Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Průmyslová lepidla v kbelíku a Mapei
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Mapei Keraflex Extra S1 25 kg
od 495 Kč
20 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Deformovatelné, tenkovrstvé, tixotropní lepidlo výjimečných vlastností s prodlouženou dobou zavadnutí k lepení obkladů a dlažeb z keramiky a přírodního kamene. Deformovatelné, tenkovrstvé, …
Mapei Adesilex P9 šedé, 25 kg
od 448 Kč
18 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- 25 kg
- Minimální teplotní odolnost -30 °C
- Maximální teplotní odolnost 90 °C
Cementové lepidlo na keramické obklady a dlažby s velmi dobrými vlastnostmi, sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí. Oblasti použití: Lepení všech typů obkladů, dlažeb a…
Mapei Mapeguard WP Adhesive 6,65 kg
od 1 134 Kč
171 Kč/kg- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- 6,65 kg
**Mapei Mapeguard WP Adhesive 6,65 kg** Mapei Mapeguard WP Adhesive je dvousložkové rychleschnoucí pružné cementové lepidlo určené k lepení a těsnění přesahů MAPEGUARD WP 200 a příslušných…
Mapei Ultralite S2 Flex šedý 15 kg
od 1 096 Kč
73 Kč/kg- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 15 kg
Lepidlo určené pro lepení obkladů a dlažeb z keramiky a přírodního kamene je vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Vyznačuje se vysokou deformovatelností, což zajišťuje spolehlivou…
Mapei Ultrabond Eco PU 2K, 5 kg
od 1 093 Kč
219 Kč/kg- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 5 kg
Dvousložkové polyuretanové lepidlo Mapei Ultrabond Eco PU 2K je bez rozpouštědel s velmi nízkým obsahem těkavých organických látek. Určené je pro instalaci obkladů a dlažeb z keramiky a…
Mapei Adesilex P9 Fiber Plus 25 kg
od 460 Kč
18 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Adesilex P9 Fiber Plus je zlepšené, vlákny vyztužené cementové lepidlo se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí, pro všechny typy obkladů a dlažeb z keramiky a přírodního kamene. …
Mapei Adesilex P9 Express C2FT 25 kg
od 758 Kč
30 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Flexibilní zlepšené rychle tvrdnoucí cementové lepidlo pro lepení obkladů a dlažeb z keramiky na vodorovné i svislé povrchy se sníženým skluzem
MAPEI Keraflex Maxi S1 Zero C2TE 25 kg
1 054 Kč
42 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
MAPEI Keraflex Maxi S1 Zero C2TE je průmyslové cementové lepidlo, které nabízí široké možnosti využití v řadě stavebních a rekonstrukčních projektů. Tohoto lepidla je v balení 25 kg, což…
Mapei Adesilex P22 bílé 5 kg
od 418 Kč
- Disperzní
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér
Disperzní lepidlo Mapei Adesilex P22 bílé je určeno pro lepení keramických obkladů v interiéru. Vyznačuje se sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí, což umožňuje přesné a…
Mapei Ultrabond ECO MS 4LVT Wall & Floor 7 kg
od 3 289 Kč
470 Kč/kg- Jednosložkové
- Univerzální
- Interiér
- 7 kg
Mapei Ultrabond ECO MS 4LVT Wall & Floor 7 kg Mapei Ultrabond ECO MS 4LVT Wall & Floor je jednosložkové lepidlo určené speciálně pro interiérové použití. Tento produkt je ideální volbou pro…
Mapei Eporip A 1,5 kg + B 500 g
od 1 100 Kč
550 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- 2 kg
Mapei Eporip A+B je dvousložkové epoxidové lepidlo určené pro monolitické konstrukční spoje mezi starým a čerstvým betonem, lepení betonových prefabrikátů a spojování ocelových prvků s betonem. …
Mapei Ultrabond Eco 4 LVT 0666204, 4 kg
od 735 Kč
184 Kč/kg- Disperzní
- Na PVC
- V kbelíku
- Interiér
- 4 kg
Mapei Ultrabond Eco 4 LVT 0666204 Mapei Ultrabond Eco 4 LVT 0666204 je průmyslové lepidlo ve vodní disperzi, které po vytvrzení vytváří tuhý film. Toto lepidlo je speciálně navrženo pro lepení…
Mapei Adesilex P10 25 kg
od 1 153 Kč
46 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Lepidlo Mapei Adesilex P10 je navrženo pro lepení obkladů a dlažeb v různých prostředích, a to jak v interiérech, tak exteriérech. Je vhodné pro skleněné, keramické i mramorové mozaiky, které…
Mapei Mapeklej Extra šedý C1 25 kg
od 254 Kč
10 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- 25 kg
Standartní lepící tmel k lepení obkladů a dlažeb. Používá se pro lepení keramických obkladů a dlažeb, klinkeru a keramické mozaiky. Dále na lepení obkladů a dlažeb na tradiční cementové potěry, …
Mapei Adesilex G19 5 kg
od 1 442 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na PVC
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Mapei Adesilex G19 je dvousložkové epoxipolyuretanové lepidlo určené k jednostrannému nanášení. Tento produkt je vhodný pro lepení pružných podlahových krytin na savé i nesavé podklady, a to jak…
Mapei Elastorapid bílý A+B 31,25 kg
od 3 025 Kč
97 Kč/kg- Dvousložkové
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 31,25 kg
Dvousložkové cementové rychletvrdnoucí lepidlo s velmi dobrými vlastnostmi, vysoce deformovatelné, s prodlouženou dobou zavadnutí, rychlým vytvrzením a rychlou hydratací a sníženým skluzem pro…
Mapei Keraflex šedý C2TE 25 kg
od 689 Kč
28 Kč/kg- 25 kg
Cementové lepidlo na obklady a dlažby z keramiky a přírodního kamene s velmi dobrými vlastnostmi, sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí.
Mapei Kerapoxy Adhesive šedé, 10 kg
od 2 418 Kč
242 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- 10 kg
Mapei Kerapoxy Adhesive je dvousložkové epoxidové lepidlo se sníženým vertikálním skluzem, určené pro lepení dlažby a obkladů z keramiky a přírodního kamene. Mapei Kerapoxy Adhesive je obzvláště…
Mapei Mapecryl Eco, 25 kg
od 2 699 Kč
108 Kč/kg- 25 kg
Akrylové lepidlo ve vodní disperzi s velmi nízkým obsahem organických těkavých látek (VOC) na koberce a PVC.
Mapei Ultrabond Eco S955 1K 15 kg
od 3 049 Kč
203 Kč/kg- Jednosložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér
- 15 kg
Ultrabond Eco S955 1K je jednosložkové lepidlo na bázi silanových polymerů bez obsahu vody, rozpouštědel, s nízkým obsahem organických těkavých látek (EMICODE EC1 R Plus). Lepidlo Ultrabond Eco…
Mapei Kerabond T C1T, 25 kg
378 Kč
15 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- 25 kg
Cementové lepidlo se sníženým vertikálním skluzem pro keramické obklady a dlažby. Lepidlo je určené pro lepení keramických obkladů a dlažeb všech typů střední velikosti a mozaik v interiérech i…
Mapei Adesilex PG1 A+B 8 kg
od 1 141 Kč
571 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- V kbelíku
- 2 kg
Mapei Adesilex PG1 A+B je dvousložkové epoxidové lepidlo s obsahem speciálních tvrdidel, jemnozrnného tříděného kameniva a speciálních přísad. Tento produkt je určen především pro strukturální…
Mapei Isolastic 5 kg
1 041 Kč
208 Kč/kg- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- 5 kg
Mapei Isolastic je růžovobílá emulze z vysoce jakostních syntetických pryskyřic, která po smíchání s lepícím tmelem zajistí zvýšenou přilnavost a pružnost.
Mapel Keraflex Maxi S1 Dust Free bílý 23 kg
od 1 111 Kč
48 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- 23 kg
Lepidlo je vhodné pro lepení keramických obkladů a dlažeb z jemné kameniny, kameniny, póroviny a kabřince. Lze využít v interiéru i exteriéru.
Mapei Ultralite Quick C2FT S1 15 kg
1 203 Kč
80 Kč/kg- 15 kg
Jednosložkové vysoce kvalitní deformovatelné vylehčené rychle tuhnoucí a hydratující cementové lepidlo se sníženým skluzem, dobrou zpracovatelností, vysokou schopností pokrytí rubové strany…

MAPEI Keraflex Extra S1 tenkovrstvé cementové lepidlo pro dlažbu a obklad 25 kg Šedá
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- 25 kg
MAPEI Keraflex Extra S1 tenkovrstvé cementové lepidlo pro dlažbu a obklad velmi dobrých vlastností, se sníženým skluzem a…
BAUHAUS

MAPEI Adesilex P9 bílý 5kg
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
- 5 kg
MAPEI Adesilex P9 bílý (5kg)…
v 3 obchodech

MAPEI Adesilex PG4 dvousložkové epoxidové lepidlo 2 kg (složka A: 1.5 kg šedá +…
- Epoxidové
- V kbelíku
- Dvousložkové
MAPEI Adesilex PG4 dvousložkové epoxidové lepidlo se doporučuje zejména pro lepení syntetických pásů používaných při…
Allegro.cz

MAPEI Stabilcem cementové pojivo pro opravu betonu a kotvení prvků 20 kg Šedá
- V kbelíku
MAPEI Stabilcem cementové pojivo pro opravu betonu a kotvení prvků je velmi tekuté cementové pojivo s rozpínavými účinky pro…
JMBonline.cz

MAPEI Keraflex Maxi S1 bílý 23kg
- Voděodolné
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
- 23 kg
MAPEI Keraflex Maxi S1 bílý (23kg)…
MARCONS - chytrematerialy.cz

MAPEI Ultralite S1 Flex ZERO bílý C2TE 15kg
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- Jednosložkové
- 15 kg
Oblast použití MAPEI Ultralite S1 ZERO: Lepení obkladů a dlažeb z keramiky všech typů (jednou i dvakrát vypalovaná keramika,…
OBKLADY SLOVÁCKO s.r.o., ProdejStavebniChemie.cz

MAPEI Adesilex P9 bílý 25kg
- 25 kg
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
Vysoce kvalitní cementové lepidlo na keramické obklady a dlažby se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí (ložná…
v 4 obchodech

MAPEI Adesilex P7 25kg
- 25 kg
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
Vysoce kvalitní cementové lepidlo se sníženým skluzem pro pokládku keramických obkladů a dlažeb TECHNICKÉ ÚDAJE: Doba…
v 3 obchodech

Mapei Ultralite S2 sic-ULTRALITES2 Lepidlo šedé 15 kg
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- Jednosložkové
- 15 kg
Jednosložkové, vylehčené, vysoce deformovatelné, cementové lepidlo výjimečných vlastností.LepidloUltralite S2 je…
v 3 obchodech

MAPEI Ultralite S1 Flex Quick šedý 15kg
- 15 kg
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
Jednosložkové, vysoce kvalitní, deformovatelné, vylehčené, cementové lepidlo s rychlým průběhem tvrdnutí a hydratací a…
v 3 obchodech

MAPEI Keralastic T dvousložkové polyuretanové lepidlo pro dlažbu a obklady 5 kg (4.7…
- Voděodolné
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
MAPEI Keralastic T dvousložkové polyuretanové lepidlo pro dlažbu a obklady s velmi dobrými vlastnostmi pro keramické…
Allegro.cz

MAPEI Ultralite S2 FLEX bílý C2E S2 15kg
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Jednosložkové
- 15 kg
Ultralite S2 FLEX získal označení CE potvrzené certifikáty ITT č. 25110055/AG (TUM) a č. 25110056/AG (TUM) vystavenými…
OBKLADY SLOVÁCKO s.r.o., ProdejStavebniChemie.cz

MAPEI Ultralite S2 Quick šedý C2FE S2 15kg
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Jednosložkové
- 15 kg
Shoda Ultralite S2 Quick je potvrzena certifikáty APPLUS+ č. 12/5363-1240-S a 12/5363-1241-S vystavenými laboratoří LGAI…
v 2 obchodech

MAPEI Ultrabond V4 Evolution 14kg
- 14 kg
- Disperzní
- V kbelíku
- Na textil
Univerzální lepidlo “vše v jednom” s vysokou a rychlou počáteční přídržností a dlouhou otevřenou dobou na pružné a textilní…
v 2 obchodech