Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Průmyslová lepidla v kbelíku a na dřevo
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g
od 115 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Interiér/exteriér
Disperzní lepidlo Dispercoll D3 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou). Vytváří elastické spoje…
Ponal super D3, 5 kg
od 770 Kč
154 Kč/kg- Disperzní
- Na dřevo
- V kbelíku
- 5 kg
Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…
Rakoll GXL 4 5 kg
od 918 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
Rakoll GXL 4 je PVAc lepidlo s vynikající voděodolností. Jednosložkový rychle vytvrzující krátký lisovací čas, dobré spojení u těžko lepitelných dřevin.
SpofaDental Dentacryl technický, 100 g + 100g
od 299 Kč
1 495 Kč/kg- Dvousložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
- 100 ml
- 0,2 kg
Sada 100 g práškové + 100 g tekuté složky metylmetakrylátové licí pryskyřice primárně určená k použití ve strojírenství, elektrotechnice a dalších odvětvích průmyslu. Díky svým vlastnostem, ale…
Dispercoll D2 1 kg
od 213 Kč
- Na dřevo
- 1 kg
Polyvinylacetátové disperzní lepidlo na dřevo, umožňuje vodovzdorné lepení dle třídy D2. Je vhodné k lepení měkkého i tvrdého dřeva. Používá se pro lepení spárovek, spojení čep - dlab, montážní…
Den Braven Expert Pro 7600, 14 kg
od 1 859 Kč
133 Kč/kg- Disperzní
- Na dřevo
- V kbelíku
- Interiér
- 14 kg
Disperzní lepidlo je určeno pro lepení různých podlahových krytin na savé podklady, jako jsou betonové podklady, nivelační hmoty, minerální podklady, dřevotřískové a cementotřískové desky. …
Den Braven Duvilax LS - 50 5 kg
od 586 Kč
117 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V kbelíku
- 5 kg
Duvilax LS - 50 se používá se hlavně na lepení dřeva, částí nábytku, dětských hraček, předmětů používaných při přípravě a podávání potravin a podobně. Dále lepí papír, kartón, textil, korek, …
Dispercoll D2 5 kg
od 871 Kč
174 Kč/kg- Na dřevo
- 5 kg
Polyvinylacetátové disperzní lepidlo na dřevo, umožňuje vodovzdorné lepení dle třídy D2. Je vhodné k lepeníměkkého i tvrdého dřeva. Používá se pro lepení spárovek, spojení čep - dlab, montážní…
RAKOLL GXL 3 5 kg
od 519 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
Lepidlo RAKOLL GLX 3 rychle vytvrzuje, zvláště za působení vyšší teploty. Lepidlo vytváří elastické spáry s vysokou pevností. Lepidlo je vhodné na plošné lepení dekorací, dýhování a lepení ve…
Ponal Express D2 550 g
od 176 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V kbelíku
- Interiér
Ponal Express je bílé disperzní lepidlo na bázi polyvinylacetátu (PVAc), které je vhodné pro rychlé a spolehlivé lepení dřeva a dřevěných materiálů. Tento produkt je ideální pro truhláře, …
Murexin X-Bond MS-K 509 Plus 16 kg
od 2 648 Kč
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
- Interiér
Toto lepidlo je určeno pro lepení dřevěných podlahovin v interiérech, kde je vyžadována vysoká odolnost a pružnost spoje. Jedná se o jednosložkové lepidlo na bázi MS polymerů, které neobsahuje…
Titebond II Premium D3 Projug, 8,12 l
od 1 676 Kč
- Voděodolné
- Na dřevo
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 8120 ml
Titebond II Premium je vysokopevnostní voděodolné lepidlo, které splňuje přísnou americkou normu ANSI Typ 2 specifikace pro odolnost proti vodě. Lepí všechny venkovní dřevěné konstrukce včetně…
Ponal Super D3, 30 kg
od 3 327 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…
Rakoll Rakoll Eco D3 30 kg
od 3 751 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
Rakoll Rakoll Eco D3 je disperzní lepidlo s dobrou vodoodolností, které při jednosložkovém zpracování splňuje požadavky skupiny D3.
Pattex Wood Super 3, 750 g
od 235 Kč
313 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- 0,75 kg
Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody. Vhodné pro montážní lepení oken, dveří a schodů, ale i…
Stachema GC420 T5VUA 500 g
od 243 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
Toto lepidlo je určeno pro lepení obtížně lepitelných truhlářských dílců, dřevěných rámů a lakovaných ploch, včetně povrchů upravených polyuretanovými nebo polyesterovými laky. Vhodné je i pro…
Kleiberit Klebit 314, 4,5 kg
od 989 Kč
220 Kč/kg- 4,5 kg
Jedná se o jednosložkové disperzní lepidlo KLEBIT 314,0 (KLEIBERIT) na výrobu okenních hranolů, lepení spárovky a rohových spojů. Lepidlo má vysokou odolnost proti vodě podle DIN/EN 204. Je…
Titebond III Ultimate D4 Projug, 8,12 l
od 2 690 Kč
- Voděodolné
- Na dřevo
- V kbelíku
- 8120 ml
Titebond III je extrémně voděodolné lepidlo pro vnitřní i venkovní použití, oceněné 1 místem srovnávacích testů amerického časopisu Fine Woodworking 2007. Bylo navrženo jako speciální lepidlo na…
Thomsit P 685 Elast Uni 16 kg
od 3 862 Kč
- Disperzní
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
- Interiér
Thomsit P 685 Elast Uni je vysoce elastické silanové lepidlo pro lepení všech druhů dřevěných podlah s technologií Flextec. Vhodné je pro savé i nesavé podklady. Elastické lepení zmenšuje napětí…
Kleiberit Klebit 303, 4,5 kg
od 745 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
Průmyslové lepidlo určené pro náročné aplikace v oblasti zpracování dřeva nabízí spolehlivé spojení s vysokou odolností proti vlhkosti. Jedná se o disperzní lepidlo, které je vhodné pro…
Sika SikaBond 54 Parquet 13 kg
od 4 428 Kč
341 Kč/kg- Disperzní
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
- 13 kg
Sika SikaBond 54 Parquet je 1komponentní nízkoviskozní elastické lepidlo pro celoplošné lepení dřevěných podlah a jiných dřevěných prvků. Navržen pro celoplošné lepení masivních dřevěných a…
Ceresit P 675 Elast elastické lepidlo na dřevěné podlahy 18 kg
od 3 389 Kč
188 Kč/kg- Na dřevo
- 18 kg
Jednosložkové speciální lepidlo pro lepení vícevrstvých dřevěných podlah a dubových masivních parket. Vhodné pro savé a nesavé podklady. Elastické lepení zmenšuje napětí ve smyku a tím…
Rakoll eco d3 5 kg
od 601 Kč
120 Kč/kg- 5 kg
Vlastnosti Rakoll Eco 3 je PVAc lepidlo s dobrou voděodolností, které při jednosložkovém zpracování splňuje požadavky skupiny D3 a smícháním s Rakoll GXL 3 Härter splňuje požadavky skupiny D4…
UZIN RK 37 250 g
774 Kč
1 548 Kč/kg- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
- 250 ml
- 0,5 kg
UZIN RK 37 250 g – Jednosložkové Polyuretanové Lepidlo pro Parkety UZIN RK 37 je speciální jednosložkové polyuretanové lepidlo určené především pro opravy parket. Lepidlo se vyrábí firmou UZIN…
Titebond Original D2, 3,78 litrů
od 814 Kč
- Disperzní
- Na dřevo
- Interiér
- 3780 ml
Vysokopevnostní disperzní lepidlo pro použití pouze v interiéru. Rychle zasychá, spoj je silnější než pevnost dřeva. Má vynikající odolnost proti většině rozpouštědel.
Titebond Original PROjug D2 8,12 l
od 1 645 Kč
- Disperzní
- Na dřevo
- V kbelíku
- Interiér
- 8120 ml
Titebond Original je nejlepší disperzní lepidlo, které lze použít pro všechny vysocepevnostní spoje dřeva, laminátů, DTD desek, kůže, látky a porézních materiálů. Vynikající například pro…
Ponal Standard, 5 kg
od 725 Kč
145 Kč/kg- Na dřevo
- V kbelíku
- 5 kg
Ponal Standard je disperzní lepidlo do interiéru pro lepení dřeva vhodné i pro tvrdé dřevo.
Sika Bond-52 Parquet 1,8 l
od 814 Kč
- Na dřevo
- 1800 ml
Elastické, rychle tuhnoucí lepidlo bez rozpouštědel pro celoplošné i bodové lepení dřevěných desek, parket, laminátových podlah v novostavbách i při renovacích. Zvlášť vhodné pro lepení…
Bona Home Lepidlo na dřevěné podlahy, 10 kg
2 490 Kč
249 Kč/kg- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
- 10 kg
Bona Home lepidlo na dřevěné podlahy je jednosložkové silanem modifikované lepidlo klasifikované jako elastické, dle ISO 17178. Bylo vyvinuté tak, aby odolávalo pohybům dřevěných podlah a…
Thomsit P 695 16 kg
6 428 Kč
Jednosložkové nízkoemisní speciální lepidlo pro lepení všech dřevěných podlah. Vhodné pro lepení na vyrovnávací hmoty, dřevotřísky, OSB desky, všechny stěrkové a vyrovnávací hmoty Thomsit vodné…

STAUF PUK 455 tvrdé PU lepidlo, 15 kg
- Voděodolné
- V kbelíku
- Na dřevo
- Interiér
- Jednosložkové
- 15 kg
- 10700 ml
STAUF PUK 455 je profesionální 1složkové polyuretanové lepidlo s vysokou pevností spoje. V BUKOMĚ ho používáme především při…
Bukoma - Specialista na vinylové podlahy

Holzmann Lepicí granulát v kbelíku 5 kg
- V kbelíku
- Na dřevo
- 5,51 kg
Lepicí granulát v kbelíku o hmotnosti 5 kg - využití při olepování hran (volitelné příslušenství k Oelpovačce hran KAM535)…
v 9 obchodech

Rakoll expres 25 5kg
- V kbelíku
- Na dřevo
- 5 kg
Lepidlo pro lepení masivů z tvrdého nebo exotického dřeva při vysokých požadavcích na pevnost spoje, případně při pnutí ve…
Dřevoobchod Doležal

Kleiberit Klebit 303.2 lepidlo PVAC disperzní 10 kg
- Voděodolné
- Disperzní
- V kbelíku
- Na dřevo
- 10 kg
PVAC disperze pro vodovzdorné lepení v kvalitě D 3, lepení oken a dveří, výroba schodišť, lepení vrstvených materiálů,…
v 2 obchodech

Kleiberit Klebit 303.0 lepidlo v 10kg vědro ( původní receptura )
- Voděodolné
- Disperzní
- V kbelíku
- Na dřevo
- 10 kg
PVAC disperze pro vodovzdorné lepení v kvalitě D3, lepení oken a dveří, výroba schodišť, lepení vrstvených materiálů,…
v 2 obchodech

Polyuretanové lepidlo na dřevo D4 500 g - Den Braven
- Voděodolné
- V kbelíku
- Na dřevo
- Interiér/exteriér
- Jednosložkové
- 0,5 kg
Polyuretanové lepidlo na dřevo D4 500 g - Den Braven Pro lepení plošných spojů s požadavkem odolnosti proti povětrnostním…
v 2 obchodech

Debbex Lepidlo na dřevo WOODFIX D3 - 1 kg transparentní, kbelík
- 1 ml
- Voděodolné
- Disperzní
- V kbelíku
- Na dřevo
Debbex Lepidlo na dřevo WOODFIX D3Debbex WOODFIX D3 je vysoce kvalitní jednosložkové disperzní lepidlo na bázi…
v 9 obchodech

Stauf Multilayer 18 kg
- V kbelíku
- Na dřevo
- Interiér
- Jednosložkové
- 18 kg
Stauf Multilayer je 1-složkové elastické hybridní lepidlo vyvinuté speciálně pro vícevrstvé dřevěné podlahy (DIN EN 13489 /…
v 2 obchodech

Esco Lepidlo pro dřevěné podlahy RESYBRID (15kg)
- V kbelíku
- Na dřevo
- Jednosložkové
- 15 kg
RESYBRID – ELASTICKÉ POLYURETANOVÉ LEPIDLO Professional RESYBRID je elastické polyuretanové lepidlo určené pro podlahy z…
Battente.cz

Rakol Lepidlo na dřevo RAKOLL GXL D3, balení 30 kg
- Voděodolné
- V kbelíku
- Na dřevo
- Jednosložkové
- 30 kg
RAKOLL GXL D3 30 kg – profesionální lepidlo na dřevo pro rychlou výrobu RAKOLL GXL D3, lepidlo na dřevo, balení 30 kg je…
Shop.fa-havlicek.cz

Henkel Lepidlo na dřevo 750g D3 voděodolné PATTEX SUPER 3
- 0,82 kg
- 1693,44 ml
- Voděodolné
- Disperzní
- V kbelíku
- Na dřevo
- Interiér/exteriér
- Jednosložkové
Jednosložkové vodovzdorné lepidlo na dřevo – EN DIN 204 – D3PoužitíVodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných…
v 12 obchodech