Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Průmyslová lepidla v kbelíku a SCHÖNOX
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Schönox Durocoll 3 kg
od 762 Kč
254 Kč/kg- PVA
- Na PVC
- V kbelíku
- Interiér
- 3 kg
Tvrdé disperzní lepidlo je se zpevňujícími vlákny s velmi nízkým obsahem emisí. Disperzní lepidlo s vysokou počáteční lepivostí a extrémní pevností spojů s výraznou redukcí vtisků. Používá se…
SCHÖNOX Durocoll 14 kg
od 2 965 Kč
212 Kč/kg- Disperzní
- Na PVC
- 14 kg
Schönox Durocoll je trvale elastické lepidlo s vláknem, lepení krytin z PVC, vinylu, textilní krytiny z PVC. Vhodné je pro kolečkové židle nebo pro systémy podlahového vytápění.
Schönox Ast 15 kg
od 870 Kč
58 Kč/kg- Sádrové
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér
- 15 kg
Používá se pod elastické krytiny od 1 mm, pro vyrovnávání všech podkladů včetně zbytků starých lepidel. Její výhodou je rychlé zasychání, lze brousit, lze použít k vyrovnání chyb v anhydritových…
SCHÖNOX iFloor 487438 15 kg
od 5 564 Kč
371 Kč/kg- Disperzní
- Na PVC
- V kbelíku
- Interiér
- 15 kg
SCHÖNOX iFloor 487438 je disperzní lepidlo s vysokou počáteční lepivostí a extrémní pevností spojů. Používá se pro vodorovné lepení vinylových dílců na připravené přestěrkované podklady ve…
SCHÖNOX Multifix 14 kg
od 2 081 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na PVC
- V kbelíku
- Interiér
Disperzní lepidlo SCHÖNOX Multifix je určeno k odnímatelnému lepení kobercových čtverců, koberců, PVC i vinylových dílců na všechny savé podklady ve vnitřním prostředí. Výhodou je nízká…
Schönox Ifloor Set 6 kg
od 2 690 Kč
Používá se pro vodorovné lepení vinylových krytin. Výhodou je nízká spotřeba, aplikace válečkem a okamžitá zatížitelnost. Lepidlo doporučujeme používat pouze na testované krytiny. Vyžádejte si…
Schönox Unitech lepidlo na podlahové krytiny, 3 kg
od 563 Kč
188 Kč/kg- Disperzní
- Na PVC
- V kbelíku
- Interiér
- 3 kg
Disperzní lepidlo bez obsahu rozpouštědel je určeno pro lepení různých typů podlahových krytin na savé podklady ve vnitřním prostředí. Vhodné je pro textilní krytiny s rubem z PVC, syntetickým…
Schönox Combileit, 14 kg
od 4 930 Kč
352 Kč/kg- 14 kg
Disperzní lepidlo vhodné pro vodivé i antistatické systémy s vysokou počáteční lepivostí a extrémní pevností spojů. Používá se pro lepení vodivých krytin. Výhodou je nízká spotřeba, dobrá…
Schönox TT DUR, 25 kg
od 1 059 Kč
42 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- 25 kg
Flexibilní podlahové lepidlo tekuté konzistence na vysoce zatížené plochy Lepidlo je vyvinuté a atestované pro lepení keramické dlažby a přírodního kamene ve vnějším prostředí (balkony, terasy…
Schönox Tackifier 10 kg
4 621 Kč
462 Kč/kg- V kbelíku
- 10 kg
Protiskluzové fixační lepidlo je s velmi nízkým obsahem emisí. Lepidlo je vhodné pro protiskluzovou fixaci samostatně ležících vodivých, nevodivých i antistatických kobercových čtverců s rubovou…
Schönox Emiclassic 14 kg
od 3 488 Kč
249 Kč/kg- Univerzální
- 14 kg
Univerzální disperzní lepidlo citlivé na tlak. Pro všechny flexibilní krytiny, pro textilní krytiny s rubem z PVC nebo PU, s rubem bez obsahu plniv, linolea, krytiny ze syntetické gumy a…
Schönox Lino Xtreme 14 kg
od 2 384 Kč
170 Kč/kg- PVA
- V kbelíku
- Interiér
- 14 kg
Speciální disperzní lepidlo na Linoleum je s vysokou počáteční lepivostí. Používá se na lepení krytin v bytech i středně namáhaných komerčních prostorách. Výhodou je nízká spotřeba, dobrá…
Schönox Q6 W 25 kg
od 1 183 Kč
47 Kč/kg- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Flexibilní, univerzální práškové lepidlo se silně redukovanou prašností. Hydraulicky tuhnoucí, vysoce flexibilní práškové lepidlo s lehčenými plnivy a redukovanou prašností. Optimální spotřeba i…
Schönox Unitech CE, 20 kg
od 2 357 Kč
118 Kč/kg- Univerzální
- 20 kg
Univerzální disperzní lepidlo na povlakové krytiny v rolích Disperzní lepidlo s vysokou počáteční lepivostí a extrémní pevností spojů. Používá se pro vodorovné lepení krytin.
Schönox 2K PU 6 kg
od 2 503 Kč
417 Kč/kg- Dvousložkové
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 6 kg
Dvousložkové polyuretanové lepidlo na obklady pro lepení keramických obkladů na problematické a vibrující podklady, jako je kov, PVC a desky s vrstvou plastového materiálu. Splňuje požadavky R2T…
Schönox Q9, 25 kg
od 1 338 Kč
54 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- 25 kg
Cementové bílé rychle tuhnoucí flexibilní lepidlo Tixotropní flexibilní lepidlo se sníženým skluzem pro slinutý střep a izolační nebo konstrukční desky. Je mrazuvzdorné vhodné i pro podklady v…

SCHÖNOX iFIX set 7,8kg
- Voděodolné
- Disperzní
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
- 8,3 kg
POPIS 2komponentní lepidlo aplikovatelné válečkem pro vodonepropustné lepení hydroizolačního pásu pro přemosťování trhlin…
v 3 obchodech