Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Voděodolné barvy na kov

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
barva na kov Hammerite Ultima 750 ml

Hammerite Ultima 750 ml, 3003 červená matt

16

od 418 Kč

  • Akrylátová
  • Bezzákladová barva
  • Matný
  • Ředění barvy vodou
  • Antikorozní

Barva na kov je určena pro přímé použití na rez nebo na různé druhy kovů bez nutnosti základové barvy, s výjimkou mědi, kde se doporučuje vhodný základ pro zajištění dlouhodobé trvanlivosti. …

od 418 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov Dulux Komaprim Profi 3v1 4 l

Dulux Komaprim Profi 3v1 4 l, RAL 9006 bílý hliník

18

od 1 450 Kč

  • Syntetická
  • Vnitřní/venkovní
  • Bezzákladová barva
  • Pololesklý
  • Antikorozní

Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva s výborným antikorozním účinkem kombinujícím bariérový a inhibiční efekt. Spojuje funkce základu, mezinátěru i vrchního emailu. Barva je určená jak…

od 1 450 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov Hammerite Hladká barva přímo na zrezivělý kov 0,7 l + 0,25 l

Hammerite Hladká barva přímo na zrezivělý kov 0,7 l + 0,25 l, stříbrošedý

19

od 589 Kč

620 Kč/l
  • Vnitřní/venkovní
  • Bezzákladová barva
  • Antikorozní
  • Voděodolná
  • 0,95 l

Hammerite hladká barva přímo na zrezivělý kov je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…

od 589 Kč

od 620 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov Tikkurila Liitu Blackboard Paint 1 l černá

Tikkurila Liitu Blackboard Paint 1 l černá

od 617 Kč

  • Vnitřní
  • Matný
  • Ředění barvy vodou
  • Doba schnutí 6 hodin
  • 1 kg

Vodní akrylátová barva na tabule Liitu Blackboard Paint černá. Křída dobře přilne k natřenému povrchu a je snadné ji opět otřít. Vydatnost je udána 9-12 m2/l. Aplikace je štětcem nebo…

od 617 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov Rust Oleum Alkyton hladká lesklá 2,5 l

Rust Oleum Alkyton hladká lesklá 2,5 l, RAL9003 bílá

od 1 430 Kč

  • Venkovní
  • Bezzákladová barva
  • Lesklý
  • Antikorozní
  • Vydatnost 10,5 m²/l

Rust Oleum Alkyton hladká lesklá 2,5 l je antikorozní barva určená k nátěrům kovových povrchů, která se aplikuje přímo na rez. Tento produkt je založen na bázi alkydových pryskyřic…

od 1 430 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov Bilak Zn Primer šedá 8 kg

Bilak Zn Primer šedá 8 kg

4

3 490 Kč

  • 8 kg

Bilak Zn Primer je základní silikon akrylátová zinková barva na ocelové konstrukce pod vodu. BI LAK je transparentní vodou ředitelný se širokým uživatelským zaměřením. Využívá se jak k…

3 490 Kč

KupBarvy.cz

Zobrazit detail
barva na kov NOXYDE Peganox 5 kg

NOXYDE Peganox 5 kg, anglická červená

od 1 838 Kč

  • 5 kg

Rust Oleum Noxyde Peganox je jednosložkový, vodou ředitelný nátěr na akrylové bázi, který poskytuje jak základní, tak vrchní nátěr v jednom. Tento produkt je určen především pro antikorozní…

od 1 838 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov U PEPÁNKA Epoxidová barva na lodě 2-K pod ponor 1 kg + tužidlo

U PEPÁNKA Epoxidová barva na lodě 2-K pod ponor 1 kg + tužidlo, 053 tmavě modrá

501 Kč

  • Epoxidová
  • Venkovní
  • Polomatný
  • Ředění barvy ředidlem
  • Vydatnost 9 m²/kg

Při výběru vhodného laku na dřevo je klíčové zohlednit, v jakém prostředí bude povrch vystaven a jaké vlastnosti má daný typ laku. Pro specifické podmínky, jako je trvalý ponor pod vodou, je…

501 Kč

Eshop-upepanka.cz

Zobrazit detail
barva na kov Alkyton Penetrátor koroze červený 0,25l (penetrace proti rzi)

Alkyton Penetrátor koroze červený 0,25l (penetrace proti rzi)

  • Voděodolná
  • Základní barva
  • Antikorozní
  • 0,25 l

Základní antikorozní barva Alkyton PENETRÁTOR je určena k aplikaci na hloubkovou korozi. Její použití je možné na mírně…

od 205 Kč
od 820 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov Hammerite Přímo na rez antikorozní barva 0,25 l tmavě modrá

Hammerite Přímo na rez antikorozní barva 0,25 l tmavě modrá

  • Tmavě modrá
  • 0,25 l
  • Voděodolná
  • Bezzákladová barva
  • Venkovní
  • Antikorozní

Hammerite Přímo na rez je speciálně vyvinutá k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový…

od 179 Kč
od 716 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov Dulux Universal lesk 5700 zeleň mechová 0,75l ( )

Dulux Universal lesk 5700 zeleň mechová 0,75l ( )

1
  • Voděodolná
  • Syntetická
  • Vrchní barva
  • Lesklý
  • Vnitřní/venkovní

Dulux Universal lesk 5700 zeleň mechová 0,75l Syntetická vrchní barva na dřevo i kov Použití: Universal lesk je syntetická…

od 200 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov Hammerite přímo na rez 0,25l kladívkový - světle modrý (antikorozní a dekorativní barva na kovy)

Hammerite přímo na rez 0,25l kladívkový - světle modrý (antikorozní a dekorativní…

  • Bezzákladová barva
  • Vnitřní/venkovní
  • Antikorozní
  • 0,25 l
  • Modrá
  • Voděodolná

Hammerite Přímo na rez je speciálně vyvinutá k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový…

od 199 Kč
od 796 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov Emalie Hammerite barva na rez kladívková hnědá 0,7 l

Emalie Hammerite barva na rez kladívková hnědá 0,7 l

  • 0,7 kg
  • 0,7 l
  • Voděodolná

Hammerite Přímo na rez – kladívkový efekt 0,7 l. Hammerite Přímo na rez, kladívková povrchová úprava, je moderní…

235 Kč
336 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
barva na kov FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0570 tmavě zelený, 800 g

FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0570 tmavě zelený, 800 g

1
  • Voděodolná
  • Bezzákladová barva
  • Venkovní
  • Ochrana proti UV záření
  • Ředění barvy ředidlem
  • Antikorozní
  • 0,8 kg
  • Zelená

Samozákladující antikorozní barva s grafitem CHARAKTERISTIKA A POUŽITÍ: Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním…

od 277 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov HB BODY 992 1K Anticorrosive Primer (Black), 1kg

HB BODY 992 1K Anticorrosive Primer (Black), 1kg

3
  • Černá
  • 1 kg
  • Voděodolná
  • Základní barva
  • Venkovní
  • Ředění barvy ředidlem

obsah 1kg, vysoce kvalitní jednosložková antikorozní základní barva, vhodná na kovové a dřevěné povrchy. Je odolná soli,…

od 209 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov Hammerite mat černá 0,25 l

Hammerite mat černá 0,25 l

1
  • Černá
  • Voděodolná
  • Matný
  • Vnitřní/venkovní
  • Antikorozní
  • 0,25 l

Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo,…

od 198 Kč
od 792 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov HAMMERITE Přímo na rez antikorozní a dekorativní barva 0,25 l hnědá matná

HAMMERITE Přímo na rez antikorozní a dekorativní barva 0,25 l hnědá matná

  • Hnědá
  • Voděodolná
  • Matný
  • Vnitřní/venkovní
  • Antikorozní
  • 0,25 l

Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo,…

od 198 Kč
od 792 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov AkzoNobel HAMMERITE Přímo na rez hladký žlutý sprej 400 ml

AkzoNobel HAMMERITE Přímo na rez hladký žlutý sprej 400 ml

  • Žlutá
  • Voděodolná
  • Syntetická
  • Bezzákladová barva
  • Lesklý
  • Venkovní
  • Antikorozní
  • 0,4 l

Hammerite Přímo na rez – hladký, sprej 400 ml Hammerite Přímo na rez – hladký ve spreji 400 ml je syntetický antikorozní lak…

od 209 Kč
od 523 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov PRIMALEX KOVÁŘSKÁ BARVA 2v1 ČERNÁ 0,25 l

PRIMALEX KOVÁŘSKÁ BARVA 2v1 ČERNÁ 0,25 l

  • Černá
  • Voděodolná
  • Syntetická
  • Bezzákladová barva
  • Matný
  • Venkovní
  • Antikorozní
  • 0,3 kg
  • 0,25 l

Primalex Kovářská barva 2v1 je samozákladující syntetická alkyd-uretanová barva postavená na tradiční receptuře s obsahem…

od 229 Kč
od 916 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov Hammerite Přímo na rez - Matný grafit RAL 7016 , 0.7L

Hammerite Přímo na rez - Matný grafit RAL 7016 , 0.7L

  • Voděodolná
  • Bezzákladová barva
  • Matný
  • Vnitřní/venkovní
  • Ochrana proti UV záření
  • Antikorozní
  • 1 kg
  • Vydatnost 7 m²/l
  • 0,7 l
  • Šedá

Dostupné odstíny – Hladký stříbrný černý tmavě hnědý tmavě zelený zelený modrý světle šedý žlutý červený bílý Dostupné…

od 244 Kč
od 349 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov Antikorozní elastický nátěr Rust-Oleum Noxyde Peganox Barva: Hnědá (A66 BROWN), Balení: 5 KG

Antikorozní elastický nátěr Rust-Oleum Noxyde Peganox Barva: Hnědá (A66 BROWN),…

1
  • Hnědá
  • Voděodolná
  • Pololesklý
  • Ochrana proti UV záření
  • Antikorozní
  • 5 kg

NOXYDE® PEGANOX Jednosložkový, vodou-ředitelný, elastický nátěr Dobrá ochrana proti korozi a hydroizolace Hladký povrch,…

od 1 893 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov Dulux Universal lesk Varianta: Dulux Universal lesk 2880 hněď kaštanová 0,75 L

Dulux Universal lesk Varianta: Dulux Universal lesk 2880 hněď kaštanová 0,75 L

  • Voděodolná
  • Syntetická
  • Vrchní barva
  • Lesklý
  • Vnitřní/venkovní
  • 0,75 l

Pro nátěry kovu i dřeva v interiéru a i exteriéru. Vysoce odolný proti působení vody. Vynikající tvrdost a elasticita…

od 200 Kč
od 267 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov Dulux Universal Lesk 8440 červenohnědá 0,75l ( )

Dulux Universal Lesk 8440 červenohnědá 0,75l ( )

  • Voděodolná
  • Syntetická
  • Vrchní barva
  • Lesklý
  • Vnitřní/venkovní
  • Ředění barvy ředidlem

Dulux Universal Lesk 8440 červenohnědá 0,75l Syntetická vrchní barva na dřevo i kov Použití: Universal lesk je syntetická…

od 200 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov Akzo Nobel Hammerite přímo na rez Satén Barva: Antracit, Objem: 2,5 l

Akzo Nobel Hammerite přímo na rez Satén Barva: Antracit, Objem: 2,5 l

  • Antracit
  • Bezzákladová barva
  • Pololesklý
  • Antikorozní
  • 2,5 l
  • Vydatnost 10 m²/l
  • Voděodolná
  • Vnitřní/venkovní
  • Ochrana proti UV záření

Hammerite Přímo na rez – Saténový povrch Antikorozní nátěr na kov s jemně hedvábným saténovým leskem, který spojuje základ,…

1 498 Kč
599 Kč/l

Barvylakydrogerie.cz

Zobrazit detail
barva na kov Dulux Universal lesk 2210 0,75 l světle hnědá

Dulux Universal lesk 2210 0,75 l světle hnědá

  • Voděodolná
  • Syntetická
  • Vrchní barva
  • Lesklý
  • Vnitřní/venkovní
  • 0,75 l

Dulux Universal lesk 2210 světle hnědá 0,75l Syntetická vrchní barva na dřevo i kov Použití: Universal lesk je syntetická…

od 245 Kč
od 327 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov Barva na kov Hammerite Přímo na rez Zlatý lesk 0,7 l

Barva na kov Hammerite Přímo na rez Zlatý lesk 0,7 l

  • 1 kg
  • 0,7 l
  • Voděodolná

Hammerite Přímo na rez ZLATÝ LESK 0,7 l. Moderní jednosložková barva schnoucí na vzduchu, určená pro antikorozní a…

243 Kč
347 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
barva na kov Chlorkaučuková emailová Barva na kov BATO RAL 9005 černá 0,8L

Chlorkaučuková emailová Barva na kov BATO RAL 9005 černá 0,8L

  • Černá
  • Voděodolná

Chlorokaučukový email Barva na kov BATO RAL 9005 0,8L ✅Odolná vůči povětrnostním vlivům a zvýšené chemické odolnosti.…

365 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
barva na kov Základní Nátěr alkydová barva na kov antracit 0,8L ral 7016 rychleschnoucí

Základní Nátěr alkydová barva na kov antracit 0,8L ral 7016 rychleschnoucí

  • Šedá
  • Doba schnutí 2 hodiny
  • 1 kg
  • Voděodolná

Barva na kov antracit 0,8 L ral 7016 PRO BRÁNY A PLOTY | STROJE A ZAŘÍZENÍ | OCELOVÉ KONSTRUKCE | RENOVACE | LITINA ⭐ ÚČINNÝ…

365 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
barva na kov BARVA na kov na rez ANTICORROSIVE rychleschnoucí antracit email 0,8L ral 7035

BARVA na kov na rez ANTICORROSIVE rychleschnoucí antracit email 0,8L ral 7035

  • Šedá
  • Voděodolná

Základní Nátěr alkydová barva na kov šedá 0,8L ral 7035 rychleschnoucí [PRO BRÁNY A PLOTY | STROJE A ZAŘÍZENÍ | OCELOVÉ…

400 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
barva na kov Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Polomatná Šedá Signální 3v1

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Polomatná Šedá Signální 3v1

  • Šedá
  • Doba schnutí 1 hodina
  • Voděodolná

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Polomatná Šedá Signální RAL7004 3v1 ▶ OSVĚDČENÁ POLSKÁ ZNAČKA Vážení, naše výrobky…

621 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
barva na kov Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Polomat Růžová Světlá 3v1

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Polomat Růžová Světlá 3v1

  • Růžová
  • Doba schnutí 1 hodina
  • Voděodolná

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Polomat Růžová Světlá RAL3015 3v1 ▶ OSVĚDČENÁ POLSKÁ ZNAČKA Vážení, naše výrobky…

621 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
barva na kov Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Satén Šedá Achátová 3v1

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Satén Šedá Achátová 3v1

  • Šedá
  • Doba schnutí 1 hodina
  • Voděodolná
  • 1 l

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Satén Šedá Achátová RAL7038 3v1 ▶ OSVĚDČENÁ POLSKÁ ZNAČKA Vážení, naše výrobky…

621 Kč
621 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
barva na kov Hammerite Ultima RAL8017 lesk 0,75 l

Hammerite Ultima RAL8017 lesk 0,75 l

  • Hnědá
  • Voděodolná
  • Lesklý
  • Vnitřní/venkovní
  • Ředění barvy vodou
  • Antikorozní
  • 0,75 l

Hammerite Ultima představuje novou generaci nátěrových hmot na kovy. Barva typu 3v1 – je připravena k použití přímo na rez…

od 419 Kč
od 559 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
barva na kov HM ULTIMA 9005 černá matt 0,75L

HM ULTIMA 9005 černá matt 0,75L

  • 0,78 kg
  • 0,75 l
  • Černá
  • Voděodolná
  • Matný
  • Vnitřní/venkovní
  • Ředění barvy vodou
  • Antikorozní

…

od 419 Kč
od 559 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie