Vyjadřuje, kolik metrů čtverečních lze natřít jedním litrem barvy.
Voděodolné barvy na kov
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hammerite Přímo na rez stříbrný 400 ml
od 209 Kč
523 Kč/l- 0,4 l
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, stříbrný
od 139 Kč
556 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, červený
od 746 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 5015 středně modrá
od 349 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Alkyton kladívkový efekt 250 ml, černý
od 259 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Kladívkový barevný email Alkyton o objemu 250 ml využijete na rez, kov, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, lavičky, …
Hammerite Přímo na rez saténová 0,7 l, antracit
od 245 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Antikorozní
Hammerite Přímo na rez saténový 0,7 l je antikorozní a dekorativní barva určená pro kovové povrchy. Tento produkt je vhodný jak pro vnitřní, tak pro venkovní použití. Díky své unikátní…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 8011 středně hnědá
od 320 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
COLORLAK Synorex Primer S 2000 10 kg, 0840 červenohnědá
od 399 Kč
- Syntetická
- Vnitřní
- Základní barva
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
COLORLAK Synorex Primer S 2000 je základní barva s vysokou antikorozní ochranou na kovové předměty pro venkovní i vnitřní použití. Je vhodná pod syntetické, epoxidové nebo nitrocelulózové…
Hammerite Ultima 750 ml, tmavě hnědá mat
od 419 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
- Antikorozní
Barva typu 3v1 je připravena k použití přímo na rez či přímo na jakýkoli druh kovu, a to bez nutnosti základové barvy (výjimkou je použití na měď). Výsledkem je vysoce odolný dekorativní nátěr, …
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, matně hnědý
od 243 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Matný
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
Hammerite Přímo na rez Matný povrch 0,7 l Hammerite Přímo na rez s matným povrchem je speciálně vyvinutá antikorozní barva určená k aplikaci na kovové povrchy. Tento produkt spojuje ochrannou…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 2,5 l, tmavě zelený
od 1 280 Kč
512 Kč/l- 2,5 l
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a ozdobná barva. Jejím základem jsou syntetické pryskyřice a jsou do ní přidány vhodné pigmenty, aby měla optimální…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 9006 bílý hliník
od 326 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
**Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml** Syntetická barva Dulux Komaprim Profi 3v1 je určena pro ochranu kovových povrchů, a to jak venkovních, tak vnitřních. Tento produkt spojuje funkce…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml, černý
od 208 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
- Ochrana proti UV záření
Barva na kov je určena pro použití v interiéru i exteriéru, kde chrání kovové konstrukce před korozí a zároveň jim dodává dekorativní vzhled. Je vhodná pro ocel, železo a litinu, přičemž…
Hammerite Přímo na rez 400 ml zlatý
od 209 Kč
523 Kč/l- 0,4 kg
- 0,4 l
Jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva je určena na železné kovy a je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, …
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 3002 červeň rumělková
od 325 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Název: Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml Výrobce: AkzoNobel Barva na kov Dulux Komaprim Profi 3v1 je navržena pro vnitřní i venkovní použití. Je ideální pro nátěry ocelových a železných…
Dulux Komaprim Profi 3v1 4 l, RAL 6005 tmavě zelená
od 1 450 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva s výborným antikorozním účinkem kombinujícím bariérový a inhibiční efekt. Spojuje funkce základu, mezinátěru i vrchního emailu. Barva je určená jak…
Hammerite přímo na rez matný 0,7 l, černý
od 399 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
Hammerite Přímo na rez – matná černá barva o objemu 0,7 litru je určená pro ochranu a dekoraci kovových povrchů, včetně těch zkorodovaných. Barva nabízí tři funkce v jednom produktu: základní…
Hammerite Přímo na rez kovářská barva 750 ml, černá
od 444 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
Hammerite Přímo na rez kovářská barva je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml, tmavě zelený
od 140 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Antikorozní
Produkt: Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml Výrobce: Hammerite Barva: Zelená Doba schnutí: 2 hodiny Druh nátěru: Základní barva Objem: 0,25 litru Stupeň lesku: Lesklý …
Primalex Kovářská barva 2v1 750 ml černá
od 489 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
Primalex Kovářská barva 2v1 je samozákladující syntetická alkyd-uretanová barva postavená na tradiční receptuře s obsahem železité slídy, grafitu a antikorozních pigmentů. Chrání kov proti…
Dulux Komaprim Profi 3v1 4 l, RAL 8017 tmavě hnědá
od 1 450 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva s výborným antikorozním účinkem kombinujícím bariérový a inhibiční efekt. Spojuje funkce základu, mezinátěru i vrchního emailu. Barva je určená jak…
Fest-b S2141 2,5 kg, 0540 zelená
od 665 Kč
- 2,5 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, červený
od 213 Kč
852 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Dulux Komaprim Profi 3v1 10 l, červenohnědá
od 3 422 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Jedná se o barvu typu 3v1, která je…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, zelený
od 243 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 9005 černá
od 349 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Fest-b S2141 2,5 kg, 0155 antracit
od 665 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Denas Antikor 700 g šedá
od 193 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Základní barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
- Antikorozní
Denas Antikor je základní antikorozní vodou ředitelná barva na kovy. Je vhodná na základní nátěry ocelových, hliníkových a pozinkovaných konstrukcí v interiéru a exteriéru. Má vynikající…
U PEPÁNKA Epoxidová barva na lodě 2-K pod ponor 1 kg + tužidlo, 051.světle modrá
od 413 Kč
- Epoxidová
- Venkovní
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Voděodolná
Epoxidová barva určená pro náročné podmínky pod vodní hladinou je vhodná pro trvalé použití na spodní části lodí a jejich příslušenství. Její složení zajišťuje odolnost proti trvalému ponoru ve…
Hammerite Ultima 750 ml, antracit lesk
od 416 Kč
555 Kč/l- Vnitřní/venkovní
- Lesklý
- Antikorozní
- 1 kg
- 0,75 l
Barva typu 3v1 je připravena k použití přímo na rez či přímo na jakýkoli druh kovu, a to bez nutnosti základové barvy (výjimkou je použití na měď). Výsledkem je vysoce odolný dekorativní nátěr, …
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, světle modrý
od 424 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Hammerite Přímo na rez sprej hladký 400 ml, tmavě zelená
od 209 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
Barva na kov je určena pro ochranu a dekoraci železných kovů, jako je ocel, železo a litina, v interiéru i exteriéru. Vyznačuje se schopností přímé aplikace na zkorodované povrchy bez nutnosti…
AntiRezin Antikorozní barva 3v1 2,5 l, černá
999 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Ředění barvy vodou
- Antikorozní
Barva AntiRezin je kvalitní antikorozní barva na kov, která usnadní práci a ušetří peníze, protože se jedná o barvu 3v1. Součástí barvy je odrezovač, základní barva a vrchní barva na kov …a to…
Detecha Superkov Satin 2,5 kg, 7016 šedý
od 682 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Superkov Satin je nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také…
Chemolak Ferro Color kovářská černá, 0,75 l
od 399 Kč
532 Kč/l- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- 0,75 kg
- 0,75 l
- Černá
Ferro Color se používá jako základní i vrchní antikorozní barva na kovové povrchy. Konečný nátěr zkrášluje a chrání podklad před rzí. Povrch je matný s jemným metalickým nádechem, imitujícím…
Colorlak Protirez S2015 2,5 l, RAL 8007 hnědá
od 955 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Antikorozní
Protirez S2015 slouží jako polomatná jednovrstvá antikorozní barva pro venkovní i vnitřní použití. S 2015 plní současně funkci základní antikorozní i vrchní barvy, je určen jako jednovrstvý…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml, zelená
od 179 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
Hammerite Přímo na rez kladívkový je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva určená na železné kovy jako je ocel, železo nebo litina. Tato barva se využívá pro nátěry v…
Sokrates Titan 0840 10 kg, červenohnědá
od 2 490 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Ředění barvy vodou
- 10 kg
Sokrates Titan 0840 je krycí rychleschnoucí barva určená především pro řemeslnické práce. Balení obsahuje 10 kg barvy, což umožňuje pokrytí rozsáhlejších ploch. Barva se vyznačuje mimořádnou…
Max Color zinkový sprej 400 ml
od 201 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- Voděodolná
Zinkový sprej se hodí jako antikorozní ochrana pro konstrukce vystavené vodě a povětrnostním vlivům. K opravě poškozených zinkových ploch, k povrstvení hran vnitřních plechů u bodového…
Hammerite Přímo na rez kovářská barva 750 ml, hnědá
od 247 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite Přímo na rez kovářská barva je jednosložková na vzduchu schnoucí barva určená pro aplikaci na železné kovy jako je ocel, železo a litina. Tato barva je speciálně vyvinutá k přímé…
Detecha Superfest 20 kg, hnědá
od 5 590 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- Ochrana proti UV záření
Detecha Superfest je základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota s vysokým obsahem sušiny určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti korozi. …
Dupli-Color Alkyton Kovářská barva 750 ml stříbrná
od 504 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Dupli-Color Alkyton Kovářská barva, stříbrná, je univerzální nátěr vhodný na různé kovové povrchy. S objemem 750 ml je ideální pro menší projekty, jako jsou ploty, branky, ocelové konstrukce…
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, žlutá/narcisová
od 480 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Motip Alkyton - hladký lesklý 0,75 l Motip Alkyton je antikorozní barva určená pro venkovní použití, která je aplikovatelná přímo na kovové povrchy včetně těch zrezavělých. Barva je dodávána v…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, zelená
od 244 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 9003 bílá
od 326 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Dulux Komaprim Profi 3v1 4 l, RAL 6001 středně zelená
od 1 450 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva s výborným antikorozním účinkem kombinujícím bariérový a inhibiční efekt. Spojuje funkce základu, mezinátěru i vrchního emailu. Barva je určená jak…
Alkyton Antikorozní barva lesklá 2,5 l, RAL 5010 modrá
od 1 430 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov je určena pro ochranu a dekoraci různých povrchů, zejména železných kovů v exteriérech. Vyznačuje se vynikající pružností, odolností proti úderu a dobrou charakteristikou zasychání. …
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 6005 tmavě zelená
od 338 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
