Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Průmyslová lepidla v kbelíku a na polystyren
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Styro LT 10 kg
od 637 Kč
64 Kč/kg- Na polystyren
- 10 kg
Den Braven Styro LT 10 kg slouží k provádění hydroizolace podzemních částí staveb proti vodě. Používá se také na XPS tepelné izolace, minerální vaty, vaty na bázi dřeva, betony nebo bitumenové…
Den Braven 50906BD 3 kg
od 197 Kč
66 Kč/kg- Disperzní
- Na polystyren
- V kbelíku
- Interiér
- 3 kg
Lepidlo je určeno pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností - vzniklých…
Den Braven 50904BD 1 kg
od 95 Kč
- Na polystyren
- 1 kg
Den Braven 50904BD slouží pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností -…
Soudal lepidlo na polystyren 3 kg bílé
od 277 Kč
92 Kč/kg- Disperzní
- Na polystyren
- V kbelíku
- 3 kg
Lepení veškerých typů polystyrenu na savé podklady, materiálů ze syntetické pěny, stropních polystyrenových desek, lišt z polystyrenu, izolační pěny na stěny nebo podlahu. Disperzní lepidlo…
SOYKA Decofit lepidlo 4 kg
171 Kč
43 Kč/kg- Na polystyren
- 4 kg
Lepidlo určené pro lepení polystyrenových materiálů, jako jsou polystyrenové kazety a lišty, je vhodné pro použití na čisté, suché a odmaštěné povrchy. Zajišťuje pevné a trvanlivé spojení mezi…

Baumit BituFix 2K - 30 l 30 l
- Voděodolné
- V kbelíku
- Na polystyren
- Exteriér
- Dvousložkové
- 0 kg
Dvousložková lepicí hmota na bázi bitumenu, s polystyrenovým plnivem a cementem. Popis produktu: Dvousložková lepicí hmota…
v 3 obchodech

Webertherm plus ultra - lepicí a stěrková hmota - 25 kg 25 kg
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- Jednosložkové
- 25 kg
- Na polystyren
Jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota na bázi cementu Popis produktu: Webertherm plus ultra je jednosložková…
v 3 obchodech