Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Průmyslová lepidla v kbelíku a univerzální

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Den Braven DenBit Bond

Den Braven DenBit Bond, 5 kg

38

od 281 Kč

56 Kč/kg
  • Univerzální
  • 5 kg

Den Braven DenBit Bond je lepidlo určené na asfaltové pásy za studena. Bitumenová hmota s přídavkem chemických sloučenin vylepšujících přilnavost k různým podkladům a možnost použití u mírně…

od 281 Kč

od 56 Kč/kg

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Duo Flex L8600

Den Braven Duo Flex L8600, 5 kg

6

od 1 239 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Den Braven Duo Flex L8600 je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Ideální pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, …

od 1 239 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Duvilax L 58 1 kg

Den Braven Duvilax L 58 1 kg

3

od 146 Kč

  • Univerzální
  • V kbelíku
  • 1 kg

Lepidlo je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Je biologicky odbouratelné. Je vhodné na savé i nesavé podklady. Po vyschnutí vytváří souvislý elastický film.

od 146 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Silaterm EKO-004033 6 kg

Silaterm EKO-004033 6 kg

19

od 560 Kč

93 Kč/kg
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 6 kg

**Univerzální lepidlo SILATERM EKO-004033 6 kg** Univerzální lepidlo SILATERM EKO-004033 je určeno pro široké spektrum použití v oblasti stavebnictví a kamnářství. Toto lepidlo je vhodné pro…

od 560 Kč

od 93 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Berner Montážní lepidlo na parapety

Berner Montážní lepidlo na parapety, 5 kg

11

od 837 Kč

167 Kč/kg
  • Disperzní
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 5 kg

Montážní lepidlo na parapety od výrobce Berner slouží též k lepení klempířských prvků, eternitových desek, keramických dlaždic, potažených dřevotřískových desek, dřevěných rámových zárubní, lišt…

od 837 Kč

od 167 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Versachem Plastic Welder 47809 25 ml

Versachem Plastic Welder 47809 25 ml

4

od 126 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Interiér/exteriér

Versachem Plastic Welder DV478 je dvousložkové lepidlo určené pro lepení různých materiálů, jako jsou plasty, keramika, sklo a sklolamináty. Tento produkt je ideální pro použití v různých…

od 126 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Uzin KE 2000 S

Uzin KE 2000 S, 14 kg

6

od 2 459 Kč

176 Kč/kg
  • Disperzní
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • 14 kg

Univerzální disperzní přilnavé lepidlo s velmi vysokou lepivou silou pro všechny běžné druhy podlahových krytin.

od 2 459 Kč

od 176 Kč/kg

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Expert Pro 7600

Den Braven Expert Pro 7600, 5 kg

2

od 695 Kč

139 Kč/kg
  • Disperzní
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 5 kg

Den Braven Expert Pro 7600 je lepidlo na bázi disperze. Vytváří trvale pevný a elastický spoj. Lepidlo je určeno k lepení PVC, linolea, koberců, vinylu i textilních krytin. Neobsahuje…

od 695 Kč

od 139 Kč/kg

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Chemoprén Extrém Profi 4,5 l

Pattex Chemoprén Extrém Profi 4,5 l

1

od 1 339 Kč

  • Univerzální
  • 4500 ml

K lepení pro extrémě zatěžované spoje. K lepení dřevěných materiálů k deskám HPL, např. Resopal, Formica, atd., ke gumě, kůži, plst, tvrzené PVC, pružné pěnové materiály, kov, atd. K pokládání…

od 1 339 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Hybri Floor L8400 5 kg

Den Braven Hybri Floor L8400 5 kg

5

od 875 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Den Braven Hybri Floor L8400 je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Výhodou je vysoká přilnavost na dřevo, kov, dlažbu a beton na velké formáty. Zabezpečuje rovnou…

od 875 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Cemix 2230 Top 25 kg

Cemix 2230 Top 25 kg

od 290 Kč

12 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Lepící a stěrkovací tmel Cemix 2230 25 kg je určený pro lepení tepelně-izolačních desek a k vytváření základní výztužné vrstvy zateplovacích systémů. Samostatně je upotřebitelná pro vytváření…

od 290 Kč

od 12 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit UK 400 14 kg

Ceresit UK 400 14 kg

od 1 528 Kč

109 Kč/kg
  • Disperzní
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 14 kg

Ceresit UK 400 je univerzální disperzní lepidlo určené pro lepení textilních a PVC/CV podlahových krytin na savý podklad. Toto lepidlo je vysoce vydatné, snadno zpracovatelné a má vysokou…

od 1 528 Kč

od 109 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Fix Extreme Total 440 g

Pattex Fix Extreme Total 440 g

od 183 Kč

416 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Interiér/exteriér
  • 0,44 kg

Pattex FIX Extreme Total je speciální flexibilní lepidlo pro savé i nesavé materiály pro lepení, vyplňování a utěsňování všech typů materiálů. Pattex FIX Extreme Total Vás nezklame v žádné…

od 183 Kč

od 416 Kč/kg

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Stegu Multielastik 15 kg

Stegu Multielastik 15 kg

3

od 561 Kč

37 Kč/kg
  • Univerzální
  • 15 kg

Lepidlo Multielastik je mrazuvzdorné práškové lepidlo šedé barvy, které je nutné namíchat s vodou. Univerzální lepidlo pro použití do interiéru a exteriéru je flexibilní s vysokou pevností…

od 561 Kč

od 37 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Chemopren Univerzál 10 l

Pattex Chemopren Univerzál 10 l

1

od 2 365 Kč

237 Kč/kg
  • Univerzální
  • 10 kg

Chemoprén Univerzál je univerzální kontaktní lepidlo na různé materiály, savé i nesavé. Objem lepidla v nádobě je 10 l.

od 2 365 Kč

od 237 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Weber Saint-Gobain Weber.therm clima 25 kg

Weber Saint-Gobain Weber.therm clima 25 kg

od 640 Kč

26 Kč/kg
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Weber.therm clima je určen pro lepení izolačního deskového materiálu EPS-F CLIMA Rda v interiéru i exteriéru. Rovněž v kombinaci s vhodným typem skleněné siťoviny pro vytváření základní vrstvy…

od 640 Kč

od 26 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Thomsit K 188 E 5 kg

Thomsit K 188 E 5 kg

356 Kč

  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Thomsit K 188 E je bezrozpouštědlové, vysoce kvalitní, velmi pevně lepicí disperzní lepidlo pro lepení homogenních a heterogenních PVC krytin v pásech a dílcích, jakož i polyolefinových krytin. …

356 Kč

Epodlahy s.r.o.

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 5 kg

Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 5 kg

4

od 494 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku

Truhlářské disperzní lepidlo D3 je montážní disperzní lepidlo bílé barvy na bázi polyvinylacetátu s odolností vůči vodě třídy D3 dle normy EN 204. Lepidlo Perdix 123 D3 je vhodné na lepení…

od 494 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Debbex Turbo Speed Mamutí síla 750 ml

Den Braven Debbex Turbo Speed Mamutí síla 750 ml

od 169 Kč

235 Kč/kg
  • Univerzální
  • 750 ml
  • 0,72 kg

PU lepidlo je určeno pro rychlé a pevné lepení různých stavebních materiálů, s počátkem tuhnutí již po 60 sekundách. Vyznačuje se výbornou přilnavostí k podkladům jako beton, omítka, zdivo, …

od 169 Kč

od 235 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Duvilax L 58 5 kg

Den Braven Duvilax L 58 5 kg

od 739 Kč

148 Kč/kg
  • Univerzální
  • 5 kg

Duvilax L 58 je univerzální stavební lepidlo. Duvilax L 58 se používá neředěné na lepení textilních a PVC podlahovin, linolea, marmolea, koberců, plastových parapetů, vinylazbestové a mramorové…

od 739 Kč

od 148 Kč/kg

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Ultrabond ECO MS 4LVT Wall & Floor 7 kg

Mapei Ultrabond ECO MS 4LVT Wall & Floor 7 kg

od 3 289 Kč

470 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Interiér
  • 7 kg

Mapei Ultrabond ECO MS 4LVT Wall & Floor 7 kg Mapei Ultrabond ECO MS 4LVT Wall & Floor je jednosložkové lepidlo určené speciálně pro interiérové použití. Tento produkt je ideální volbou pro…

od 3 289 Kč

od 470 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Eporip A 1,5 kg + B 500 g

Mapei Eporip A 1,5 kg + B 500 g

od 1 100 Kč

550 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • 2 kg

Mapei Eporip A+B je dvousložkové epoxidové lepidlo určené pro monolitické konstrukční spoje mezi starým a čerstvým betonem, lepení betonových prefabrikátů a spojování ocelových prvků s betonem. …

od 1 100 Kč

od 550 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Schönox Ast 15 kg

Schönox Ast 15 kg

od 870 Kč

58 Kč/kg
  • Sádrové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 15 kg

Používá se pod elastické krytiny od 1 mm, pro vyrovnávání všech podkladů včetně zbytků starých lepidel. Její výhodou je rychlé zasychání, lze brousit, lze použít k vyrovnání chyb v anhydritových…

od 870 Kč

od 58 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Hybri Floor L8400 15 kg

Den Braven Hybri Floor L8400 15 kg

od 2 379 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Den Braven Hybri Floor je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Ideální pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, dřevo…

od 2 379 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Chemopren Univerzal 4,5 l

Pattex Chemopren Univerzal 4,5 l

1

od 1 513 Kč

  • Univerzální
  • 4500 ml

Chemopren Univerzal je kontaktní lepidlo na benzínovém základě. Je určeno pro kombinované lepení. Lepí mnoho materiálů jako např. guma, kůže, dřevo, korek, karton, plsť, tvrzené PVC, kov a mnoho…

od 1 513 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Dch-Sincolor CHS-EPOXY 324 Epoxy 1200 1,07 kg

Dch-Sincolor CHS-EPOXY 324 Epoxy 1200 1,07 kg

od 577 Kč

539 Kč/kg
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • 1,07 kg

Balení lepidla Dch-Sincolor CHS-EPOXY 324 Epoxy 1200 váží 1,07 kg. Používá se na lepení kovu, skla, keramiky, porcelánu, eternitu, polystyrenu, výrobku ze syntetických pryskyřic a jiných…

od 577 Kč

od 539 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Ultrabond Eco S955 1K 15 kg

Mapei Ultrabond Eco S955 1K 15 kg

od 3 049 Kč

203 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 15 kg

Ultrabond Eco S955 1K je jednosložkové lepidlo na bázi silanových polymerů bez obsahu vody, rozpouštědel, s nízkým obsahem organických těkavých látek (EMICODE EC1 R Plus). Lepidlo Ultrabond Eco…

od 3 049 Kč

od 203 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Stachema CHS-Epoxy 531 epoxidová pryskyřice 1,12 kg

Stachema CHS-Epoxy 531 epoxidová pryskyřice 1,12 kg

685 Kč

612 Kč/kg
  • 1,12 kg

Stachema CHS-Epoxy 531 epoxidová pryskyřice 1,12 kg Epoxidová pryskyřice Stachema CHS-Epoxy 531 je dvousložkový produkt určený pro různé průmyslové a řemeslné aplikace. Tento materiál nabízí…

685 Kč

612 Kč/kg

Zásilkovna Barev.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Belzona 1111 400 g

Belzona 1111 400 g

od 2 432 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku

Tento typ lepidla je určen pro široké spektrum oprav a obnov v interiéru i exteriéru, kde je vyžadována vysoká odolnost a trvanlivost. Jedná se o dvousložkový pastovitý materiál, který se…

od 2 432 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kittfort Epoxy 1200 epoxidová pryskyřice

Kittfort Epoxy 1200 epoxidová pryskyřice, 5 kg

34

1 729 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Univerzální

Kittfort Epoxy 1200 je univerzální dvousložková epoxidová pryskyřice je ideálním řešením pro přípravu lepících kompozic, stěrkových hmot a tmelů. Je určena k lepení různých materiálů, jako jsou…

1 729 Kč

Zásilkovna Barev.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Telurmix Telpox C300 UV složka A 5 kg + tužidlo 2 kg

Telurmix Telpox C300 UV složka A 5 kg + tužidlo 2 kg

4 889 Kč

978 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • 5 kg

Průmyslové lepidlo Telurmix Telpox C300 UV je určeno pro náročné spoje vyžadující vysokou odolnost a trvanlivost. Jedná se o dvousložkové lepidlo, které se skládá z epoxidové pryskyřice a…

4 889 Kč

978 Kč/kg

BARVY-UNIMAX.CZ

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Den Braven 510051RL

Den Braven 510051RL

2

od 545 Kč

109 Kč/kg
  • Disperzní
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 5 kg

Disperzní lepidlo je určeno pro lepení různých typů podlahových krytin na savé podklady. Vytváří trvale pevný a elastický spoj, který zajišťuje dlouhodobou stabilitu a odolnost. Jeho složení na…

od 545 Kč

od 109 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Kontakt Ceys 5 l

Ceys Kontakt Ceys 5 l

od 1 324 Kč

  • Univerzální
  • 5000 ml

Kontakt Ceys je chloroprenové kontaktní lepidlo pro univerzální použití. Lze ho použít na lepení savých i nesavých materiálů. Dosahuje velmi pevných, trvanlivých materiálů. Dosahuje velmi…

od 1 324 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal Express

Ponal Express, 5 kg

od 650 Kč

130 Kč/kg
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • 5 kg

Ponal Expres je disperzní lepidlo na bázi PVAC. Rychlé lepidlo pro veškeré druhy lepení za tepla i za studena.

od 650 Kč

od 130 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal Fix All Floor & Wall 1242940 4 kg

Soudal Fix All Floor & Wall 1242940 4 kg

od 1 034 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Soudal Fix All Floor & Wall je vysoce kvalitní jednosložkové elastické lepidlo na bázi hybridních polymerů. Lepidlo je univerzálně použitelné pro vzájemné lepení širokého spektra materiálů. …

od 1 034 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite EA3475

Loctite EA3475, 500 g

1

od 1 325 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Loctite EA 3475 je vhodný pro opravy hliníkových odlitků, prasklých nebo opotřebovaných hliníkových součástek a stržených hliníkových závitů. Snadno se míchá a tvaruje, takže se může v…

od 1 325 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Schönox Emiclassic 14 kg

Schönox Emiclassic 14 kg

od 3 488 Kč

249 Kč/kg
  • Univerzální
  • 14 kg

Univerzální disperzní lepidlo citlivé na tlak. Pro všechny flexibilní krytiny, pro textilní krytiny s rubem z PVC nebo PU, s rubem bez obsahu plniv, linolea, krytiny ze syntetické gumy a…

od 3 488 Kč

od 249 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Schönox Q6 W 25 kg

Schönox Q6 W 25 kg

od 1 183 Kč

47 Kč/kg
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Flexibilní, univerzální práškové lepidlo se silně redukovanou prašností. Hydraulicky tuhnoucí, vysoce flexibilní práškové lepidlo s lehčenými plnivy a redukovanou prašností. Optimální spotřeba i…

od 1 183 Kč

od 47 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Schönox Unitech CE

Schönox Unitech CE, 20 kg

od 2 357 Kč

118 Kč/kg
  • Univerzální
  • 20 kg

Univerzální disperzní lepidlo na povlakové krytiny v rolích Disperzní lepidlo s vysokou počáteční lepivostí a extrémní pevností spojů. Používá se pro vodorovné lepení krytin.

od 2 357 Kč

od 118 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit UltraFlex CM 77 8 kg

Ceresit UltraFlex CM 77 8 kg

od 3 154 Kč

394 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 8 kg

Lepidlo Ceresit CM 77 UltraFlex je určeno pro lepení keramických obkladů, dlažby a desek, desek z mramoru a přírodního kamene, ostře pálených cihel, dřevotřískových desek, porcelánu, skleněné…

od 3 154 Kč

od 394 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo UHU Allplast 4,5 kg

UHU Allplast 4,5 kg

od 4 165 Kč

926 Kč/kg
  • Univerzální
  • 4,5 kg

UHU allplast spojí pevně spoustu plastických hmot mezi sebou a též s jinými materiály. Lepidlo je použitelné na veškeré běžné plastické hmoty – s výjímkou plastů, které se dají sotva spojit…

od 4 165 Kč

od 926 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bona R848

Bona R848, 600 ml

10

198 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • 600 ml
  • 1 kg

Bona R848 je elastické jednosložkové univerzální lepidlo na bázi silanu, určené pro lepení vícevrstvých dřevěných podlah (EN 14293) a masivních podlah. Ve vytvrzeném stavu je lepidlo odolné vůči…

198 Kč

PODLAHY mědílek

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Thomsit TK 199 12 kg

Thomsit TK 199 12 kg

od 3 579 Kč

298 Kč/kg
  • Univerzální
  • 12 kg

Fixace Thomsit TK 199 plní funkci plošné oboustranné lepicí pásky, pro upevnění a možné opětovné sejmutí textilních, PVC a CV krytin. Ideální je pro bytové prostory.

od 3 579 Kč

od 298 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Murexin X-Bond MS-K 88 15 kg

Murexin X-Bond MS-K 88 15 kg

od 5 649 Kč

377 Kč/kg
  • Univerzální
  • 15 kg

Supermultifunkční jednosložkové trvale pružné lepidlo na bázi MS technologie k lepení všech stavebních materiálů na savé, ale také na hladké a nesavé povrchy. Vynikající přídržnost i na…

od 5 649 Kč

od 377 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bonderite C-MC 12300 - 23 kg (Loctite 7010) dílenský čistič

Bonderite C-MC 12300 - 23 kg (Loctite 7010) dílenský čistič

  • V kbelíku
  • Univerzální
  • 23 kg
  • 20000 ml

Bonderite C-MC 12300 - 23 kg (Loctite 7010) dílenský čističBONDERITE C-MC 12300 (historicky známý pod názvy Loctite SF 7010…

4 857 Kč
211 Kč/kg

Prumex.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo PATTEX Chemoprén UNIVERZÁL Profi 10L

PATTEX Chemoprén UNIVERZÁL Profi 10L

  • V kbelíku
  • Univerzální

Pattex Chemoprén Univerzál je univerzální kontaktní lepidlo na různé materiály, savé i nesavé. Oblast použití: Na…

od 2 980 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika® Lock 2 GEL EC 20kg, Barva transparentní

Sika® Lock 2 GEL EC 20kg, Barva transparentní

  • Vteřinové
  • V kbelíku
  • Univerzální
  • 20 kg

sekundové etylkyanoakrylátové lepidlo vyšší viskozity…

od 74 439 Kč
od 3 722 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie