Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Průmyslová lepidla v kartuši s objemem nad 500 ml
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Silver Line 40221TS 750 ml
od 99 Kč
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Kartuš
- 750 ml
Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo je speciálně vyvinuté pro požadavek lepení lehkých izolačních materiálů a dekorativních prvků z polystyrenu na svislé konstrukce. Je skvělé při…
Den Braven Thermo Kleber 40221TH 750 ml
od 139 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 750 ml
Je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuté pro vysoce efektivní lepení a montáž izolačních systémů ETICS. Vhodné i při vyplňování spár mezi tepelně izolačními…
Den Braven Thermo Kleber Roof 40221RF 750 ml
od 145 Kč
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Kartuš
- 750 ml
Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuto pro požadavek lepení lehkých, tepelně izolačních materiálů z expandovaného (EPS) a extrudovaného (XPS) polystyrenu. Výborné…
Illbruck PU010 750 ml
od 179 Kč
195 Kč/kg- Jednosložkové
- Na polystyren
- Kartuš
- 750 ml
- 0,92 kg
Illbruck PU010 je unikátní jednokomponentní polyuretanové lepidlo pro Etics určené k lepení desek z polystyrenu (EPS, XPS) na podklady jako jsou beton, omítka, OSB desky, dřevo. Je ideální také…
Ceresit CT 84 Express Plus 850 ml
od 244 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Kartuš
- Exteriér
Polyuretanové lepidlo Ceresit CT 84 Express Plus 850 ml je určeno k lepení polystyrénových desek v kontaktních systémech zateplení budov. Toto lepidlo je vhodné pro použití při zateplovacích…
Den Braven Multi Kleber Winter pistolová dóza 750 ml zelená
od 140 Kč
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- Kartuš
- 750 ml
Víceúčelové polyuretanové lepidlo. Jednosložkové lepidlo Multi Kleber Winter je speciálně vyvinuto pro lepení a fixaci obkladových a konstrukčních stavebních desek. Například Light-Board…
Den Braven Debbex 40520DBX 750 ml
od 159 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Lepidlo Den Braven Debbex Wood & Stone je jednosložková polyuretanová pěna určená pro lepení široké škály materiálů, jako jsou kámen, dřevo a cihly. Díky svému složení zajišťuje rychlou…
Heluz Tenkovrstvé lepidlo 750 ml
od 212 Kč
206 Kč/kg- Voděodolné
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 750 ml
- 1,03 kg
Speciální tenkovrstvé lepidlo od značky Heluz je určena pro zdění z broušených cihel. Objem lepidla je 750 ml.
WOLF Swiss Quality Stone Uni Fix 89 B 750 ml
od 148 Kč
- 750 ml
WOLF Swiss Quality FIX 89B 750 ml je průmyslové lepidlo vyvinuté s ohledem na potřeby stavebních a montážních prací. Výrobek nese označení WOLF PU lepidlo pistolové Fix STONE UNI 89B, což…
Den Braven Thermo Kleber Roof Winter 40350RF 750 ml
od 153 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Interiér/exteriér
- 750 ml
Lepidlo určené pro lepení lehkých tepelně izolačních materiálů z expandovaného a extrudovaného polystyrenu, stejně jako PUR panelů, je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo. …
Ceresit CT 84 Express Graphite 850 ml
od 191 Kč
225 Kč/kg- Voděodolné
- Na polystyren
- Interiér/exteriér
- 850 ml
- 0,85 kg
Název: Ceresit CT 84 Express Graphite 850 ml Výrobce: Ceresit Ceresit CT 84 Express Graphite je nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, které se zaměřuje na specifické potřeby při lepení…
Den Braven Mamut Glue High Tack, 600 ml
od 259 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 600 ml
- Pevnost v tahu 2,18 N/mm²
Den Braven Mamut Glue High Tack je vysokopevnostní lepidlo s okamžitou fixací a skvělou nosností. Lepidlo Mamut je mrazuvzdorné, flexibilní, lepí i za vlhka, na savé i nesavé podklady, pro…
Den Braven Debbex Turbo Speed Mamutí síla 750 ml
od 169 Kč
235 Kč/kg- Univerzální
- 750 ml
- 0,72 kg
PU lepidlo je určeno pro rychlé a pevné lepení různých stavebních materiálů, s počátkem tuhnutí již po 60 sekundách. Vyznačuje se výbornou přilnavostí k podkladům jako beton, omítka, zdivo, …
Penosil EasyGun 878 šedé 750 ml
od 196 Kč
218 Kč/kg- Na polystyren
- Interiér/exteriér
- 750 ml
- 0,9 kg
Pěnové lepidlo je určeno pro profesionální i domácí použití při montáži izolačních materiálů a stavebních prvků. Vyznačuje se vynikající přilnavostí k různým povrchům a poskytuje výborné tepelně…
Sika Tack 600 ml
od 959 Kč
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 600 ml
Panel System je osvědčeným řešením pro skryté lepení fasádních desek na nosnou konstrukci z hliníku či dřeva. Lze jej využít jak při lepení přímo na staveništi i při prefabrikaci fasádních dílců…
Ispoflex 40 polyuretanové fixační lepidlo 600 ml
od 333 Kč
- Voděodolné
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 600 ml
Polyuretanové fixační lepidlo je určeno pro bodové lepení gumových podlah k podkladu, například betonové podlaze, nebo pro spojování jednotlivých gumových dlaždic. Aplikace se provádí pomocí…
Ceresit CT 84 Express XPS, 750 ml
od 254 Kč
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 750 ml
**Ceresit CT 84 Express XPS - Polyuretanové Lepidlo** Ceresit CT 84 Express XPS je nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, optimalizované pro lepení XPS desek při izolaci základů a soklových částí…
Tytan Universal PU pěnové lepidlo 10036363 750 ml
od 189 Kč
210 Kč/kg- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 750 ml
- 0,9 kg
Pěnové lepidlo Universal je víceúčelové stavební lepidlo vyznačující se vynikající přídržností k většině stavebních materiálů a vysokou lepicí silou. Lze ho použít v interiéru i exteriéru. …
Teroson PU 8597 HMLC , 570 ml
od 445 Kč
- 570 ml
Rychlá těsnící hmota pro přímé zasklívání Terostat-8597 je jednosložkový, vlhkostí vytvrzující tmel s vynikající stabilitou housenky na bázi polyuretanu, který ve styku se vzdušnou vlhkostí…
Soudal 240 FC 600 ml
od 301 Kč
502 Kč/kg- Jednosložkové
- Upevnění ložisek
- Kartuš
- 600 ml
- 0,6 kg
Vysoce kvalitní jednosložkový lepicí tmel na bázi MS polymerů s vysokou pevností lepeného spoje. Má vynikající mechanické vlastnosti, po vytvrzení je trvale pružný s pohybem až do +/- 20 %. …
Sika Sikaflex 552AT 600 ml
1 241 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 600 ml
Sikaflex 552AT je vysokopevnostní, elastické, tolerance vyrovnávající, 1komponentní montážní lepidlo vhodné pro karoserie vozidel, které reakcí se vzdušnou vlhkostí vytvrzuje v trvanlivý…

K-Flex lepidlo 0,5 l K414
- 0,5 kg
- Kartuš
- 500 ml
Popis a aplikace lepidla K‑FLEX K414 Lepidlo K‑Flex K414 je jednosložkové středně viskózní polychloroprenové lepidlo pro…
Koupelny-bernold.cz

K-Flex lepidlo 800 ml K414
- 0,8 kg
- Kartuš
- 800 ml
Popis a aplikace lepidla K‑FLEX K414 Lepidlo K‑Flex K414 je jednosložkové středně viskózní polychloroprenové lepidlo pro…
Koupelny-bernold.cz