Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Lepidla v kartuši
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Pufas Montage Fix
od 189 Kč
473 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- Kartuš
- 0,4 kg
Silové lepidlo Pufas Montage Fix je určené pro 3D PVC obkladové panely, ozdobné profily, soklové lišty, dřevěné obložení, panely, dřevěné a PVC lišty, dekorační a izolační panely, keramické…
Liqui Moly Liquimate Kraftkleber 8050 MS 6165
od 451 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Liqui Moly Liquimate 8050 MS je jednokomponentní vysoce viskózní vzdušnou vlhkostí vytvrzované strukturální lepidlo na bázi MS polymerů určené pro pevnostní a trvale elastické lepení. Lepidlo…
Soudal 1332300 250 g
od 60 Kč
240 Kč/kg- Disperzní
- Na polystyren
- Kartuš
- 0,25 kg
Lepidlo je určeno pro lepení veškerých typů polystyrenu na savé podklady, materiálů ze syntetické pěny, stropních polystyrenových desek, lišt z polystyrenu, izolační pěny na stěny nebo podlahu. …
Lockfix GM 85 24 ml
od 173 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- Kartuš
Dvousložkový epoxidový tmel (tekutý kov) je určený na opravy prasklin, armatur, potrubí, čerpadel a stržených závitů. Používá se na ocel. Zachovává barvu kovu (má kovový vzhled), nemusí se…
Distyk 50906DEU 310 ml
od 51 Kč
- Disperzní
- Na polystyren
- Kartuš
- 310 ml
Den Braven Distyk 50906DEU je vhodné pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady a lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů. Používá se…
Rigips Rigidur polyuretanové lepidlo 310 ml
od 266 Kč
- Na sádrokarton
- Kartuš
- Interiér
- 310 ml
Lepidlo na spáry pro desky Rigidur a RigiStabil je speciální lepicí hmota na bázi polyuretanu a je určeno k lepení spár, koutů a napojení sádrovláknitých desek Rigidur a sádrokartonových desek…
Loctite 9461, 50 ml
od 515 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Kartuš
- 50 ml
Dvousložkové konstrukční epoxidové lepidlo Loctite EA 9461 slouží mimo jiné také k vyplnění spár. Představuje vynikající pevnost ve smyku, v loupání a dobře odolává tlaku. Navíc se snadno…
Bison Deco-Stukkó Polystyrene, 470 g
od 65 Kč
138 Kč/kg- Na polystyren
- Kartuš
- Interiér
- 0,47 kg
Montážní lepidlo na polystyren je ideální na lepení všech druhů polystyrenových předmětů, které vyžadují rychlé přilnutí na porézní povrchy. Nenarušuje materiál a je bez rozpouštědel. Je pružné, …
Sika AnchorFix 1 300 ml
od 325 Kč
- 300 ml
Sika AnchorFix 1 je rychle tuhnoucí 2-komponentní chemická kotva na bázi polyesterové pryskyřice. Vhodné pro závitové tyče, beton, šrouby apod. Balení obsahuje 300 ml.
Pattex Express Fix 375 g
od 145 Kč
382 Kč/kg- 0,38 kg
Pattex Express Fix je první profesionální rozpouštědlové lepidlo s INSTANT TACK, které lepí široké spektrum materiálů a poskytuje okamžité spojení s podkladem bez nutnosti odvětrání a čekání.
Chamaleon Lepidlo na autoskla 773 310 ml
od 328 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na sklo
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Lepidlo se používá se pro montáž autoskel, bočních a zadních oken a světel. Je odolné proti vysokému dynamickému tlaku, oxidaci a povětrnostním vlivům. Má vynikající odolnost proti vibracím.
Den Braven Střešní bitumenové lepidlo 310 ml
od 140 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 310 ml
Střešní bitumenové lepidlo je vhodné pro lepení a těsnění živičných střešních krytin, nouzové opravy za vlhka a mokra (za deště), tmelení a těsnění trhlin, puklin, děr, spár ve stavebních…
Teroson MS 9320 SF 300 ml
od 410 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Teroson MS 9320 SF je stříkaný tmel s dobrou odolnost proti oděru. Vytvrzuje tím že absorbuje vlhkost ovzduší. Nový systém utěsňování Teroson pro profesionály. Vhodné pro opravy karosérií a…
T-Rex Gold Power 1243040
od 159 Kč
- Tekuté hřebíky
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Vysokopevnostní lepidlo s extrémní počáteční přilnavostí. Vytváří vysoce pevný, pružný a vodotěsný spoj. Přilne i na vlhké povrchy. Vlákny zesílená struktura lepidla zajišťuje vysokou pevnost a…
Pattex Fix Mirrors & Panels 440 g
od 103 Kč
234 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 0,44 kg
Pattex Fix Mirrors & Panels je voděodolné montážní lepidlo na bázi polymerů. Lepidlo je vhodné pro interiér i exteriér. Lepidlo se používá na lepení zrcadel, panelů, skla a obkladových desek.
DEKALIN Dekasyl MS-2 šedé 290 ml
od 347 Kč
- Univerzální
- Kartuš
- 290 ml
Dekasyl MS-2 od DEKALIN je lepidlo na bázi MS polymeru, které slouží zároveň jako tmel. Nezeslabuje materiál, nejsou vidět žádné viditelné prvky spojů. Je odolné proti UV záření, nežloutne. …
Novol STP Glass Fast lepidlo na autoskla 310 ml
od 181 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na sklo
- Kartuš
- 310 ml
Lepidlo na sklo je určeno pro precizní a trvanlivé spojení různých druhů skla, přičemž zajišťuje vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a změnám teplot. Vhodné je jak pro domácí opravy, tak…
Petec 94629 lepidlo na karosérie 290 ml
od 193 Kč
- Univerzální
- Kartuš
- 290 ml
Jednosložková montážní lepicí a těsnicí hmota spolehlivě lepí řadu materiálů. Je určena pro bezpečné, dlouhodobé a dynamicky namáhané spoje a k těsnicím účelům, například u karosérií, …
Würth Replast ME 0893500051 50 ml
od 408 Kč
- Dvousložkové
- Na PVC
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 50 ml
Průmyslové lepidlo určené pro lepení plastových materiálů je navrženo pro efektivní a trvalé spojení různých typů plastů. Jedná se o dvousložkové lepidlo, které vyžaduje smísení dvou komponentů…
Loctite HY4090, 50 g
od 708 Kč
173 Kč/kg- Dvousložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 4,09 kg
Loctite 4090 je dvousložkové lepidlo pro běžné lepení, které velmi rychle dosahuje fixace při pokojové teplotě. Je určené k lepení různorodých materiálů, jako jsou kovy, většina plastů a pryží. …
Penosil EasyGun 878 šedé 750 ml
od 196 Kč
218 Kč/kg- Na polystyren
- Interiér/exteriér
- 750 ml
- 0,9 kg
Pěnové lepidlo je určeno pro profesionální i domácí použití při montáži izolačních materiálů a stavebních prvků. Vyznačuje se vynikající přilnavostí k různým povrchům a poskytuje výborné tepelně…
Orac Decor DecoFix Pro FDP500 310 ml
od 190 Kč
- Na polystyren
- Kartuš
- 310 ml
Extra silné montážní lepidlo pro lišty Orac Dekor. Pomalu schnoucí lepidlo, které zaručuje dlouhodobé spojení mezi lištami a stěnou nebo stropem. Vhodné pro interiéry a savé povrchy.
Teroson PU 9225 250 ml
od 1 204 Kč
2 361 Kč/kg- Dvousložkové
- Kartuš
- 250 ml
- 0,51 kg
Terokal PU 9225 je polyurethanové dvousložkové lepidlo, které se vytvrzuje při pokojové teplotě. Pro urychlení vytvrzování se doporučuje zvýšit teplotu (na 60-70 °C). Produkt je dodáván v…
Hasoft Fortax Furtolep 310 ml
od 180 Kč
- Disperzní
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 310 ml
Lepidlo na fólie Fortax je jednosložková lepicí a těsnicí hmota na bázi polymerové disperze, slouží pro trvalé přilepení parotěsných fólií na stavební materiály. Lepidlo na fólie Fortax se…
Sika Tack 600 ml
od 959 Kč
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 600 ml
Panel System je osvědčeným řešením pro skryté lepení fasádních desek na nosnou konstrukci z hliníku či dřeva. Lze jej využít jak při lepení přímo na staveništi i při prefabrikaci fasádních dílců…
Ispoflex 40 polyuretanové fixační lepidlo 600 ml
od 333 Kč
- Voděodolné
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 600 ml
Polyuretanové fixační lepidlo je určeno pro bodové lepení gumových podlah k podkladu, například betonové podlaze, nebo pro spojování jednotlivých gumových dlaždic. Aplikace se provádí pomocí…
Tytan Universal PU pěnové lepidlo 10036363 750 ml
199 Kč
221 Kč/kg- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 750 ml
- 0,9 kg
Pěnové lepidlo Universal je víceúčelové stavební lepidlo vyznačující se vynikající přídržností k většině stavebních materiálů a vysokou lepicí silou. Lze ho použít v interiéru i exteriéru. …
Liqui Moly Knet-Metall LQM6187 hnětený kov 56 g
od 206 Kč
3 433 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 0,06 kg
Liqui Moly Knet-Metall LQM6187 je hnětený kov, což je přilnavý materiál na bázi dvoukomponentní epoxidové pryskyřice s velmi dobrou odolností vůči chemikáliím. Ideálně se hodí pro rychlé a…
Bison Poly Max High Tack Express, 425 g
215 Kč
500 Kč/kg- Univerzální
- Kartuš
- 0,43 kg
Bison Poly Max High Tack Express je rychleschnoucí univerzální montážní lepidlo a tmel v jednom. Může se pochlubit vysokou počáteční přilnavostí. Lepidlo je určeno pro lepení a montáž PVC, …
Ceresit CT 84 Express XPS, 750 ml
od 254 Kč
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 750 ml
**Ceresit CT 84 Express XPS - Polyuretanové Lepidlo** Ceresit CT 84 Express XPS je nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, optimalizované pro lepení XPS desek při izolaci základů a soklových částí…
44u Taurus Glue 441301 290 ml
178 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Taurus Glue je vysokopevnostní montážní lepidlo v kartuši o objemu 290 ml. Toto lepidlo je založeno na bázi MS polymerů a vytvrzuje vzdušnou vlhkostí. Po vytvrzení vytváří přetíratelný, trvale…
Pattex One For All Express 390g
251 Kč
644 Kč/kg- Kartuš
- 0,39 kg
Rychle vytvrzující montážní lepidlo a tmel. S lepenými prvky je možné manipulovat již po 20 minutách od aplikace. Vhodný pro interiér i exteriér. Barva: Bílá Rychle vytvrzující montážní lepidlo…
Loctite 3038, 50 ml
308 Kč
- Kartuš
- 50 ml
Loctite 3038 je v první řadě určen pro lepení povlakovaných kovů (ECS) ke skelnými vlákny plněnému polypropylenu (PPGF), ale může být použit i k lepení dalších obtížně lepitelných plastů, jako…
Teroson PU 8597 HMLC , 570 ml
od 445 Kč
- 570 ml
Rychlá těsnící hmota pro přímé zasklívání Terostat-8597 je jednosložkový, vlhkostí vytvrzující tmel s vynikající stabilitou housenky na bázi polyuretanu, který ve styku se vzdušnou vlhkostí…
Ceys Montack Express 300 ml
od 160 Kč
356 Kč/kg- Kartuš
- 300 ml
- 0,45 kg
Montack express je rychlé montážní lepidlo určené pro upevňování jakéhokoliv druhu materiálu na různé podklady. Poskytuje okamžité počáteční přilnutí a konečnou vysokou odolnost spojů. Má…
Ceys Montack 300 ml
od 146 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Montack profesional je montážní lepidlo na bázi neoprenu určené pro upevňování jakéhokoliv druhu materiálu na různé podklady. Upevňuje dřevěné panely nebo desky a jiné stavební materiály určené…
Ceys Montackceys 300 ml
od 175 Kč
- Tekuté hřebíky
- Kartuš
- 300 ml
Montack transparent je montážní lepidlo určené pro upevňování jakéhokoliv materiálu na různé podklady. Je speciálně určeno pro aplikace, které vyžadují transparentní zakončení. Zajišťuje vysokou…
Soundal Mont-Fix 1317535 300 ml
od 95 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér
Montážní lepidlo Soundal Mont-Fix s výbornou počáteční přilnavostí a vysokou výslednou pevností lepeného spoje. Nahrazuje hřebíky a šrouby. Bez nutnosti fixace lze lepit předměty až do hmotnosti…
Bison Grizzly Montage Power White 370 g
od 108 Kč
292 Kč/kg- Univerzální
- Kartuš
- 0,37 kg
Vysoká počáteční přilnavost a konečná pevnost. Díky svému jedinečnému sortimentu jsou lepidla a tmely Bison součástí každé práce. Řešení pro každého kutila, který potřebuje něco připevnit, …
Soudal akvaristické lepidlo na sklo čiré 280 ml
od 187 Kč
- Voděodolné
- Na sklo
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 280 ml
Trvale pružné lepidlo na bázi silikonu s vynikající přilnavostí ke sklu. Po vytvrzení je dokonale neutrální a netoxické, není škodlivé vůči zvířatům ani rostlinám. Odolává dlouhodobému působení…
Petec 84290 lepidlo na skla 290 ml
od 469 Kč
- Jednosložkové
- Na sklo
- Kartuš
- 290 ml
- Pevnost v tahu 3 N/mm²
Petec 84290 je vytvrzující lepicí a těsnicí hmota pro vlepování skel do karosérií automobilů, autobusů, traktorů, vysokozdvižných vozíků nebo vagonů bez primeru. Lepí se za studena a výborně…
Bison Montagekit Universal 440 g
od 138 Kč
314 Kč/kg- Univerzální
- Kartuš
- Interiér
- 0,44 kg
Bison Montagekit Universal 440 g je silné konstrukční lepidlo pro velmi pevné lepení všech druhů materiálů na savé povrchy. Lepidlo má univerzální přilnavost a vysokou konečnou pevnost. Lepidlo…
Soudal 24A, 1 kg
od 134 Kč
- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- Kartuš
- Interiér
- 1 kg
Speciální vysoce kvalitní, ihned použitelné lepidlo, určené k lepení dlaždic a ostatních obkladových prvků na veškeré i netradiční podklady. Vysoce flexibilní, vhodné na podklad, který…
Liqui Moly Liquimate 7700 Mini Rapid
od 385 Kč
- Kartuš
- 50 ml
Liqui Moly Liquimate 7700 Mini Rapid je při pokojové teplotě rychle tvrdnoucí polyuretanové strukturální dvoukomponentní lepidlo s velmi vysokým modulem pružnosti. Je vhodné pro opravy nebo pro…
Lindemann Sikaflex-292i 300 ml
od 450 Kč
1 500 Kč/kg- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 300 ml
- 0,3 kg
Komponentní, pružné, vzdušnou vlhkostí vytvrzující lepidlo na bázi polyuretanu. Lepidlo je antikorozivní, přelakovatelné s vysokou stabilitou nanášené pasty a počáteční pevností. Lepidlo je…
Fischer International High Tack AC bílé 310 ml
od 68 Kč
- Disperzní
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér
Montážní lepidlo High Tack AC je ideální pro pevné a trvalé lepení různých stavebních materiálů včetně přírodního kamene či expandovaného polystyrenu. High Tack AC se těší poměrně velké…
Denas Ostafix, 290 ml
od 106 Kč
- Disperzní
- Na polystyren
- Kartuš
- 290 ml
Používá se pro lepení keramických obkladů a dlaždic, podhledů a obkladových desek a lišt z pěnového polystyrénu a polyuretanu, dřeva, PVC a pryžových podlahovin, sádrových odlitků a obkladů a…
WOLF Swiss Quality Gorilla WPG01501 bílé 290 ml
od 150 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
WOLF Gorilla je vysokopevnostní lepidlo a tmel na bázi MS polymeru. Vyniká v extrémní počáteční a následné lepicí síle. Lepidlo lze použít na různé povrchy - beton, kov, dřevo, sádrokarton, …
