Vyjadřuje, kolik metrů čtverečních lze natřít jedním litrem barvy.
Voděodolné a vnitřní/venkovní barvy na kov
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Fest-b S2141 5 kg, 0155 antracit
od 756 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Alkyton Rust-Oleum Dupli-Color 750 ml černá
od 519 Kč
692 Kč/l- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
- 0,75 l
Kovářská barva na kov je antikorozní, alkyd-uretanová vrchní i základní barva v jednom. Vysoký obsah kovových pigmentů vytváří atraktivní, matný, drsný povrch s kovovými odlesky.
Detecha Superkov šedý mat 5 kg
od 1 166 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti vzniku koroze. Vytváří vysoký bariérový efekt proti trvalému…
Fest-b S2141 5 kg, 0280 hnědá
od 1 306 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 5 kg, 0101 světle šedá
od 1 379 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Sokrates Pro Radiátory 0,7 kg, 1000 lesklá bílá
od 232 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Profesionální vodou ředitelná krycí barva Sokrates pro radiátory je přednostně určená k nátěrům topných těles a rozvodů teplé vody do teploty +100 °C. Extrémní zesíťování eliminuje korozi…
HAMMERITE přímo na rez, hladký žlutý
od 399 Kč
160 Kč/l- 2,5 l
Jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje jeho aktivní ochranu proti korozi až na 8 let.
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, stříbrošedý
od 235 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
HAMMERITE přímo na rez, hladký modrý
od 399 Kč
570 Kč/l- 0,7 l
Specifikace Produtu: Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, černý
od 245 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Alkyton Kovářská barva 2,5 l černá matná
od 1 499 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Kovářskou černou barvu Alkyton o objemu 2,5 l využijete na zrezlé i nové kovy, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, …
Balakryl Radet 700 g, 0100 bílá
od 349 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Balakryl Radet je vodou ředitelná akrylátová vrchní barva určená k novým i renovačním nátěrům těles teplovodního topení, ale lze ji také použít k vnitřním i venkovním vrchním nátěrům kovů jako…
Fest-b S2141 5 kg, 0111 šedá
od 1 379 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 5 kg, 0840 červenohnědá
od 1 306 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, stříbrná
od 251 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Hostagrund U2161 blokátor rzi 2,5 l bezbarvý
od 890 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Základní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva Hostagrund U2161 je určena k základním impregnačním nátěrům kovů, kdy zajišťuje následnému nátěrovému systému přilnavost na problematické povrchy (ocelové povrchy se zbytkovou korozí, …
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, šedý
od 399 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, tmavě hnědá
od 294 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Fest-b S2141 5 kg, 0540 zelená
od 1 379 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 7016 tmavě šedá
od 349 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, černá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Detecha Superkov Satin 2,5 kg, červenohnědý
od 719 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Superkov Satin je nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také…
Sokrates Pro Radiátory 0,7 kg, 6003 slonová kost
od 232 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Profesionální vodou ředitelná krycí barva Sokrates pro radiátory je přednostně určená k nátěrům topných těles a rozvodů teplé vody do teploty +100 °C. Extrémní zesíťování eliminuje korozi…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, červenohnědá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, zelená
od 339 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Fest-b S2141 5 kg, 0845 cihlová
od 1 349 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 8017 tmavě hnědá
od 367 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml, stříbrošedý
od 208 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
- Ochrana proti UV záření
Hammerite Přímo na rez kladívkový je jednosložková antikorozní barva určená k aplikaci na železné a ocelové povrchy. Díky své speciální formulaci se dá nanášet přímo na zkorodovaný kov, což…
Alkyton kladívkový efekt 250 ml, měděný
od 239 Kč
956 Kč/l- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
- 0,25 l
Kladívkový barevný email Alkyton o objemu 250 ml využijete na rez, kov, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, lavičky, …
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, šedá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Dulux Komaprim Profi 3v1 4 l, RAL 7016 tmavošedá
od 1 473 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva s výborným antikorozním účinkem kombinujícím bariérový a inhibiční efekt. Spojuje funkce základu, mezinátěru i vrchního emailu. Barva je určená jak…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, střední hnědá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, bílý
od 399 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, tmavě hnědá
od 246 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, stříbrný
od 1 280 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, zelený
od 775 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Ultima 2,5 l, 9016 bílá lesk
od 418 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
- Antikorozní
Hammerite Ultima je vodou ředitelná barva na kovové povrchy. Nabízí dlouhodobou ochranu kovovým povrchům všech druhů. Může být použita přímo na rez. Bojuje s přírodními silami až 12 let. …
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, černý
od 746 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, žlutý
od 154 Kč
616 Kč/l- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
- 3 kg
- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Fest-b S2141 5 kg, 0570 tmavě zelená
od 1 238 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Ultima 750 ml, antracit mat
od 419 Kč
559 Kč/l- 0,75 l
Barva typu 3v1 je připravena k použití přímo na rez či přímo na jakýkoli druh kovu, a to bez nutnosti základové barvy (výjimkou je použití na měď). Výsledkem je vysoce odolný dekorativní nátěr, …
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, zelená tmavá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, tmavě zelená
od 439 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, zelený
od 170 Kč
680 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, bílý
od 179 Kč
716 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, tmavě zelený
od 240 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, černý
od 243 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Alkyton kladívkový efekt 250 ml, stříbrošedý
od 259 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Kladívkový barevný email Alkyton o objemu 250 ml využijete na rez, kov, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, lavičky, …
