Vyjadřuje, kolik metrů čtverečních lze natřít jedním litrem barvy.
Voděodolné barvy na kov
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Dulux Komaprim Profi 3v1 4 l, RAL 8011 středně hnědá
od 1 450 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva s výborným antikorozním účinkem kombinujícím bariérový a inhibiční efekt. Spojuje funkce základu, mezinátěru i vrchního emailu. Barva je určená jak…
Hammerite HLDK bílý 400 ml
od 209 Kč
523 Kč/l- Vnitřní/venkovní
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- 0,4 l
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, žlutá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Dupli-Color Alkyton 5 l RAL 9006 bílý hliník
od 2 490 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Antikorozní barva Dupli-Color Alkyton o objemu 5 litrů v odstínu RAL 9006 (bílý hliník) je určena pro ochranu a estetickou úpravu kovových povrchů. Tento produkt může být využit přímo na nové i…
Rust Oleum Alkyton hladká lesklá 5 l, RAL 8017 čokoládová hnědá
od 2 490 Kč
- Venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Rust Oleum Alkyton je barva na kov, která je určena pro přímou aplikaci na povrchy zbavené koroze. Tento produkt je vhodný pro použití v různých prostředích, kde je potřeba chránit kovové…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, tmavě modrý
od 241 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Dulux Komaprim Profi 3v1 2,5 l, RAL 9003 bílá
od 1 050 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Produkt: Dulux Komaprim Profi 3v1, 2,5 l Výrobce: Dulux Popis produktu: Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická antikorozní barva určená pro ocel, zoxidovanou pozinkovanou ocel a železo. Barva…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, hnědý
od 399 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Sokrates Anticor 0840 0,7 kg
od 219 Kč
- 0,7 kg
Používá se na železné podklady, pozinkované, lehké kovy a měď , hliník, titanzinek, mosaz. Barva je odolná proti zpuchýřování, je vhodná k použití na plechové střechy, oplechování budov, okapové…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml, hnědý
od 139 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
- 0,39 kg
Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje jeho aktivní ochranu proti korozi až na 8 let. Díky své technologii Dualtech je zaručená vysoká vodoodpudivost nátěru. Nátěr…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, světle šedý
od 208 Kč
832 Kč/l- Matný
- Antikorozní
- Voděodolná
- 0,25 l
- Šedá
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Chemolak Chemopur G U 2061 800 ml matná bílá
od 307 Kč
- Venkovní
- Základní barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva na kov Chemolak Chemopur G U 2061 je určena pro základní antikorozní nátěr kovových podkladů, jako jsou ocel, železo, a slouží jako podklad pro vrchní polyuretanové barvy CHEMOPUR. Vhodná…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml, měděný
od 148 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Barva na kov je určena pro použití v interiéru i exteriéru, kde chrání kovové konstrukce z oceli, železa a litiny před korozí. Její hlavní funkcí je ošetření a ochrana kovů, přičemž zajišťuje…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 2,5 l, hnědý
od 774 Kč
310 Kč/l- 2,5 l
jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativníDualTech CZ barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na…
COLORLAK Synorex Extra S2003 3,5 l, C0599 bažina
od 1 250 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Základní barva
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva COLORLAK Synorex Extra S2003 je určena pro základní antikorozní nátěry oceli pod syntetické, olejové, nitrocelulózové, nitrokombinační a akrylátové vrchní nátěrové hmoty. Můžete jej využít…
Hammerite Přímo na rez satén 2,5 l, antracit
od 771 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite Přímo na rez satén 2,5 l je jednosložková antikorozní barva určená k použití na železné kovy, jako je ocel, železo a litina. Tento nátěr je vhodný jak pro exteriérové, tak pro…
Dulux Komaprim Profi 3v1 4 l, RAL 9005 černá
od 1 450 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva s výborným antikorozním účinkem kombinujícím bariérový a inhibiční efekt. Spojuje funkce základu, mezinátěru i vrchního emailu. Barva je určená jak…
Detecha Superfest 20 kg, červenohnědá
od 5 590 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Detecha Superfest je základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota s vysokým obsahem sušiny určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti korozi. …
Dulux Komaprim Profi 3v1 4 l, RAL 3011 červenohnědá
od 1 473 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva s výborným antikorozním účinkem kombinujícím bariérový a inhibiční efekt. Spojuje funkce základu, mezinátěru i vrchního emailu. Barva je určená jak…
Dupli-Color Alkyton hladký saténový 750 ml, RAL 7011 ocelově šedá
od 483 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov je určena pro venkovní použití, kde zajišťuje dlouhodobou ochranu proti korozi a povětrnostním vlivům. Vyznačuje se hladkým saténovým povrchem, který je odolný proti úderu a má…
Hammerite Přímo na rez matný 2,5 l, hnědý
od 1 280 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
Barva na kov s matným povrchem je určena pro ochranu a dekoraci železných kovů, jako je ocel, železo a litina, v interiéru i exteriéru. Vhodná je pro moderní i klasické aplikace, kde je…
Hammerite Přímo na rez sprej hladký 400 ml, modrý
od 209 Kč
523 Kč/l- 0,4 kg
- 0,4 l
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný…
Detecha Superkov Satin pololesk 20 kg, RAL 7040 šedá
od 5 042 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Antikorozní pololesklá syntetická barva na kovové materiály je určena pro venkovní i vnitřní nátěry, kde zajišťuje dlouhodobou ochranu proti povětrnostním vlivům a UV záření. Jedná se o…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, tmavě zelený
od 1 456 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Přímo na rez kovářská barva 750 ml, stříbrná
od 252 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite Přímo na rez kovářská barva ve stříbrném odstínu je určená pro povrchy z železa, oceli a litiny, a to jak nové či zkorodované. Barva se aplikuje přímo na rez, čímž odpadá nutnost…
Primalex Barva na střechy Metal 3v1 2,5 l, šedá
od 1 149 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva na kov je určena pro přímé nátěry kovových povrchů v interiéru i exteriéru, kde zajišťuje dokonalou přilnavost a dlouhodobou ochranu. Je vhodná pro nátěry oceli, hliníku, mědi a…
Hammerite Hladká barva přímo na zrezivělý kov 0,7 l + 0,25 l, hnědá
od 705 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
- Voděodolná
Hammerite hladká barva přímo na zrezivělý kov je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
Hammerite Hladká barva přímo na zrezivělý kov 0,7 l + 0,25 l, stříbrná
od 589 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
- Voděodolná
Hammerite Hladká barva přímo na zrezivělý kov je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
Hammerite Hladká barva přímo na zrezivělý kov 0,7 l + 0,25 l, tmavě hnědá
od 589 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
- Voděodolná
Hammerite Hladká barva přímo na zrezivělý kov je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
Hammerite Direct To Rust Metal Paint Aerosol Smooth Finish 400 ml červený
od 209 Kč
523 Kč/l- 0,4 l
Hammerite Přímo na rez sprej je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
Alkyton RAL 9005 2,5 l černý matný
od 1 430 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
- Ochrana proti UV záření
Alkyton je základová antikorozní barva na bázi alkydových pryskyřic modifikovaných uretany. Nátěr Alkytonem vykazuje vynikající pružnost, odolnost proti úderu a dobrou charakteristiku zasychání. …
Hammerite Přímo na rez kovářská barva 750 ml, tmavě šedá
od 252 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite Přímo na rez - Kovářská barva 750 ml, od výrobce Hammerite, je určená pro ochranu a dekoraci kovových povrchů. Tento nátěr kombinuje několik funkcí v jednom – působí jako základní…
Detecha Superkov Satin 2,5 kg, 7032 šedý
od 722 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Superkov Satin je nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také…
Balakryl Metal 2v1 700 g, RAL 7016 antracitově šedá
od 289 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
Balakryl Metal 2v1 je jednosložková antikorozní akrylátová barva určená pro různé typy povrchů, vhodná jak pro venkovní, tak i vnitřní použití. Tento produkt nabízí komplexní řešení v jednom…
HB Body 992 Anticorrosive Primer 1 kg šedá
od 196 Kč
- 1 kg
Vysoce kvalitní jednosložková antikorozní rychleschnoucí základní barva, vhodná na kovové a dřevěné povrchy. Je odolná soli, vlhkosti a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Nanáší se štětcem, …
HET Soldecol Pur Clear HG 500 ml + 200 ml transparentní leský
od 266 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
HET Soldecol Pur Clear HG je dvousložkový polyuretanový bezbarvý lak určený pro ochranné a dekorativní nátěry kovových povrchů, včetně železných a neželezných kovů, jako jsou pozink, měď, hliník…
Hammerite Hladká barva přímo na zrezivělý kov 0,7 l + 0,25 l, černá
od 589 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
- Voděodolná
Hammerite hladká barva přímo na zrezivělý kov je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
COLORLAK Eurospray opravný sprej na smaltované materiály 400 ml
188 Kč
470 Kč/l- Voděodolná
- 0,4 l
- Bílá
COLORLAK Eurospray je lak na opravu smaltovaných povrchů ve spreji. Snadno opraví oprýsknutí a škrábance. Ochranná vrstva je voděodolná, barevně stálá (nežloutne), nepraská a neloupe se. Barva…
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, RAL 5002 ultramarínová
od 484 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva na kov Motip Alkyton hladký lesklý je určena pro nátěry kovových povrchů s požadovanou antikorozní ochranou. Barva a typ nátěru Barva je v odstínu RAL 5002, což je sytá ultramarínová…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, červený
od 399 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, bílý hliník
od 480 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, hliník
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, měděný
od 242 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, modrá
od 299 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, bílý
od 1 280 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 6001 středně zelená
od 349 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 7012 šedá
od 349 Kč
465 Kč/l- 0,75 l
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, modrý
od 719 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
