Vyjadřuje, kolik metrů čtverečních lze natřít jedním litrem barvy.
Voděodolné barvy na kov
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, bílý
od 399 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, tmavě hnědá
od 246 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Barvy a Laky Hostivař, a.s. Hostagrund Prim 3v1 S2177 600 ml antracitová
od 308 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Antikorozní
Hostagrund Prim 3v1 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Ideální je pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, stříbrný
od 1 280 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, zelený
od 775 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Ultima 2,5 l, 9016 bílá lesk
od 418 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
- Antikorozní
Hammerite Ultima je vodou ředitelná barva na kovové povrchy. Nabízí dlouhodobou ochranu kovovým povrchům všech druhů. Může být použita přímo na rez. Bojuje s přírodními silami až 12 let. …
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, černý
od 746 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, žlutý
od 154 Kč
616 Kč/l- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
- 3 kg
- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Fest-b S2141 5 kg, 0570 tmavě zelená
od 1 238 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
U PEPÁNKA Epoxidová barva na lodě 2-K pod ponor 1 kg + tužidlo, 093.bílá
od 414 Kč
- Epoxidová
- Venkovní
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Vydatnost 9 m²/kg
Barva určená pro trvalý ponor pod sladkovodní hladinou je vhodná pro spodní části lodí a jejich příslušenství. Lze ji aplikovat na různé materiály, jako jsou laminát, plast, dřevo, kov, hliník a…
Hostagrund Prim S2177 2,5 l, antracit
od 1 249 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Hammerite Ultima 750 ml, antracit mat
od 419 Kč
559 Kč/l- 0,75 l
Barva typu 3v1 je připravena k použití přímo na rez či přímo na jakýkoli druh kovu, a to bez nutnosti základové barvy (výjimkou je použití na měď). Výsledkem je vysoce odolný dekorativní nátěr, …
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, zelená tmavá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, RAL 5010 enziánově modrý
od 483 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Výrobce: Motip Barva: Modrá Hmotnost: 0,75 kilogramů Objem: 0,75 litrů Prostředí: Venkovní Stupeň lesku: Lesklý Ředění barvy: Ředidlem Barva na kov Motip Alkyton v hladkém lesklém provedení…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, tmavě zelená
od 439 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, zelený
od 170 Kč
680 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0845 cihlový
od 225 Kč
- 0,8 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
AUSTIS Eternal na kovy 0,7 kg, černá
od 223 Kč
- Akrylátová
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
Eternal na kovy je vodou ředitelná, hedvábně matná, samozákladující nátěrová hmota k přímému použití na kovové podklady na bázi disperze modifikované akrylátové pryskyřice, speciálních…
Fest-b S2141 2,5 kg, 0840 červenohnědá
od 665 Kč
- 2,5 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, bílý
od 179 Kč
716 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hammerite 10014236 černý 400 ml
od 209 Kč
523 Kč/l- 0,4 l
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
Fest-b S2141 0101 800 g
od 240 Kč
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- Ochrana proti UV záření
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0111
od 229 Kč
- 0,8 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, tmavě zelený
od 240 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, černý
od 243 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Alkyton kladívkový efekt 250 ml, stříbrošedý
od 259 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Kladívkový barevný email Alkyton o objemu 250 ml využijete na rez, kov, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, lavičky, …
COLORLAK Synorex Primer S 2000 600 ml, 0840 červenohnědá
od 162 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Základní barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
COLORLAK Synorex Primer S 2000 600 ml Synorex Primer S 2000 od výrobce COLORLAK je základní barva určená pro nátěry železných kovů a litin. Má objem 600 ml a dodává se v červené barvě. Barva je…
Hammerite Přímo na rez matný 2,5 l, černý
od 752 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
Barva na kov je určena pro ochranu a dekoraci kovových povrchů v interiéru i exteriéru, s důrazem na antikorozní vlastnosti. Vyznačuje se matným vzhledem, který dodává povrchu nenápadný a…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 3011 červenohnědá
od 349 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0840
od 230 Kč
- 0,8 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 7037 světle šedá
od 358 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Detecha Tlumex Plast Plus 8146104 4 kg černý
od 787 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Detecha Tlumex Plast Plus je vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, …
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, bílá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Hostagrund Prim S2177 2,5 l, střední hnědá
od 1 249 Kč
500 Kč/l- 2,5 l
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, červená
od 313 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Tlumex Plast Plus 1001767 0,9 kg
od 237 Kč
- Venkovní
- Antikorozní
- Ochrana proti UV záření
- Voděodolná
- 0,9 kg
Vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr je s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, povětrnostním vlivům, UV…
Alkyton hladký lesklý 5 l, RAL 7001 světle šedá
od 2 490 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva na kov Motip Alkyton hladký lesklý 5 l je univerzálním řešením, které poskytuje ochranu a estetiku pro různé kovové povrchy. Tato barva je určena k přímé aplikaci na rez, bez nutnosti…
Fest-b S2141 12 kg, 0155 antracit
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Primalex Kovářská barva 2v1 2,5 l černá
od 1 438 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
Primalex Kovářská barva 2v1 je samozákladující syntetická alkyduretanová barva postavená na tradiční receptuře s obsahem železité slídy, grafitu a antikorozních pigmentů. Je vhodná pro nátěry…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, tmavě hnědý
od 149 Kč
596 Kč/l- Matný
- Antikorozní
- Voděodolná
- 0,25 l
- Hnědá
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, měděná
od 350 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Balakryl Radet 700 g, 0603 slonová kost
od 299 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Vodou ředitelná vrchní barva určená k novým i renovačním nátěrům těles teplovodního topení, ale lze ji také použít k nátěrům kovů jako pozinkovaného nebo ocelového plechu, hliníku, mědi a…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, černý
od 157 Kč
628 Kč/l- Antikorozní
- Voděodolná
- Doba schnutí 2 hodiny
- 0,25 l
- Černá
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hostagrund Prim S2177 2,5 l, hnědá tmavá
od 1 145 Kč
458 Kč/l- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- 2,5 l
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, tmavě hnědý
od 775 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Komaprim 3v1 0,75 l, středně modrá
od 345 Kč
460 Kč/l- 0,75 l
Popis výrobku: Hammerite Komaprim 3v1 samozákladový email základní a vrchní antikorozní barva na kov. Dlouhodobý antikorozní účinek, vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům, připraven k…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, světle šedý
od 1 390 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, světle šedá
od 399 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
