Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Lepidla v kartuši
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Soudal SDL Lepidlo na parozábrany 1318300 300 ml
od 176 Kč
629 Kč/kg- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 300 ml
- 0,28 kg
Vzduchotěsné lepidlo Soudal SDL 1318300 300 ml pro spojování a utěsňování veškerých materiálů s nároky na parotěsný a vzduchotěsný spoj. Dokonale přilne ke všem podkladům včetně polyetylénu (PE)…
Mapei Mapeflex MS Crystal transparentní 300 ml
od 328 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Pružný hybridní krystalově průhledný těsnicí tmel a lepidlo, i na vlhké povrchy. Mapei Mapeflex MS se aplikuje pomocí vytlačovací pistole. Vyznačuje se provozním prodloužením 20 %. …
Ceys Total Tech terakota 290 ml
od 210 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Hybridní lepidlo a tmel v jednom balení je určeno pro široké spektrum aplikací v interiéru i exteriéru, včetně použití pod vodou. Vyznačuje se vysokou počáteční přilnavostí, která překonává…
Pattex Fix Decor 380 g
od 81 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér
Disperzní lepidlo určené pro univerzální použití v interiérech je vhodné k fixaci dekoračních prvků a lehkých materiálů. Dodává se v kartuši o objemu 380 gramů, která je z 80 % vyrobena z…
BOLL Lepidlo na automobilová skla 007004 310 ml
od 155 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na sklo
- Kartuš
- 310 ml
Jednosložková polyuretanová lepící hmota s rychlým vytvrzením za účasti vzdušné vlhkosti. Používá se k montáži automobilových skel. Lze ho používat v automobilech vybavených systémem airbagů.
Promat K84, 310 ml
od 269 Kč
- Kartuš
- 310 ml
Vysokoteplotní pojivo K84 je připravené k okamžitému použití a není potřeba jej nadále nijak namíchávat. Neobsahuje organická rozpouštědla a používá se pro lepení deskových materiálů jako je…
Den Braven Thermo Kleber Roof Winter 40350RF 750 ml
od 153 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Interiér/exteriér
- 750 ml
Lepidlo určené pro lepení lehkých tepelně izolačních materiálů z expandovaného a extrudovaného polystyrenu, stejně jako PUR panelů, je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo. …
DINITROL 501 FC 12064 310 ml
od 217 Kč
- Jednosložkové
- Na sklo
- Kartuš
- Exteriér
- 310 ml
DINITROL 501 FC je polyuretanové lepidlo určené pro rychlé a vysoce pevnostní lepení autoskel. Toto lepidlo je vhodné pro profesionální zasklívání čelních, postranních a zadních autoskel u…
Petec 83310 lepidlo na skla 310 ml
od 294 Kč
- Na sklo
- Kartuš
- 310 ml
- Pevnost v tahu 7,5 N/mm²
Jednokomponentní, reakcí se vzdušnou vlhkostí vytvrzující polyuretanová lepicí a těsnicí hmota pro vlepování skel do karosérií s pomocí primeru. Inovativní produkt pro profesionální autoservisy, …
Heluz Tenkovrstvé lepidlo 750 ml
od 212 Kč
206 Kč/kg- Voděodolné
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 750 ml
- 1,03 kg
Speciální tenkovrstvé lepidlo od značky Heluz je určena pro zdění z broušených cihel. Objem lepidla je 750 ml.
Teroson PU 9225 SF 50 ml
od 390 Kč
3 545 Kč/kg- Dvousložkové
- Na PVC
- Kartuš
- 50 ml
- 0,11 kg
Teroson PU 9225 SF je dvousložkové polyurethanové lepidlo, které vytvrzuje při pokojové teplotě. Používá se v autoopravárenství pro opravu nárazníků, ozdob a jiných součástí z plastu PP, EPDM, …
Penosil 740 EPDM lepidlo na stavební membrány černé 280 ml
od 139 Kč
309 Kč/kg- Voděodolné
- Interiér/exteriér
- 280 ml
- 0,45 kg
Lepidlo určené pro spojování a opravy různých povrchů EPDM je navrženo pro specifické stavební aplikace. Vyznačuje se vynikající přilnavostí k různým EPDM membránám a vytváří silné a flexibilní…
Berner Bernerfix Speed bílé 290 ml
od 172 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Bernerfix Speed je univerzální lepidlo na bázi MS polymeru, které vyniká vysokou počáteční přilnavostí a rychlým vytvrzováním. Je vhodné pro lepení široké škály materiálů, včetně kovů, plastů, …
Ceys Montack lepí vše okamžitě transparentní, 315 g
od 146 Kč
455 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 0,32 kg
Montack Lepí Vše Neviditelně je montážní lepidlo určené pro upevňování jakéhokoliv materiálu na různé podklady. Je speciálně určeno pro aplikace, které vyžadují transparentní zakončení. …
Würth Lepidlo na autosklo 310 ml
od 220 Kč
- Na sklo
- Kartuš
- 310 ml
Rychle vytvrzující, vysoce modulované, nekorozivní polyuretanové lepidlo na skla Würth se 4 hodinovým bezpečným odjezdovým časem. Výměny čelních skel osobních, nákladních vozidel, autobusů, …
Petec 83400 lepidlo na autoskla 400 ml
od 367 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na sklo
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Lepidlo je určeno pro vlepování skel do karosérií automobilů, autobusů, traktorů, vysokozdvižných vozíků a dalších vozidel. Jedná se o jednosložkovou polyuretanovou lepicí a těsnicí hmotu, která…
illbruck Premium OT301 310 ml
od 152 Kč
412 Kč/kg- Disperzní
- Univerzální
- Kartuš
- 310 ml
- 0,37 kg
Toto lepidlo je určeno pro univerzální použití při lepení různých stavebních materiálů, zejména pro zajištění těsnosti a pevnosti spojů. Vhodné je pro prolepení membrán navzájem nebo jejich…
Den Braven 50911RL 310 ml
od 178 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Konstrukční lepidlo je vhodné pro lepení veškerých dřevěných konstrukcí, sendvičových hranolů a trámů, rámů oken a dveří, lepení veškerých dřevěných konstrukcí a staveb nebo pro použití v…
Fermacell Spárovací lepidlo 310 ml
od 358 Kč
- Na sádrokarton
- Kartuš
- 310 ml
Spárovací lepidlo Fermacell je lepící hmota na bázi polyuretanu. Během procesu vytvrzování spárovací lepidlo mírně pění, po zatvrdnutí je velice pevné. Lepidlo slouží ke spojení na tupo…
Soudal T-Rex Gold Crystal 290 ml
od 169 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Univerzální lepidlo určené pro široké spektrum aplikací v interiéru i exteriéru, které zajišťuje pevné a trvanlivé spoje. Jedná se o jednosložkové lepidlo na bázi SMX polymeru, které je 100%…
Sika Sikaflex-252 300 ml
od 397 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Pružné, jednokomponentní, vzdušnou vlhkostí vytvrzující lepidlo na bázi polyuretanu, přelakovatelné, s vysokou stabilitou nanášené pasty a počáteční pevností. Ideální pro lepení nosných a…
MASTERsil Jumbo Fix 290 ml
od 139 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 290 ml
Jednosložkové ekologické lepidlo MASTERsil Jumbo Fix je bez silikonu, isokyanátu, rozpouštědel a je určené pro lepení a tmelení v domácnosti i v průmyslu. Lepidlo má výbornou odolnost proti…
Pattex Fix Extreme Total 440 g
od 183 Kč
416 Kč/kg- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 0,44 kg
Pattex FIX Extreme Total je speciální flexibilní lepidlo pro savé i nesavé materiály pro lepení, vyplňování a utěsňování všech typů materiálů. Pattex FIX Extreme Total Vás nezklame v žádné…
Bostik Superfix Turbo 435 g
od 189 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Bostik Superfix Turbo je jednosložkové konstrukční lepidlo se silnou počáteční lepicí silou na bázi MS polymeru. K elastickému lepení rozličných materiálů ve vnitřním i venkovním prostředí. …
Pattex One For All Universal 389 g
od 155 Kč
397 Kč/kg- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 0,39 kg
Vhodný pro interiér i exteriér. Lepí a tmelí všechny savé i nesavé materiály jako jsou dřevo, cihla, keramika, beton, dlaždice, kámen, kov, plasty, sklo a zrcadlo kromě PE, PP, PTFE, akrylového…
Petec 98195 195 ml
od 1 287 Kč
- Epoxidové
- Kartuš
- 195 ml
objem 195 ml Rozsah teploty do C 230 C Konkurenční objednací čísla: 98195 PETEC 98195 Lepidlo na karosérie PETEC Verbindungstechnik GmbH Petec 98195 je epoxidové lepidlo na karosérie. Objem…
BOLL Vysokoteplotní silikon a tmel na motory 0070103 290 ml červený
od 162 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
BOLL 0070103 je jednosložková silikonová hmota odolná vůči teplotám do 350 °C s vysokým stupněm elasticity. Používá se na místech obzvláště vystavených působení vysokých teplot, jako jsou…
Den Braven Debbex Grass Fix 51930GRA 290 ml
od 158 Kč
- Voděodolné
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
- Minimální teplotní odolnost -40 °C
Den Braven Grass Fix je průmyslové lepidlo určené speciálně pro lepení umělých trávníků. Lepidlo je založené na bázi MS polymerů, což zajišťuje jeho vysokou elasticitu a spolehlivost při…
Den Braven Debbex Turbo Speed Mamutí síla 750 ml
od 169 Kč
235 Kč/kg- Univerzální
- 750 ml
- 0,72 kg
PU lepidlo je určeno pro rychlé a pevné lepení různých stavebních materiálů, s počátkem tuhnutí již po 60 sekundách. Vyznačuje se výbornou přilnavostí k podkladům jako beton, omítka, zdivo, …
Technicqll Ohnivzdorné lepidlo do 1200 °C, 300 ml
od 131 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Ohnivzdorné lepidlo Technicqll je specializovaný produkt na silikátové bázi, který je určen pro náročné aplikace vyžadující vysokou tepelnou odolnost. Toto lepidlo je vhodné pro instalaci a…
Ceresit CT 84 Express Graphite 850 ml
od 191 Kč
225 Kč/kg- Voděodolné
- Na polystyren
- Interiér/exteriér
- 850 ml
- 0,85 kg
Název: Ceresit CT 84 Express Graphite 850 ml Výrobce: Ceresit Ceresit CT 84 Express Graphite je nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, které se zaměřuje na specifické potřeby při lepení…
DINITROL 500 lepidlo na autoskla 310 ml
od 271 Kč
- Jednosložkové
- Na sklo
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 310 ml
DINITROL 500 je dvouhodinové lepidlo autoskel, které je rovněž využíváno pro konstrukční lepení v autoprůmyslu (nástaveb, kabin apod.) v případech nejvyššího namáhání. DINITROL 500 je kvalita…
Soudal 1317507 49A - 310 ml
od 110 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 310 ml
Univerzálně použitelné lepidlo na bázi syntetického kaučuku nahrazující tradiční spojování šrouby, hřebíky nebo nýty. Výborně přilne na většinu stavebních podkladů, rychle vytvrzuje a je…
Petec Poxy 98425 24 ml
od 254 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Kartuš
Dvoukomponentní epoxypryskyřičné lepidlo je určeno pro profesionální lepení řady materiálů. Dokonale lepí kovy, kámen, dřevo, sklo, keramiku a mnohé umělé hmoty/plasty univerzálně použitelné v…
WOLF Swiss Quality Stone Uni Fix 89 B 750 ml
od 148 Kč
- 750 ml
WOLF Swiss Quality FIX 89B 750 ml je průmyslové lepidlo vyvinuté s ohledem na potřeby stavebních a montážních prací. Výrobek nese označení WOLF PU lepidlo pistolové Fix STONE UNI 89B, což…
Fischer Group High Tack MS bílé 290 ml
od 168 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 290 ml
Jednosložkový hybridní lepicí tmel na bázi MS-Polymeru je určen pro široké spektrum lepicích aplikací, kde je vyžadována vysoká počáteční nosnost a odolnost vůči vodě. Receptura a viskozita…
Bukoma Fix 9930 290 ml
od 145 Kč
- Tekuté hřebíky
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
Lepidlo určené pro široké spektrum materiálů a aplikací je vhodné pro profesionální i domácí použití. Jedná se o jednosložkové lepidlo bez rozpouštědel, které zajišťuje silnou přilnavost k…
Teroson Terokal 5010 TR 175 ml
od 1 293 Kč
- Dvousložkové
- Kartuš
- 175 ml
Teroson EP 5010 TR je dvousložková epoxidová pryskyřice plněná cínem pro opravy. Neobsahuje olovo. Vhodná pro vyplňování drsných či nerovných povrchů na externích automobilových dílech po…
ACI Teroson Bond 60 310 ml
od 528 Kč
- Kartuš
- 310 ml
Teroson Bond 60 je prvotřídní jednosložkové polyuretanové lepidlo na čelní skla. Je určeno pro bezpečnou a spolehlivou výměnu autoskel. Produkt se nanáší za studena a poskytuje dobré funkční…
Soudal 47A lepidlo na zrcadlo 300 ml
od 110 Kč
- Na obklady a dlažby
- Kartuš
- 300 ml
Vodovzdorné montážní lepidlo na zrcadlo pro lepení zrcadel nebo skleněných prvků na běžné stavební povrchy mimo PE, PP a PTFE. Má výbornou přilnavost na většinu materiálů, nevyžaduje zvláštní…
DEKALIN Dekasyl MS-2 290 ml černé
od 380 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Dekasyl MS-2 od výrobce Dekalin je lepidlo na bázi MS polymeru, které slouží zároveň jako tmel. Je vhodný pro výrobu elastických konstruktivních spojů, které rovněž vyžadují vysokou pevnost. …
Illbruck High Tack Pro SP350 bílé 310 ml
od 176 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Kartuš
- Interiér
Lepidlo na hybridní bázi je určeno pro aplikace, kde je potřeba dosáhnout okamžité pevnosti spoje bez použití dodatečných mechanických prostředků. Vyznačuje se extrémně vysokou pevností v tahu, …
BOLL Sprint lepidlo na autoskla 007009 310 ml
od 165 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na sklo
- Kartuš
- Interiér/exteriér
BOLL Sprint 007009 je jednosložková polyuretanová lepící hmota s velmi rychlým vytvrzením za účasti vzdušné vlhkosti. Používá se k montáži automobilových skel. Automobil lze používat po uplynutí…
Soudal T-REX Profi Bond 380 g
od 119 Kč
- Tekuté hřebíky
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Inva Soudal T-Rex Profi Bond, profesionální lepidlo s okamžitou přilnavostí, transparentní. Vhodné pro lepení obvodových lišt a dekorativních prvků, lepení sádrokartonových desek ve svislé i…
Novaservis 6100 L
od 169 Kč
16 900 Kč/kg- Univerzální
- 0,01 kg
Lepidlo na je určeno lepení koupelnových doplňků řady Met 1, Met 11, Met 12. Balení je určeno pro nalepení, 4-5 uchycovacích prvků.
Mannol Windshield Sealant 9910 lepidlo na autoskla 310 ml
od 126 Kč
252 Kč/kg- Jednosložkové
- Na sklo
- Kartuš
- 310 ml
- 0,5 kg
Mannol Windshield Sealant 9910 je jednosložkové polyuretanové lepidlo pro lepení čelních skel tam, kde není vyžadována zvýšená záruka bezpečnosti. Používá se pro upevnění předních, zadních a…
Perdix 920 Blesk 290 ml
od 112 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Montážní lepidlo od značky Perdix je odolné vůči UV záření, atmosférickým vlivům a stárnutí. Nezanechává skvrny, nevyvolává korozi (je antikorozní ochranou), je voděodolné a bez…
Tytan FIX2 GT 290 ml
158 Kč
317 Kč/kg- Univerzální
- Kartuš
- 290 ml
- 0,5 kg
Vytváří velmi odolný spoj, který lze zatížit po přibližně 30 minutách, plné síly spoje je dosaženo po cca 3 hodinách. Výsledný spoj perfektně pohlcuje vibrace a je odolný měnícím se…
