Vyjadřuje, kolik metrů čtverečních lze natřít jedním litrem barvy.
Voděodolné a venkovní barvy na kov
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Alkyton email 2v1 hladký matný 0,25 l RAL 9005 černé
od 252 Kč
- Venkovní
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- 0,5 kg
Alkyton je barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze aplikovat přímo na rez, kov, dřevo a pohledový beton. V případě použití základu Galvinol, lze Alkyton použít také na nátěry lehkých…
Fest-b S2141 12 kg, 0111 šedá
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Detecha Tlumex Plast Plus 2 kg černý
od 401 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- Ochrana proti UV záření
Detecha Tlumex Plast Plus je vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, …
Fest-b S2141 12 kg, 0845 cihlová
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 2,5 kg, 0111 šedá
od 690 Kč
- 2,5 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 12 kg, 0101 světle šedá
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 12 kg, 0280 hnědá
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0155 antracit
od 260 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- Ochrana proti UV záření
Fest-b 2v1 na střechy S2141 je samozákladující antikorozní barva s obsahem grafitu, která je určena především pro jednovrstvé venkovní ochranné nátěry. Tato barva je ideální pro použití na…
Fest-b S2141 2,5 kg, 0280 hnědá
od 690 Kč
- 2,5 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
COLORLAK Protirez S2015 0,6 l, RAL 6005 zelená
od 249 Kč
415 Kč/l- 0,6 l
COLORLAK Protirez S2015 je syntetická jednovrstvá antikorozní polomatná barva k polomatným jednovrstvým – základním i vrchním nátěrům výrobků z oceli pro interiér a exteriér. Disponuje také…
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, dopravní červená
od 483 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva na kov Motip Alkyton nabízí všestranné využití pro různé druhy povrchů, včetně kovu, dřeva a betonu. Je dostupná v objemu 0,75 litru, s celkovou hmotností 1 kilogram, a v červeném odstínu. …
Austis Eternal na kovy 0,7 kg, červenohnědá
od 223 Kč
- Akrylátová
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
Eternal na kovy je vodou ředitelná, hedvábně matná, samozákladující nátěrová hmota k přímému použití na kovové podklady na bázi disperze modifikované akrylátové pryskyřice, speciálních…
Fest-b S2141 12 kg, 0840 červenohnědá
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
BOLL Antikorozní základní nátěr 1 l červený
od 214 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Základní barva
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Antikorozní základní nátěr je určen pro ochranu kovových povrchů před působením vnějších faktorů a zajištění dobré přilnavosti následných nátěrů. Je vhodný pro ocelové a litinové povrchy, které…
Barvy a Laky Hostivař, a.s. Hostagrund Prim 3v1 S2177 600 ml antracitová
od 308 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Antikorozní
Hostagrund Prim 3v1 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Ideální je pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové…
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, RAL 5010 enziánově modrý
od 483 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Výrobce: Motip Barva: Modrá Hmotnost: 0,75 kilogramů Objem: 0,75 litrů Prostředí: Venkovní Stupeň lesku: Lesklý Ředění barvy: Ředidlem Barva na kov Motip Alkyton v hladkém lesklém provedení…
Hostagrund Prim S2177 2,5 l, antracit
od 1 245 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Fest-b S2141 0101 800 g
od 240 Kč
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- Ochrana proti UV záření
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0845 cihlový
od 225 Kč
- 0,8 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, žlutý
od 154 Kč
616 Kč/l- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
- 3 kg
- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Fest-b S2141 2,5 kg, 0845 cihlová
od 690 Kč
- 2,5 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
U PEPÁNKA Epoxidová barva na lodě 2-K pod ponor 1 kg + tužidlo, 093.bílá
od 414 Kč
- Epoxidová
- Venkovní
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Vydatnost 9 m²/kg
Barva určená pro trvalý ponor pod sladkovodní hladinou je vhodná pro spodní části lodí a jejich příslušenství. Lze ji aplikovat na různé materiály, jako jsou laminát, plast, dřevo, kov, hliník a…
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, myší šedý
od 480 Kč
640 Kč/l- 0,75 l
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
Alkyton hladký lesklý RAL 8011 oříšková hnědá 5l
od 2 490 Kč
498 Kč/l- 5 l
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
Fest-b S2141 12 kg, 0155 antracit
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 2,5 kg, 0840 červenohnědá
od 665 Kč
- 2,5 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, oříškový hnědý
od 483 Kč
644 Kč/l- 0,75 l
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0840
od 230 Kč
- 0,8 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Detecha Tlumex Plast Plus 8146104 4 kg černý
od 787 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Detecha Tlumex Plast Plus je vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, …
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, čokoládový hnědý
od 483 Kč
644 Kč/l- 0,75 l
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0111
od 229 Kč
- 0,8 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0280 hnědý
od 230 Kč
- 0,8 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, černý
od 158 Kč
632 Kč/l- Antikorozní
- Voděodolná
- Doba schnutí 2 hodiny
- 0,25 l
- Černá
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Alkyton hladký lesklý 5 l, RAL 7001 světle šedá
od 2 490 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva na kov Motip Alkyton hladký lesklý 5 l je univerzálním řešením, které poskytuje ochranu a estetiku pro různé kovové povrchy. Tato barva je určena k přímé aplikaci na rez, bez nutnosti…
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, šedý hliník
od 480 Kč
640 Kč/l- 0,75 l
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, světle modrý
od 460 Kč
613 Kč/l- 0,75 l
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
Primalex Kovářská barva 2v1 2,5 l černá
od 1 438 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
Primalex Kovářská barva 2v1 je samozákladující syntetická alkyduretanová barva postavená na tradiční receptuře s obsahem železité slídy, grafitu a antikorozních pigmentů. Je vhodná pro nátěry…
Alkyton kladívkový efekt 250 ml, černý
od 259 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Kladívkový barevný email Alkyton o objemu 250 ml využijete na rez, kov, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, lavičky, …
Tlumex Plast Plus 1001767 0,9 kg
od 237 Kč
- Venkovní
- Antikorozní
- Ochrana proti UV záření
- Voděodolná
- 0,9 kg
Vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr je s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, povětrnostním vlivům, UV…
Alkyton hladký lesklý RAL 6018 zelenožlutá 750ml
od 483 Kč
644 Kč/l- 0,75 l
Alkyton hladký lesklý Nejpoužívanější a nejširší škála barev v odstínech dle vzorkovnice RAL (24 odstínů) Díky pružnosti a obsahu antikorozních pigmentů v barvě, je možné Alkyton používat: přímo…
Primalex Kovářská barva 2v1 750 ml černá
od 489 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
Primalex Kovářská barva 2v1 je samozákladující syntetická alkyd-uretanová barva postavená na tradiční receptuře s obsahem železité slídy, grafitu a antikorozních pigmentů. Chrání kov proti…
Fest-b S2141 2,5 kg, 0540 zelená
od 665 Kč
- 2,5 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Alkyton Antikorozní barva lesklá 2,5 l, RAL 5010 modrá
od 1 430 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov je určena pro ochranu a dekoraci různých povrchů, zejména železných kovů v exteriérech. Vyznačuje se vynikající pružností, odolností proti úderu a dobrou charakteristikou zasychání. …
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, černý
od 483 Kč
644 Kč/l- 0,75 l
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
AUSTIS Eternal na kovy 0,7 kg, černá
od 223 Kč
- Akrylátová
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
Eternal na kovy je vodou ředitelná, hedvábně matná, samozákladující nátěrová hmota k přímému použití na kovové podklady na bázi disperze modifikované akrylátové pryskyřice, speciálních…
Fest-b S2141 2,5 kg, 0155 antracit
od 665 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
U PEPÁNKA Epoxidová barva na lodě 2-K pod ponor 1 kg + tužidlo, 051.světle modrá
od 413 Kč
- Epoxidová
- Venkovní
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Voděodolná
Epoxidová barva určená pro náročné podmínky pod vodní hladinou je vhodná pro trvalé použití na spodní části lodí a jejich příslušenství. Její složení zajišťuje odolnost proti trvalému ponoru ve…
Chemolak Chemopur G U 2061 800 ml matná bílá
od 307 Kč
- Venkovní
- Základní barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva na kov Chemolak Chemopur G U 2061 je určena pro základní antikorozní nátěr kovových podkladů, jako jsou ocel, železo, a slouží jako podklad pro vrchní polyuretanové barvy CHEMOPUR. Vhodná…
