Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Průmyslová lepidla v kbelíku a na tapety

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Pufas Euro 3000 Vlies 200 g

Pufas Euro 3000 Vlies 200 g

104

od 86 Kč

430 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na tapety
  • Interiér
  • 0,2 kg

Rychlá a jednoduchá příprava, dobrá lepivost a vydatnost! Vliesové tapety jsou později za sucha beze zbytku odstranitelné. Při lepení umožňuje manipulovat s tapetou.

od 86 Kč

od 430 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Metylan Special 1000-05 200 g

Metylan Special 1000-05 200 g

145

od 199 Kč

995 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na tapety
  • 0,2 kg

Produktu je určený na lepení těžkých papírových tapet, strukturovaných, textilních tapet a tapet z přírodních vláken. Je vhodný i pro alergiky. Má protiplísňovou složku. Nabízí velmi vysokou…

od 199 Kč

od 995 Kč/kg

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Decotric 22110026 100 g

Decotric 22110026 100 g

9

od 61 Kč

610 Kč/kg
  • Na tapety
  • V kbelíku
  • 0,1 kg

Univerzální velmi vydatné lepidlo Decotric je určené pro všechny druhy tapet (papírové, vinylové, vliesové). Lepidlo má díky přídavku umělé pryskyřice vysokou lepivost. Lze ho použít také jako…

od 61 Kč

od 610 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo APEKO Lepidlo tekuté na tapety 3 l

APEKO Lepidlo tekuté na tapety 3 l

od 126 Kč

  • Disperzní
  • Na tapety
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 3000 ml

K lepení reflexních, papírových a PVC tapet s papírovou podložkou v interiérech na dřevo, kov, beton, omítky, aglomerované dřevěné materiály a jim podobné podklady. Dále lze lepidlo použít jako…

od 126 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Metylan Special 327825 200 g

Metylan Special 327825 200 g

14

147 Kč

735 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na tapety
  • V kbelíku
  • 0,2 kg

Metylan Special 327825 200 g Lepidlo na tapety Metylan Special 327825 je určeno pro různé typy tapet, včetně papírových, vinylových, strukturovaných a tapet Rauhfaser. Toto lepidlo je vhodné…

147 Kč

735 Kč/kg

Allegro.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Metylan Speciál instant

Metylan Speciál instant, 200 g

8

od 191 Kč

955 Kč/kg
  • 0,2 kg

Vysoce hodnotné methylcelulózové lepidlo na tapety se syntetickou pryskyřicí určené na komplikované podklady. Na lepení těžkých papírových tapet, strukturovaných, vynilových, textilních tapet a…

od 191 Kč

od 955 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo A.S. Création 07607-1 750 g

A.S. Création 07607-1 750 g

od 186 Kč

248 Kč/kg
  • Na tapety
  • V kbelíku
  • 0,75 kg

A.S. Création 07607-1 je disperzní lepidlo s vysokou lepicí silou vhodné pro těžké tapety a stěnové obklady (vliesové tapety, vinylové, sklovláknité, kovové). Neobsahuje rozpouštědla, po…

od 186 Kč

od 248 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo APEKO V1306 1 kg

APEKO V1306 1 kg

od 142 Kč

  • Disperzní
  • Na tapety
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 1 kg

Apeko V1306 je lepidlo na běžné tapety vhodné k lepení různých druhů tapet v interiérech. Lze jej nanášet na dřevo, kov, beton, omítky apod. Dále lze Apeko V1306 použít jako tekuté klížidlo pro…

od 142 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo APEKO V1312 500851 1 kg

APEKO V1312 500851 1 kg

od 145 Kč

  • Disperzní
  • Na tapety
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 1 kg

Barvy a Laky Hostivař Apeko V1312 500851 je lepidlo na sklovláknité tapety. Jedná se o směs vodné disperze a derivátu celulózy s přísadou speciálních aditiv a fungicidních látek. Umožňuje…

od 145 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Wallfix Ultra lepidlo na tapety 1 kg

Wallfix Ultra lepidlo na tapety 1 kg

78 Kč

  • Na tapety
  • V kbelíku
  • 1 kg

Lepidlo na tapety je určeno pro profesionální i domácí lepení všech typy tapet s hmotností do 350 g/m2. Jedná se o lepidlo připravené k použití, které má formu pasty, což zajišťuje snadnou…

78 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Decotric 001202001 3 kg

Decotric 001202001 3 kg

1

499 Kč

166 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na tapety
  • V kbelíku
  • 3 kg

Disperzní lepidlo Decotric s vysokou lepicí silou je vhodné pro těžké tapety (vliesové, vinylové, sklovláknité, kovové) a všechny bordury z papíru, vinylu nebo vliesu. Neobsahuje rozpouštědla. …

499 Kč

166 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie