Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Jednosložková průmyslová lepidla v kbelíku
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Duo Flex L8600, 5 kg
od 1 239 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Den Braven Duo Flex L8600 je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Ideální pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, …
Den Braven 50906BD 3 kg
od 197 Kč
66 Kč/kg- Disperzní
- Na polystyren
- V kbelíku
- Interiér
- 3 kg
Lepidlo je určeno pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností - vzniklých…
Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g
od 115 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Interiér/exteriér
Disperzní lepidlo Dispercoll D3 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou). Vytváří elastické spoje…
Ponal super D3, 5 kg
od 770 Kč
154 Kč/kg- Disperzní
- Na dřevo
- V kbelíku
- 5 kg
Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…
Rakoll GXL 4 5 kg
od 918 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
Rakoll GXL 4 je PVAc lepidlo s vynikající voděodolností. Jednosložkový rychle vytvrzující krátký lisovací čas, dobré spojení u těžko lepitelných dřevin.
Bona R848T 15 kg
od 2 659 Kč
177 Kč/kg- Jednosložkové
- Na parkety
- V kbelíku
- 15 kg
Bona R848T je elastické jednosložkové lepidlo na bázi silanu, které je určeno pro lepení vícevrstvých dřevěných podlah a rozměrově stabilních prvků z masivu, jako jsou parketové řemeny nebo…
HS Flamingo Rudokit NT 1350, 2 kg
od 220 Kč
110 Kč/kg- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér
- 2 kg
Lepidlo Rudokit NT 1350 se používá pro sezdívání tvarovek a lepení žáruvzdorného zdiva. Je obohaceno chemickým pojivem pro zvýšení pevnosti spoje v oblasti nízkých a středních teplot, při…
Uzin KE 2000 S, 14 kg
od 2 459 Kč
176 Kč/kg- Disperzní
- Univerzální
- V kbelíku
- 14 kg
Univerzální disperzní přilnavé lepidlo s velmi vysokou lepivou silou pro všechny běžné druhy podlahových krytin.
Mapei Ultralite S2 Flex šedý 15 kg
od 1 096 Kč
73 Kč/kg- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 15 kg
Lepidlo určené pro lepení obkladů a dlažeb z keramiky a přírodního kamene je vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Vyznačuje se vysokou deformovatelností, což zajišťuje spolehlivou…
Den Braven CL 7300, 1 kg
od 83 Kč
- Disperzní
- Na PVC
- V kbelíku
- Interiér
- 1 kg
Den Braven CL 7300 je průmyslové lepidlo na bázi disperze, které neobsahuje rozpouštědla. Toto lepidlo je určeno pro vytváření trvale pevného a elastického spoje. Díky své snadné použitelnosti a…
Sika Bond-151 Object 17 kg
od 2 781 Kč
164 Kč/kg- Jednosložkové
- Na parkety
- V kbelíku
- 17 kg
SikaBond-151 Object je 1komponentní pružné lepidlo na lepení dřevěných podlahových prvků, s velmi dobrou zpracovatelností, na bázi STP (silane terminated polymer), bez obsahu rozpouštědel a…
Den Braven Hybri Floor L8400 5 kg
od 875 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Den Braven Hybri Floor L8400 je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Výhodou je vysoká přilnavost na dřevo, kov, dlažbu a beton na velké formáty. Zabezpečuje rovnou…
Rakoll Icema R 145/12 1 kg
od 349 Kč
- Jednosložkové
- V kbelíku
- 1 kg
Rakoll Icema R 145/12 1kg je 1-složkové PU-lepidlo neobsahující rozpouštědla, vytvrzující vzdušnou vlhkostí. Slouží k montážnímu lepení různých druhů materiálů. Icema R 145/12 drží velmi dobře…
Pattex Fix Extreme Total 440 g
od 183 Kč
416 Kč/kg- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 0,44 kg
Pattex FIX Extreme Total je speciální flexibilní lepidlo pro savé i nesavé materiály pro lepení, vyplňování a utěsňování všech typů materiálů. Pattex FIX Extreme Total Vás nezklame v žádné…
RAKOLL GXL 3 5 kg
od 519 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
Lepidlo RAKOLL GLX 3 rychle vytvrzuje, zvláště za působení vyšší teploty. Lepidlo vytváří elastické spáry s vysokou pevností. Lepidlo je vhodné na plošné lepení dekorací, dýhování a lepení ve…
Pattex Chemopren Univerzál 10 l
od 2 365 Kč
237 Kč/kg- Univerzální
- 10 kg
Chemoprén Univerzál je univerzální kontaktní lepidlo na různé materiály, savé i nesavé. Objem lepidla v nádobě je 10 l.
Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 5 kg
od 494 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V kbelíku
Truhlářské disperzní lepidlo D3 je montážní disperzní lepidlo bílé barvy na bázi polyvinylacetátu s odolností vůči vodě třídy D3 dle normy EN 204. Lepidlo Perdix 123 D3 je vhodné na lepení…
Mapei Adesilex P22 bílé 5 kg
od 418 Kč
- Disperzní
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér
Disperzní lepidlo Mapei Adesilex P22 bílé je určeno pro lepení keramických obkladů v interiéru. Vyznačuje se sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí, což umožňuje přesné a…
Mapei Ultrabond ECO MS 4LVT Wall & Floor 7 kg
od 3 289 Kč
470 Kč/kg- Jednosložkové
- Univerzální
- Interiér
- 7 kg
Mapei Ultrabond ECO MS 4LVT Wall & Floor 7 kg Mapei Ultrabond ECO MS 4LVT Wall & Floor je jednosložkové lepidlo určené speciálně pro interiérové použití. Tento produkt je ideální volbou pro…
Murexin X-Bond MS-K 509 Plus 16 kg
od 2 648 Kč
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
- Interiér
Toto lepidlo je určeno pro lepení dřevěných podlahovin v interiérech, kde je vyžadována vysoká odolnost a pružnost spoje. Jedná se o jednosložkové lepidlo na bázi MS polymerů, které neobsahuje…
SikaBond T8 13,4 kg
od 6 643 Kč
496 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- 13,4 kg
SikaBond T8 je vodotěsné lepidlo určené k celoplošnému lepení obkladů. Především je vhodné na staré obklady, beton, maltu a dřevo.
Den Braven Hybri Floor L8400 15 kg
od 2 379 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Den Braven Hybri Floor je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Ideální pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, dřevo…
Ponal Super D3, 30 kg
od 3 327 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…
Stachema GC420 T5VUA 500 g
od 243 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
Toto lepidlo je určeno pro lepení obtížně lepitelných truhlářských dílců, dřevěných rámů a lakovaných ploch, včetně povrchů upravených polyuretanovými nebo polyesterovými laky. Vhodné je i pro…
Kleiberit Klebit 314, 4,5 kg
od 989 Kč
220 Kč/kg- 4,5 kg
Jedná se o jednosložkové disperzní lepidlo KLEBIT 314,0 (KLEIBERIT) na výrobu okenních hranolů, lepení spárovky a rohových spojů. Lepidlo má vysokou odolnost proti vodě podle DIN/EN 204. Je…
Uzin KE 66 6 kg
od 1 815 Kč
303 Kč/kg- 6 kg
Uzin KE 66 je vysoce pevné lepidlo ve střihu pro PVC a pryžové podlahoviny s tvrdým hřebínkem, pro zdravé klima prostředí. Ideální pro podlahoviny s malou rozměrovou stálostí, zabraňuje zvednutí…
Thomsit P 685 Elast Uni 16 kg
od 3 862 Kč
- Disperzní
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
- Interiér
Thomsit P 685 Elast Uni je vysoce elastické silanové lepidlo pro lepení všech druhů dřevěných podlah s technologií Flextec. Vhodné je pro savé i nesavé podklady. Elastické lepení zmenšuje napětí…
Sika SikaBond 54 Parquet 13 kg
od 4 428 Kč
341 Kč/kg- Disperzní
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
- 13 kg
Sika SikaBond 54 Parquet je 1komponentní nízkoviskozní elastické lepidlo pro celoplošné lepení dřevěných podlah a jiných dřevěných prvků. Navržen pro celoplošné lepení masivních dřevěných a…
Perdix 397 PU lepidlo na cihly 750 ml
od 133 Kč
- Jednosložkové
- V kbelíku
- 750 ml
Perdix 397 PU lepidlo na cihly je univerzální lepicí, montážní a těsnicí polyuretanová hmota, která je vhodná pro zdění obvodových stěn a příček. Tento produkt je speciálně navržen pro lepení…
Weber Weberfix Sol 8 kg
od 814 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
Lepidlo Weberfix Sol je určeno pro běžné lepení obkladů a dlažby v interiérových podmínkách. Jedná se o jednosložkové disperzní lepidlo, které je přímo připraveno k použití bez nutnosti míchání…
Ceresit P 675 Elast elastické lepidlo na dřevěné podlahy 18 kg
od 3 389 Kč
188 Kč/kg- Na dřevo
- 18 kg
Jednosložkové speciální lepidlo pro lepení vícevrstvých dřevěných podlah a dubových masivních parket. Vhodné pro savé a nesavé podklady. Elastické lepení zmenšuje napětí ve smyku a tím…
Mapei Ultrabond Eco S955 1K 15 kg
od 3 049 Kč
203 Kč/kg- Jednosložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér
- 15 kg
Ultrabond Eco S955 1K je jednosložkové lepidlo na bázi silanových polymerů bez obsahu vody, rozpouštědel, s nízkým obsahem organických těkavých látek (EMICODE EC1 R Plus). Lepidlo Ultrabond Eco…
Bona D750 6 kg
1 817 Kč
- Disperzní
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér
Disperzní lepidlo do mokrého lože použijte v interiéru k lepení designových dílcových podlahových krytin z PVC a vinylu na savé podklady. Lepidlo neobsahuje rozpouštědla a dobře přilne k…
UZIN RK 37 250 g
774 Kč
1 548 Kč/kg- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
- 250 ml
- 0,5 kg
UZIN RK 37 250 g – Jednosložkové Polyuretanové Lepidlo pro Parkety UZIN RK 37 je speciální jednosložkové polyuretanové lepidlo určené především pro opravy parket. Lepidlo se vyrábí firmou UZIN…
Den Braven 51101BD 15 kg
3 949 Kč
263 Kč/kg- 15 kg
Den Braven 51101BD je určeno pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, dřevo a dřevěné hmoty, kdy polyuretanové lepidlo perfektně vyrovná…
Soudal Fix All Floor & Wall 1242940 4 kg
od 1 034 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Soudal Fix All Floor & Wall je vysoce kvalitní jednosložkové elastické lepidlo na bázi hybridních polymerů. Lepidlo je univerzálně použitelné pro vzájemné lepení širokého spektra materiálů. …
Ceresit UltraFlex CM 77 8 kg
od 3 154 Kč
394 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 8 kg
Lepidlo Ceresit CM 77 UltraFlex je určeno pro lepení keramických obkladů, dlažby a desek, desek z mramoru a přírodního kamene, ostře pálených cihel, dřevotřískových desek, porcelánu, skleněné…
Ardex AF 480, 18 kg
od 4 621 Kč
257 Kč/kg- Jednosložkové
- Na parkety
- V kbelíku
- Interiér
- 18 kg
Lepidlo na parkety je určeno pro interiérové použití na podlahách, kde je vyžadována pevná a zároveň elastická vazba. Jedná se o jednosložkové lepidlo, které spojuje výhody elastických a pevných…
Bona Home Lepidlo na dřevěné podlahy, 10 kg
2 490 Kč
249 Kč/kg- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
- 10 kg
Bona Home lepidlo na dřevěné podlahy je jednosložkové silanem modifikované lepidlo klasifikované jako elastické, dle ISO 17178. Bylo vyvinuté tak, aby odolávalo pohybům dřevěných podlah a…
Bona R848, 600 ml
198 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- 600 ml
- 1 kg
Bona R848 je elastické jednosložkové univerzální lepidlo na bázi silanu, určené pro lepení vícevrstvých dřevěných podlah (EN 14293) a masivních podlah. Ve vytvrzeném stavu je lepidlo odolné vůči…
Macroplast UR 7225, 30 kg
od 13 954 Kč
465 Kč/kg- Jednosložkové
- 30 kg
Macroplast UR 7225 se používá pro výrobu sendvičové prvky s porézní podklady (např. dřevo) , které obsahují vlhkost. substráty mohou být lepeny k sobě navzájem nebo s kovy, laminované desky, …
MATADORFIX Dilekol disperzní lepidlo na podlahové krytiny, 5 kg
od 420 Kč
84 Kč/kg- Disperzní
- Jednosložkové
- V kbelíku
- 5 kg
Matadorfix Dilekol je disperzní lepidlo určené pro lepení podlahových krytin. Je vyráběné na bázi akrylátové disperze. Je bílé až šedé barvy a neobsahuje žádná rozpouštědla. Lepidlo je…
Mapei Ultralite Quick C2FT S1 15 kg
1 203 Kč
80 Kč/kg- 15 kg
Jednosložkové vysoce kvalitní deformovatelné vylehčené rychle tuhnoucí a hydratující cementové lepidlo se sníženým skluzem, dobrou zpracovatelností, vysokou schopností pokrytí rubové strany…
Murexin X-Bond MS-K 88 15 kg
od 5 649 Kč
377 Kč/kg- Univerzální
- 15 kg
Supermultifunkční jednosložkové trvale pružné lepidlo na bázi MS technologie k lepení všech stavebních materiálů na savé, ale také na hladké a nesavé povrchy. Vynikající přídržnost i na…

STAUF Multilayer hybridní lepidlo na podlahy, 18 kg
- Voděodolné
- V kbelíku
- Interiér
- Jednosložkové
- 18 kg
- 10600 ml
STAUF Multilayer je profesionální 1složkové elastické hybridní lepidlo určené pro celoplošné lepení podlah. Díky své…
Bukoma - Specialista na vinylové podlahy

Mapei Ultralite S2 sic-ULTRALITES2 Lepidlo šedé 15 kg
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- Jednosložkové
- 15 kg
Jednosložkové, vylehčené, vysoce deformovatelné, cementové lepidlo výjimečných vlastností.LepidloUltralite S2 je…
v 3 obchodech

Lepidlo na vinylové podlahy Bostik STIX A540 MULTI PLUS (Nibofloor S800), 14 kg
- Disperzní
- V kbelíku
- Na PVC
- Interiér
- Jednosložkové
- 14 kg
- 10700 ml
- Minimální teplotní odolnost -19,99 °C
- Maximální teplotní odolnost 60 °C
Disperzní lepidlo pro PVC podlahoviny v pásech i čtvercích, vinylové (LVT) podlahoviny, CV podlahoviny, textilní podlahoviny…
Bukoma - Specialista na vinylové podlahy

STAUF PUK 455 tvrdé PU lepidlo, 15 kg
- Voděodolné
- V kbelíku
- Na dřevo
- Interiér
- Jednosložkové
- 15 kg
- 10700 ml
STAUF PUK 455 je profesionální 1složkové polyuretanové lepidlo s vysokou pevností spoje. V BUKOMĚ ho používáme především při…
Bukoma - Specialista na vinylové podlahy