Typ impregnace by se měl shodovat s druhem použité barvy či omítky.
Hydrofobní impregnace zdiva s objemem nad 5 l
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Impregnace na zámkovou dlažbu a beton, 5 l
od 425 Kč
85 Kč/l- Hydrofobní
- Jednosložkové
- 5 l
Den Braven Impregnace na zámkovou dlažbu a beton je jednosložkový vodou ředitelný roztok, vytvářející účinnou hydrofobizační ochranu všech druhů savých podkladů. Impregnace nabízí vysokou…
Den Braven Impregnace na zdivo a přírodní kámen, 5 l
od 435 Kč
87 Kč/l- Hydrofobní
- Jednosložkové
- 5 l
Jednosložkový vodou ředitelný roztok, vytvářející účinnou hydrofobizační ochranu všech druhů savých podkladů. Vysoká ochrana proti klimatickým vlivům. Zanechává původní vzhled.
Den Braven Impregnační a ochranný nátěr zdiva Profi, 5 l
od 840 Kč
168 Kč/l- Jednosložkové
- 5 l
Impregnační a ochranný nátěr zdiva je přípravek na bázi polyxystearanu pro ochranu porézních materiálů před nepříznivými povětrnostními vlivy, vnikáním vody, agresivními chemikáliemi a špínou z…
Sika Sikagard-703 W, 5 l
od 859 Kč
172 Kč/l- Hydrofobní
- 5 l
Sika Sikagard-703 W je vodu odpuzující bezbarvá impregnace, která chrání stavební materiály před deštěm, usazování nečistot, růstu mechů, lišejníků a řas. Impregnace nemění optický vzhled…
Den Braven Impregnace zdiva Prime, 5 l
od 415 Kč
83 Kč/l- Hydrofobní
- Jednosložkové
- 5 l
Den Braven Impregnace zdiva Prime je jednosložkový vodou ředitelný roztok na bázi silanolátu, vytvářející účinnou hydrofobizační ochranu všech druhů savých podkladů. Impregnace je vodoodpuzující…
Soudal Stavební impregnace, 5 l
od 351 Kč
70 Kč/l- Hydrofobní
- Jednosložkové
- 5 l
Soudal Stavební impregnace představuje speciální impregnační nátěr pro hydrofobní (vodoodpudivou) úpravu porézních stavebních povrchů s dlouhodobým účinkem. Zvyšuje životnost a udržuje nový…
Murexin Fasádní impregnace S4, 25 l
5 558 Kč
222 Kč/l- Hydrofobní
- Jednosložkové
- 25 l
Murexin Repol S 4 je fasádní impregnace s dlouhodobou účinností. K okamžité aplikaci připravená hydrofobizace na bázi oligomerního siloxanu, s obsahem rozpouštědel. S vysokou odolností vůči…
Sika Sikagard-700 S 20 l
od 6 292 Kč
315 Kč/l- Hydrofobní
- Hloubková
- Jednosložkové
- 20 l
Sikagard 700-S se používá jako vodoodpudivá a bezbarvá ochrana povrchu pro ošetření nasákavých materiálů jako jsou beton, cementové omítky, betonová dlažba, vláknocement, cihelné zdivo (hliněné…

Sika Sikagard®-790 All-in-One Protect · Ochrana kamene a fasád
- Hydrofobní
- 5 l
Úplná ochrana povrchů porézních přírodních kamenů a porézních minerálních povrchů. Sikagard®-790 All-in-One Protect je…
v 2 obchodech

Sika Sikagard® H 303 · Hydrofobní impregnace betonu na vodní bázi
- Hloubková
- Hydrofobní
- 20 l
Hydrofobní impregnace betonu na bázi alkyl alkoxysilanu. Sikagard® H 303 je alkyl alkoxy silan na vodní bázi ve formě mléčně…
Ahesshop.cz