Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Průmyslová lepidla v tubě a Bison
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Bison Vinyl plastic 25 ml
od 78 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Na PVC
- V tubě
- Exteriér
Lepidlo vhodné pro opravy výrobků z měkčeného PVC, jako jsou trampolíny, krycí plachty, plovací kola, nafukovací míče, dětské bazénky, nafukovací čluny, matrace, potahy sedadel a pláštěnky. …
Bison Liquid Rubber 50 ml
od 197 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 50 ml
Průhledná pasta s polyesterovou záplatou na opravy, ochranu a impregnaci. Pasta je pevná, vodovzdorná, pružná, má dlouhou životnost a vyplňuje spáry. Je vhodná pro opravy sportovní obuvi, …
Bison Plastic 25 ml
od 58 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 25 ml
Univerzální lepidlo Bison Plastic je tekuté lepidlo, které je baleno v praktické a snadno použitelné lahvičce. S objemem 25 ml je to ideální volba pro menší a středně velké opravy. Toto…
Bison Kit Shoe Glue 55 ml
od 57 Kč
814 Kč/kg- Univerzální
- V tubě
- 55 ml
- 0,07 kg
- Minimální teplotní odolnost -15 °C
Bison Kit Shoe Glue je kontaktní lepidlo určené pro opravu obuvi. Toto lepidlo je na bázi polyuretanového kaučuku, což zajišťuje jeho vysokou kvalitu a spolehlivost. Balení obsahuje 55 ml…
Bison Epoxy Metal 1714 24 ml
od 186 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Lepidlo Bison Epoxy Metal 24 ml je pevné, odolné a nepodléhá stárnutí. Vysokopevnostní epoxidové lepidlo Bison Epoxy Metal je určeno na dřevo, kov a keramiku. Nabízí kovové zbarvení, …
Bison Metal Lock 10 ml
od 123 Kč
12 300 Kč/kg- Voděodolné
- Na kov
- V tubě
- 10 ml
- 0,01 kg
Speciální anaerobní lepidlo určené pro zajištění kovových matek, šroubů a závlaček proti uvolnění při nárazech a vibracích. Fixace tímto lepidlem je střední pevnosti (šroubový spoj lze rozebrat…
Bison Power Adhezive Bisonite 65 ml
od 215 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na sklo
- V tubě
- Exteriér
Dvousložkové lepidlo na bázi polyuretanu určené na lepení mnoha špatně přilnavých povrchů. Polyuretanová lepidla se vyznačují tím, že při vysychání lehce nabobtnávají (například jako montážní PU…
Bison Universal 25 ml
od 57 Kč
950 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 25 ml
- 0,06 kg
Lepidlo Bison Universal 25 ml je univerzální čiré roztokové lepidlo vhodné pro různé druhy materiálů. Díky čirému složení poskytuje neviditelný spoj, který je vodotěsný a pevný. Při použití…
Bison Max Repair 8 g
od 70 Kč
7 000 Kč/kg- Univerzální
- V tubě
- 8 ml
- 0,01 kg
Odolné lepidlo Bison Max Repair o hmotnosti 8 g je ideální do interiérů i exteriérů. Lepidlo vyniká velkou pevností a odolností vůči teplotám od -40 do 120 °C. Je určeno na spojování všech druhů…
Bison Textile 25 ml
od 67 Kč
- Univerzální
- V tubě
Poznejte vynikající schopnosti speciálního lepidla Bison Textile, které je určeno pro lepení různých druhů textilií z přírodních materiálů, jako je bavlna, len, juta nebo plsť. Vytvořený spoj je…
Bison Kit transparent, 55 ml
od 76 Kč
- Univerzální
- V tubě
- 55 ml
Silné, křišťálově čisté, univerzální kontaktní lepidlo na bázi polyuretanové pryže, pryskyřic a rozpouštědel je ideální pro lepení mnoha transparentních materiálů, jako je plexisklo, perspex či…
Bison Super Glue All Plastic 3 ml + 2 g
od 114 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- 3 ml
Průmyslové lepidlo je určeno pro trvalé a odolné lepení široké škály plastových materiálů, přičemž jeho složení umožňuje spojit i obtížně lepitelné plasty jako polyethylen a polypropylen. V…
Bison Super Glue Profi, 7,5 g
od 65 Kč
6 500 Kč/kg- Vteřinové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér
- 0,01 kg
Výrobce: Bison Název produktu: Bison Super Glue Profi Technické vlastnosti: Bison Super Glue Profi je kyanoakrylátové lepidlo, které nabízí pevné a silné spojení. Je transparentní a…
Bison Glass 3 g
od 158 Kč
- Voděodolné
- Na sklo
- V tubě
- 2 ml
- 0 kg
Velmi pevné speciální transparentní lepidlo vytvrzující UV zářením na denním světle pro lepení skla a křišťálu. Po vytvrzení má vysokou odolnost vůči UV záření a teplotě od -50 °C do +130 °C. Je…
Bison Super Glue Liquid 3 g
od 28 Kč
- Vteřinové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér
- 3 ml
Bison Super Glue Liquid je tekuté kyanoakrylátové lepidlo určené pro lepení hladkých, čistých a suchých povrchů. Velikost balení je 3 gramy. Rozsah použití Lepidlo je velmi univerzální a je…
Bison Tix Gel BIS35806 55 ml
od 70 Kč
- Univerzální
- V tubě
- Interiér
- 55 ml
Kontaktní pružné gelové chloroprenové lepidlo je určeno pro lepení dřeva, dřevotřísky, plastů, keramiky, porcelánu, skla, kovů, kůže, filcu, korku, textilu, gumy, pěnových materiálů aj. Není…
Bison Kit Universal, 50 ml
od 71 Kč
- Univerzální
- V tubě
- 50 ml
Univerzální Bison Kit Univerzální kontaktní lepidlo, lze jej použít na mnoho materiálů jako laminátové plasty (Formica, Perstorp, Duropal, Resopal atd.), prkna, dýhové, pryžové a plastové…
Bison Poly Max Original, 165 g
od 94 Kč
551 Kč/kg- Univerzální
- V tubě
- 0,17 kg
Bison Poly Max Original představuje řešení pro lepení, fixaci a těsnící aplikace (tmelení) založené na unikátní MS-polymerové technologii. Toto univerzální, vysoce kvalitní řešení problémů může…
Bison Fast Fix2 Liquid Power 10 g
od 305 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Bison Fast Fix2 Liquid Power 10 g je dvousložkové lepidlo pro extrémní opravy, na spoje odolné proti nárazu. Extrémně rychlé uschnutí je možné díky kyanoakrylátové technologii. Lepidlo je…
Bison Poly Max High Tack Express, 165 g
od 151 Kč
888 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0,17 kg
Bison Poly Max High Tack Express 165 g Popis produktu: Bison Poly Max High Tack Express je rychleschnoucí univerzální montážní lepidlo a tmel na bázi MS-polymeru. Je určeno pro aplikace…
Bison Montagekit Super Strength, 125 g
od 97 Kč
- Tekuté hřebíky
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Bison Montagekit je univerzální neoprénové montážní lepidlo. Slouží jako náhrada šroubů a hřebíků. Lepidlo je vhodné pro savé i nesavé materiály. Využívá se v interiérech i exteriérech. Balení…
Bison Super Glue Control 3 g
od 42 Kč
- Vteřinové
- V tubě
- 0 kg
Bison Super Glue Control je univerzální sekundové tekuté lepidlo. Mějte lepení pod kontrolou, Bison Super Glue nekape a zaručuje tak přesnost dávkování po kapkách, díky zpětnému nasátí…
Bison Montagekit Universal 200 g
od 75 Kč
375 Kč/kg- Univerzální
- V tubě
- Interiér
- 0,2 kg
Montagekit Universal je silné konstrukční lepidlo pro velmi pevné lepení všech druhů materiálů na savé povrchy. Předností je univerzální přilnavost, vysoká konečná pevnost a snadné použití. Je…
Bison Wood Glue D2, 250 g
od 88 Kč
- PVA
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Lepidlo na bázi polyvinylacetátu je určeno pro lepení dřeva a materiálů na bázi dřeva v interiérovém prostředí. Disponuje odolností proti vlhkosti dle normy ČSN EN 204 D2, což zajišťuje…

Bison montážní lepidlo Montage Extreme 435 g multinářadí
- V tubě
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 0,44 kg
Univerzální, super silné a rychlé konstrukční lepidlo pro vnitřní i venkovní použití, s vysokou počáteční přilnavostí a…
v 2 obchodech

BISON lepidlo na měkčené plasty se záplatou PLASTIC 25 ml
- V tubě
- 25 ml
Lepidlo na měkčené plasty. Opravná sada se záplatou (90 x 175 mm).…
Supertip.cz