Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Disperzní průmyslová lepidla v tubě

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie

Ceys Smalt 15 ml

39

od 117 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • 15 ml

Smalt Ceys je ideální k opravě všech typů škrábanců a oprýskání na smaltovaných površích nebo keramice (elektrospotřebiče, glazované skříně, obklady, porcelán apod.). Opravovaná část vypadá opět…

od 117 Kč

v 43 obchodech

Porovnat ceny

Druchem Tenyl 75 g

16

od 40 Kč

499 Kč/kg
  • Univerzální
  • V tubě
  • 0,08 kg

Druchem Tenyl je víceúčelové disperzní lepidlo pro každý den se širokým uplatněním. Určeno pro lepení materiálů savý/savý anebo savý/nesavý. Tenyl je nehořlavé disperzní lepidlo na papír, …

od 40 Kč

od 499 Kč/kg

v 24 obchodech

Porovnat ceny

Ceys Vinyl 42501011 15 ml

5

od 90 Kč

1 500 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na PVC
  • V tubě
  • 15 ml
  • 0,06 kg

Lepidlo Ceys Vinyl je určeno na měkčené plasty. Opravuje póry, trhliny, rýhy a otvory na vinylu, pružných a měkčených plastech nebo plastických tkaninách. Přípravek je také vhodný na lepení…

od 90 Kč

od 1 500 Kč/kg

v 30 obchodech

Porovnat ceny

Pattex 100%, 50 g

10

od 110 Kč

2 200 Kč/kg
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 50 ml
  • 0,05 kg

Univerzální lepidlo Pattex 100% je skvělým pomocníkem pro každou domácnost. Svými profesionálními vlastnostmi – vysokou konečnou pevností, flexibilitou a vynikající odolností spoje – se řadí…

od 110 Kč

od 2 200 Kč/kg

v 38 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys 505181 30 ml

Ceys 505181 30 ml

12

od 104 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 30 ml

Plastikceys je svářecí lepidlo vhodné pro vytváření definitivních spojů u tvrdých plastů. Je rychlé, transparentní a odolné vodě. Díky svým tixotropním vlastnostem má vyplňující schopnosti. …

od 104 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g

Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g

6

od 115 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Interiér/exteriér

Disperzní lepidlo Dispercoll D3 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou). Vytváří elastické spoje…

od 115 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 67A vodostálé 750 g

Soudal 67A vodostálé 750 g

21

od 180 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě

Soudal 67A vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a…

od 180 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50101RL 310 ml

Den Braven 50101RL 310 ml

3

od 72 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • V tubě
  • Interiér

Lepidlo se snadno aplikuje. Neobsahuje rozpouštědla. Má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je přetíratelné. Lepidlo vytváří trvale pevný, …

od 72 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Super Fix PL50 250 g

Pattex Super Fix PL50 250 g

6

od 121 Kč

484 Kč/kg
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér
  • 0 ml
  • 0,25 kg

Pattex Super Fix PL50 je montážní lepidlo k lepení porézních materiálů pro použití v interiéru. Lepí lehké a savé materiály, např. dekorativní desky, polystyrenové prvky, dřevěné desky a zárubně…

od 121 Kč

od 484 Kč/kg

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Metylan Normal lepidlo na papírové tapety 125 g

Metylan Normal lepidlo na papírové tapety 125 g

87

od 143 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na tapety
  • V tubě
  • Interiér

Vysoká lepící síla, možnost korekce tapety i navzdory vysoké počáteční přilnavosti, jednoduchá příprava, odolnost proti kolísání teploty, vápna a cementu. Stěny a stropy důkladně očistit. Tapety…

od 143 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Professional D2D3 250 g

Ceys Professional D2D3 250 g

4

od 135 Kč

540 Kč/kg
  • Na dřevo
  • V tubě
  • 0,25 kg

Lepidlo na dřevo s přírodními vlákny, díky kterým dosahuje maximální výsledné odolnosti až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhled dřeva. Speciální lepidlo pro lepení všech druhů dřeva, aglomerátů, …

od 135 Kč

od 540 Kč/kg

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Druchema Dispercoll D2 s aplikátorem 500 g

Druchema Dispercoll D2 s aplikátorem 500 g

3

od 113 Kč

226 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na dřevo
  • V tubě
  • 0,5 kg

Disperzní lepidlo Dispercoll D2 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D2 (interiér). Vytváří elastické spoje s vysokou pevností. Lepidlo…

od 113 Kč

od 226 Kč/kg

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Prenocel obuvnické lepidlo

Prenocel obuvnické lepidlo, 35 g

13

od 38 Kč

950 Kč/kg
  • Univerzální
  • V tubě
  • 0,04 kg

Univerzální roztokové lepidlo určené k lepení tvrdého a měkčeného PVC(novodur, koženka), molitanu, Barexu, kůže, pryže a textilu. Prenocel poskytuje velmi pevné a pružné spoje při lepení kůže, …

od 38 Kč

od 950 Kč/kg

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Druchema Kanagom lepidlo na sklo 40 g

Druchema Kanagom lepidlo na sklo 40 g

od 48 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na sklo
  • V tubě
  • Interiér

Lepidlo Kanagom na sklo je určeno pro rychlé a spolehlivé opravy skla, porcelánu a keramiky, které nepřicházejí do kontaktu s potravinami. Jedná se o vodostálé lepidlo založené na acetonové…

od 48 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal Super 3 D3

Ponal Super 3 D3, 550 g

1

od 195 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě

Výrobce: Ponal Popis produktu: Ponal Super 3 D3 je jednosložkové lepidlo na dřevo, které splňuje normu DIN EN 204/D3. Toto lepidlo je vhodné pro použití v interiérech i exteriérech, kde je…

od 195 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Fix Super Interiér 50 g

Pattex Fix Super Interiér 50 g

1

od 68 Kč

1 360 Kč/kg
  • Univerzální
  • V tubě
  • 0,05 kg

Neprůhledné bílé lepidlo. Kvalitní a velmi silné lepidlo v plastové tubě, obsah 50 g využijete na všechny materiály. Aplikujte pouze přiměřenou vrstvu, stiskněte lepené díly k sobě a nechte…

od 68 Kč

od 1 360 Kč/kg

v 32 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50408RL šedé 310 ml

Den Braven 50408RL šedé 310 ml

1

od 78 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na polystyren
  • Interiér
  • 310 ml

Den Braven 50408RL je montážní lepidlo určené pro široké spektrum využití při lepení různých materiálů. Balení lepidla je v kartuši o objemu 310 ml, což je praktické pro snadnou aplikaci a…

od 78 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Kristal 3g

Ceys Kristal 3g

9

od 107 Kč

  • Voděodolné
  • Na sklo
  • V tubě
  • 0 kg

Kristal ceys je rychlé lepidlo na lepení skla mezi sebou nebo s jinými pevnými materiály. Lepí velmi rychle a neviditelně pomocí slunečního záření (ultrafialového záření). Odolává vodě, čisticím…

od 107 Kč

v 35 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys CEYS42505004 7 ml

Ceys CEYS42505004 7 ml

1

od 199 Kč

  • V tubě
  • 7 ml

Lepidlo na plachtovinu a kaučuk spojuje a opravuje malé otvory a roztržení na plachtovinách a površích z gumy a kaučuku s extrémní jednoduchostí, rychlostí a účinností. Je vhodné na gumové…

od 199 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond Extend 123-9104 473 ml

Titebond Extend 123-9104 473 ml

od 236 Kč

  • Disperzní
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér
  • 473 ml

Titebond Extend 123-9104 je disperzní lepidlo na dřevo s prodlouženou dobou montáže. Používá se v interiérech, zvláště v exponovaných částech, které jsou vystaveny vyšším teplotám jako kuchyňské…

od 236 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond Quick & Thick lepidlo na dřevo 237 ml

Titebond Quick & Thick lepidlo na dřevo 237 ml

1

od 132 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér

Titebond Quick & Thick je disperzní lepidlo vyrobené pro rychlé a kvalitní lepení různých materiálů. Toto lepidlo je určeno především pro použití v interiérech a je zvláště vhodné pro domácí a…

od 132 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal lepidlo na polystyren 1 kg

Soudal lepidlo na polystyren 1 kg

11

od 109 Kč

  • Disperzní
  • Na polystyren
  • V tubě
  • 1 kg

Soudal lepidlo na polystyrén 1 kg, bílá. Lepení veškerých typů polystyrenu na savé podklady, materiálů ze syntetické pěny, stropních polystyrenových desek, lišt z polystyrenu, izolační pěny na…

od 109 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 64A 250 g

Soudal 64A 250 g

5

od 99 Kč

396 Kč/kg
  • Na dřevo
  • V tubě
  • 0,25 kg

Vysoce kvalitní rychleschnoucí disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí průhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Určeno je pro lepení…

od 99 Kč

od 396 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 24A

Soudal 24A, 5 kg

6

od 409 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V tubě
  • Interiér

Speciální vysoce kvalitní, ihned použitelné lepidlo, určené k lepení dlaždic a ostatních obkladových prvků na veškeré i netradiční podklady. Vysoce flexibilní, vhodné na podklad, který…

od 409 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo MASTERsil Univerzální montážní lepidlo bílé 315 ml

MASTERsil Univerzální montážní lepidlo bílé 315 ml

13

od 69 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na sádrokarton
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Univerzální montážní lepidlo MASTERsil je jednosložkové lepidlo bez rozpouštědel a bez zápachu na bázi akrylátové disperze. Vyznačuje se dobrou adhezí k savým i nesavým podkladům a vysokou…

od 69 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys 505241 6 g

Ceys 505241 6 g

1

od 159 Kč

15 900 Kč/kg
  • V tubě
  • 0,01 kg

Lepidlo na upevňování šroubů je vhodné pro použití v domácnosti i v průmyslu (upevňování šroubů a matic hraček, kol, aut, motorek, sekaček, ramének brýlí, nářadí, kuchyňských poliček atd.). …

od 159 Kč

od 15 900 Kč/kg

v 38 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Stoklasa Kreul lepidlo pro lepení štrasových kamínků 80 ml

Stoklasa Kreul lepidlo pro lepení štrasových kamínků 80 ml

3

od 203 Kč

2 535 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • V tubě
  • 80 ml
  • 0,08 kg

Lepidlo slouží pro lepení drobných dekorativních prvků, jako jsou štrasové kamínky, na různé povrchy. Umožňuje precizní aplikaci díky jemné trysce, což je výhodné při vytváření detailních ozdob…

od 203 Kč

od 2 535 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys 505191 70 ml

Ceys 505191 70 ml

4

od 106 Kč

1 060 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na PVC
  • V tubě
  • 70 ml
  • 0,1 kg

Pvc glue je svářecí lepidlo, které perfektně slepuje tvrdé PVC, vodní i plynové potrubí a vedení, která musí odolávat tlaku. Jakmile spoj dosáhne své maximální pevnosti, může odolat tlaku stejně…

od 106 Kč

od 1 060 Kč/kg

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys 505281 30 ml

Ceys 505281 30 ml

1

od 103 Kč

  • V tubě
  • 30 ml

Textilceys lepí všechny druhy syntetických a přírodních tkanin mezi sebou anebo s jinými materiály (dřevo, kůže, karton, sádra, kov, keramika, sklo atd.). Používá se zvláště na bavlněné a…

od 103 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Silitěs SuperFix Vinyl 25 g

Silitěs SuperFix Vinyl 25 g

1

od 85 Kč

  • Voděodolné
  • Na PVC
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 25 ml

Lepidlo SuperFix Vinyl je určeno na měkké plast. Využívá se především pro vzájemné spojování měkčeného PVC (dětské hračky, míče, koženky), PUR, nebo pro spojování s přírodními a syntetickými…

od 85 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 442071 250 ml

Den Braven 442071 250 ml

4

od 61 Kč

  • Na dřevo
  • 250 ml

Den Braven 442071 je lepidlo na dřevo na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní.

od 61 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 62A 5 kg

Soudal 62A 5 kg

1

od 573 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér

Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, dřevotřísky, …

od 573 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kleiberit Klebit 303

Kleiberit Klebit 303, 500 g

2

od 135 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na dřevo
  • V tubě

Kleiberit 303 je disperzní lepidlo s aplikátorem. Používá se k lepení oken a dveří, dřevěných materiálů, lamel, tvrdých a exotických dřevin, schodišť apod. Disponuje třídou odolnosti D3.

od 135 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 64A Lepidlo na dřevo

Soudal 64A Lepidlo na dřevo, 750 g

5

od 170 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér

Vysoce kvalitní rychleschnoucí disperzní lepidlo je určené pro lepení v interiéru. Po zaschnutí je průhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204).

od 170 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal Lepidlo na dřevo 62A 250 g

Soudal Lepidlo na dřevo 62A 250 g

10

od 77 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér

Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, …

od 77 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo RAKOLL GXL3 disperzní lepidlo 1 kg

RAKOLL GXL3 disperzní lepidlo 1 kg

14

od 169 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

RAKOLL GXL3 je lepidlo s dobrou voděodolností, velmi rychle vytvrzuje. Vytvrzená spára se vyznačuje dobrou odolností vůči zvýšené teplotě.

od 169 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Wood Super 3

Pattex Wood Super 3, 750 g

2

od 235 Kč

313 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • 0,75 kg

Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody. Vhodné pro montážní lepení oken, dveří a schodů, ale i…

od 235 Kč

od 313 Kč/kg

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pufas Lepidlo na opravy tapet 60 g

Pufas Lepidlo na opravy tapet 60 g

2

89 Kč

1 483 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na tapety
  • V tubě
  • Interiér
  • 0,06 kg

Lepidlo na opravy tapet slouží k rychlé opravě uvolněných tapetových spojů. Je vhodné pro všechny typy tapet. Lepidlo neobsahuje rozpouštědla. Doba schnutí je cca 10 až 15 minut v závislosti na…

89 Kč

1 483 Kč/kg

dimex-tapety.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Soudal 70A 500 g

Soudal 70A 500 g

4

od 129 Kč

258 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • 0,5 kg

Soudal 70A je určeno k lepení všech dřevěných spojů, spojování parketových lamel plovoucích podlah, laminovaných parketových a kazetových podlah v systému pero-drážka. Vhodné je také k lepení…

od 129 Kč

od 258 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo SikaBond 52 Parquet 600 ml

SikaBond 52 Parquet 600 ml

od 324 Kč

  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér
  • 600 ml

Elastické, rychle tuhnoucí lepidlo bez rozpouštědel pro celoplošné i bodové lepení dřevěných desek, parket, laminátových podlah v novostavbách i při renovacích. Zvlášť vhodné pro lepení…

od 324 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo APEKO D3 500 g

APEKO D3 500 g

2

od 127 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Barvy a Laky Hostivař APEKO D3 je univerzální vodou ředitelné lepidlo na dřevo tvořící vysokopevnostní elastické spoje. Je určené k lepení dřevěného nábytku (i pro venkovní použití), plovoucích…

od 127 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys 505131 125 g

Ceys 505131 125 g

2

od 86 Kč

717 Kč/kg
  • 0,12 kg

Ceys 505131 je disperzní lepidlo z polyvinylacetátu vhodné pro lepení mezi sebou nebo s jinými materiály. Rychle schne a po zaschnutí je transparentní. Nešpiní, umyje se jednoduše vodou. Jeho…

od 86 Kč

od 717 Kč/kg

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Cola Blanca 40 ml

Ceys Cola Blanca 40 ml

1

od 49 Kč

980 Kč/kg
  • Na dřevo
  • V tubě
  • 0,05 kg

Ceys Cola Blanca je disperzní lepidlo z polyvinylacetátu vhodné pro lepení papíru apod. mezi sebou nebo s jinými materiály. Rychle schne a po zaschnutí je transparentní. Nešpiní, umyje se…

od 49 Kč

od 980 Kč/kg

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond II Dark D3

Titebond II Dark D3, 237 ml

3

od 128 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Titebond II Dark je obarvená verze lepidla Titebond Premium II do barvy tmavého hnědého dřeva. Je to vysokopevnostní voděodolné lepidlo, které splňuje přísnou evropskou normu DIN EN 204/ D3 pro…

od 128 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 64A 5 kg

Soudal 64A 5 kg

1

od 690 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér

Vysoce kvalitní rychleschnoucí disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí průhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, …

od 690 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Montagekit Universal 200 g

Bison Montagekit Universal 200 g

od 75 Kč

375 Kč/kg
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér
  • 0,2 kg

Montagekit Universal je silné konstrukční lepidlo pro velmi pevné lepení všech druhů materiálů na savé povrchy. Předností je univerzální přilnavost, vysoká konečná pevnost a snadné použití. Je…

od 75 Kč

od 375 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo MASTERsil Lepidlo na polystyren bílé 315 ml

MASTERsil Lepidlo na polystyren bílé 315 ml

1

od 78 Kč

  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • V tubě
  • 315 ml

Lepidlo na polystyren MASTERsil je jednosložkové lepidlo bez rozpouštědel. Slouží pro lepení výrobků z polystyrenu jak na savé tak nesavé podklady. V průběhu vysychání je bez zápachu, má vysokou…

od 78 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie