Vyjadřuje, kolik metrů čtverečních lze natřít jedním litrem barvy.
Voděodolné a matné barvy na kov
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Fest-b S2141 5 kg, 0155 antracit
od 756 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Alkyton email 2v1 hladký matný 0,25 l RAL 9005 černé
od 252 Kč
- Venkovní
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- 0,5 kg
Alkyton je barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze aplikovat přímo na rez, kov, dřevo a pohledový beton. V případě použití základu Galvinol, lze Alkyton použít také na nátěry lehkých…
Alkyton Rust-Oleum Dupli-Color 750 ml černá
od 519 Kč
692 Kč/l- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
- 0,75 l
Kovářská barva na kov je antikorozní, alkyd-uretanová vrchní i základní barva v jednom. Vysoký obsah kovových pigmentů vytváří atraktivní, matný, drsný povrch s kovovými odlesky.
Detecha Superkov šedý mat 5 kg
od 1 166 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti vzniku koroze. Vytváří vysoký bariérový efekt proti trvalému…
Fest-b S2141 5 kg, 0280 hnědá
od 1 306 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Alkyton Žáruvzdorná 0,25 l, černá
od 270 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Produkt představuje žáruvzdornou barvu na bázi silikonem modifikované alkydové pryskyřice. Nátěr disponuje vysokou tepelnou odolností do 750 stupňů C, který esteticky upravuje tepelně namáhané…
Fest-b S2141 5 kg, 0101 světle šedá
od 1 379 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 12 kg, 0111 šedá
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 12 kg, 0845 cihlová
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, stříbrošedý
od 235 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Fest-b S2141 2,5 kg, 0111 šedá
od 690 Kč
- 2,5 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Alkyton Kovářská barva 2,5 l černá matná
od 1 420 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Kovářskou černou barvu Alkyton o objemu 2,5 l využijete na zrezlé i nové kovy, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, …
Fest-b S2141 12 kg, 0101 světle šedá
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 5 kg, 0111 šedá
od 1 379 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 12 kg, 0280 hnědá
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, šedý
od 399 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Fest-b S2141 2,5 kg, 0280 hnědá
od 690 Kč
- 2,5 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 5 kg, 0840 červenohnědá
od 1 306 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Austis Eternal na kovy 0,7 kg, červenohnědá
od 223 Kč
- Akrylátová
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
Eternal na kovy je vodou ředitelná, hedvábně matná, samozákladující nátěrová hmota k přímému použití na kovové podklady na bázi disperze modifikované akrylátové pryskyřice, speciálních…
Fest-b S2141 12 kg, 0840 červenohnědá
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 5 kg, 0845 cihlová
od 1 349 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 5 kg, 0540 zelená
od 1 379 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 5 kg, 0570 tmavě zelená
od 1 238 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, tmavě zelený
od 240 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Hammerite Ultima 750 ml, antracit mat
od 419 Kč
559 Kč/l- 0,75 l
Barva typu 3v1 je připravena k použití přímo na rez či přímo na jakýkoli druh kovu, a to bez nutnosti základové barvy (výjimkou je použití na měď). Výsledkem je vysoce odolný dekorativní nátěr, …
Fest-b S2141 0101 800 g
od 240 Kč
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- Ochrana proti UV záření
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Alkyton Žáruvzdorná 0,25 l, stříbrná
od 284 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Produkt představuje žáruvzdornou barvu na bázi silikonem modifikované alkydové pryskyřice. Nátěr disponuje vysokou tepelnou odolností do 750 stupňů C, který esteticky upravuje tepelně namáhané…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, žlutý
od 154 Kč
616 Kč/l- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
- 3 kg
- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
COLORLAK Synorex Primer S 2000 600 ml, 0840 červenohnědá
od 162 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Základní barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
COLORLAK Synorex Primer S 2000 600 ml Synorex Primer S 2000 od výrobce COLORLAK je základní barva určená pro nátěry železných kovů a litin. Má objem 600 ml a dodává se v červené barvě. Barva je…
Fest-b S2141 12 kg, 0155 antracit
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0840
od 230 Kč
- 0,8 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0111
od 229 Kč
- 0,8 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, černý
od 243 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0280 hnědý
od 230 Kč
- 0,8 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, černý
od 158 Kč
632 Kč/l- Antikorozní
- Voděodolná
- Doba schnutí 2 hodiny
- 0,25 l
- Černá
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hammerite Přímo na rez matný 2,5 l, černý
od 752 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
Barva na kov je určena pro ochranu a dekoraci kovových povrchů v interiéru i exteriéru, s důrazem na antikorozní vlastnosti. Vyznačuje se matným vzhledem, který dodává povrchu nenápadný a…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, tmavě hnědý
od 149 Kč
596 Kč/l- Matný
- Antikorozní
- Voděodolná
- 0,25 l
- Hnědá
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Primalex Kovářská barva 2v1 2,5 l černá
od 1 438 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
Primalex Kovářská barva 2v1 je samozákladující syntetická alkyduretanová barva postavená na tradiční receptuře s obsahem železité slídy, grafitu a antikorozních pigmentů. Je vhodná pro nátěry…
Hammerite Přímo na rez stříbrný 400 ml
od 209 Kč
523 Kč/l- 0,4 l
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
Hammerite Ultima 750 ml, tmavě hnědá mat
od 419 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
- Antikorozní
Barva typu 3v1 je připravena k použití přímo na rez či přímo na jakýkoli druh kovu, a to bez nutnosti základové barvy (výjimkou je použití na měď). Výsledkem je vysoce odolný dekorativní nátěr, …
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, matně hnědý
od 243 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Matný
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
Hammerite Přímo na rez Matný povrch 0,7 l Hammerite Přímo na rez s matným povrchem je speciálně vyvinutá antikorozní barva určená k aplikaci na kovové povrchy. Tento produkt spojuje ochrannou…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 2,5 l, tmavě zelený
od 1 280 Kč
512 Kč/l- 2,5 l
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a ozdobná barva. Jejím základem jsou syntetické pryskyřice a jsou do ní přidány vhodné pigmenty, aby měla optimální…
Hammerite přímo na rez matný 0,7 l, černý
od 399 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
Hammerite Přímo na rez – matná černá barva o objemu 0,7 litru je určená pro ochranu a dekoraci kovových povrchů, včetně těch zkorodovaných. Barva nabízí tři funkce v jednom produktu: základní…
Hammerite Přímo na rez kovářská barva 750 ml, černá
od 444 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
Hammerite Přímo na rez kovářská barva je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml, černý
od 199 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
- Ochrana proti UV záření
Barva na kov je určena pro použití v interiéru i exteriéru, kde chrání kovové konstrukce před korozí a zároveň jim dodává dekorativní vzhled. Je vhodná pro ocel, železo a litinu, přičemž…
Primalex Kovářská barva 2v1 750 ml černá
od 489 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
Primalex Kovářská barva 2v1 je samozákladující syntetická alkyd-uretanová barva postavená na tradiční receptuře s obsahem železité slídy, grafitu a antikorozních pigmentů. Chrání kov proti…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, červený
od 199 Kč
796 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, zelený
od 243 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
