Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Průmyslová lepidla v kbelíku a na obklady a dlažby
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven 571044RL
od 115 Kč
- Na obklady a dlažby
Tenkovrstvá lepicí malta na bázi cementu určena pro lepení keramických obkladů a dlažby z přírodního i umělého kamene, desek nekonstantní tloušťky - např. lotto, k pokládání jemnozrnné kameniny…
Mapei Keraflex Extra S1 25 kg
od 495 Kč
20 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Deformovatelné, tenkovrstvé, tixotropní lepidlo výjimečných vlastností s prodlouženou dobou zavadnutí k lepení obkladů a dlažeb z keramiky a přírodního kamene. Deformovatelné, tenkovrstvé, …
Den Braven Quartz Profi 25 kg
od 139 Kč
- Na obklady a dlažby
Den Braven Quartz Profi 25 kg je tenkovrstvá lepicí malta na bázi cementu určena pro lepení keramických obkladů a dlažby z přírodního kamene, desek nekonstantní tloušťky - např. lotto, k…
Den Braven 50112RL 5 kg
od 340 Kč
68 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- 5 kg
Lepidlo se snadno aplikuje. Neobsahuje rozpouštědla. Má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je přetíratelné. Lepidlo vytváří trvale pevný, …
HS Flamingo Rudokit NT 1350, 2 kg
od 220 Kč
110 Kč/kg- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér
- 2 kg
Lepidlo Rudokit NT 1350 se používá pro sezdívání tvarovek a lepení žáruvzdorného zdiva. Je obohaceno chemickým pojivem pro zvýšení pevnosti spoje v oblasti nízkých a středních teplot, při…
Mapei Adesilex P9 šedé, 25 kg
od 448 Kč
18 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- 25 kg
- Minimální teplotní odolnost -30 °C
- Maximální teplotní odolnost 90 °C
Cementové lepidlo na keramické obklady a dlažby s velmi dobrými vlastnostmi, sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí. Oblasti použití: Lepení všech typů obkladů, dlažeb a…
Baumit Baumacol Flextop 25 kg
od 338 Kč
14 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- 25 kg
Flexibilní lepicí malta třídy C2TE S1 je určena pro lepení keramických obkladů a dlažeb, mozaiky i prvků z přírodního kamene, kameniny, klinkerových pásků v exteriéru i interiéru. Vhodná i pro…
Knauf Flexkleber C2TE S1 25 kg
od 359 Kč
- Sádrové
- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Toto suché mrazuvzdorné cementové lepidlo se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí se hodí pro vnitřní i vnější použití. Lepidlo je zvláště pružné a používá se pro lepení všech…
Mapei Mapeguard WP Adhesive 6,65 kg
od 1 134 Kč
171 Kč/kg- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- 6,65 kg
**Mapei Mapeguard WP Adhesive 6,65 kg** Mapei Mapeguard WP Adhesive je dvousložkové rychleschnoucí pružné cementové lepidlo určené k lepení a těsnění přesahů MAPEGUARD WP 200 a příslušných…
Mapei Ultralite S2 Flex šedý 15 kg
od 1 096 Kč
73 Kč/kg- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 15 kg
Lepidlo určené pro lepení obkladů a dlažeb z keramiky a přírodního kamene je vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Vyznačuje se vysokou deformovatelností, což zajišťuje spolehlivou…
Baumit Baumacol FlexUni, 25 kg
od 338 Kč
14 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Flexibilní lepicí malta třídy C2TE S1 na lepení keramických obkladů a dlažeb, mozaiky i prvků z přírodního kamene, kameniny, klinkerových pásků v exteriéru i interiéru. Vhodná i pro zvýšené…
Den Braven 50102RL 1 kg
od 84 Kč
- Disperzní
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- 1 kg
Den Braven na obklady má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je lepidlo přetíratelné. Vytváří trvale pevný, vlhkotěsný spoj.
Mapei Ultrabond Eco PU 2K, 5 kg
od 1 093 Kč
219 Kč/kg- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 5 kg
Dvousložkové polyuretanové lepidlo Mapei Ultrabond Eco PU 2K je bez rozpouštědel s velmi nízkým obsahem těkavých organických látek. Určené je pro instalaci obkladů a dlažeb z keramiky a…
Mapei Adesilex P9 Fiber Plus 25 kg
od 460 Kč
18 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Adesilex P9 Fiber Plus je zlepšené, vlákny vyztužené cementové lepidlo se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí, pro všechny typy obkladů a dlažeb z keramiky a přírodního kamene. …
Knauf Flexkleber S1 5 kg
od 170 Kč
34 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 5 kg
Suché mrazuvzdorné flexibilní cementové lepidlo se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí vhodné pro vnitřní i vnější použití. Toto zvláště pružné lepidlo je určené pro lepení všech…
Knauf Flexkleber Weiss 24581 bílé 5 kg
od 215 Kč
43 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 5 kg
Knauf Flexkleber Weiss 24581 je bílé flexibilní lepidlo pro lepení skleněných obkladů, dlažby a ozdobných prvků, sklokeramiky, skleněných tvárnic, desek z přírodního a umělého kamene a mramoru. …
Stegu Powerelastik flexibilní disperzní lepidlo 5 kg
od 365 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Flexibilní disperzní lepidlo Stegu Powerelastik je předem namíchané elastické disperzní lepidlo, které je připraveno ihned k použití v tenké vrstvě 2 mm. Univerzální mrazuvzdorné lepidlo do…
Mapei Adesilex P9 Express C2FT 25 kg
od 758 Kč
30 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Flexibilní zlepšené rychle tvrdnoucí cementové lepidlo pro lepení obkladů a dlažeb z keramiky na vodorovné i svislé povrchy se sníženým skluzem
Ceresit CM22, 25 kg
od 789 Kč
32 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Lepicí malta Ceresit CM 22 je určena k lepení velkoformátové gresové dlažby, obkladů a dlažby z keramiky, jemné kameniny, desek z betonu a kamene (mimo mramoru) na stabilních i kritických…
MAPEI Keraflex Maxi S1 Zero C2TE 25 kg
1 054 Kč
42 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
MAPEI Keraflex Maxi S1 Zero C2TE je průmyslové cementové lepidlo, které nabízí široké možnosti využití v řadě stavebních a rekonstrukčních projektů. Tohoto lepidla je v balení 25 kg, což…
Den Braven Fast Flex C2FT 12 kg
od 240 Kč
20 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 12 kg
Cementové lepidlo určeno k lepení všech typů obkladů (včetně velkoformátových), dlažeb a mozaik v interiérech i exteriérech, na podlahy a stěny z tradičních materiálů s cementovou omítkou, …
Den Braven 50122RL 15 kg
od 767 Kč
51 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- 15 kg
Lepidlo se snadno aplikuje. Neobsahuje rozpouštědla. Má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je přetíratelné. Lepidlo vytváří trvale pevný, …
Mapei Adesilex P22 bílé 5 kg
od 418 Kč
- Disperzní
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér
Disperzní lepidlo Mapei Adesilex P22 bílé je určeno pro lepení keramických obkladů v interiéru. Vyznačuje se sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí, což umožňuje přesné a…
SikaBond T8 13,4 kg
od 6 643 Kč
496 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- 13,4 kg
SikaBond T8 je vodotěsné lepidlo určené k celoplošnému lepení obkladů. Především je vhodné na staré obklady, beton, maltu a dřevo.
Mapei Adesilex P10 25 kg
od 1 153 Kč
46 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Lepidlo Mapei Adesilex P10 je navrženo pro lepení obkladů a dlažeb v různých prostředích, a to jak v interiérech, tak exteriérech. Je vhodné pro skleněné, keramické i mramorové mozaiky, které…
Mapei Mapeklej Extra šedý C1 25 kg
od 254 Kč
10 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- 25 kg
Standartní lepící tmel k lepení obkladů a dlažeb. Používá se pro lepení keramických obkladů a dlažeb, klinkeru a keramické mozaiky. Dále na lepení obkladů a dlažeb na tradiční cementové potěry, …
Den Braven FX lepidlo na obklady a dlažbu Quartz C2 25 kg
od 198 Kč
7,92 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- 25 kg
Tenkovrstvé lepidlo na bázi cementu určeno pro lepení keramických obkladů a dlažby z přírodního i umělého kamene, desek nekonstantní tloušťky, k pokládání jemnostřepé keramiky a velkoformátových…
Quick mix NKF C2 TE S1 bílé 25 kg
649 Kč
26 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Tento typ lepidla je určen pro profesionální i domácí použití při lepení obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Jedná se o bílé flexibilní stavební lepidlo třídy C2 TE S1, které je vhodné pro…
Ceresit ZX 25 kg
od 259 Kč
10 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Lepidlo Ceresit ZX je určeno k lepení obkladů a dlažby z keramiky, desek z betonu a kamene (vyjma mramoru) v interiéru i exteriéru. Jeho vlastnosti umožňují lepení na sádrovláknitých a…
Mapei Keraflex šedý C2TE 25 kg
od 689 Kč
28 Kč/kg- 25 kg
Cementové lepidlo na obklady a dlažby z keramiky a přírodního kamene s velmi dobrými vlastnostmi, sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí.
S - Line Special 20 kg
259 Kč
13 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 20 kg
Flexibilní cementová hmota pro šířku spáry 2-7 mm, ideálně hladká, pro spárování obkladů a dlažby z keramiky, skla, kameniny a přírodního kamene (vyjma mramoru) na běžných podkladech v…
Mapei Kerapoxy Adhesive šedé, 10 kg
od 2 418 Kč
242 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- 10 kg
Mapei Kerapoxy Adhesive je dvousložkové epoxidové lepidlo se sníženým vertikálním skluzem, určené pro lepení dlažby a obkladů z keramiky a přírodního kamene. Mapei Kerapoxy Adhesive je obzvláště…
Weber Weberfix Sol 8 kg
814 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
Lepidlo Weberfix Sol je určeno pro běžné lepení obkladů a dlažby v interiérových podmínkách. Jedná se o jednosložkové disperzní lepidlo, které je přímo připraveno k použití bez nutnosti míchání…
Knauf Flexkleber Schnell C2FT S1, 5 kg
od 226 Kč
45 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 5 kg
Knauf Flexkleber Schnell C2FT S1 je průmyslové lepidlo navržené pro rychleschnoucí aplikaci s flexibilními vlastnostmi. Toto lepidlo je vyrobeno společností Knauf a je dodáváno v balení o…
Baumit Baumacol FlexTop Speed 25 kg
842 Kč
34 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Baumit Baumacol FlexTop Speed 25 kg Baumit Baumacol FlexTop Speed je průmyslově vyráběná rychletvrdnoucí hydraulicky pojená suchá lepicí směs. Tento produkt je určen pro tenkovrstvé pokládání…
Ceresit ZK tenkovrstvé lepidlo 2181760 25 kg
od 149 Kč
5,96 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Ceresit ZK je tenkovrstvé lepidlo třídy C1T určené pro lepení obkladů a dlažby z keramiky, desek z betonu a kamene (vyjma mramoru) na stabilních a stálých podkladech, jako jsou beton, cementové…
Schönox TT DUR, 25 kg
od 1 059 Kč
42 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- 25 kg
Flexibilní podlahové lepidlo tekuté konzistence na vysoce zatížené plochy Lepidlo je vyvinuté a atestované pro lepení keramické dlažby a přírodního kamene ve vnějším prostředí (balkony, terasy…
Murexin BFK 03, 25 kg
od 177 Kč
Murexin BFK 03 slouží k tenkovrstvému lepení obkladů a dlažeb, zateplovacích desek, pórobetonu a přesných tvárnic.
Soudal Profi-flex, 25 kg
335 Kč
13 Kč/kg- 25 kg
Mrazuvzdorné cementové lepidlo pro profesionální lepení obkladu a dlažeb vystavených zvýšenému namáhání. Vynikající přídržnost k většině podkladu, výborná přilnavost na nesavé povrchy, vysoká…
Mapei Kerabond T C1T, 25 kg
378 Kč
15 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- 25 kg
Cementové lepidlo se sníženým vertikálním skluzem pro keramické obklady a dlažby. Lepidlo je určené pro lepení keramických obkladů a dlažeb všech typů střední velikosti a mozaik v interiérech i…
Bona D750 6 kg
1 817 Kč
- Disperzní
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér
Disperzní lepidlo do mokrého lože použijte v interiéru k lepení designových dílcových podlahových krytin z PVC a vinylu na savé podklady. Lepidlo neobsahuje rozpouštědla a dobře přilne k…
Botament M21, 25 kg
544 Kč
22 Kč/kg- 25 kg
Flexibilní lepidlo pro všechny kemarické obklady a dlažby, vhodné pro plochy s podlahovým vytápěním, lze použít i do bazénů a nádrží na pitnou vodu.
Ceresit CM 11, 25 kg
od 335 Kč
- Na obklady a dlažby
Ceresit CM 11 je určena k lepení obkladů a dlažby z keramiky, desek z betonu a kamene (vyjma mramoru) na stabilních a stálých podkladech jako jsou: beton, cementové potěry, cementové i…
Mapei Isolastic 5 kg
1 041 Kč
208 Kč/kg- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- 5 kg
Mapei Isolastic je růžovobílá emulze z vysoce jakostních syntetických pryskyřic, která po smíchání s lepícím tmelem zajistí zvýšenou přilnavost a pružnost.
Mapel Keraflex Maxi S1 Dust Free bílý 23 kg
od 1 111 Kč
48 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- 23 kg
Lepidlo je vhodné pro lepení keramických obkladů a dlažeb z jemné kameniny, kameniny, póroviny a kabřince. Lze využít v interiéru i exteriéru.
Ceresit CT280 Winter 250 g
119 Kč
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Produkt: Ceresit CT280 Winter 250 g Výrobce: Ceresit Ceresit CT280 Winter je přísada určená pro cementové lepicí a stěrkové malty, která byla navržena k urychlení vytvrzování malt i v případě…
Mapei Ultralite Quick C2FT S1 15 kg
1 203 Kč
80 Kč/kg- 15 kg
Jednosložkové vysoce kvalitní deformovatelné vylehčené rychle tuhnoucí a hydratující cementové lepidlo se sníženým skluzem, dobrou zpracovatelností, vysokou schopností pokrytí rubové strany…
Schönox Q9, 25 kg
od 1 338 Kč
54 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- 25 kg
Cementové bílé rychle tuhnoucí flexibilní lepidlo Tixotropní flexibilní lepidlo se sníženým skluzem pro slinutý střep a izolační nebo konstrukční desky. Je mrazuvzdorné vhodné i pro podklady v…
