Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Disperzní průmyslová lepidla v tekuté formě
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Titebond III Ultimate D4, 237 ml
od 214 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér/exteriér
Titebond III je extrémně voděodolné lepidlo pro vnitřní i venkovní použití, oceněné 1 místem srovnávacích testů amerického časopisu Fine Woodworking 2007. Bylo navrženo jako speciální lepidlo na…
Den Braven Woodfix D3, 500 g
od 103 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Den Braven Woodfix D3 je lepidlo na bázi vodní disperze s vysokou počáteční lepivostí. Splňuje podmínky pro klimatické namáhání pro třídu D3. Je určené pro truhláře, k lepení montážních a…
Titebond Original D2, 946 ml
od 285 Kč
- Disperzní
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér
- 946 ml
Titebond Original je nejlepší disperzní lepidlo, které lze použít pro všechny vysocepevnostní spoje dřeva, laminátů, DTD desek, kůže, látky a porézních materiálů. Vynikající například pro…
Den Braven Woodfix D2 500 g
od 99 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Jednosložkové disperzní lepidlo s rychlou vazbou, upravené speciálními přísadami. Lepidlo je na bázi vinylacetátového kopolymeru (PVAC) s charakteristickou vůní.
Pattex Wood Express, 250 g
od 118 Kč
472 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- 0,25 kg
Pattex Wood Express je lepidlo k rychlému lepení dřeva, laminátů a dalších materiálů. Již po 5 minutách vytváří pevný spoj, neobsahuje rozpouštědla.
Den Braven Woodfix D3 5 kg
od 699 Kč
140 Kč/kg- Na dřevo
- Tekuté
- 5 kg
Lepidlo je na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Lepidlo je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní. Splňuje podmínky pro…
Soudal 67A vodostálé 250 g
od 115 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Soudal 67A je vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Je vhodné pro konstrukční lepení dřevěných prvků ve…
Druchema Unital univerzální lepidlo na tapety, 900 g
od 125 Kč
139 Kč/kg- Disperzní
- Univerzální
- Tekuté
- 0,9 kg
Unital univerzální lepidlo na tapety (lovakryl) je určené k lepení tapet na omítku, umakart, lakované povrchy a dalších předmětů z podobného materiálu. Snadno se aplikuje.
Metylan Direct, 200 g
od 243 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na tapety
- Tekuté
- Interiér
Lepidlo Henkel Metylan Direct je ideální pro lepení tvarově stabilních tapet z netkaných textilií. Lze nanášet válečkováním přímo na stěnu. Má vysokou počáteční přilnavost s dobrou možností…
Pattex Wood Standard, 250 g
od 95 Kč
380 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- 0,25 kg
Pattex Wood Standard je disperzní lepidlo na bázi vody vhodné k lepení všech druhů dřeva, včetně tvrdého dřeva, kůže, papíru, lepenky, textilu a polystyrenu. K lepení čepových a kolíkových…
Druchema Dispercoll D2 500 g
od 117 Kč
234 Kč/kg- Na dřevo
- Tekuté
- 0,5 kg
Dispercoll D2 je univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Lepidlo je určeno pro využití v obalové technice, …
Soudal 62A lepidlo na dřevo 750 g
od 134 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, dřevotřísky, …
Granulati Zandobbio Easihold pojivo na kameny, 800 ml
459 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Tekuté
- Exteriér
Toto lepidlo je určeno pro stabilizaci dekorativního kameniva, oblázků, granulí a dekorativní kůry na zahradních plochách, chodnících nebo okrasných záhonech. Po aplikaci vytváří ochrannou…
Titebond Cold Press for Veneer, 946 ml
od 310 Kč
- Disperzní
- Na dřevo
- Tekuté
- 946 ml
Disperzní lepidlo Titebond Cold Press for Veneer je vysoce kvalitní a úsporná alternativa ke kontaktním lepidlům, určená pro velkoplošné lepení dýh na ploché povrchy. Lepidlo je speciálně…
Bison Super Wood, 75 g
od 67 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér
Lepidlo Bison Super Wood je pevné a vodovzdorné lepidlo na dřevo. Jedná se o lepidlo na bázi PVAc, které je vhodné zejména pro aplikace vyžadující vysokou odolnost proti vlhkosti, například v…
MASTERsil D3 lepidlo na dřevo, 250 ml
od 69 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Jednosložkové disperzní lepidlo, které je na bázi PVAC. Lepený spoj vyhovuje normě ČSN EN 204-D3 (vhodné do prostor se zvýšenou vlhkostí, odolává působení kondenzátu a vylití vody), spoj má…
Pattex Parket, 750 g
od 223 Kč
297 Kč/kg- Na parkety
- Tekuté
- 0,75 kg
Speciální těsnící hmota na bázi polyakrylátu pro dřevěné parkety, laminátové podlahy, obložení stěn a dřevěné konstrukce s malou rozpínavostí. Brání pronikání vody, mikroorganismů a nečistot do…
Denas Ostafix, 1,2 kg
od 246 Kč
205 Kč/kg- Disperzní
- Na polystyren
- Tekuté
- 1,2 kg
Používá se pro lepení keramických obkladů a dlaždic, podhledů a obkladových desek a lišt z pěnového polystyrénu a polyuretanu, dřeva, PVC a pryžových podlahovin, sádrových odlitků a obkladů a…
Metylan Liquid, 500 g
od 229 Kč
458 Kč/kg- 0,5 kg
Univerzální tekuté koncentrované lepidlo na všechny typy tapet. Připraven k použití do 2 minut. Díky tekuté konzistenci je jednoduše smíchatelný s vodou a při jeho přípravě nedochází k vytváření…
Hasoft Obkladolep 1,5 kg
od 198 Kč
- Disperzní
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- Tekuté
- Interiér
Typ produktu: Průmyslové lepidlo na obklady a dlažby Výrobce: Hasoft Hasoft Obkladolep je jednosložkové disperzní lepidlo určené pro lepení obkladů a dlažeb v interiéru. Tento produkt je…
Kleiberit Klebit 300, 1 kg
od 234 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Tekuté
Jedná se o jednosložkové disperzní lepidlo Klebit na bázi PVAC, které je univerzálně použitelné. Má vysokou odolnost proti vodě se zkušebním certifikátem D3 podle DIN/EN 204, dále vysokou…
Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 0,5 kg
109 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Truhlářské disperzní lepidlo D3 je montážní disperzní lepidlo bílé barvy na bázi polyvinylacetátu s odolností vůči vodě třídy D3 dle normy EN 204. Lepidlo Perdix 123 D3, je vhodné na lepení…
APEKO V1306
od 38 Kč
- Disperzní
- Na tapety
- Tekuté
- Interiér
- 1000 ml
K lepení reflexních, papírových a PVC tapet s papírovou podložkou v interiérech na dřevo, kov, beton, omítky, aglomerované dřevěné materiály a jim podobné podklady. Dále lze lepidlo použít jako…
APEKO D1 250 g
od 54 Kč
216 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Tekuté
- Interiér
- 0,25 kg
Lepidlo je určeno pro lepení porézních materiálů, jako jsou papír, dřevo, korek, kůže a dřevovláknité povrchy, a je vhodné pro drobné opravy i nové spoje. Využívá se v domácnosti, školách, …
Soudal Lepidlo na podlahové krytiny 26A, 15 kg
od 1 390 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Tekuté
Univerzální lepidlo Soudal 26A na podlahové krytiny na bázi vodní disperze a syntetických pryskyřic přilepí linolea, podlahové krytiny s vinylovým podkladem a koberce i bez pěnového podkladu. …
Herkules 3750859 130 g
od 49 Kč
377 Kč/kg- Disperzní
- Univerzální
- Tekuté
- 0,13 kg
Druchema Herkules je univerzální lepidlo pro domácnost, školy, kancelář a domácí dílnu. Má úzkou nanášecí plochu, se kterou neminete žádný cíl. Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, …
Chemos Profilep 107146960-BL 12 kg
3 081 Kč
257 Kč/kg- Disperzní
- Univerzální
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 12 kg
Disperzní lepidlo je vhodné pro velmi silné lepení sportovních povrchů z PVC a gumy a pro lepení PVC lamel (Thermofix). Velmi vhodné je také pro lepení zatěžovaných podlahových krytin.

Tekutá lepenka, 14 kg
- Voděodolné
- Disperzní
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
- 14 kg
Tekutá lepenka, 14 kg…
Stavebniny-levne.cz

Titebond Quick Thick 473 ml
- 473 ml
- Disperzní
- Tekuté
- Interiér
Vysokopevnostní, univerzální D2 lepidlo Titebond Quick & Thick pomalu stéká. Vhodné pro okrasné lišty a další projekty v…
v 11 obchodech

Henkel Pattex Wood Express lepidlo na dřevo tekuté 75 g
- Disperzní
- Tekuté
- Interiér
- 0,08 kg
● K čemu slouží ● určeno pro lepení všech typů dřeva, dřevotřísky, překližky a laminátů ● vhodné pro rychlé opravy, montáže…
v 6 obchodech