Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Průmyslová lepidla v kartuši a univerzální
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Mamut Glue High Tack, 290 ml
od 140 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
Den Braven Mamut Glue High Tack je vysokopevnostní lepidlo s okamžitou fixací a skvělou nosností. Lepidlo Mamut je mrazuvzdorné, flexibilní, lepí i za vlhka, na savé i nesavé podklady, pro…
Den Braven Mamut Glue Crystal, 290 ml
od 156 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér
Den Braven Mamut Glue Crystal je lepidlo na bázi MS polymerů. Je vhodné všude tam, kde je vyžadován transparentní (průhledný) spoj. Univerzální lepidlo je vhodné pro lepení mnoha stavebních…
Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml černé
od 149 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…
Den Braven Mamut Total 51920BD 290 ml
od 167 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Extra silné mrazuvzdorné lepidlo určené pro práci v domácnosti i průmyslu. Slouží k fixaci topných kabelů na střechu a do okapů.
Den Braven Thermo Kleber 40221TH 750 ml
od 139 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 750 ml
Je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuté pro vysoce efektivní lepení a montáž izolačních systémů ETICS. Vhodné i při vyplňování spár mezi tepelně izolačními…
Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml šedé
od 149 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…
Den Braven Mamut Glue Multi černý 290 ml
od 145 Kč
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
- Minimální teplotní odolnost -40 °C
Výrobek typu „All-in-One“ na tmelení stavebních a technických spár. Lze také použít jako lepidlo. Lepí a tmelí v jednom pracovním kroku, vodotěsný, mrazuvzdorný, odolný UV záření, trvale pružný, …
Den Braven Mamut Glue Disper Fix 50408BD 280 ml
od 95 Kč
- Disperzní
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 280 ml
Kvalitní, rychlé a spolehlivé lepidlo využijete v dílně, domácnosti, garáži nebo i na pracovišti. Lepí většinu materiálů jako je dřevo, beton, kov či kámen.
Den Braven Fix Flex
od 62 Kč
113 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- 0,55 kg
Jedná se o lepidlo s vysokou počáteční nosností a skvělou konečnou pevností lepeného spoje. Lepidlo je bez obsahu rozpouštědel, na bázi disperze, vytvrzující odpařením vody.
Griffon Aqua Max 415 g bílý
od 380 Kč
905 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 0,42 kg
Rychle tvrdnoucí lepící a těsnící tmel bez obsahu rozpouštědel s velmi vysokou elasticitou na bázi SM-Polymeru. Pro téměř všechny druhy povrchu a materiálu. Doporučuje se skladovat lepidlo v…
Den Braven 74073RL sada náhradních špiček 3 ks
od 33 Kč
414 Kč/kg- Univerzální
- 0,08 kg
Sada náhradních špiček. Pro opakované použití kartuše s chemickou kotvou. Po zatvrdnutí obou složek v aplikační trysce ji lehce vyměníte za novou. Balení obsahuje 3 ks.
Den Braven Power Kleber D4 310 ml
od 129 Kč
- Univerzální
- 310 ml
Jednosložkové lepidlo pro lepení dřeva, skla, kovu, plastu, keramiky, umělého a přírodního kamene, betonu, sádrokartonu, koberců textilu apod. Není agresivní k podkladu, odolává běžným…
Bison Grizzly Montage Extreme White 435 g
od 157 Kč
357 Kč/kg- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 0,44 kg
Poznejte neuvěřitelnou sílu univerzálního montážního lepidla Grizzly Montage Extreme White od značky Bison. Lepidlo je určeno pro laiky i profesionály a svou práci dokonale zastane doma, na…
Distyk Saurus High Tack bílé 290 ml
od 114 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Výkonné lepidlo pro mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční pevností. Přilepí i těžké předměty extrémní silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Nahrazuje hřebíky, …
Den Braven Power Kleber D4 Extra 00432DBX 300 ml
od 154 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Den Braven Power Kleber D4 Extra je jednosložkové lepidlo na bázi polyuretanu, které neobsahuje ředidla. Oproti standardnímu Power Kleberu se vyznačuje rychlejším schnutím. Další výhodou je, že…
Pattex Univerzální silikon transparentní 280 ml
od 128 Kč
440 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- 280 ml
- 0,29 kg
Pattex Univerzální tmel je trvale elastický vzduchem vytvrzující acetoxy silikon vhodný pro veškeré konstrukční tmelení jak v interiéru, tak exteriéru. Pro tmelení v sanitární oblasti, skel oken…
Den Braven Debbex 40520DBX 750 ml
od 159 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Lepidlo Den Braven Debbex Wood & Stone je jednosložková polyuretanová pěna určená pro lepení široké škály materiálů, jako jsou kámen, dřevo a cihly. Díky svému složení zajišťuje rychlou…
Ceys Total Tech béžová 290 ml
od 210 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Vykazuje vyšší přilnavost než polyuretan v kombinaci s pružností a těsností silikonu. Lepí, tmelí a opravuje všechny typy materiálů v interiéru i exteriéru, a to i pod vodou. Velká vyplňovací…
Sikaflex 554 300 ml bílé
od 439 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Konstrukční lepidlo Sikaflex 554 je nástupcem oblíbeného lepidla Sikaflex 252i. Je vhodné pro vnitřní i venkovní aplikaci a odolné vůči povětrnostním vlivům. Jedná se o jednokomponentní…
Ceys Montack Turbo 42507435 290 ml
od 115 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Průmyslové lepidlo Ceys Montack Lepí vše Turbo 290 ml patří mezi vysoce výkonné produkty určené pro rychlé a pevné lepení různorodých materiálů. Balení obsahuje 290 ml lepidla, které je vhodné…
Ceys Montack Turbo 40203200046 290 ml
od 159 Kč
- Tekuté hřebíky
- Voděodolné
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Montážní lepidlo je určeno pro rychlé a trvalé upevnění různých materiálů v interiéru i exteriéru. Vyznačuje se univerzálním použitím na porézní i neporézní povrchy, včetně jemných a vlhkých…
Pattex Fix Power 260 g
od 174 Kč
669 Kč/kg- Disperzní
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér
- 0,26 kg
Univerzální bílé montážní lepidlo Pattex Fix Power se samospouští s okamžitou přilnavostí, vhodné pro použití v interiéru. S vysokou lepivostí, tudíž bez nutnosti fixování spoje mechanickými…
Ceys Total Tech terakota 290 ml
od 210 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Hybridní lepidlo a tmel v jednom balení je určeno pro široké spektrum aplikací v interiéru i exteriéru, včetně použití pod vodou. Vyznačuje se vysokou počáteční přilnavostí, která překonává…
Petec K&D karosářské lepidlo černé 310 ml
od 190 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 310 ml
Jednokomponentní karosářská polyuretanová těsnicí a lepicí hmota vysoké kvality na polyuretanované bázi vytvrzující vzdušnou vlhkostí. Hmota bez silikonu, která nestéká, rychle zasychá a…
Sika Sikaflex 11FC 300 ml, hnědé
od 263 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Pružný lepící a těsnící tmel na bázi PU vytvrzující vzdušnou vlhkostí, s mnohostranným využitím. Pro venkovní i vnitřní použití. Umožňuje pružné lepení a tmelení betonu, dřevěných a kovových…
Pattex Univerzální silikon bílý 280 ml
od 108 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 280 ml
Pattex Univerzální tmel je trvale elastický vzduchem vytvrzující acetoxy silikon vhodný pro veškeré konstrukční tmelení jak v interiéru, tak exteriéru. Pro tmelení v sanitární oblasti, skel oken…
Würth K+D konstrukční lepidlo 300 ml
od 117 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Vynikající pevnost lepidla na široké škále materiálů a ploch. Zamezte styku tohoto produktu se systémy barev na bázi alkydových pryskyřic. Nevhodné je pro těsnění spár ve skle a dilatačních spár…
Soudal SDL Lepidlo na parozábrany 1318300 300 ml
od 176 Kč
629 Kč/kg- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 300 ml
- 0,28 kg
Vzduchotěsné lepidlo Soudal SDL 1318300 300 ml pro spojování a utěsňování veškerých materiálů s nároky na parotěsný a vzduchotěsný spoj. Dokonale přilne ke všem podkladům včetně polyetylénu (PE)…
Sikaflex 554 černé 300 ml
od 439 Kč
- Univerzální
- Kartuš
- 300 ml
Konstrukční lepidlo Sikaflex 554 je nástupcem oblíbeného lepidla Sikaflex 252i. Je vhodné pro vnitřní i venkovní aplikaci a odolné vůči povětrnostním vlivům. Dostupné je v kartuši 300 ml v černé…
Sika Sikaflex-118 Extrem Grab 290 ml
od 216 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Konstrukční montážní lepidlo s maximální okamžitou fixací. Sikaflex-118 Extreme Grab je určen pro univerzální lepení v exteriéru a interiéru a pro různé předměty, např. cihly, zrcadla, kamenné…
Pattex Fix Decor 380 g
od 81 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér
Disperzní lepidlo určené pro univerzální použití v interiérech je vhodné k fixaci dekoračních prvků a lehkých materiálů. Dodává se v kartuši o objemu 380 gramů, která je z 80 % vyrobena z…
Soudal 48A 300 ml
od 110 Kč
367 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- 300 ml
- 0,3 kg
Rychlé lepení podlahových a soklových lišt, parapetů, dřevěných schodnic a prahů, obkladových panelů a dekorativních prvků z různých materiálů, na veškeré porézní i neporézní materiály. Vysoce…
Soudal T-REX Extra Fix 380 g
od 120 Kč
316 Kč/kg- Tekuté hřebíky
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 0,38 kg
Snadno použitelné montážní lepidlo s vysokou počáteční přilnavostí. Vlákny zesílená struktura lepidla zajišťuje vysokou pevnost spoje. Neobsahuje rozpouštědla, je šetrné k životnímu prostředí. …
Berner Bernerfix Speed bílé 290 ml
od 172 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Bernerfix Speed je univerzální lepidlo na bázi MS polymeru, které vyniká vysokou počáteční přilnavostí a rychlým vytvrzováním. Je vhodné pro lepení široké škály materiálů, včetně kovů, plastů, …
Mapei Mapeflex MS Crystal transparentní 300 ml
od 328 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Pružný hybridní krystalově průhledný těsnicí tmel a lepidlo, i na vlhké povrchy. Mapei Mapeflex MS se aplikuje pomocí vytlačovací pistole. Vyznačuje se provozním prodloužením 20 %. …
illbruck Premium OT301 310 ml
od 152 Kč
412 Kč/kg- Disperzní
- Univerzální
- Kartuš
- 310 ml
- 0,37 kg
Toto lepidlo je určeno pro univerzální použití při lepení různých stavebních materiálů, zejména pro zajištění těsnosti a pevnosti spojů. Vhodné je pro prolepení membrán navzájem nebo jejich…
Novaservis 6100 L
od 178 Kč
17 750 Kč/kg- Univerzální
- 0,01 kg
Lepidlo na je určeno lepení koupelnových doplňků řady Met 1, Met 11, Met 12. Balení je určeno pro nalepení, 4-5 uchycovacích prvků.
Bostik Superfix Turbo 435 g
od 189 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Bostik Superfix Turbo je jednosložkové konstrukční lepidlo se silnou počáteční lepicí silou na bázi MS polymeru. K elastickému lepení rozličných materiálů ve vnitřním i venkovním prostředí. …
MASTERsil Jumbo Fix 290 ml
od 139 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 290 ml
Jednosložkové ekologické lepidlo MASTERsil Jumbo Fix je bez silikonu, isokyanátu, rozpouštědel a je určené pro lepení a tmelení v domácnosti i v průmyslu. Lepidlo má výbornou odolnost proti…
Soudal T-Rex Gold Crystal 290 ml
od 180 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Univerzální lepidlo určené pro široké spektrum aplikací v interiéru i exteriéru, které zajišťuje pevné a trvanlivé spoje. Jedná se o jednosložkové lepidlo na bázi SMX polymeru, které je 100%…
Sika Sikaflex-252 300 ml
od 391 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Pružné, jednokomponentní, vzdušnou vlhkostí vytvrzující lepidlo na bázi polyuretanu, přelakovatelné, s vysokou stabilitou nanášené pasty a počáteční pevností. Ideální pro lepení nosných a…
Ceys Montack lepí vše okamžitě transparentní, 315 g
od 146 Kč
455 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 0,32 kg
Montack Lepí Vše Neviditelně je montážní lepidlo určené pro upevňování jakéhokoliv materiálu na různé podklady. Je speciálně určeno pro aplikace, které vyžadují transparentní zakončení. …
Pattex Fix Extreme Total 440 g
od 183 Kč
416 Kč/kg- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 0,44 kg
Pattex FIX Extreme Total je speciální flexibilní lepidlo pro savé i nesavé materiály pro lepení, vyplňování a utěsňování všech typů materiálů. Pattex FIX Extreme Total Vás nezklame v žádné…
BOLL Vysokoteplotní silikon a tmel na motory 0070103 290 ml červený
od 162 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
BOLL 0070103 je jednosložková silikonová hmota odolná vůči teplotám do 350 °C s vysokým stupněm elasticity. Používá se na místech obzvláště vystavených působení vysokých teplot, jako jsou…
Technicqll Ohnivzdorné lepidlo do 1200 °C, 300 ml
od 131 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Ohnivzdorné lepidlo Technicqll je specializovaný produkt na silikátové bázi, který je určen pro náročné aplikace vyžadující vysokou tepelnou odolnost. Toto lepidlo je vhodné pro instalaci a…
Soudal 1317507 49A - 310 ml
od 110 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 310 ml
Univerzálně použitelné lepidlo na bázi syntetického kaučuku nahrazující tradiční spojování šrouby, hřebíky nebo nýty. Výborně přilne na většinu stavebních podkladů, rychle vytvrzuje a je…
Petec Poxy 98425 24 ml
od 229 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Kartuš
Dvoukomponentní epoxypryskyřičné lepidlo je určeno pro profesionální lepení řady materiálů. Dokonale lepí kovy, kámen, dřevo, sklo, keramiku a mnohé umělé hmoty/plasty univerzálně použitelné v…
Ceys Montack Express 300 ml
od 160 Kč
356 Kč/kg- Kartuš
- 300 ml
- 0,45 kg
Montack express je rychlé montážní lepidlo určené pro upevňování jakéhokoliv druhu materiálu na různé podklady. Poskytuje okamžité počáteční přilnutí a konečnou vysokou odolnost spojů. Má…
