Vyjadřuje, kolik metrů čtverečních lze natřít jedním litrem barvy.
Voděodolné a lesklé barvy na kov
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Epolex S23210 7300 bílá 0,94 kg
od 656 Kč
- Epoxidová
- Vnitřní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Barva je určena na renovaci povrchu smaltovaných van, vaniček sprchových koutů. Není vhodná na akrylátové povrchy. Barva byla schválena pro nátěry povrchů potravinářských zařízení, které…
Sokrates Pro Radiátory 0,7 kg, 1000 lesklá bílá
od 232 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Profesionální vodou ředitelná krycí barva Sokrates pro radiátory je přednostně určená k nátěrům topných těles a rozvodů teplé vody do teploty +100 °C. Extrémní zesíťování eliminuje korozi…
HAMMERITE přímo na rez, hladký modrý
od 399 Kč
570 Kč/l- 0,7 l
Specifikace Produtu: Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr…
HAMMERITE přímo na rez, hladký žlutý
od 399 Kč
160 Kč/l- 2,5 l
Jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje jeho aktivní ochranu proti korozi až na 8 let.
Balakryl Radet 700 g, 0100 bílá
od 349 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Balakryl Radet je vodou ředitelná akrylátová vrchní barva určená k novým i renovačním nátěrům těles teplovodního topení, ale lze ji také použít k vnitřním i venkovním vrchním nátěrům kovů jako…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, černý
od 245 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, rezedový zelený
od 380 Kč
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
Hostagrund U2161 blokátor rzi 2,5 l bezbarvý
od 890 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Základní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva Hostagrund U2161 je určena k základním impregnačním nátěrům kovů, kdy zajišťuje následnému nátěrovému systému přilnavost na problematické povrchy (ocelové povrchy se zbytkovou korozí, …
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, stříbrná
od 251 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Denas Radiátor 300 g RAL 0100 bílá
od 219 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Barva na kov je určena pro vrchní nátěry topných těles horkovodního vytápění a měděných rozvodů, přičemž zajišťuje lesklý a nežloutnoucí povrch. Je vhodná pro použití v interiéru, kde odolává…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, tmavě hnědá
od 246 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, dopravní červená
od 483 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva na kov Motip Alkyton nabízí všestranné využití pro různé druhy povrchů, včetně kovu, dřeva a betonu. Je dostupná v objemu 0,75 litru, s celkovou hmotností 1 kilogram, a v červeném odstínu. …
Sokrates Pro Radiátory 0,7 kg, 6003 slonová kost
od 232 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Profesionální vodou ředitelná krycí barva Sokrates pro radiátory je přednostně určená k nátěrům topných těles a rozvodů teplé vody do teploty +100 °C. Extrémní zesíťování eliminuje korozi…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml, stříbrošedý
od 199 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
- Ochrana proti UV záření
Hammerite Přímo na rez kladívkový je jednosložková antikorozní barva určená k aplikaci na železné a ocelové povrchy. Díky své speciální formulaci se dá nanášet přímo na zkorodovaný kov, což…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, stříbrný
od 1 280 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, bílý
od 399 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, černý
od 746 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Alkyton kladívkový efekt 250 ml, měděný
od 239 Kč
956 Kč/l- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
- 0,25 l
Kladívkový barevný email Alkyton o objemu 250 ml využijete na rez, kov, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, lavičky, …
Hammerite Ultima 2,5 l, 9016 bílá lesk
od 418 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
- Antikorozní
Hammerite Ultima je vodou ředitelná barva na kovové povrchy. Nabízí dlouhodobou ochranu kovovým povrchům všech druhů. Může být použita přímo na rez. Bojuje s přírodními silami až 12 let. …
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, RAL 5010 enziánově modrý
od 483 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Výrobce: Motip Barva: Modrá Hmotnost: 0,75 kilogramů Objem: 0,75 litrů Prostředí: Venkovní Stupeň lesku: Lesklý Ředění barvy: Ředidlem Barva na kov Motip Alkyton v hladkém lesklém provedení…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, zelený
od 775 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, zelený
od 170 Kč
680 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, žlutý
od 154 Kč
616 Kč/l- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
- 3 kg
- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, slonová kost
od 480 Kč
640 Kč/l- 0,75 l
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, bílý
od 179 Kč
716 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, myší šedý
od 480 Kč
640 Kč/l- 0,75 l
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
Alkyton hladký lesklý RAL 8011 oříšková hnědá 5l
od 2 490 Kč
498 Kč/l- 5 l
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
Alkyton kladívkový efekt 250 ml, stříbrošedý
od 259 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Kladívkový barevný email Alkyton o objemu 250 ml využijete na rez, kov, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, lavičky, …
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, oříškový hnědý
od 483 Kč
644 Kč/l- 0,75 l
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, tmavě zelená
od 439 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, světle šedá
od 399 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, čokoládový hnědý
od 483 Kč
644 Kč/l- 0,75 l
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, černý
od 158 Kč
632 Kč/l- Antikorozní
- Voděodolná
- Doba schnutí 2 hodiny
- 0,25 l
- Černá
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Balakryl Radet 700 g, 0603 slonová kost
od 299 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Vodou ředitelná vrchní barva určená k novým i renovačním nátěrům těles teplovodního topení, ale lze ji také použít k nátěrům kovů jako pozinkovaného nebo ocelového plechu, hliníku, mědi a…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, světle šedý
od 1 390 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Alkyton hladký lesklý 5 l, RAL 7001 světle šedá
od 2 490 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva na kov Motip Alkyton hladký lesklý 5 l je univerzálním řešením, které poskytuje ochranu a estetiku pro různé kovové povrchy. Tato barva je určena k přímé aplikaci na rez, bez nutnosti…
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, šedý hliník
od 480 Kč
640 Kč/l- 0,75 l
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, tmavě hnědý
od 779 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, světle modrý
od 460 Kč
613 Kč/l- 0,75 l
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, červený
od 746 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Alkyton kladívkový efekt 250 ml, černý
od 259 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Kladívkový barevný email Alkyton o objemu 250 ml využijete na rez, kov, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, lavičky, …
Alkyton hladký lesklý RAL 6018 zelenožlutá 750ml
od 483 Kč
644 Kč/l- 0,75 l
Alkyton hladký lesklý Nejpoužívanější a nejširší škála barev v odstínech dle vzorkovnice RAL (24 odstínů) Díky pružnosti a obsahu antikorozních pigmentů v barvě, je možné Alkyton používat: přímo…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml, černý
od 199 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
- Ochrana proti UV záření
Barva na kov je určena pro použití v interiéru i exteriéru, kde chrání kovové konstrukce před korozí a zároveň jim dodává dekorativní vzhled. Je vhodná pro ocel, železo a litinu, přičemž…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, stříbrný
od 140 Kč
560 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Alkyton Antikorozní barva lesklá 2,5 l, RAL 5010 modrá
od 1 430 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov je určena pro ochranu a dekoraci různých povrchů, zejména železných kovů v exteriérech. Vyznačuje se vynikající pružností, odolností proti úderu a dobrou charakteristikou zasychání. …
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, černý
od 483 Kč
644 Kč/l- 0,75 l
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml, tmavě zelený
od 140 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Antikorozní
Produkt: Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml Výrobce: Hammerite Barva: Zelená Doba schnutí: 2 hodiny Druh nátěru: Základní barva Objem: 0,25 litru Stupeň lesku: Lesklý …
Hammerite Ultima 750 ml, antracit lesk
od 416 Kč
555 Kč/l- Vnitřní/venkovní
- Lesklý
- Antikorozní
- 1 kg
- 0,75 l
Barva typu 3v1 je připravena k použití přímo na rez či přímo na jakýkoli druh kovu, a to bez nutnosti základové barvy (výjimkou je použití na měď). Výsledkem je vysoce odolný dekorativní nátěr, …
