Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Průmyslová lepidla v kbelíku a Den Braven

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Den Braven 571044RL

Den Braven 571044RL

14

od 115 Kč

  • Na obklady a dlažby

Tenkovrstvá lepicí malta na bázi cementu určena pro lepení keramických obkladů a dlažby z přírodního i umělého kamene, desek nekonstantní tloušťky - např. lotto, k pokládání jemnozrnné kameniny…

od 115 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven DenBit Bond

Den Braven DenBit Bond, 5 kg

38

od 281 Kč

56 Kč/kg
  • Univerzální
  • 5 kg

Den Braven DenBit Bond je lepidlo určené na asfaltové pásy za studena. Bitumenová hmota s přídavkem chemických sloučenin vylepšujících přilnavost k různým podkladům a možnost použití u mírně…

od 281 Kč

od 56 Kč/kg

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Duo Flex L8600

Den Braven Duo Flex L8600, 5 kg

6

od 1 239 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Den Braven Duo Flex L8600 je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Ideální pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, …

od 1 239 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Duvilax L 58 1 kg

Den Braven Duvilax L 58 1 kg

3

od 146 Kč

  • Univerzální
  • V kbelíku
  • 1 kg

Lepidlo je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Je biologicky odbouratelné. Je vhodné na savé i nesavé podklady. Po vyschnutí vytváří souvislý elastický film.

od 146 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Styro LT 10 kg

Den Braven Styro LT 10 kg

7

od 637 Kč

64 Kč/kg
  • Na polystyren
  • 10 kg

Den Braven Styro LT 10 kg slouží k provádění hydroizolace podzemních částí staveb proti vodě. Používá se také na XPS tepelné izolace, minerální vaty, vaty na bázi dřeva, betony nebo bitumenové…

od 637 Kč

od 64 Kč/kg

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50906BD 3 kg

Den Braven 50906BD 3 kg

29

od 197 Kč

66 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na polystyren
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 3 kg

Lepidlo je určeno pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností - vzniklých…

od 197 Kč

od 66 Kč/kg

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Quartz Profi 25 kg

Den Braven Quartz Profi 25 kg

14

od 139 Kč

  • Na obklady a dlažby

Den Braven Quartz Profi 25 kg je tenkovrstvá lepicí malta na bázi cementu určena pro lepení keramických obkladů a dlažby z přírodního kamene, desek nekonstantní tloušťky - např. lotto, k…

od 139 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50112RL 5 kg

Den Braven 50112RL 5 kg

5

od 340 Kč

68 Kč/kg
  • Na obklady a dlažby
  • 5 kg

Lepidlo se snadno aplikuje. Neobsahuje rozpouštědla. Má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je přetíratelné. Lepidlo vytváří trvale pevný, …

od 340 Kč

od 68 Kč/kg

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50904BD 1 kg

Den Braven 50904BD 1 kg

23

od 95 Kč

  • Na polystyren
  • 1 kg

Den Braven 50904BD slouží pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností -…

od 95 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Expert Pro 7600

Den Braven Expert Pro 7600, 5 kg

2

od 695 Kč

139 Kč/kg
  • Disperzní
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 5 kg

Den Braven Expert Pro 7600 je lepidlo na bázi disperze. Vytváří trvale pevný a elastický spoj. Lepidlo je určeno k lepení PVC, linolea, koberců, vinylu i textilních krytin. Neobsahuje…

od 695 Kč

od 139 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50102RL 1 kg

Den Braven 50102RL 1 kg

12

od 84 Kč

  • Disperzní
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • 1 kg

Den Braven na obklady má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je lepidlo přetíratelné. Vytváří trvale pevný, vlhkotěsný spoj.

od 84 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 510058RL

Den Braven 510058RL

2

od 112 Kč

  • Disperzní
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 1000 ml

Den Braven je bez-rozpouštědlové lepidlo, na bázi disperze. Vytváří trvale pevný, elastický spoj. Okamžitě a snadno použitelné, lehce roztíratelné. Vysoká přilnavost k savým materiálům.

od 112 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Duvilax LS - 50 5 kg

Den Braven Duvilax LS - 50 5 kg

14

od 586 Kč

117 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 5 kg

Duvilax LS - 50 se používá se hlavně na lepení dřeva, částí nábytku, dětských hraček, předmětů používaných při přípravě a podávání potravin a podobně. Dále lepí papír, kartón, textil, korek, …

od 586 Kč

od 117 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven CL 7300

Den Braven CL 7300, 1 kg

3

od 87 Kč

  • Disperzní
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 1 kg

Den Braven CL 7300 je průmyslové lepidlo na bázi disperze, které neobsahuje rozpouštědla. Toto lepidlo je určeno pro vytváření trvale pevného a elastického spoje. Díky své snadné použitelnosti a…

od 87 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Hybri Floor L8400 5 kg

Den Braven Hybri Floor L8400 5 kg

5

od 875 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Den Braven Hybri Floor L8400 je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Výhodou je vysoká přilnavost na dřevo, kov, dlažbu a beton na velké formáty. Zabezpečuje rovnou…

od 875 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Debbex Turbo Speed Mamutí síla 750 ml

Den Braven Debbex Turbo Speed Mamutí síla 750 ml

od 169 Kč

235 Kč/kg
  • Univerzální
  • 750 ml
  • 0,72 kg

PU lepidlo je určeno pro rychlé a pevné lepení různých stavebních materiálů, s počátkem tuhnutí již po 60 sekundách. Vyznačuje se výbornou přilnavostí k podkladům jako beton, omítka, zdivo, …

od 169 Kč

od 235 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Fast Flex C2FT 12 kg

Den Braven Fast Flex C2FT 12 kg

10

od 240 Kč

20 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 12 kg

Cementové lepidlo určeno k lepení všech typů obkladů (včetně velkoformátových), dlažeb a mozaik v interiérech i exteriérech, na podlahy a stěny z tradičních materiálů s cementovou omítkou, …

od 240 Kč

od 20 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Duvilax L 58 5 kg

Den Braven Duvilax L 58 5 kg

od 739 Kč

148 Kč/kg
  • Univerzální
  • 5 kg

Duvilax L 58 je univerzální stavební lepidlo. Duvilax L 58 se používá neředěné na lepení textilních a PVC podlahovin, linolea, marmolea, koberců, plastových parapetů, vinylazbestové a mramorové…

od 739 Kč

od 148 Kč/kg

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50122RL 15 kg

Den Braven 50122RL 15 kg

6

od 767 Kč

51 Kč/kg
  • Na obklady a dlažby
  • 15 kg

Lepidlo se snadno aplikuje. Neobsahuje rozpouštědla. Má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je přetíratelné. Lepidlo vytváří trvale pevný, …

od 767 Kč

od 51 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Hybri Floor L8400 15 kg

Den Braven Hybri Floor L8400 15 kg

od 2 379 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Den Braven Hybri Floor je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Ideální pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, dřevo…

od 2 379 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven FX lepidlo na obklady a dlažbu Quartz C2 25 kg

Den Braven FX lepidlo na obklady a dlažbu Quartz C2 25 kg

od 208 Kč

8,32 Kč/kg
  • Na obklady a dlažby
  • 25 kg

Tenkovrstvé lepidlo na bázi cementu určeno pro lepení keramických obkladů a dlažby z přírodního i umělého kamene, desek nekonstantní tloušťky, k pokládání jemnostřepé keramiky a velkoformátových…

od 208 Kč

od 8,32 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Hybri floor 51210HF 15 kg

Den Braven Hybri floor 51210HF 15 kg

2

od 2 355 Kč

Lepidlo na parkety DEN BRAVEN Hybri Floor je jednosložkové vysokomodulové lepidlo, které vytváří trvale pevný spoj odolný vhlku a vodě. Vhodné také pro použití na nestabilní podklady, je…

od 2 355 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 51101BD 15 kg

Den Braven 51101BD 15 kg

3 949 Kč

263 Kč/kg
  • 15 kg

Den Braven 51101BD je určeno pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, dřevo a dřevěné hmoty, kdy polyuretanové lepidlo perfektně vyrovná…

3 949 Kč

263 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Debbex Disperzní fixační lepidlo na koberce FIX 7500 - 1 kg bílá, kbelík

Debbex Disperzní fixační lepidlo na koberce FIX 7500 - 1 kg bílá, kbelík

  • Disperzní
  • V kbelíku
  • 1 ml
  • 1 kg

Debbex Disperzní fixační lepidlo na koberce FIX 7500Debbex FIX 7500 je univerzální bezrozpouštědlové podlahové lepidlo na…

od 149 Kč
od 149 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Disperzní lepidlo na PVC podlahy CL 7300

Disperzní lepidlo na PVC podlahy CL 7300

  • Disperzní
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 5 kg

Disperzní lepidlo na PVC podlahy CL 7300, 5 kg…

667 Kč
133 Kč/kg

Stavebniny-levne.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Den Braven FIX 7500 5kg Disperzní fixační lepidlo na koberce

Den Braven FIX 7500 5kg Disperzní fixační lepidlo na koberce

  • V kbelíku
  • Interiér

Den Braven FIX 7500 5kg Disperzní fixační lepidlo na koberce, Den Braven FIX 7500 5kg Disperzní fixační lepidlo na koberce…

766 Kč

NAVAFLOOR.CZ

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo DEN BRAVEN Lepidlo pro kamennou dýhu - DUO FLEX L8600 | 15kg

DEN BRAVEN Lepidlo pro kamennou dýhu - DUO FLEX L8600 | 15kg

  • Voděodolné
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • Jednosložkové
  • 15 kg

Elastické lepidlo DUO FLEX L8600 - Jednosložkové lepidlo (okamžitě připravené k použití) na bázi MS polymeru - Výborné…

3 490 Kč
233 Kč/kg

Obkladyrepa.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Polyuretanové lepidlo na dřevo D4 500 g - Den Braven

Polyuretanové lepidlo na dřevo D4 500 g - Den Braven

  • Voděodolné
  • V kbelíku
  • Na dřevo
  • Interiér/exteriér
  • Jednosložkové
  • 0,5 kg

Polyuretanové lepidlo na dřevo D4 500 g - Den Braven Pro lepení plošných spojů s požadavkem odolnosti proti povětrnostním…

od 255 Kč
od 510 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Debbex Lepidlo na dřevo WOODFIX D3 - 1 kg transparentní, kbelík

Debbex Lepidlo na dřevo WOODFIX D3 - 1 kg transparentní, kbelík

  • 1 ml
  • Voděodolné
  • Disperzní
  • V kbelíku
  • Na dřevo

Debbex Lepidlo na dřevo WOODFIX D3Debbex WOODFIX D3 je vysoce kvalitní jednosložkové disperzní lepidlo na bázi…

od 205 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie