Vyjadřuje, kolik metrů čtverečních lze natřít jedním litrem barvy.
Voděodolné barvy na kov vodou ředitelné
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Sokrates Pro Radiátory 0,7 kg, 1000 lesklá bílá
od 232 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Profesionální vodou ředitelná krycí barva Sokrates pro radiátory je přednostně určená k nátěrům topných těles a rozvodů teplé vody do teploty +100 °C. Extrémní zesíťování eliminuje korozi…
Balakryl Radet 700 g, 0100 bílá
od 349 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Balakryl Radet je vodou ředitelná akrylátová vrchní barva určená k novým i renovačním nátěrům těles teplovodního topení, ale lze ji také použít k vnitřním i venkovním vrchním nátěrům kovů jako…
Denas Radiátor 300 g RAL 0100 bílá
od 219 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Barva na kov je určena pro vrchní nátěry topných těles horkovodního vytápění a měděných rozvodů, přičemž zajišťuje lesklý a nežloutnoucí povrch. Je vhodná pro použití v interiéru, kde odolává…
Austis Eternal na kovy 0,7 kg, červenohnědá
od 223 Kč
- Akrylátová
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
Eternal na kovy je vodou ředitelná, hedvábně matná, samozákladující nátěrová hmota k přímému použití na kovové podklady na bázi disperze modifikované akrylátové pryskyřice, speciálních…
Sokrates Pro Radiátory 0,7 kg, 6003 slonová kost
od 232 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Profesionální vodou ředitelná krycí barva Sokrates pro radiátory je přednostně určená k nátěrům topných těles a rozvodů teplé vody do teploty +100 °C. Extrémní zesíťování eliminuje korozi…
Hammerite Ultima 2,5 l, 9016 bílá lesk
od 418 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
- Antikorozní
Hammerite Ultima je vodou ředitelná barva na kovové povrchy. Nabízí dlouhodobou ochranu kovovým povrchům všech druhů. Může být použita přímo na rez. Bojuje s přírodními silami až 12 let. …
Hammerite Ultima 750 ml, antracit mat
od 419 Kč
559 Kč/l- 0,75 l
Barva typu 3v1 je připravena k použití přímo na rez či přímo na jakýkoli druh kovu, a to bez nutnosti základové barvy (výjimkou je použití na měď). Výsledkem je vysoce odolný dekorativní nátěr, …
COLORLAK Synorex Primer S 2000 600 ml, 0840 červenohnědá
od 162 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Základní barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
COLORLAK Synorex Primer S 2000 600 ml Synorex Primer S 2000 od výrobce COLORLAK je základní barva určená pro nátěry železných kovů a litin. Má objem 600 ml a dodává se v červené barvě. Barva je…
Balakryl Radet 700 g, 0603 slonová kost
od 299 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Vodou ředitelná vrchní barva určená k novým i renovačním nátěrům těles teplovodního topení, ale lze ji také použít k nátěrům kovů jako pozinkovaného nebo ocelového plechu, hliníku, mědi a…
Hammerite Ultima 750 ml, tmavě hnědá mat
od 419 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
- Antikorozní
Barva typu 3v1 je připravena k použití přímo na rez či přímo na jakýkoli druh kovu, a to bez nutnosti základové barvy (výjimkou je použití na měď). Výsledkem je vysoce odolný dekorativní nátěr, …
AUSTIS Eternal na kovy 0,7 kg, černá
od 223 Kč
- Akrylátová
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
Eternal na kovy je vodou ředitelná, hedvábně matná, samozákladující nátěrová hmota k přímému použití na kovové podklady na bázi disperze modifikované akrylátové pryskyřice, speciálních…
Denas Antikor 700 g šedá
od 193 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Základní barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
- Antikorozní
Denas Antikor je základní antikorozní vodou ředitelná barva na kovy. Je vhodná na základní nátěry ocelových, hliníkových a pozinkovaných konstrukcí v interiéru a exteriéru. Má vynikající…
Hammerite Ultima 750 ml, antracit lesk
od 416 Kč
555 Kč/l- Vnitřní/venkovní
- Lesklý
- Antikorozní
- 1 kg
- 0,75 l
Barva typu 3v1 je připravena k použití přímo na rez či přímo na jakýkoli druh kovu, a to bez nutnosti základové barvy (výjimkou je použití na měď). Výsledkem je vysoce odolný dekorativní nátěr, …
Sokrates Titan 0840 10 kg, červenohnědá
od 2 490 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Ředění barvy vodou
- 10 kg
Sokrates Titan 0840 je krycí rychleschnoucí barva určená především pro řemeslnické práce. Balení obsahuje 10 kg barvy, což umožňuje pokrytí rozsáhlejších ploch. Barva se vyznačuje mimořádnou…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml, měděný
od 139 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Barva na kov je určena pro použití v interiéru i exteriéru, kde chrání kovové konstrukce z oceli, železa a litiny před korozí. Její hlavní funkcí je ošetření a ochrana kovů, přičemž zajišťuje…
AntiRezin Antikorozní barva 3v1 2,5 l, černá
999 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Ředění barvy vodou
- Antikorozní
Barva AntiRezin je kvalitní antikorozní barva na kov, která usnadní práci a ušetří peníze, protože se jedná o barvu 3v1. Součástí barvy je odrezovač, základní barva a vrchní barva na kov …a to…
Hammerite Ultima 750 ml, šedý mat
od 517 Kč
689 Kč/l- 0,75 l
Barva typu 3v1 je připravena k použití přímo na rez či přímo na jakýkoli druh kovu, a to bez nutnosti základové barvy (výjimkou je použití na měď). Výsledkem je vysoce odolný dekorativní nátěr, …
Balakryl Metal 2v1 700 g, RAL 7016 antracitově šedá
od 289 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
Balakryl Metal 2v1 je jednosložková antikorozní akrylátová barva určená pro různé typy povrchů, vhodná jak pro venkovní, tak i vnitřní použití. Tento produkt nabízí komplexní řešení v jednom…
Hammerite Ultima 750 ml, 3003 červená matt
od 418 Kč
- Akrylátová
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
- Antikorozní
Barva na kov je určena pro přímé použití na rez nebo na různé druhy kovů bez nutnosti základové barvy, s výjimkou mědi, kde se doporučuje vhodný základ pro zajištění dlouhodobé trvanlivosti. …
Tikkurila Liitu Blackboard Paint 1 l černá
od 617 Kč
- Vnitřní
- Matný
- Ředění barvy vodou
- Doba schnutí 6 hodin
- 1 kg
Vodní akrylátová barva na tabule Liitu Blackboard Paint černá. Křída dobře přilne k natřenému povrchu a je snadné ji opět otřít. Vydatnost je udána 9-12 m2/l. Aplikace je štětcem nebo…

Hammerite Ultima RAL8017 lesk 0,75 l
- Hnědá
- Voděodolná
- Lesklý
- Vnitřní/venkovní
- Ředění barvy vodou
- Antikorozní
- 0,75 l
Hammerite Ultima představuje novou generaci nátěrových hmot na kovy. Barva typu 3v1 – je připravena k použití přímo na rez…
v 7 obchodech

DENAS BARVA NA KOVY 2v1 antikorozní rychleschnoucí barva, 0230 hnědá, 700 g (DENAS…
- 0,7 kg
- Ředění barvy vodou
- Hnědá
- Voděodolná
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Vnitřní/venkovní
- Ochrana proti UV záření
- Antikorozní
DENAS KOVY 2v1 je samozákladující, polomatná, antikorozní, vodou ředitelná barva určená k ochraně všech kovových podkladů.…
v 7 obchodech

HM ULTIMA 9005 černá matt 0,75L
- 0,78 kg
- 0,75 l
- Černá
- Voděodolná
- Matný
- Vnitřní/venkovní
- Ředění barvy vodou
- Antikorozní
…
v 8 obchodech