Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Lepidla v kartuši

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Soudal 240 FC 600 ml

Soudal 240 FC 600 ml

od 301 Kč

502 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • Upevnění ložisek
  • Kartuš
  • 600 ml
  • 0,6 kg

Vysoce kvalitní jednosložkový lepicí tmel na bázi MS polymerů s vysokou pevností lepeného spoje. Má vynikající mechanické vlastnosti, po vytvrzení je trvale pružný s pohybem až do +/- 20 %. …

od 301 Kč

od 502 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal PU Construct 1318210

Soudal PU Construct 1318210

od 189 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Rychleschnoucí jednokomponentní polyuretanové lepidlo s vysokou počáteční lepicí silou, vodovzdorné D4 (dle ČSN EN 204), nezanechává skvrny na porézních materiálech. Určené pro konstrukční…

od 189 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 9514

Loctite 9514, 300 ml

od 1 526 Kč

  • Epoxidové
  • Jednosložkové
  • Kartuš
  • 300 ml

Loctite 9514 jednosložkové epoxidové lepidlo tvrdnoucí indukčním ohřevem. Vhodné pro vyplňování spár a trhlin a odolávající vysokým provozním teplotám. Ideální pro aplikace jako je lepení filtrů…

od 1 526 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Petec 98355 50 ml

Petec 98355 50 ml

od 766 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Kartuš

Petec 98355 je lepící hmota s vysokou lepicí silou a přilnavostí k mnoha druhům plastů a směsí plastů. Je odolná vůči olejům, vodě, chemikáliím a dalším kapalinám. Balení obsahuje 50 ml.

od 766 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika Tack Drive CTR300 300 ml

Sika Tack Drive CTR300 300 ml

od 486 Kč

1 620 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 300 ml
  • 0,3 kg

SikaTack-Drive je za studena aplikovatelné, pružné, velmi stabilní, 1-komponentní polyuretanové lepidlo. Díky excelentním vlastnostem jako je lepení bez primeru, kompatibilita pro standardní i…

od 486 Kč

od 1 620 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Teroson Teromix 11755C mixer

Teroson Teromix 11755C mixer, 50 ml

1

od 29 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 50 ml

Teroson Teromix 11755C je statický mixer (směšovač) pro dvojkartuše, zpravidla epoxidových lepidel o objemu 50 ml. Nasazuje se přímo na dvousložkovou karuši. Lepidlo je uvnitř mixéru směšováno a…

od 29 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite EA 9492 LI 50 ml

Loctite EA 9492 LI 50 ml

od 937 Kč

10 415 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Kartuš
  • 50 ml
  • 0,09 kg

Loctite EA 9492 LI 50 ml - Epoxidové lepidlo Loctite EA 9492 LI je dvousložkové epoxidové lepidlo, které je vhodné pro průmyslové aplikace požadující vysokou teplotní odolnost. Jedná se o…

od 937 Kč

od 10 415 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Gutta lepidlo na parozábrany 315 ml

Gutta lepidlo na parozábrany 315 ml

202 Kč

  • Kartuš
  • 315 ml

Lepidlo na stavební folie Bostik je určeno k vzduchotěsnému lepení stavebních folií. Přilne na veškeré stavební folie a na běžné stavební materiály jako jsou beton, omítka, dřevo, kov a to bez…

202 Kč

Dubinvest.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo T-Rex Gold Power 290 g

T-Rex Gold Power 290 g

13

179 Kč

597 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 290 ml
  • 0,3 kg

Unikátní složení s vlákny pro maximální pevnost spoje. Nejsilnější lepidlo na trhu. Vysokopevnostní lepidlo s extrémní počáteční přilnavostí vyšší než 400kg/m2. Vytváří vysoce pevný, pružný a…

179 Kč

597 Kč/kg

BAL.cz - Skupina BARVY A LAKY

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Mardom Decor Fix Pro Super Strong bílé 300 ml

Mardom Decor Fix Pro Super Strong bílé 300 ml

1

od 178 Kč

  • Univerzální
  • Kartuš
  • 300 ml

Mardom Decor Fix Pro Super Strong je výrobek s fixačními a zároveň výplňovými vlastnostmi, přizpůsobený k pokládce štuku Mardom Decor. Díky němu můžete na zem připevnit soklové lišty, nástěnné…

od 178 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Montack High Tack 450 g

Ceys Montack High Tack 450 g

2

od 169 Kč

376 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 0,45 kg

Montážní lepidlo s mimořádnou počáteční přilnavostí a vysokou konečnou odolností. Vhodné pro lepení těžkých prvků a pro vertikální lepení.

od 169 Kč

od 376 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika Sikaflex 552AT 600 ml

Sika Sikaflex 552AT 600 ml

1 241 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 600 ml

Sikaflex 552AT je vysokopevnostní, elastické, tolerance vyrovnávající, 1komponentní montážní lepidlo vhodné pro karoserie vozidel, které reakcí se vzdušnou vlhkostí vytvrzuje v trvanlivý…

1 241 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Griffon AquaMax 425 g

Griffon AquaMax 425 g

2

830 Kč

1 931 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na PVC
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 0,43 kg

Rychle tvrdnoucí lepící a těsnící tmel Griffon AquaMax bez obsahu rozpouštědel s velmi vysokou elasticitou na bázi SMP-Polymerů. Fixační tmel určený pro lepení, upevnění a utěsnění široké škály…

830 Kč

1 931 Kč/kg

Crystalpooleshop.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Distyk Tekuté hřebíky 310 ml

Distyk Tekuté hřebíky 310 ml

1

147 Kč

  • Na dřevo
  • Kartuš
  • 310 ml

Tekuté hřebíky pro lepení dřevěných prahů, límců obložkových dveřních zárubní, lepení obvodových lišt plovoucích podlah, profilových materiálů a desek. Konečná pevnost spoje v tahu 15 kg/cm². …

147 Kč

Zásilkovna Barev.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Sika Sikaflex-252 RAL 3000 300 ml

Sika Sikaflex-252 RAL 3000 300 ml

od 398 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 300 ml

Sikaflex-252 je silné, elastické, tolerance vyrovnávající, 1-komponentní strukturální lepidlo, které reakcí se vzdušnou vlhkostí vytvrzuje v trvanlivý elastomer. Sikaflex-252 je vyráběno dle…

od 398 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Terostat 8597 HMLC N

Terostat 8597 HMLC N, 200 ml

362 Kč

  • Kartuš
  • 200 ml

Rychlá těsnící hmota pro přímé zasklívání Terostat-8597 je jednosložkový, vlhkostí vytvrzující tmel s vynikající stabilitou housenky na bázi polyuretanu, který ve styku se vzdušnou vlhkostí…

362 Kč

OriginalniOleje.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Loctite 315

Loctite 315, 300 ml

od 9 500 Kč

  • Kartuš
  • 300 ml

Loctite 315 je samovyrovnávací, tepelně vodivý, jednosložkový produkt pro lepení elektrických součástí, který odvádí teplo izolační spárou. Vysoká tepelná vodivost poskytuje vynikající odvádění…

od 9 500 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex směšovač 5 ks v balení

Pattex směšovač 5 ks v balení

  • Kartuš
  • Dvousložkové

Pattex směšovač (statický mixér) pro chemické kotvyPattex směšovač je precizní statická směšovací trubice určená pro…

od 115 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Hasoft Lepidlo na fólie 315 g

Hasoft Lepidlo na fólie 315 g

  • 0,31 kg
  • 310 ml
  • Disperzní
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Špičkové parotěsné, vzduchotěsné lepidlo na parozábrany a jiné fólie, na lepení na většinu stavebních materiálů, porézních i…

144 Kč
464 Kč/kg

Hasoft.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Lepidlo s okamžitou pevností Illbruck SP350 kartuš 310 ml

Lepidlo s okamžitou pevností Illbruck SP350 kartuš 310 ml

  • 0 kg
  • Kartuš
  • 310 ml

jednokomponentní elastické lepidlo s velmi vysokou počáteční pevností, k zamezení pohybu lepeného předmětu bez dodatečných…

333 Kč

Stavebniny DEK

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Den Braven DEBBEX Vinylester SF 74016BD chemická kotva 280 ml

Den Braven DEBBEX Vinylester SF 74016BD chemická kotva 280 ml

8
  • Voděodolné
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • Dvousložkové
  • 0,5 kg
  • 280 ml

Chemická kotva Den Braven Vinylester je vysoce výkonný kotvící systém vhodný pro extrémní zátěž včetně ocelových konstrukcí,…

od 218 Kč
od 436 Kč/kg

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo BISON High Temperature silikonový vysokoteplotní tmel červený 280 ml

BISON High Temperature silikonový vysokoteplotní tmel červený 280 ml

  • 280 ml
  • Voděodolné
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • Jednosložkové
  • 0,28 kg
  • Maximální teplotní odolnost 300 °C
  • Minimální teplotní odolnost -60 °C

BISON SILICONE HIGH TEMPERATURE 280 ml maximální teplotní odolnost: dlouhodobě +260°C, krátkodobě +300°C (1 hodina) odolává…

155 Kč
554 Kč/kg

SAVE CZ - Prodejna Oleje i maziva

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Distyk Chemická kotva POLYESTER bez styrenu - 300 ml kartuše, šedá

Distyk Chemická kotva POLYESTER bez styrenu - 300 ml kartuše, šedá

  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • Dvousložkové
  • 300 ml
  • 0,4 kg

Distyk Chemická kotva POLYESTER bez styrenuDistyk Chemická kotva na bázi polyesterové pryskyřice bez obsahu styrenu…

od 160 Kč
od 399 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Chemická malta Fischer FIS V 300 T Plus, 300ml, 20ks v boxu

Chemická malta Fischer FIS V 300 T Plus, 300ml, 20ks v boxu

  • Kartuš
  • 300 ml

Výkonná rychlesnoucí hybridní malta, bez styrenu (vinylester+cement), pro všechny stavební materiály, určeno pro klasické…

od 4 954 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo DP105 SCOTCH-WELD 3M rychle tuhnoucí, velmi pružné, čiré epoxidové lepidlo

DP105 SCOTCH-WELD 3M rychle tuhnoucí, velmi pružné, čiré epoxidové lepidlo

  • Voděodolné
  • Epoxidové
  • Kartuš
  • Dvousložkové
  • 0,09 kg

SCOTCH-WELD DP105 3M rychle tuhnoucí, velmi pružné, čiré epoxidové lepidlo a těsnivo Lepidlo DP105 je rychle tuhnoucí, velmi…

od 688 Kč
od 7 640 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Taurus MS polymer bílé lepidlo 290 ml

Taurus MS polymer bílé lepidlo 290 ml

  • Voděodolné
  • PVA
  • Kartuš
  • Minimální teplotní odolnost -40 °C
  • Maximální teplotní odolnost 90 °C
  • Univerzální
  • Interiér/exteriér
  • Jednosložkové
  • 290 ml

Lepidlo Taurus MS polymer, kartuše 290 ml, bílý Taurus MS polymer je lepicí a těsnicí tmel bez silikonu, iskoyanátu,…

180 Kč

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Würth Classic Plus Lepidlo na autoskla kartuš

Würth Classic Plus Lepidlo na autoskla kartuš

  • Kartuš
  • Na sklo
  • Jednosložkové

Elastické jednosložkové lepidlo na skla s vynikající stabilitou Vysoký koeficient Pro všechny běžné typy osobních a…

291 Kč

garlist.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo DEN BRAVEN lepidlo montážní 300ml BÉŽ voděodolné POWER KLEBER, D4

DEN BRAVEN lepidlo montážní 300ml BÉŽ voděodolné POWER KLEBER, D4

  • Voděodolné
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 0,52 kg
  • 300 ml

Montážní lepidlo 300 ml BÉŽ, voděodolné POWER KLEBER, D4. Pro lepení dřeva, skla, kovu, plastu, keramiky, umělého a…

od 143 Kč
od 275 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Lepidla MAXX elastický tmel hybridní, 290 ml, černý

Lepidla MAXX elastický tmel hybridní, 290 ml, černý

  • 0,29 kg
  • Kartuš
  • 290 ml

Pro vytvoření odolných, vysoce pevných a spolehlivých spojů nám skvěle poslouží elastický hybridní tmel Dr. MAXX, který i po…

219 Kč
755 Kč/kg

3dpanel.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Weicon 13305310 Flex 310 M Classic - šedý, 310ml

Weicon 13305310 Flex 310 M Classic - šedý, 310ml

  • Voděodolné
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Univerzální elastické lepidlo na bázi MS polymeru. Vhodné na kovy, většinu plastů, keramiku, dřevo, sklo, kámen atd. Dobrá…

od 348 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit CF 850 - 280 ml chemická kotva polyester

Ceresit CF 850 - 280 ml chemická kotva polyester

  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • Dvousložkové
  • 280 ml
  • Univerzální

Pattex CF 850 - 300 ml polyester Chemické kotvení. Střední a vyšší zatížení. Nedoporučuje se na mokré a vodou zaplněné díry.…

od 301 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kotva chemická DEBBEX SF VINYLESTER 380ml Peeler Systém

Kotva chemická DEBBEX SF VINYLESTER 380ml Peeler Systém

1
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • Dvousložkové
  • 380 ml

Profesionální dvousložkový chemický systém pro rychlé a pevné kotvení. Ideální pokud potřebujete připevnit těžké prvky v…

od 242 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Lepidlo FA940 na zrcadla 310 ml

Lepidlo FA940 na zrcadla 310 ml

  • Kartuš
  • Na sklo
  • Interiér
  • Jednosložkové
  • 310 ml

Popis Jednosložkový neutrální silikonový tmel určený pro lepení zrcadel. Dokud lepidlo zcela nevytvrdne, musí být zrcadlo…

254 Kč

Meesenburg

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo CODEX SK 100 Hybridní jednosložkové lepidlo šedé 290 ml

CODEX SK 100 Hybridní jednosložkové lepidlo šedé 290 ml

  • Voděodolné
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • Jednosložkové
  • 0,33 kg

Lepidlo Hybridní jednosložkové lepidlo pro lepení mramoru, keramické dlažby, přírodního kamene, betonových profilů, kovových…

278 Kč
842 Kč/kg

OBKLADY SLOVÁCKO s.r.o., ProdejStavebniChemie.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo DEN BRAVEN Lepidlo, Mamut glue CLEAR UV, exteriér transparentní, 290ml Barva: transparentní, Balení: 290 ml, Typ obalu: kartuše

DEN BRAVEN Lepidlo, Mamut glue CLEAR UV, exteriér transparentní, 290ml Barva:…

  • Kartuš
  • Exteriér

Transparentní lepidlo na bázi MS polymerů. Je pro exteriér jako stvořené. 100 % UV odolnost a mrazuvzdornost. Transparentní…

298 Kč

365shop.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Chemické kotvení 300 ml vinylové (epoxyakrylát) bez styrenu

Chemické kotvení 300 ml vinylové (epoxyakrylát) bez styrenu

  • Voděodolné
  • Kartuš
  • Dvousložkové
  • 300 ml

Bossong BCR300 HYBRID obsahuje inovativní dvousložkovou chemickou kotvu na bázi hybridní technologie (vinylester + cement),…

202 Kč

Fortamigo.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Festool 200060 1x KA 65

Festool 200060 1x KA 65

  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • Univerzální

Lepidlo pro perfektní výsledky. EVA tavné lepidlo v osvědčené průmyslové kvalitě, rozměry a vlastnosti perfektně…

od 2 889 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo 2složkové speciální lepidlo FLEX BGS1080614 kartuše 10 g (BGS1080614) (Dvousložkové speciální lepidlo FLEX BGS1080614 v kartuši 10 g je určeno pro rychlé a pevné spojování různých materiálů v domácnosti i dílně. Snadná aplikace díky praktické kartuši umož

2složkové speciální lepidlo FLEX BGS1080614 kartuše 10 g (BGS1080614) (Dvousložkové…

  • Kartuš
  • Dvousložkové
  • 0,04 kg

2složkové speciální lepidlo FLEX BGS1080614 v kartuši 10 g 2složkové speciální lepidlo FLEX BGS1080614 je určeno pro rychlé…

od 781 Kč
od 19 524 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mirelon Therm lepidlo 500 ml/385 g plechovka

Mirelon Therm lepidlo 500 ml/385 g plechovka

  • 0,4 kg
  • Kartuš

Chloroprenové kaučukové lepidlo k lepení nesavých povrchů a odolné proti zvýšeným teplotám. Lepení trubic a plošných…

276 Kč
689 Kč/kg

Koupelny-bernold.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Chemická kotva polyester BL6 - kartuše 410ml BL010602-40000

Chemická kotva polyester BL6 - kartuše 410ml BL010602-40000

  • 410 ml
  • Kartuš

Charakteristika BL6 chemické kotvy polyester - kartuše 410 ml: Dvousložková polyesterová chemická malta bez styrenu. Malta…

od 216 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo HENKEL kotva montážní chemická 300ml PATTEX CF 850 POLYESTER

HENKEL kotva montážní chemická 300ml PATTEX CF 850 POLYESTER

  • Kartuš
  • Univerzální
  • 0,52 kg
  • 300 ml

Ukotvování pomocí bezstyrenové polyesterové pryskyřice funguje u plných i dutých materiálů a všude tam, kde není možné…

od 198 Kč
od 381 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika Sikaflex 252 polyuretanové lepidlo černá 300 ml kartuše

Sika Sikaflex 252 polyuretanové lepidlo černá 300 ml kartuše

  • Kartuš
  • Jednosložkové

Barva: černá | Značka: Sika | Typ: 252 | Obsah (ml): 300 | Balení: kartuše SpecifikaceHlavní oblast použití:Konstrukční…

od 314 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo DEN BRAVEN kotva montážní chemická 300ml ARTIC

DEN BRAVEN kotva montážní chemická 300ml ARTIC

  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 0,5 kg
  • 300 ml

Kotva montážní chemická 300 ml ARTIC. objem: 300 ml Zimní verze vinylesterové chemické kotvy umožňuje kotvení do všech typů…

317 Kč
635 Kč/kg

365shop.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo K-Flex lepidlo 0,5 l K414

K-Flex lepidlo 0,5 l K414

  • 0,5 kg
  • Kartuš
  • 500 ml

Popis a aplikace lepidla K‑FLEX K414 Lepidlo K‑Flex K414 je jednosložkové středně viskózní polychloroprenové lepidlo pro…

325 Kč
649 Kč/kg

Koupelny-bernold.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo K-Flex lepidlo 800 ml K414

K-Flex lepidlo 800 ml K414

  • 0,8 kg
  • Kartuš
  • 800 ml

Popis a aplikace lepidla K‑FLEX K414 Lepidlo K‑Flex K414 je jednosložkové středně viskózní polychloroprenové lepidlo pro…

651 Kč
813 Kč/kg

Koupelny-bernold.cz

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie