pattex One For All Click & Fix o obsahu 30 g je speciálně vyvinuto pro lepení široké škály savých i nesavých materiálů, mezi které patří cihla, keramika, beton, …

Pattex Repair Expres univerzální hmota na opravy a lepení 48 g
- Univerzální
- 0,05 kg
- V tubě
Stavební chemie, lepidla Pattex Univerzální hmota na opravy a lepení všech typů materiálů. Vhodné k lepení a opravám…
v 4 obchodech

Pattex Chemoprén Univerzál 300ml
- V tubě
- Jednosložkové
- 300 ml
Chemoprén Univerzál je určen na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např.: dřevo,…
v 2 obchodech

Lepidlo Chemoprén transparent - 50 ml
- 0,05 kg
- 50 ml
- V tubě
- Univerzální
Chemoprén k lepení transparentních materiálů nebo v případech, kdy je vyžadován neviditelný spoj. Lepí a pevně spojuje…
v 2 obchodech