Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Průmyslová lepidla v tekuté formě a na dřevo

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D3

Den Braven Woodfix D3, 500 g

17

od 103 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Den Braven Woodfix D3 je lepidlo na bázi vodní disperze s vysokou počáteční lepivostí. Splňuje podmínky pro klimatické namáhání pro třídu D3. Je určené pro truhláře, k lepení montážních a…

od 103 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond Original D2

Titebond Original D2, 946 ml

34

od 285 Kč

  • Disperzní
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér
  • 946 ml

Titebond Original je nejlepší disperzní lepidlo, které lze použít pro všechny vysocepevnostní spoje dřeva, laminátů, DTD desek, kůže, látky a porézních materiálů. Vynikající například pro…

od 285 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D2 500 g

Den Braven Woodfix D2 500 g

6

od 99 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Jednosložkové disperzní lepidlo s rychlou vazbou, upravené speciálními přísadami. Lepidlo je na bázi vinylacetátového kopolymeru (PVAC) s charakteristickou vůní.

od 99 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Wood Express

Pattex Wood Express, 250 g

9

od 119 Kč

476 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 0,25 kg

Pattex Wood Express je lepidlo k rychlému lepení dřeva, laminátů a dalších materiálů. Již po 5 minutách vytváří pevný spoj, neobsahuje rozpouštědla.

od 119 Kč

od 476 Kč/kg

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 66A 750 g

Soudal 66A 750 g

31

od 273 Kč

364 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 0,75 kg

Soudal polyuretanové lepidlo na dřevo 66A se vyznačuje se krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204). Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, …

od 273 Kč

od 364 Kč/kg

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D3 5 kg

Den Braven Woodfix D3 5 kg

1

od 699 Kč

140 Kč/kg
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 5 kg

Lepidlo je na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Lepidlo je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní. Splňuje podmínky pro…

od 699 Kč

od 140 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison PU MAX D4

Bison PU MAX D4, 75 g

12

od 109 Kč

1 363 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 0,08 kg

Lepidlo na dřevo je vysoce kvalitní, neobyčejně pevné, odolné proti povětrnostním vlivům a vodovzdorné. Polyuretanové lepidlo na dřevo se používá v interiérech i ve venkovním prostředí. Lepí…

od 109 Kč

od 1 363 Kč/kg

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 67A vodostálé 250 g

Soudal 67A vodostálé 250 g

6

od 115 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Soudal 67A je vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Je vhodné pro konstrukční lepení dřevěných prvků ve…

od 115 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond II Premium D3 3,78 l

Titebond II Premium D3 3,78 l

5

od 976 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 3780 ml

Titebond II Premium D3 je vysokopevnostní voděodolné lepidlo. Ideální pro vnitřní a venkovní použití. Odolnost proti vodě D3. Silná počáteční lepivost a rychle tuhnoucí. Ideální pro…

od 976 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Wood Standard

Pattex Wood Standard, 250 g

3

od 95 Kč

380 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 0,25 kg

Pattex Wood Standard je disperzní lepidlo na bázi vody vhodné k lepení všech druhů dřeva, včetně tvrdého dřeva, kůže, papíru, lepenky, textilu a polystyrenu. K lepení čepových a kolíkových…

od 95 Kč

od 380 Kč/kg

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Druchema Dispercoll D2 500 g

Druchema Dispercoll D2 500 g

2

od 117 Kč

234 Kč/kg
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 0,5 kg

Dispercoll D2 je univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Lepidlo je určeno pro využití v obalové technice, …

od 117 Kč

od 234 Kč/kg

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kleiberit 501.0 1K Pur Leim D4 1 kg

Kleiberit 501.0 1K Pur Leim D4 1 kg

3

od 280 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Kleiberit Pur je vlhkostí vytvrzující jednokomponentní reaktivní lepidlo na bázi polyuretanu, které nabízí vysokou odolnost proti vodě a teplotě. Toto lepidlo splňuje normu kvality D4 dle DIN EN…

od 280 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 62A lepidlo na dřevo 750 g

Soudal 62A lepidlo na dřevo 750 g

4

od 134 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, dřevotřísky, …

od 134 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Super Wood

Bison Super Wood, 75 g

1

od 67 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér

Lepidlo Bison Super Wood je pevné a vodovzdorné lepidlo na dřevo. Jedná se o lepidlo na bázi PVAc, které je vhodné zejména pro aplikace vyžadující vysokou odolnost proti vlhkosti, například v…

od 67 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo MASTERsil D3 lepidlo na dřevo

MASTERsil D3 lepidlo na dřevo, 250 ml

18

od 69 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Jednosložkové disperzní lepidlo, které je na bázi PVAC. Lepený spoj vyhovuje normě ČSN EN 204-D3 (vhodné do prostor se zvýšenou vlhkostí, odolává působení kondenzátu a vylití vody), spoj má…

od 69 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Deluxe Materials Roket Hot vteřinové lepidlo řídké 20 g

Deluxe Materials Roket Hot vteřinové lepidlo řídké 20 g

2

od 168 Kč

8 400 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Tekuté
  • 0,02 kg

Roket Hot je velmi kvalitní kyanoakrylátové lepidlo řídké (vodové) konzistence. Snadno zateče do každé spáry, vpije se hluboko do balsy a drží během několika sekund. Aplikaci lze provádět i…

od 168 Kč

od 8 400 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo CB Resin Eco 700 g

CB Resin Eco 700 g

11

od 299 Kč

427 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 0,7 kg

CB Resin Eco je ekonomická licí pryskyřice pro výrobu větších a středních transparentních odlitků, epoxidových stolů, epoxidových lamp, reklamních a dekorativních předmětů nebo pro použití v…

od 299 Kč

od 427 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond White 123-15026 3,78 l

Titebond White 123-15026 3,78 l

od 779 Kč

  • PVA
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér
  • 3780 ml

Titebond White je profesionální lepidlo na dřevo, toto lepidlo je dodáváno v tekuté formě, což umožňuje snadnou aplikaci. Lepidlo Titebond White je charakteristické svou rychlou dobou fixace…

od 779 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Perdix 124 D4 truhlářské disperzní lepidlo 0,5 kg

Perdix 124 D4 truhlářské disperzní lepidlo 0,5 kg

2

148 Kč

296 Kč/kg
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 0,5 kg

Jednosložkové lepidlo bílé barvy na bázi polyvinylacetátu, které se po zaschnutí stává transparentním. Má vynikající voděodolnost, která odpovídá třídě D4 / EN 204. Lepidlo Perdix 124 D4, je…

148 Kč

296 Kč/kg

Distrimo.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Soudal lepidlo na dřevo 67A

Soudal lepidlo na dřevo 67A, 5 kg

4

828 Kč

166 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 5 kg

Vysoce kvalitní voděodolné disperzní lepidlo pro interiér i exteriér, po zaschnutí průhledné, vhodné pro lepení eurooken a dalších dřevěných prvků ve stavebnictví a průmyslu, odolnost vůči…

828 Kč

166 Kč/kg

Artisan.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 0,5 kg

Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 0,5 kg

109 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Truhlářské disperzní lepidlo D3 je montážní disperzní lepidlo bílé barvy na bázi polyvinylacetátu s odolností vůči vodě třídy D3 dle normy EN 204. Lepidlo Perdix 123 D3, je vhodné na lepení…

109 Kč

EXPRESS-COLOR.CZ

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Bison Super Glue Minis 3 x 1 g

Bison Super Glue Minis 3 x 1 g

4

od 51 Kč

  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 0 kg

Voděvzdorné disperzní (PVAc) D3 lepidlo na všechny typy měkkého a tvrdého dřeva, dřevovláknitých desek, dřevotřískových desek, překližek, dýh, papíru a lepenky. Odolnost vůči vodě je dle normy…

od 51 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal Construct Profi Leimer

Ponal Construct Profi Leimer, 420 g

1

od 309 Kč

736 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Tekuté
  • 0,42 kg

Polyuretanové lepidlo (tekuté). Veškeré lepící operace vyžadující vysoký stupeň odolnosti vůči teplu, vlhkosti. Pro lepení při montážních pracích, lepení korpusů, plošné lepení, renovace dřeva. …

od 309 Kč

od 736 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Gorilla Wood Glue 1 l

Gorilla Wood Glue 1 l

413 Kč

  • Na dřevo
  • 1000 ml

Gorilla Wood Glue je PVA pojidlo, kterému důvěřují profesionální i hobby pracovníci se dřevem po celém světě. S tímto vodou ředitelným lepidlem je radost pracovat, při zachování hlavních…

413 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Titebond Quick Thick 473 ml

Titebond Quick Thick 473 ml

  • 473 ml
  • Disperzní
  • Tekuté
  • Interiér
  • Na dřevo

Vysokopevnostní, univerzální D2 lepidlo Titebond Quick & Thick pomalu stéká. Vhodné pro okrasné lišty a další projekty v…

od 220 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 130 g

APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 130 g

  • Na dřevo
  • Tekuté

APEKO D1 je univerzální vodouředitelné disperzní lepidlo na dřevo určené k drobným opravám i novým spojům porézních…

od 44 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie