Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Tekutá průmyslová lepidla v kartuši
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Mamut Glue Crystal, 290 ml
od 156 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér
Den Braven Mamut Glue Crystal je lepidlo na bázi MS polymerů. Je vhodné všude tam, kde je vyžadován transparentní (průhledný) spoj. Univerzální lepidlo je vhodné pro lepení mnoha stavebních…
Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml černé
od 149 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…
Den Braven Debbex Mamut Glue Metal 51915DBX 290 ml
od 150 Kč
- Tekuté hřebíky
- Voděodolné
- Vícesložkové
- Na kov
- Kartuš
Den Braven MAMUT GLUE Metal 51915DBX 290 ml je vysokopevnostní lepidlo šedé barvy určené k lepení kovů a dalších pevných materiálů. Je vhodné pro průmyslové aplikace, ale své využití najde i v…
Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml šedé
od 149 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…
Bison Grizzly Montage Extreme White 435 g
od 157 Kč
357 Kč/kg- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 0,44 kg
Poznejte neuvěřitelnou sílu univerzálního montážního lepidla Grizzly Montage Extreme White od značky Bison. Lepidlo je určeno pro laiky i profesionály a svou práci dokonale zastane doma, na…
Distyk Saurus High Tack bílé 290 ml
od 114 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Výkonné lepidlo pro mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční pevností. Přilepí i těžké předměty extrémní silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Nahrazuje hřebíky, …
Ceys Montack Turbo 40203200046 290 ml
od 159 Kč
- Tekuté hřebíky
- Voděodolné
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Montážní lepidlo je určeno pro rychlé a trvalé upevnění různých materiálů v interiéru i exteriéru. Vyznačuje se univerzálním použitím na porézní i neporézní povrchy, včetně jemných a vlhkých…
Sika Sikaflex-118 Extrem Grab 290 ml
od 216 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Konstrukční montážní lepidlo s maximální okamžitou fixací. Sikaflex-118 Extreme Grab je určen pro univerzální lepení v exteriéru a interiéru a pro různé předměty, např. cihly, zrcadla, kamenné…
Soudal T-REX Extra Fix 380 g
od 120 Kč
316 Kč/kg- Tekuté hřebíky
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 0,38 kg
Snadno použitelné montážní lepidlo s vysokou počáteční přilnavostí. Vlákny zesílená struktura lepidla zajišťuje vysokou pevnost spoje. Neobsahuje rozpouštědla, je šetrné k životnímu prostředí. …
Den Braven Mamut Glue High Tack, 600 ml
od 259 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 600 ml
- Pevnost v tahu 2,18 N/mm²
Den Braven Mamut Glue High Tack je vysokopevnostní lepidlo s okamžitou fixací a skvělou nosností. Lepidlo Mamut je mrazuvzdorné, flexibilní, lepí i za vlhka, na savé i nesavé podklady, pro…
Bukoma Fix 9930 290 ml
od 145 Kč
- Tekuté hřebíky
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
Lepidlo určené pro široké spektrum materiálů a aplikací je vhodné pro profesionální i domácí použití. Jedná se o jednosložkové lepidlo bez rozpouštědel, které zajišťuje silnou přilnavost k…
Soudal T-REX Profi Bond 380 g
od 119 Kč
- Tekuté hřebíky
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Inva Soudal T-Rex Profi Bond, profesionální lepidlo s okamžitou přilnavostí, transparentní. Vhodné pro lepení obvodových lišt a dekorativních prvků, lepení sádrokartonových desek ve svislé i…
Pufas Montage Fix
od 189 Kč
473 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- Kartuš
- 0,4 kg
Silové lepidlo Pufas Montage Fix je určené pro 3D PVC obkladové panely, ozdobné profily, soklové lišty, dřevěné obložení, panely, dřevěné a PVC lišty, dekorační a izolační panely, keramické…
T-Rex Gold Power 1243040
od 164 Kč
- Tekuté hřebíky
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Vysokopevnostní lepidlo s extrémní počáteční přilnavostí. Vytváří vysoce pevný, pružný a vodotěsný spoj. Přilne i na vlhké povrchy. Vlákny zesílená struktura lepidla zajišťuje vysokou pevnost a…
Ceys Montackceys 300 ml
od 180 Kč
- Tekuté hřebíky
- Kartuš
- 300 ml
Montack transparent je montážní lepidlo určené pro upevňování jakéhokoliv materiálu na různé podklady. Je speciálně určeno pro aplikace, které vyžadují transparentní zakončení. Zajišťuje vysokou…
Bison Grizzly Montage Power White 370 g
od 108 Kč
292 Kč/kg- Univerzální
- Kartuš
- 0,37 kg
Vysoká počáteční přilnavost a konečná pevnost. Díky svému jedinečnému sortimentu jsou lepidla a tmely Bison součástí každé práce. Řešení pro každého kutila, který potřebuje něco připevnit, …
