Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Průmyslová lepidla v plechovce a univerzální
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Pattex Chemoprén Extrém, 300 ml
od 135 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Specialní kontaktní lepidlo pro extrémně namáhané spoje s vyšší odolností. Bez obsahu toluenu, odolává vodě a teplotě do +110°C, odolává dlouhotrvajícímu ohýbání. Je vhodné k lepení kůže, gumy, …
Patexx Chemoprén univerzál, 800 ml
od 287 Kč
- Univerzální
- 800 ml
Patexx Chemoprén univerzál slouží na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např.: dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho další. Na…
Ceys 505095 250 ml
od 151 Kč
- Univerzální
- 250 ml
Kontaktceys je chloroprenové kontaktní lepidlo pro univerzální použití. Lze ho použít na lepení savých i nesavých materiálů. Dosahuje velmi pevných, trvanlivých a pružných spojů. Není vhodné na…
Kittfort Epoxy 1200 epoxidová pryskyřice, 400 g
279 Kč
698 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
- 0,4 kg
Kittfort Epoxy 1200 je univerzální dvousložková epoxidová pryskyřice je ideálním řešením pro přípravu lepících kompozic, stěrkových hmot a tmelů. Je určena k lepení různých materiálů, jako jsou…
Epolex 1200/371 + Epolex P11 tužidlo 1 kg
od 595 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- 1 kg
Epoxidová pryskyřice 1200/371 a tvrdidlo P11 Epolex k přípravě lepicích kompozic, stěrkových hmot a tmelu k lepení kovu, skla, keramiky, porcelánu, dřeva, betonu apod. Před aplikací nesmí být…
Epolex Epoxidová pryskyřice 1200/371 + tužidlo Epolex P11 500 g
od 334 Kč
668 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- 0,5 kg
Epoxidová pryskyřice 1200/371 + tužidlo Epolex P11 je vyráběna společností Epolex a její hmotnost činí 0,5 kilogramu. Jedná se o univerzální barvu, která je vhodná pro široké spektrum…
Soudal Univerzální kontaktní lepidlo, 350 g
od 140 Kč
400 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 0,35 kg
Všestranně použitelné kontaktní lepidlo je určené pro lepení savých i nesavých materiálů. Vyznačuje se vysokou pevností spoje. Je rychleschnoucí, vhodné k profesionálnímu využití.
Den Braven Multi Kleber 40220MK 750 ml
od 138 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- V plechovce
- 750 ml
Jednokomponentní, víceúčelové PUR lepidlo, speciálně vyvinuto pro lepení a fixaci obkladových a konstrukčních stavebních desek například Light-Board a podobných systémů, obkladových lehčených…
Pattex Chemoprén Univerzál, 5 l
od 1 195 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
Pattex Chemoprén Univerzál na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např. dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho dalších. Porézní…
MATADORFIX Alkaprén 50 Plus, 500 ml
od 125 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- V plechovce
- 500 ml
Matadorfix Alkaprén je kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy. Je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (guma – beton, kůže – guma, umakart – dřevo). Lepidlo je…
Teroson SB 2444, 340 g
od 390 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
Teroson SB 2444 je kontaktní lepidlo na bázi polychloroprenu, které je určeno pro lepení pryžových profilů a podložek. Toto lepidlo se vyznačuje vysokou počáteční pevností a soudržností spoje, …
Pattex Chemoprén Extrém Profi 4,5 l
od 1 339 Kč
- Univerzální
- 4500 ml
K lepení pro extrémě zatěžované spoje. K lepení dřevěných materiálů k deskám HPL, např. Resopal, Formica, atd., ke gumě, kůži, plst, tvrzené PVC, pružné pěnové materiály, kov, atd. K pokládání…
Teroson UP 130 chemický kov 321 g
od 434 Kč
1 357 Kč/kg- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
- 0,32 kg
Teroson UP 130 je chemický kov, který slouží jako univerzální pasta na opravy. Může se pochlubit velmi dobrou odolností vůči vodě, slané vodě, oleji, palivům, většině slabých kyselin a dalším…
Den Braven Fixpren UNI 50 Plus, 3,6 kg
od 855 Kč
238 Kč/kg- 3,6 kg
Fixpren UNI 50 Plus je lepidlo určené pro lepení plstě, gumy, pryže, kůže, usní, plastu, dřeva, korku, betonu, keramických dlaždic. Dále pak k lepení střešních gumových hydroizolačních fólií na…
Ceys Kontakt 500 ml
od 186 Kč
- Univerzální
Kontakt Ceys je chloroprenové kontaktní lepidlo pro univerzální použití. Lze ho použít na lepení savých i nesavých materiálů. Dosahuje velmi pevných, trvanlivých a pružných spojů. Není vhodné na…
Ceys Kontakt 1000 ml
od 309 Kč
- Univerzální
Kontaktceys je chloroprenové kontaktní lepidlo pro univerzální použití. Lze ho použít na lepení savých i nesavých materiálů. Dosahuje velmi pevných, trvanlivých a pružných spojů. Není vhodné na…
Pattex Chemopren Univerzál 10 l
od 2 365 Kč
237 Kč/kg- Univerzální
- 10 kg
Chemoprén Univerzál je univerzální kontaktní lepidlo na různé materiály, savé i nesavé. Objem lepidla v nádobě je 10 l.
X-treme Fix Outdoor Expedition lepidlo 500 g
od 169 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
X-treme Fix je kvalitní univerzální lepidlo na bázi polyuretanu. Přednosti lepidla spočívají v použitelnosti pro širokou škálu materiálů, v jeho snadné aplikaci a ve vynikajících parametrech…
Sika Sikadur 31 Plus AB 1,2 kg
od 495 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
Sika Sikadur 31 Plus AB, 1,2 kg, je dvousložkové strukturální epoxidové lepidlo známé svou nízkou emisí těkavých organických látek a odolností proti vlhkosti. Toto lepidlo, vyráběné firmou Sika, …
Den Braven Debbex Turbo Speed Mamutí síla 750 ml
od 169 Kč
235 Kč/kg- Univerzální
- 750 ml
- 0,72 kg
PU lepidlo je určeno pro rychlé a pevné lepení různých stavebních materiálů, s počátkem tuhnutí již po 60 sekundách. Vyznačuje se výbornou přilnavostí k podkladům jako beton, omítka, zdivo, …
Pattex Chemoprén Extrém Profi 1 l
od 407 Kč
- Univerzální
- 1000 ml
Pattex Chemoprén Extrém Profi je speciální kontaktní lepidlo pro extrémně namáhané spoje s vyšší odolností. Je určeno na kontaktní lepení s velmi vysokou pevností. Zvláště na lepení kůže, dřeva, …
Satria Purex rapid PRO45P 200 g
od 189 Kč
945 Kč/kg- Univerzální
- 0,2 kg
Rychlé polyuretanové lepidlo pro lepení EPP, pěnového polystyrenu a všeobecné požití. Pění po cca 5 minutách.
Stachema Unilep D418 500 ml
178 Kč
- Univerzální
- V plechovce
- 500 ml
Unilep D418 se používá v obuvnictví (lepení PVC nebo kůže k pryži, PVC a TPE), pro lepení koženky a kůže nebo textilií na savé i nesavé povrchy (čalounění, autočalounění, lepení a opravy…
Pattex Chemoprén Univerzál Profi 1 l
od 353 Kč
337 Kč/kg- Univerzální
- V plechovce
- 1000 ml
- 1,05 kg
Lepidlo Chemoprén Univerzál Profi je kontaktní lepidlo určené k lepení různých savých i nesavých materiálů jako je dřevo, plasty, kůže, guma, plech, sklo atd. Lepidlo před použitím promíchejte, …
Soudal Univerzální kontaktní lepidlo, 3,6 kg
od 1 075 Kč
299 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 3,6 kg
Všestranně použitelné kontaktní lepidlo je určené pro lepení savých i nesavých materiálů. Vyznačuje se vysokou pevností spoje. Je rychleschnoucí, vhodné k profesionálnímu využití.
Pattex Chemopren Univerzal 4,5 l
od 1 513 Kč
- Univerzální
- 4500 ml
Chemopren Univerzal je kontaktní lepidlo na benzínovém základě. Je určeno pro kombinované lepení. Lepí mnoho materiálů jako např. guma, kůže, dřevo, korek, karton, plsť, tvrzené PVC, kov a mnoho…
Kavan Plnič CA KAV56.9980.CZ 30 g
od 75 Kč
3 760 Kč/kg- Vteřinové
- Univerzální
- V plechovce
- 0,02 kg
Produkt: Kavan Plnič CA KAV56.9980.CZ 30 g Výrobce: Kavan Kavan Plnič CA je mikrobalonový plnič určený pro použití s vteřinovými (kyanoakrylátovými) lepidly. Tento plnič je dodáván v…
Stachema Unilep LA univerzální lepidlo 500 ml
od 222 Kč
- PVA
- Voděodolné
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
Stachema Unilep LA je lepidlo na bázi roztoku polyvinylacetátu v organických rozpouštědlech. Používá se zejména pro lepení pěnového nebo kompaktního polystyrenu a při výrobě textilní galanterie…
Siga Pro Sigapren Uni 1050786 1 l
364 Kč
- Univerzální
- V plechovce
- 1000 ml
Siga Pro Sigapren Uni 1050786 je speciální chloroprenové kontaktní lepidlo se širokým uplatněním v domácnosti a průmyslu. Je vhodné pro lepení papíru, kůže, textilu, keramiky, skla, kovů, …
Bison Kit 24387BI 650 ml
od 207 Kč
318 Kč/kg- Univerzální
- V plechovce
- Interiér
- 650 ml
- 0,65 kg
Bison Kit 24387BI je mimořádně kvalitní univerzální kontaktní lepidlo na bázi chloroprénu pro rychlé, pevné a čisté lepení mnoha materiálů. Má výbornou tepelnou odolnost od -40 °C do +70 °C. …
Technicqll Nalmat R-772 1 l
od 193 Kč
- 1000 ml
Polymerní lepidlo na bázi ethylalkoholu určené pro opravy různých druhů spotřebičů a prvků pro domácnost. Je to univerzální lepidlo, velmi snadné použití. Díky tekuté konzistenci jej lze…
Uhu Power Transparent, 670 g
od 419 Kč
625 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 0,67 kg
Univerzální čiré lepidlo nové generace s vysokou pevností vyvinuté pro lepení všech slepitelných materiálů. Toto polyuretanové lepidlo je svými vlastnostmi a oblastmi použití převratnou změnou…
SpofaDental Dentacryl technický, 1 kg
712 Kč
593 Kč/kg- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
- 1,2 kg
Výrobce: SpofaDental SpofaDental Dentacryl technický je dvousložkový materiál složený z bezbarvého práškového komponentu a tekutiny Dentakryl Technický. Tento produkt je metylmetakrylátová…
Ceys Kontakt 250 ml
od 131 Kč
Kontaktceys je chloroprenové kontaktní lepidlo pro univerzální použití. Lze ho použít na lepení savých i nesavých materiálů. Dosahuje velmi pevných, trvanlivých a pružných spojů. Není vhodné na…
Petec Kontaktní lepidlo univerzální 350 ml
od 366 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 350 ml
Kontaktní lepidlo Petec je určeno pro lepení dřeva, gumy, kůže, korku, plstě, tvrdého PVC, pěnových hmot, butylkaučuku, keramiky, kovů apod. Lepidlo se přesně a čistě natírá štětcem. Lepidlo je…
Den Braven Epoxin F5000 RAL 1015 slonová kost světlá, 5+1 kg
od 2 038 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
Výrobce: Den Braven Druh lepidla: Epoxidové Hmotnost: 6,0 kg Den Braven Epoxin F5000 je dvousložkové epoxidové lepidlo určené k aplikaci formou nátěru či stěrky. Toto lepidlo je pigmentované…
Alkapren 25 Plus, 0.5 l
od 129 Kč
- Univerzální
- 500 ml
Alkaprén 25 Plus je beztoluenové kontaktní lepidlo, které je určeno na lepení materiálů s nesavým povrchem (např. gumy na gumu, kovy, sklo, apod.).
Satria Epoxy RG 5min 2x100 g
od 541 Kč
2 705 Kč/kg- Epoxidové
- 0,2 kg
Satria Epoxy RG je vysoce kvalitní 5-min dvousložkové epoxidové lepidlo s vysokou pevností pro všeobecné modelářské použití. Balení 2x100g.
Soudal 1330600, 15 kg
od 3 399 Kč
227 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 15 kg
Soudal 1330600 má rychlé zasychání a vytvrzování. Po vytvrzení je odolné vůči povětrnostním vlivům. Vytváří elastický spoj po celou dobu životnosti a proto je velmi vhodné i pro lepení pružných…
Alkapren 90 Plus, 0.5 l
od 139 Kč
- Univerzální
- 500 ml
Lepidlo ALkaprén 90 je kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo, světle béžové barvy, které je určeno na lepení materiálů se savým povrchem (textil, překližka, dřevo, beton, apod.).
Alkapren 25 Plus, 1 l
od 265 Kč
- Univerzální
- 1000 ml
Alkaprén 25 Plus je beztoluenové kontaktní lepidlo, které je určeno na lepení materiálů s nesavým povrchem (např. gumy na gumu, kovy, sklo, apod.).
Alkapren 90 Plus, 1 l
od 263 Kč
- Univerzální
- 1000 ml
Alkaprén 90 Plus je kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo, které je určeno na lepení materiálů se savým povrchem (textil, překližka, dřevo, beton, apod.).
Murexin EP70BM, 4,5 kg
od 2 587 Kč
575 Kč/kg- Epoxidové
- V plechovce
- 4,5 kg
Murexin EP70BM je univerzální bezředidlový neplněný systém epoxidové pryskyřice s tvrdidlem, transparentní. Vytvrzuje i ve velkých tloušťkách a je pak nárazuvzdorný a nevyvíjí pnutí vůči…

DINITROL 410 UV šedé jednosložkové lepidlo 600 ml
- V plechovce
- Univerzální
- Jednosložkové
- 0,67 kg
- 600 ml
Jednosložkové polyuretanové konstrukční lepidlo se základními mechanickými vlastnostmi, trvale pružné a přelakovatelné v…
v 2 obchodech

Titebond All Purpose 123-5034 víceúčelové PVA lepidlo 473 ml
- 0,7 kg
- PVA
- V plechovce
- Interiér
- 473 ml
- Univerzální
Titebond All Purpose Víceúčelové lepidlo je vysoce kvalitní lepidlo vhodné jak pro kutily a profesionály tak i pro použití…
v 12 obchodech

Belzona 1212 - 450 g
- Voděodolné
- Epoxidové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
- 0,45 kg
- V plechovce
Vysocepevnostní konstrukční lepidlo na bázi dvousložkové aktivní látky. Velkou výhodou Belzona 1212 lepidla je jeho možnost…
v 2 obchodech

BISON TIX GEL - 750 ml
- 750 ml
- V plechovce
- Univerzální
- Interiér
Snadno roztíratelné, univerzální, vysoce kvalitní gelové kontaktní lepidlo na bázi chloroprénu pro použití v interiérech.…
v 5 obchodech