Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Disperzní průmyslová lepidla v kbelíku

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Den Braven Duvilax L 58 1 kg

Den Braven Duvilax L 58 1 kg

3

od 146 Kč

  • Univerzální
  • V kbelíku
  • 1 kg

Lepidlo je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Je biologicky odbouratelné. Je vhodné na savé i nesavé podklady. Po vyschnutí vytváří souvislý elastický film.

od 146 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Styro LT 10 kg

Den Braven Styro LT 10 kg

7

od 637 Kč

64 Kč/kg
  • Na polystyren
  • 10 kg

Den Braven Styro LT 10 kg slouží k provádění hydroizolace podzemních částí staveb proti vodě. Používá se také na XPS tepelné izolace, minerální vaty, vaty na bázi dřeva, betony nebo bitumenové…

od 637 Kč

od 64 Kč/kg

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50906BD 3 kg

Den Braven 50906BD 3 kg

29

od 197 Kč

66 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na polystyren
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 3 kg

Lepidlo je určeno pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností - vzniklých…

od 197 Kč

od 66 Kč/kg

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50112RL 5 kg

Den Braven 50112RL 5 kg

5

od 340 Kč

68 Kč/kg
  • Na obklady a dlažby
  • 5 kg

Lepidlo se snadno aplikuje. Neobsahuje rozpouštědla. Má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je přetíratelné. Lepidlo vytváří trvale pevný, …

od 340 Kč

od 68 Kč/kg

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g

Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g

6

od 115 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Interiér/exteriér

Disperzní lepidlo Dispercoll D3 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou). Vytváří elastické spoje…

od 115 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal super D3

Ponal super D3, 5 kg

25

od 770 Kč

154 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 5 kg

Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…

od 770 Kč

od 154 Kč/kg

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Rakoll GXL 4 5 kg

Rakoll GXL 4 5 kg

41

od 918 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Rakoll GXL 4 je PVAc lepidlo s vynikající voděodolností. Jednosložkový rychle vytvrzující krátký lisovací čas, dobré spojení u těžko lepitelných dřevin.

od 918 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50904BD 1 kg

Den Braven 50904BD 1 kg

23

od 95 Kč

  • Na polystyren
  • 1 kg

Den Braven 50904BD slouží pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností -…

od 95 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pufas Euro 3000 Vlies 200 g

Pufas Euro 3000 Vlies 200 g

104

od 86 Kč

430 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na tapety
  • Interiér
  • 0,2 kg

Rychlá a jednoduchá příprava, dobrá lepivost a vydatnost! Vliesové tapety jsou později za sucha beze zbytku odstranitelné. Při lepení umožňuje manipulovat s tapetou.

od 86 Kč

od 430 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Berner Montážní lepidlo na parapety

Berner Montážní lepidlo na parapety, 5 kg

11

od 837 Kč

167 Kč/kg
  • Disperzní
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 5 kg

Montážní lepidlo na parapety od výrobce Berner slouží též k lepení klempířských prvků, eternitových desek, keramických dlaždic, potažených dřevotřískových desek, dřevěných rámových zárubní, lišt…

od 837 Kč

od 167 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Uzin KE 2000 S

Uzin KE 2000 S, 14 kg

6

od 2 459 Kč

176 Kč/kg
  • Disperzní
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • 14 kg

Univerzální disperzní přilnavé lepidlo s velmi vysokou lepivou silou pro všechny běžné druhy podlahových krytin.

od 2 459 Kč

od 176 Kč/kg

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo SCHÖNOX Durocoll 14 kg

SCHÖNOX Durocoll 14 kg

7

od 2 965 Kč

212 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na PVC
  • 14 kg

Schönox Durocoll je trvale elastické lepidlo s vláknem, lepení krytin z PVC, vinylu, textilní krytiny z PVC. Vhodné je pro kolečkové židle nebo pro systémy podlahového vytápění.

od 2 965 Kč

od 212 Kč/kg

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit K 188 E

Ceresit K 188 E, 5 kg

5

od 1 377 Kč

275 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 5 kg

Ceresit K 188 E je speciální disperzní lepidlo pro lepení vinylových dílců (Thermofix), PVC a CV, polyolefinové a kaučukové krytiny pro savé i nesavé podklady. Lepidlo se vyznačuje velmi vysokou…

od 1 377 Kč

od 275 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Expert Pro 7600

Den Braven Expert Pro 7600, 5 kg

2

od 695 Kč

139 Kč/kg
  • Disperzní
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 5 kg

Den Braven Expert Pro 7600 je lepidlo na bázi disperze. Vytváří trvale pevný a elastický spoj. Lepidlo je určeno k lepení PVC, linolea, koberců, vinylu i textilních krytin. Neobsahuje…

od 695 Kč

od 139 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50102RL 1 kg

Den Braven 50102RL 1 kg

12

od 84 Kč

  • Disperzní
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • 1 kg

Den Braven na obklady má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je lepidlo přetíratelné. Vytváří trvale pevný, vlhkotěsný spoj.

od 84 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 510058RL

Den Braven 510058RL

2

od 112 Kč

  • Disperzní
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 1000 ml

Den Braven je bez-rozpouštědlové lepidlo, na bázi disperze. Vytváří trvale pevný, elastický spoj. Okamžitě a snadno použitelné, lehce roztíratelné. Vysoká přilnavost k savým materiálům.

od 112 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Dispercoll D2 1 kg

Dispercoll D2 1 kg

6

od 213 Kč

  • Na dřevo
  • 1 kg

Polyvinylacetátové disperzní lepidlo na dřevo, umožňuje vodovzdorné lepení dle třídy D2. Je vhodné k lepení měkkého i tvrdého dřeva. Používá se pro lepení spárovek, spojení čep - dlab, montážní…

od 213 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Duvilax LS - 50 5 kg

Den Braven Duvilax LS - 50 5 kg

14

od 586 Kč

117 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 5 kg

Duvilax LS - 50 se používá se hlavně na lepení dřeva, částí nábytku, dětských hraček, předmětů používaných při přípravě a podávání potravin a podobně. Dále lepí papír, kartón, textil, korek, …

od 586 Kč

od 117 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal lepidlo na polystyren 3 kg bílé

Soudal lepidlo na polystyren 3 kg bílé

5

od 277 Kč

92 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na polystyren
  • V kbelíku
  • 3 kg

Lepení veškerých typů polystyrenu na savé podklady, materiálů ze syntetické pěny, stropních polystyrenových desek, lišt z polystyrenu, izolační pěny na stěny nebo podlahu. Disperzní lepidlo…

od 277 Kč

od 92 Kč/kg

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven CL 7300

Den Braven CL 7300, 1 kg

3

od 87 Kč

  • Disperzní
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 1 kg

Den Braven CL 7300 je průmyslové lepidlo na bázi disperze, které neobsahuje rozpouštědla. Toto lepidlo je určeno pro vytváření trvale pevného a elastického spoje. Díky své snadné použitelnosti a…

od 87 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Metylan Special 1000-05 200 g

Metylan Special 1000-05 200 g

145

od 199 Kč

995 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na tapety
  • 0,2 kg

Produktu je určený na lepení těžkých papírových tapet, strukturovaných, textilních tapet a tapet z přírodních vláken. Je vhodný i pro alergiky. Má protiplísňovou složku. Nabízí velmi vysokou…

od 199 Kč

od 995 Kč/kg

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit UK 400 14 kg

Ceresit UK 400 14 kg

od 1 528 Kč

109 Kč/kg
  • Disperzní
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 14 kg

Ceresit UK 400 je univerzální disperzní lepidlo určené pro lepení textilních a PVC/CV podlahových krytin na savý podklad. Toto lepidlo je vysoce vydatné, snadno zpracovatelné a má vysokou…

od 1 528 Kč

od 109 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Stegu Powerelastik flexibilní disperzní lepidlo 5 kg

Stegu Powerelastik flexibilní disperzní lepidlo 5 kg

od 365 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Flexibilní disperzní lepidlo Stegu Powerelastik je předem namíchané elastické disperzní lepidlo, které je připraveno ihned k použití v tenké vrstvě 2 mm. Univerzální mrazuvzdorné lepidlo do…

od 365 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Dispercoll D2 5 kg

Dispercoll D2 5 kg

11

od 871 Kč

174 Kč/kg
  • Na dřevo
  • 5 kg

Polyvinylacetátové disperzní lepidlo na dřevo, umožňuje vodovzdorné lepení dle třídy D2. Je vhodné k lepeníměkkého i tvrdého dřeva. Používá se pro lepení spárovek, spojení čep - dlab, montážní…

od 871 Kč

od 174 Kč/kg

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo RAKOLL GXL 3 5 kg

RAKOLL GXL 3 5 kg

od 519 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Lepidlo RAKOLL GLX 3 rychle vytvrzuje, zvláště za působení vyšší teploty. Lepidlo vytváří elastické spáry s vysokou pevností. Lepidlo je vhodné na plošné lepení dekorací, dýhování a lepení ve…

od 519 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal Express D2 550 g

Ponal Express D2 550 g

od 176 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • Interiér

Ponal Express je bílé disperzní lepidlo na bázi polyvinylacetátu (PVAc), které je vhodné pro rychlé a spolehlivé lepení dřeva a dřevěných materiálů. Tento produkt je ideální pro truhláře, …

od 176 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Thomsit K 188 E 5 kg

Thomsit K 188 E 5 kg

356 Kč

  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Thomsit K 188 E je bezrozpouštědlové, vysoce kvalitní, velmi pevně lepicí disperzní lepidlo pro lepení homogenních a heterogenních PVC krytin v pásech a dílcích, jakož i polyolefinových krytin. …

356 Kč

Epodlahy s.r.o.

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 5 kg

Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 5 kg

4

od 494 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku

Truhlářské disperzní lepidlo D3 je montážní disperzní lepidlo bílé barvy na bázi polyvinylacetátu s odolností vůči vodě třídy D3 dle normy EN 204. Lepidlo Perdix 123 D3 je vhodné na lepení…

od 494 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Uzin KE 2000 S 5 kg

Uzin KE 2000 S 5 kg

8

od 1 378 Kč

276 Kč/kg
  • V kbelíku
  • 5 kg

Efekt časové úspory a větší jistoty při lepení elastických podlahovin. Lepidlo je určeno pro elastické podlahoviny rovněž i univerzální lepidlo pro všechny běžné druhy podlahovin.

od 1 378 Kč

od 276 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50122RL 15 kg

Den Braven 50122RL 15 kg

6

od 767 Kč

51 Kč/kg
  • Na obklady a dlažby
  • 15 kg

Lepidlo se snadno aplikuje. Neobsahuje rozpouštědla. Má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je přetíratelné. Lepidlo vytváří trvale pevný, …

od 767 Kč

od 51 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Adesilex P22 bílé 5 kg

Mapei Adesilex P22 bílé 5 kg

od 418 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • Interiér

Disperzní lepidlo Mapei Adesilex P22 bílé je určeno pro lepení keramických obkladů v interiéru. Vyznačuje se sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí, což umožňuje přesné a…

od 418 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bralep FIX 400

Bralep FIX 400, 1 kg

2

od 219 Kč

  • Disperzní
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 1 kg

Fixační lepidlo je určeno pro upevnění a opětovné sejmutí PVC, CV a textilních podlahových krytin v interiérech. Je vhodné na savé i nesavé podklady. Zabraňuje klouzání a pohybu podlahových…

od 219 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo APEKO Lepidlo tekuté na tapety 3 l

APEKO Lepidlo tekuté na tapety 3 l

od 126 Kč

  • Disperzní
  • Na tapety
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 3000 ml

K lepení reflexních, papírových a PVC tapet s papírovou podložkou v interiérech na dřevo, kov, beton, omítky, aglomerované dřevěné materiály a jim podobné podklady. Dále lze lepidlo použít jako…

od 126 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Ultrabond Eco 4 LVT 0666204

Mapei Ultrabond Eco 4 LVT 0666204, 4 kg

od 735 Kč

184 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 4 kg

Mapei Ultrabond Eco 4 LVT 0666204 Mapei Ultrabond Eco 4 LVT 0666204 je průmyslové lepidlo ve vodní disperzi, které po vytvrzení vytváří tuhý film. Toto lepidlo je speciálně navrženo pro lepení…

od 735 Kč

od 184 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bralep Atac 22 4 kg

Bralep Atac 22 4 kg

od 669 Kč

167 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 4 kg

Speciální disperzní lepidlo je určeno pro lepení podlahových krytin v interiérových prostorách, zejména elastických materiálů s nesavým hladkým rubem. Zajišťuje efektivní fixaci podlahovin, jako…

od 669 Kč

od 167 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Adesilex P10 25 kg

Mapei Adesilex P10 25 kg

od 1 153 Kč

46 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Lepidlo Mapei Adesilex P10 je navrženo pro lepení obkladů a dlažeb v různých prostředích, a to jak v interiérech, tak exteriérech. Je vhodné pro skleněné, keramické i mramorové mozaiky, které…

od 1 153 Kč

od 46 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal Super D3

Ponal Super D3, 30 kg

13

od 3 327 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…

od 3 327 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Rakoll Rakoll Eco D3 30 kg

Rakoll Rakoll Eco D3 30 kg

8

od 3 751 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Rakoll Rakoll Eco D3 je disperzní lepidlo s dobrou vodoodolností, které při jednosložkovém zpracování splňuje požadavky skupiny D3.

od 3 751 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Wood Super 3

Pattex Wood Super 3, 750 g

2

od 235 Kč

313 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • 0,75 kg

Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody. Vhodné pro montážní lepení oken, dveří a schodů, ale i…

od 235 Kč

od 313 Kč/kg

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo SCHÖNOX iFloor 487438 15 kg

SCHÖNOX iFloor 487438 15 kg

3

od 5 564 Kč

371 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 15 kg

SCHÖNOX iFloor 487438 je disperzní lepidlo s vysokou počáteční lepivostí a extrémní pevností spojů. Používá se pro vodorovné lepení vinylových dílců na připravené přestěrkované podklady ve…

od 5 564 Kč

od 371 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit UK 200 14 kg

Ceresit UK 200 14 kg

1

od 1 750 Kč

125 Kč/kg
  • Disperzní
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 19448 ml
  • 14 kg

Univerzální disperzní lepidlo je určeno pro lepení různých typů podlahových krytin na savé podklady. Vhodné je pro lepení PVC a CV podlahových krytin, textilních krytin s pěnovou rubovou stranou…

od 1 750 Kč

od 125 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Stachema GC420 T5VUA 500 g

Stachema GC420 T5VUA 500 g

od 243 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Toto lepidlo je určeno pro lepení obtížně lepitelných truhlářských dílců, dřevěných rámů a lakovaných ploch, včetně povrchů upravených polyuretanovými nebo polyesterovými laky. Vhodné je i pro…

od 243 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kleiberit Klebit 314

Kleiberit Klebit 314, 4,5 kg

3

od 989 Kč

220 Kč/kg
  • 4,5 kg

Jedná se o jednosložkové disperzní lepidlo KLEBIT 314,0 (KLEIBERIT) na výrobu okenních hranolů, lepení spárovky a rohových spojů. Lepidlo má vysokou odolnost proti vodě podle DIN/EN 204. Je…

od 989 Kč

od 220 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Baumit SupraFix 25 kg

Baumit SupraFix 25 kg

od 1 245 Kč

50 Kč/kg
  • Disperzní
  • V kbelíku
  • Exteriér
  • 25 kg

Popis produktu: Baumit SupraFix je průmyslově vyráběná suchá minerální lepicí směs, která je určena především pro lepení na podklady na bázi dřeva, jako jsou průmyslově vyráběné stavební desky…

od 1 245 Kč

od 50 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond III Ultimate D4 Projug

Titebond III Ultimate D4 Projug, 8,12 l

2

od 2 690 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 8120 ml

Titebond III je extrémně voděodolné lepidlo pro vnitřní i venkovní použití, oceněné 1 místem srovnávacích testů amerického časopisu Fine Woodworking 2007. Bylo navrženo jako speciální lepidlo na…

od 2 690 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Uzin KE 66 6 kg

Uzin KE 66 6 kg

1

od 1 815 Kč

303 Kč/kg
  • 6 kg

Uzin KE 66 je vysoce pevné lepidlo ve střihu pro PVC a pryžové podlahoviny s tvrdým hřebínkem, pro zdravé klima prostředí. Ideální pro podlahoviny s malou rozměrovou stálostí, zabraňuje zvednutí…

od 1 815 Kč

od 303 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Thomsit P 685 Elast Uni 16 kg

Thomsit P 685 Elast Uni 16 kg

od 3 862 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • Interiér

Thomsit P 685 Elast Uni je vysoce elastické silanové lepidlo pro lepení všech druhů dřevěných podlah s technologií Flextec. Vhodné je pro savé i nesavé podklady. Elastické lepení zmenšuje napětí…

od 3 862 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie