Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Průmyslová lepidla v tubě a na dřevo
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven 50252FF 500 ml
od 249 Kč
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 500 ml
Den Braven na dřevo D4 slouží pro lepení plošných spojů s požadavkem odolnosti proti povětrnostním vlivům a teplotním výkyvům např. lepení dřevěných kazet do venkovních vchodových dveří apod. …
Soudal PU 66A 250 g
od 134 Kč
536 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- 0,25 kg
Polyuretanové lepidlo, které se vyznačuje krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204). Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, vyznačuje se…
Titebond Original D2, 237 ml
od 125 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Titebond Original je nejlepší disperzní lepidlo, které lze použít pro všechny vysocepevnostní spoje dřeva, laminátů, DTD desek, kůže, látky a porézních materiálů. Vynikající například pro…
Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g
od 115 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Interiér/exteriér
Disperzní lepidlo Dispercoll D3 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou). Vytváří elastické spoje…
UHU Por 50 ml
od 82 Kč
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
- 50 ml
Kontaktní lepidlo na pěnový polystyren a na polystyren v kombinaci s jinými materiály. Kontaktní, čiré speciální lepidlo je určené k lepení tvrdých pěn jako je např. pěnový polystyren a dále pro…
Soudal 67A vodostálé 750 g
od 180 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V tubě
Soudal 67A vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a…
Ceys Professional D2D3 250 g
od 135 Kč
540 Kč/kg- Na dřevo
- V tubě
- 0,25 kg
Lepidlo na dřevo s přírodními vlákny, díky kterým dosahuje maximální výsledné odolnosti až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhled dřeva. Speciální lepidlo pro lepení všech druhů dřeva, aglomerátů, …
Druchema Dispercoll D2 s aplikátorem 500 g
od 113 Kč
226 Kč/kg- Disperzní
- Na dřevo
- V tubě
- 0,5 kg
Disperzní lepidlo Dispercoll D2 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D2 (interiér). Vytváří elastické spoje s vysokou pevností. Lepidlo…
Den Braven 60030DBX 50 ml
od 42 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
Při výběru vhodného lepidla pro realizaci nejrůznějších oprav či spojů v interiéru i exteriéru je důležité zohlednit typ lepidla, jeho balení a objem, aby vyhovoval danému účelu. Jednosložkové…
Ponal Super 3 D3, 550 g
od 195 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V tubě
Výrobce: Ponal Popis produktu: Ponal Super 3 D3 je jednosložkové lepidlo na dřevo, které splňuje normu DIN EN 204/D3. Toto lepidlo je vhodné pro použití v interiérech i exteriérech, kde je…
Titebond Instant Medium 123-6211 59 ml
od 346 Kč
- Vteřinové
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
- 59 ml
Titebond Instant Medium 123-6211 je vteřinové lepidlo určené pro lepení malých ploch s úzkou spárou. Toto lepidlo je zvláště vhodné pro lepení dřeva a materiálů na bázi dřeva. Kromě toho je…
Pattex Super 3, 250 g
od 119 Kč
476 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- 0,25 kg
Pattex Super 3 je jednosložkové vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo na bázi polyvinilacetátu.
Perdix 101 kontaktní lepidlo pro truhláře 500 ml
od 177 Kč
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 500 ml
Kontaktní lepidlo ve spreji pro použití všude tam, kde je potřeba použití kontaktního lepidla i na těžko dostupných místech ideální pro stolaře, čalouníky a truhláře.
Titebond Instant Thin lepidlo 59 ml
od 346 Kč
- Vteřinové
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
- 59 ml
Výrobce: Titebond Titebond Instant Thin je vteřinové lepidlo určené pro lepení malých ploch s úzkou spárou. Primárně se využívá k lepení dřeva a materiálů na bázi dřeva, ale je také vhodné pro…
Ponal Construkt 420 g
od 255 Kč
607 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0,42 kg
Ponal Construct je polyuretanové konstrukční lepidlo podle DIN EN 204/D4. Lepidlo je určeno pro lepení různých materiálů ke dřevu.
Titebond Extend 123-9104 473 ml
od 236 Kč
- Disperzní
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
- 473 ml
Titebond Extend 123-9104 je disperzní lepidlo na dřevo s prodlouženou dobou montáže. Používá se v interiérech, zvláště v exponovaných částech, které jsou vystaveny vyšším teplotám jako kuchyňské…
Titebond Quick & Thick lepidlo na dřevo 237 ml
od 132 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Titebond Quick & Thick je disperzní lepidlo vyrobené pro rychlé a kvalitní lepení různých materiálů. Toto lepidlo je určeno především pro použití v interiérech a je zvláště vhodné pro domácí a…
Soudal 64A 250 g
od 99 Kč
396 Kč/kg- Na dřevo
- V tubě
- 0,25 kg
Vysoce kvalitní rychleschnoucí disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí průhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Určeno je pro lepení…
Titebond Instant Gel rychleschnoucí lepidlo 59 ml
od 422 Kč
- Vteřinové
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
- 59 ml
Vteřinové lepidlo určené pro lepení malých ploch s úzkou spárou, zejména vhodné pro dřevo a materiály na bázi dřeva. Kromě toho je lepidlo vhodné i pro lepení dalších materiálů, jako jsou…
Titebond Instant Thick 123-6221 59 ml
od 346 Kč
- Vteřinové
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
- 59 ml
Titebond Instant Thick 123-6221 je vteřinové lepidlo od známého výrobce Titebond, které je určeno pro lepení malých ploch s úzkou spárou. Toto lepidlo je ideální pro lepení dřeva a materiálů na…
Sika Sikaflex 252 černý 300 ml
od 397 Kč
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Sika Sikaflex 252 černý 300 ml najde uplatnění v oblasti lepení nosných a pružných konstrukčních spojů, při výrobě a opravách autobusů, skříňových a speciálních nástaveb, dále pak obytných…
Soudal PRO 40P, 750 g
od 263 Kč
351 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0,75 kg
Polyuretanové lepidlo s velmi vysokou lepicí silou a vynikající vodovzdorností D4 (ČSN EN 204). V průběhu vytvrzování napěňuje, má dlouhou dobu zpracovatelnosti (otevřený čas 15 minut). Vhodné…
Den Braven 442071 250 ml
od 61 Kč
- Na dřevo
- 250 ml
Den Braven 442071 je lepidlo na dřevo na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní.
Soudal 62A 5 kg
od 573 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, dřevotřísky, …
Kleiberit Klebit 303, 500 g
od 135 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na dřevo
- V tubě
Kleiberit 303 je disperzní lepidlo s aplikátorem. Používá se k lepení oken a dveří, dřevěných materiálů, lamel, tvrdých a exotických dřevin, schodišť apod. Disponuje třídou odolnosti D3.
Soudal 64A Lepidlo na dřevo, 750 g
od 170 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Vysoce kvalitní rychleschnoucí disperzní lepidlo je určené pro lepení v interiéru. Po zaschnutí je průhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204).
Titebond Liquid Hide, 118 ml
od 116 Kč
- Na dřevo
- V tubě
- 118 ml
Klihové lepidlo Titebond je prvním lepidlem svého druhu nabízeným v kapalné formě k okamžitému použití. Směšování, zahřívání nebo míchání není vyžadováno. Využíváno profesionálními truhláři pro…
Soudal Lepidlo na dřevo 62A 250 g
od 77 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, …
Lear Vulkan Champion First 250 ml
od 319 Kč
- Na dřevo
- V tubě
- 250 ml
Kontaktní lepidlo je určeno pro lepení potahů na dřevo. Lepidlo má výrazný fresh efekt, který přetrvává 2-4 hodiny. Tato hustší varianta First je určena pro první lepení nových potahů. Řidší…
Den Braven 50251FF 250 ml
od 246 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
Den Braven na dřevo D4 slouží pro lepení plošných spojů s požadavkem odolnosti proti povětrnostním vlivům a teplotním výkyvům např. lepení dřevěných kazet do venkovních vchodových dveří apod. …
Pattex Wood Super 3, 750 g
od 235 Kč
313 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- 0,75 kg
Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody. Vhodné pro montážní lepení oken, dveří a schodů, ale i…
Loctite Multibond 330, 50 ml
od 504 Kč
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 50 ml
Loctite Multibond 330 je produkt pro běžné lepení, používaný pro lepení kovů, dřeva, ferritu, keramiky a plastů. Aplikace zahrnují držáky nástrojů, přístroje, sportovní zboží a dekorativní…
Soudal 70A 500 g
od 129 Kč
258 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- 0,5 kg
Soudal 70A je určeno k lepení všech dřevěných spojů, spojování parketových lamel plovoucích podlah, laminovaných parketových a kazetových podlah v systému pero-drážka. Vhodné je také k lepení…
Loctite 3425, 50 ml
od 676 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- V tubě
- 50 ml
Loctite 3425 je dvousložkové tixotropní epoxidové lepidlo s vysokou viskozitou, které po rozmíchání vytvrzuje při pokojové teplotě. Je to nestékavé lepidlo pro běžné použití, které dosahuje…
Soudal 66A 5 kg
od 1 687 Kč
337 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 5 kg
Polyuretanové lepidlo, které se vyznačuje krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti. Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, vyznačuje se vysokou adhezní…
SikaBond 52 Parquet 600 ml
od 324 Kč
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
- 600 ml
Elastické, rychle tuhnoucí lepidlo bez rozpouštědel pro celoplošné i bodové lepení dřevěných desek, parket, laminátových podlah v novostavbách i při renovacích. Zvlášť vhodné pro lepení…
APEKO D3 500 g
od 127 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
Barvy a Laky Hostivař APEKO D3 je univerzální vodou ředitelné lepidlo na dřevo tvořící vysokopevnostní elastické spoje. Je určené k lepení dřevěného nábytku (i pro venkovní použití), plovoucích…
Soudal PRO 45P 5 kg
od 1 738 Kč
348 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 5 kg
Velmi rychle schnoucí polyuretanové lepidlo s velmi vysokou lepicí silou a vynikající vodovzdorností D4 (ČSN EN 204). V průběhu vytvrzování napěňuje, doba stlačení lepených částí je 30 minut. …
Loctite 9464 A + B, 50 ml
od 583 Kč
- Epoxidové
Hysol® 9464 je rychlejší verze produktu Hysol® 9461. Doba fixace a zpracovatelnosti jsou u něj zkráceny zhruba na 50%, zatímco většina dalších vlastností je stejná jako u Hysol® 9461.
Den Braven D4 0,25 kg
328 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
Den Braven polyuretanové lepidlo je vhodné pro lepení dřeva, skla, kovu, plastu, keramiky, umělého a přírodního kamene, betonu, sádrokartonu, koberců (plsť, textil apod.). Tlumí hluk a vibrace, …
Den Braven Power Kleber 35004TU 25 ml
od 47 Kč
- Voděodolné
- V tubě
- 25 ml
Po vytvrzení lze lepidlo brousit a přetírat. Je odolné vůči vodě dle normy EN 204 D4. Lepidlo je bez obsahu ředidel. Je extrémně přilnavé i bez lisovacích tlaků téměř na všechny povrchy i k…
Ceys Cola Blanca 40 ml
od 49 Kč
980 Kč/kg- Na dřevo
- V tubě
- 0,05 kg
Ceys Cola Blanca je disperzní lepidlo z polyvinylacetátu vhodné pro lepení papíru apod. mezi sebou nebo s jinými materiály. Rychle schne a po zaschnutí je transparentní. Nešpiní, umyje se…
Titebond II Dark D3, 237 ml
od 128 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
Titebond II Dark je obarvená verze lepidla Titebond Premium II do barvy tmavého hnědého dřeva. Je to vysokopevnostní voděodolné lepidlo, které splňuje přísnou evropskou normu DIN EN 204/ D3 pro…
Soudal 64A 5 kg
od 690 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Vysoce kvalitní rychleschnoucí disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí průhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, …
Loctite 438, 20 g
od 716 Kč
35 816 Kč/kg- Vteřinové
- V tubě
- 0,02 kg
Loctite 438 je špičkové houževnaté vteřinové lepidlo s náplní pryže pro rychlé a pružné lepení kovů, plastů a eleastomerů. Tento produkt je jednosložkový kyanoakrylát (černá kapalina) s nízkou…
Bison Wood Glue D2, 250 g
od 88 Kč
- PVA
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Lepidlo na bázi polyvinylacetátu je určeno pro lepení dřeva a materiálů na bázi dřeva v interiérovém prostředí. Disponuje odolností proti vlhkosti dle normy ČSN EN 204 D2, což zajišťuje…
Den Braven 50508RL 310 ml
od 74 Kč
- Tekuté hřebíky
- V tubě
Hřebíky a šrouby v tubě bývají nejčastěji používány hlavně pro lepení dřevěných prahů, také límců obložkových dveřních zárubní. Hřebíky a šrouby v tubě jsou vhodné pro lepení obvodových lišt…
Soudal 67A 25 kg
3 386 Kč
135 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
- 25 kg
Vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a průmyslu. Lepení spojů…
