Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Epoxidová průmyslová lepidla v kbelíku
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
SpofaDental Dentacryl technický, 100 g + 100g
od 299 Kč
1 495 Kč/kg- Dvousložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
- 100 ml
- 0,2 kg
Sada 100 g práškové + 100 g tekuté složky metylmetakrylátové licí pryskyřice primárně určená k použití ve strojírenství, elektrotechnice a dalších odvětvích průmyslu. Díky svým vlastnostem, ale…
Versachem Plastic Welder 47809 25 ml
od 136 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
Versachem Plastic Welder DV478 je dvousložkové lepidlo určené pro lepení různých materiálů, jako jsou plasty, keramika, sklo a sklolamináty. Tento produkt je ideální pro použití v různých…
Epolex souprava laminovací 400 g
od 281 Kč
703 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- V kbelíku
- 0,4 kg
Epolex používá se k opravám laminátových předmětů (lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů apod..) složení a charakteristika výrobku: roztok nenasycený polyesterových pryskyřic ve styrenu…
Epolex Polyester 109 + iniciátor 1 kg
od 350 Kč
- Dvousložkové
- 1 kg
Polyesterová pryskyřice 109 a iniciátor Epolex k výrobě technického laminátu, opravám laminovaných předmětů (např. lodí, sportovních potřeb, bazénů, kapotáží, autodílů) a k výrobě deskových…
Mapei Eporip A 1,5 kg + B 500 g
od 1 100 Kč
550 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- 2 kg
Mapei Eporip A+B je dvousložkové epoxidové lepidlo určené pro monolitické konstrukční spoje mezi starým a čerstvým betonem, lepení betonových prefabrikátů a spojování ocelových prvků s betonem. …
Epolex Polyester 109 10 kg
od 2 584 Kč
258 Kč/kg- 10 kg
Používá se k výrobě technického laminátu, opravám laminovaných předmětů (např. lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů) a k výrobě deskových konglomerátů z přírodního a umělého kamene. …
Mapei Adesilex G19 5 kg
od 1 442 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na PVC
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Mapei Adesilex G19 je dvousložkové epoxipolyuretanové lepidlo určené k jednostrannému nanášení. Tento produkt je vhodný pro lepení pružných podlahových krytin na savé i nesavé podklady, a to jak…
Mapei Kerapoxy Adhesive šedé, 10 kg
od 2 418 Kč
242 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- 10 kg
Mapei Kerapoxy Adhesive je dvousložkové epoxidové lepidlo se sníženým vertikálním skluzem, určené pro lepení dlažby a obkladů z keramiky a přírodního kamene. Mapei Kerapoxy Adhesive je obzvláště…
Dch-Sincolor CHS-EPOXY 324 Epoxy 1200 1,07 kg
od 577 Kč
539 Kč/kg- Univerzální
- V kbelíku
- 1,07 kg
Balení lepidla Dch-Sincolor CHS-EPOXY 324 Epoxy 1200 váží 1,07 kg. Používá se na lepení kovu, skla, keramiky, porcelánu, eternitu, polystyrenu, výrobku ze syntetických pryskyřic a jiných…
Belzona Ceramic R Metal 1311 2 kg
od 10 016 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na kov
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Belzona Ceramic R Metal 1311 je dvousložkový materiál určený pro opravy kovových povrchů a strojních zařízení. Produkt je dodáván v balení o hmotnosti 2 kg. Materiál je vhodný pro použití tam, …
Stachema CHS-Epoxy 531 epoxidová pryskyřice 1,12 kg
685 Kč
612 Kč/kg- 1,12 kg
Stachema CHS-Epoxy 531 epoxidová pryskyřice 1,12 kg Epoxidová pryskyřice Stachema CHS-Epoxy 531 je dvousložkový produkt určený pro různé průmyslové a řemeslné aplikace. Tento materiál nabízí…
Belzona 1111 400 g
od 2 432 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V kbelíku
Tento typ lepidla je určen pro široké spektrum oprav a obnov v interiéru i exteriéru, kde je vyžadována vysoká odolnost a trvanlivost. Jedná se o dvousložkový pastovitý materiál, který se…
Seirepox Imprimación epoxidová pryskyřice bez rozpouštědel 10 kg
5 793 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Seirepox Imprimación je tekutá dvousložková epoxidová pryskyřice bez obsahu rozpouštědel, která se vyznačuje vynikajícími smáčecími vlastnostmi. Tento produkt je určen pro použití jako povrchové…
Kittfort Epoxy 1200 epoxidová pryskyřice, 5 kg
1 729 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
Kittfort Epoxy 1200 je univerzální dvousložková epoxidová pryskyřice je ideálním řešením pro přípravu lepících kompozic, stěrkových hmot a tmelů. Je určena k lepení různých materiálů, jako jsou…
Mapei Adesilex PG1 A+B 8 kg
od 1 141 Kč
571 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- V kbelíku
- 2 kg
Mapei Adesilex PG1 A+B je dvousložkové epoxidové lepidlo s obsahem speciálních tvrdidel, jemnozrnného tříděného kameniva a speciálních přísad. Tento produkt je určen především pro strukturální…
Telurmix Telpox C300 UV složka A 5 kg + tužidlo 2 kg
4 889 Kč
978 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- 5 kg
Průmyslové lepidlo Telurmix Telpox C300 UV je určeno pro náročné spoje vyžadující vysokou odolnost a trvanlivost. Jedná se o dvousložkové lepidlo, které se skládá z epoxidové pryskyřice a…
Loctite EA3475, 500 g
od 1 325 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Loctite EA 3475 je vhodný pro opravy hliníkových odlitků, prasklých nebo opotřebovaných hliníkových součástek a stržených hliníkových závitů. Snadno se míchá a tvaruje, takže se může v…
Loctite Nordbak 7227 šedý 1 kg
od 3 471 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- V kbelíku
- Minimální teplotní odolnost -30 °C
- Maximální teplotní odolnost 95 °C
Loctite 7227 Nordbak šedý je velmi hladký a lesklý (ultrahladký) keramikou plněný epoxid s nízkým třením, který je určen na ochranu kovových povrchů. Je odolný vůči oděru, kavitaci, podporuje…
Stachema HX100 1,24 kg
766 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- V kbelíku
Stachema HX100 je dvousložkové epoxidové lepidlo určené pro různé průmyslové aplikace. Je vhodné pro odlévání modelů, elektrických obvodů a zhotovování strojírenských součástí, jako jsou víka a…
Loctite 7117, 6 kg
od 15 718 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na kov
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Dvousložkový epoxid, který se nanáší štětcem a vytváří povrch s vysokým leskem a malým třením chránící vybavení proti abrazi a korozi. Vhodné na oběžná kola čerpadel, klapkové ventily, skříně…

MAPEI Eporip A+B 10kg
- 10 kg
- Epoxidové
- Dvousložkové
- V kbelíku
MAPEI Eporip A+B (10kg)…
v 2 obchodech

Sika Sikadur 31+ strukturální epoxidové lepidlo 6 kg
- Voděodolné
- Epoxidové
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
- 6,72 kg
POPIS Sikadur®-31+ je 2-komponentní strukturální epoxidové lepidlo s nízkým obsahem těkavých organických látek, odolné proti…
v 3 obchodech

STACHEMA CZ s.r.o. CHS-EPOXY 324 / Epoxy 1200 Varianta: CHS-EPOXY 324 / Epoxy 1200,…
- Epoxidové
- Dvousložkové
- 0,11 kg
- V kbelíku
CHS-Epoxy 324/ Epoxy 1200 se používa k přípravě lepících kompozic pro lepení kovů, skla, keramiky, porcelánu, eternitu,…
v 2 obchodech

MAPEI Adesilex PG4 dvousložkové epoxidové lepidlo 2 kg (složka A: 1.5 kg šedá +…
- Epoxidové
- V kbelíku
- Dvousložkové
MAPEI Adesilex PG4 dvousložkové epoxidové lepidlo se doporučuje zejména pro lepení syntetických pásů používaných při…
Allegro.cz

Univerzální lepidlo Mapei 10 kg
- Epoxidové
- V kbelíku
- Dvousložkové
- 10 kg
Epoxidové lepidlo MAPEI EPORIP A+B 10 kg Mapei Eporip je dvousložkový přípravek na bázi epoxidové pryskyřice bez obsahu…
v 2 obchodech