Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Jednosložková průmyslová lepidla v tekuté formě

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Patexx Chemoprén univerzál

Patexx Chemoprén univerzál, 300 ml

22

od 128 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Patexx Chemoprén univerzál slouží na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např.: dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho další. Na…

od 128 Kč

v 41 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50702RL 20 g

Den Braven 50702RL 20 g

2

od 78 Kč

3 900 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 0,02 kg

Sekundové lepidlo určené pro kontaktní lepení s velmi rychlým vytvrzovacím účinkem. Umožňuje lepení tvrdého PVC, pryže, kovů, skla a vzájemné kombinace těchto materiálů. Lepení O kroužků…

od 78 Kč

od 3 900 Kč/kg

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D3

Den Braven Woodfix D3, 500 g

17

od 103 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Den Braven Woodfix D3 je lepidlo na bázi vodní disperze s vysokou počáteční lepivostí. Splňuje podmínky pro klimatické namáhání pro třídu D3. Je určené pro truhláře, k lepení montážních a…

od 103 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 406

Loctite 406, 20 g

10

od 284 Kč

14 222 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Jednosložkové
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 0,02 kg

Vteřinové lepidlo Loctite 406 je přednostně určeno pro plasty, elastomery, pryž a tam, kde je požadována velmi krátká doba fixace. Zaručuje velmi vysokou pevnost spoje také u problematicky…

od 284 Kč

od 14 222 Kč/kg

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D2 500 g

Den Braven Woodfix D2 500 g

6

od 99 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Jednosložkové disperzní lepidlo s rychlou vazbou, upravené speciálními přísadami. Lepidlo je na bázi vinylacetátového kopolymeru (PVAC) s charakteristickou vůní.

od 99 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 66A 750 g

Soudal 66A 750 g

31

od 273 Kč

364 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 0,75 kg

Soudal polyuretanové lepidlo na dřevo 66A se vyznačuje se krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204). Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, …

od 273 Kč

od 364 Kč/kg

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 648

Loctite 648, 5 ml

4

od 123 Kč

  • Upevnění ložisek
  • 0,5 ml

Loctite 648 je určen pro spojování lícovaných válcových součástí kde je požadována tepelná odolnost. Produkt vytvrzuje bez přístupu vzduchu ve spáře mezi lepenými kovovými povrchy a zabraňuje…

od 123 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D3 5 kg

Den Braven Woodfix D3 5 kg

1

od 699 Kč

140 Kč/kg
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 5 kg

Lepidlo je na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Lepidlo je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní. Splňuje podmínky pro…

od 699 Kč

od 140 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 67A vodostálé 250 g

Soudal 67A vodostálé 250 g

6

od 115 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Soudal 67A je vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Je vhodné pro konstrukční lepení dřevěných prvků ve…

od 115 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Hit Office Taposa lepidla na tapety 1 l

Hit Office Taposa lepidla na tapety 1 l

1

od 39 Kč

  • Jednosložkové
  • Na tapety
  • Tekuté
  • Interiér
  • 1000 ml

Lepidlo určené pro lepení papírových tapet na různé povrchy, jako jsou omítky zbavené malby, olejové a latexové nátěry nebo dřevo. Dodává se v tekutém stavu, což umožňuje snadné nanášení…

od 39 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite Super Attak gelové

Loctite Super Attak gelové, 5 g

5

od 110 Kč

11 000 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Tekuté
  • 0,01 kg

Univerzální sekundové lepidlo ve formě gelu. Vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva, kovů, kartónu a korku. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyrenu a jemné kůže. Díky…

od 110 Kč

od 11 000 Kč/kg

v 30 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite Super Bond XXL 20 g

Loctite Super Bond XXL 20 g

1

od 122 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Interiér/exteriér

Tekuté vteřinové lepidlo je určeno pro rychlé a pevné spojování různých materiálů v interiéru i exteriéru. Jedná se o jednosložkový produkt na bázi ethyl-kyanoakrylátu, který zajišťuje rychlé…

od 122 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Druchema Dispercoll D2 500 g

Druchema Dispercoll D2 500 g

2

od 117 Kč

234 Kč/kg
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 0,5 kg

Dispercoll D2 je univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Lepidlo je určeno pro využití v obalové technice, …

od 117 Kč

od 234 Kč/kg

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kleiberit 507.0 PUR Leim 500 g

Kleiberit 507.0 PUR Leim 500 g

1

od 161 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Jednokomponentní lepidlo od výrobce Kleiberit na bázi polyuretanu je vytvrzováno vlhkostí. Toto lepidlo je určeno pro různé průmyslové aplikace, kde je vyžadována vysoká odolnost proti teplotě a…

od 161 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite Super Bond Control 3 g

Loctite Super Bond Control 3 g

3

od 130 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tekuté

Loctite Super Bond Control je jednosložkové vteřinové tekuté lepidlo určené pro domácí použití. Toto lepidlo je navrženo tak, aby vytvářelo silné vazby mezi širokou škálou běžných materiálů, …

od 130 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kleiberit 501.0 1K Pur Leim D4 1 kg

Kleiberit 501.0 1K Pur Leim D4 1 kg

3

od 280 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Kleiberit Pur je vlhkostí vytvrzující jednokomponentní reaktivní lepidlo na bázi polyuretanu, které nabízí vysokou odolnost proti vodě a teplotě. Toto lepidlo splňuje normu kvality D4 dle DIN EN…

od 280 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 62A lepidlo na dřevo 750 g

Soudal 62A lepidlo na dřevo 750 g

4

od 134 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, dřevotřísky, …

od 134 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Rakoll Icema R 145/31

Rakoll Icema R 145/31, 1 kg

20

od 347 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tekuté
  • 1 kg

Rakoll icema R 145/31 1kg je 1-složkové PU-lepidlo neobsahující rozpouštědla vytvrzující vzdušnou vlhkostí montážní lepení různých druhů materiálů.

od 347 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kores White glue

Kores White glue, 60 g

6

od 21 Kč

343 Kč/kg
  • Univerzální
  • Tekuté
  • 0,06 kg

Tekuté lepidlo Kores White glue je bílé disperzní PVA lepidlo s praktickým uzavíráním pro snadné a čisté použití. Lepí papír, lepenku, fotografie, lehké tkaniny, kůži, korek a dřevo. …

od 21 Kč

od 343 Kč/kg

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo MATADORFIX Alkaprén 50 Plus

MATADORFIX Alkaprén 50 Plus, 5 l

20

od 853 Kč

  • Univerzální
  • Tekuté
  • 5000 ml

Matadorfix Alkaprén je kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy. Je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (guma – beton, kůže – guma, umakart – dřevo). Lepidlo je…

od 853 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo MASTERsil D3 lepidlo na dřevo

MASTERsil D3 lepidlo na dřevo, 250 ml

18

od 69 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Jednosložkové disperzní lepidlo, které je na bázi PVAC. Lepený spoj vyhovuje normě ČSN EN 204-D3 (vhodné do prostor se zvýšenou vlhkostí, odolává působení kondenzátu a vylití vody), spoj má…

od 69 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 242

Loctite 242, 50 ml

od 522 Kč

  • Jednosložkové
  • Na kov
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 10 ml

Loctite 242 je určen pro zajišťování a utěsňování závitových spojů, které mají být demontovatelné běžným ručním nářadím. Produkt vytvrzuje bez přístupu vzduchu ve spáře mezi lepenými kovovými…

od 522 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bona R848

Bona R848, 15 kg

10

od 2 759 Kč

184 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tekuté
  • 15 kg

Bona R848 je elastické jednosložkové univerzální lepidlo na bázi silanu, určené pro lepení vícevrstvých dřevěných podlah (EN 14293) a masivních podlah. Ve vytvrzeném stavu je lepidlo odolné vůči…

od 2 759 Kč

od 184 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Surefix Střední vteřinové lepidlo 20 g

Surefix Střední vteřinové lepidlo 20 g

1

99 Kč

4 950 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Tekuté
  • 0,02 kg

Sekundové lepidlo Surefix je jednosložkové kyanoakrylátové lepidlo střední viskozity. Sekundové lepidlo je navržené pro použití v průmyslu a silně spojuje široké spektrum porézních a neporézních…

99 Kč

4 950 Kč/kg

RCprofi.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Surefix Husté vteřinové lepidlo 20 g

Surefix Husté vteřinové lepidlo 20 g

4

od 94 Kč

4 700 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Jednosložkové
  • Tekuté
  • Interiér
  • 0,02 kg

Surefix je jednosložkové kyanoakrylátové lepidlo husté viskozity. Je navržené pro použití v průmyslu a silně spojuje široké spektrum porézních a neporézních materiálů. Je ideální pro lepení…

od 94 Kč

od 4 700 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 270

Loctite 270, 250 ml

10

od 2 631 Kč

  • Na kov
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 250 ml

Loctite 270 je určen pro trvalé upevňování a utěsňování vysoce zatížených závitových spojů proti samovolnému uvolnění. Produkt vytvrzuje bez přístupu vzduchu ve spáře mezi lepenými kovovými…

od 2 631 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Teroson RB 4006 300 ml

Teroson RB 4006 300 ml

od 309 Kč

631 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • Na kov
  • Tekuté
  • 300 ml
  • 0,49 kg

Rozpouštědlový butylkaučukový tmel pro utěsňování ve stavebnictví. Terostat 4006 se používá k utěsnění mechanicky upevněných rámových konstrukcí, k překrývání spár, opláštění, kovových obložek, …

od 309 Kč

od 631 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite MR 5923 450 ml

Loctite MR 5923 450 ml

od 951 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na kov
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Loctite MR 5923 450 ml Loctite MR 5923 je průmyslové lepidlo určené pro specifické aplikace vyžadující těsnění lícovaných ploch a závitových spojů. Tento produkt je známý svou schopností…

od 951 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loxeal 476.050 50 ml

Loxeal 476.050 50 ml

od 230 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na kov
  • Tekuté
  • 50 ml

Loxeal 476.050 je anaerobní tekuté těsnění určené pro utěsňování kovových závitů v rozvodech topení, vody (včetně pitné), plynu, LPG, olejů a kyslíku. Toto těsnění je vhodné pro závity do…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sicomet 8300

Sicomet 8300, 20 g

3

od 357 Kč

17 863 Kč/kg
  • 0,02 kg

Sicomet 8300 je rychle vytvrzující lepidlo s vysokou viskozitou bez tažení nitě. Vhodné pro univerzální použití, také pro velké spáry a pro lepení různorodých podkladů spojování kovů a různých…

od 357 Kč

od 17 863 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 7239

Loctite 7239, 4 ml

od 322 Kč

  • Tekuté
  • 4 ml

Loctite 7239 je univerzální jednosložkový primer na plasty použitelný pro veškeré průmyslově vyráběné plasty a plastické hmoty. Primer Loctite 7239 zvyšuje adhezi vteřinových lepidel pro obtížně…

od 322 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Hard PVC transparentní lepidlo na tvrdé plasty 100 ml

Bison Hard PVC transparentní lepidlo na tvrdé plasty 100 ml

od 79 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na PVC
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Bison Hard PVC transparentní lepidlo na tvrdé plasty o objemu 100 ml je vhodné pro různé průmyslové a domácí aplikace. Toto lepidlo je navrženo tak, aby efektivně spojovalo tvrdé plasty díky…

od 79 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Technicqll Lepidlo na nafukovací čluny a SUP prkna z PVC 20 ml

Technicqll Lepidlo na nafukovací čluny a SUP prkna z PVC 20 ml

od 65 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na PVC
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Lepidlo určené pro opravy a lepení výrobků z materiálů potažených PVC je vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Jedná se o jednosložkové polyuretanové lepidlo, které po vytvrzení zajišťuje…

od 65 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Hasoft Obkladolep 1,5 kg

Hasoft Obkladolep 1,5 kg

od 198 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • Tekuté
  • Interiér

Typ produktu: Průmyslové lepidlo na obklady a dlažby Výrobce: Hasoft Hasoft Obkladolep je jednosložkové disperzní lepidlo určené pro lepení obkladů a dlažeb v interiéru. Tento produkt je…

od 198 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sicomet 85 20 g

Sicomet 85 20 g

od 349 Kč

17 450 Kč/kg
  • 0,02 kg

Sicomet 85 je rychle vytvrzující lepidlo s vysokou viskozitou bez tažení nitě. Vhodné pro univerzální použití, také pro velké spáry a pro lepení různorodých podkladů spojování kovů a různých…

od 349 Kč

od 17 450 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sicomet 50 20 g

Sicomet 50 20 g

od 357 Kč

17 863 Kč/kg
  • Vteřinové
  • 0,02 kg

Sicomet 50 je extrémně nízké vizkózní lepidlo, které se vsakuje se do malých spár díky kapilárním silám. Jedná se o rychle vytvrzující lepidlo pro lepení plastů.

od 357 Kč

od 17 863 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Hasoft PUdrž 190 g

Hasoft PUdrž 190 g

3

od 133 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Lepidlo PUdrž se používá všude tam, kde je třeba rychle a voděodolně lepit dřevo, kov, MDF, dřevotřísky, keramiku, pórobeton, beton, cihly, polystyren, minerální vlnu, kůži a mnoho dalších…

od 133 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kleiberit Klebit 300

Kleiberit Klebit 300, 1 kg

5

od 234 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tekuté

Jedná se o jednosložkové disperzní lepidlo Klebit na bázi PVAC, které je univerzálně použitelné. Má vysokou odolnost proti vodě se zkušebním certifikátem D3 podle DIN/EN 204, dále vysokou…

od 234 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite AA366

Loctite AA366, 250 ml

od 7 335 Kč

  • Jednosložkové
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 250 ml

LOCTITE 366 se používá pro lepení, těsnění nebo povlakování kovových a skleněných součástí v průmyslových aplikacích. Typické využití zahrnuje propojovací elektrické prvky, součásti přístrojů a…

od 7 335 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 0,5 kg

Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 0,5 kg

109 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Truhlářské disperzní lepidlo D3 je montážní disperzní lepidlo bílé barvy na bázi polyvinylacetátu s odolností vůči vodě třídy D3 dle normy EN 204. Lepidlo Perdix 123 D3, je vhodné na lepení…

109 Kč

EXPRESS-COLOR.CZ

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Loctite 4061 20 g

Loctite 4061 20 g

2

od 851 Kč

42 550 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Jednosložkové
  • Tekuté
  • 0,02 kg

Loctite 4061 je vteřinové lepidlo určené pro medicinální použití. Je přednostně určen pro plasty a elastomery tam, kde je požadována velmi krátká doba fixace. Lepidlo je vhodné pro spojování…

od 851 Kč

od 42 550 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 403

Loctite 403, 20 g

1

od 630 Kč

31 500 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Univerzální
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 0,02 kg

LOCTITE 403 je produkt s nízkým zápachem a omezeným výkvětem a je určen zejména pro ty aplikace, kde je obtížná kontrola výparů. Tento produkt umožňuje rychlé lepení široké škály materiálů, …

od 630 Kč

od 31 500 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loxeal 55.03

Loxeal 55.03, 10 ml

2

od 182 Kč

  • Voděodolné
  • Na kov
  • Tekuté
  • 10 ml

Anaerobní lepidlo je určeno pro zajištění šroubů a matic všech typů, kde je předpokládána možnost demontáže. Lze jej aplikovat i na zaolejované strojní součástky, což rozšiřuje jeho použití v…

od 182 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal Lepidlo na podlahové krytiny 26A

Soudal Lepidlo na podlahové krytiny 26A, 15 kg

5

od 1 390 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tekuté

Univerzální lepidlo Soudal 26A na podlahové krytiny na bázi vodní disperze a syntetických pryskyřic přilepí linolea, podlahové krytiny s vinylovým podkladem a koberce i bez pěnového podkladu. …

od 1 390 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 422 50 g

Loctite 422 50 g

od 1 122 Kč

22 440 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tekuté
  • 0,05 kg

Loctite 422 je vteřinové lepidlo určené pro běžné lepení. Umožňuje rychlé lepení široké škály materiálů, včetně kovů, plastů a elastomerů. Lepí v tenké spáře během několika sekund. Loctite 422…

od 1 122 Kč

od 22 440 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sicomet 8400 20 g

Sicomet 8400 20 g

2

od 357 Kč

17 863 Kč/kg
  • 0,02 kg

Sicomet 8400 je rychle vytvrzující lepidlo s vysokou viskozitou bez tažení nitě. Vhodné pro univerzální použití, také pro velké spáry a pro lepení různorodých podkladů spojování kovů a různých…

od 357 Kč

od 17 863 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie