Vyjadřuje, kolik metrů čtverečních lze natřít jedním litrem barvy.
Voděodolné barvy na kov s ochranou proti UV záření
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Fest-b S2141 5 kg, 0155 antracit
od 756 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Detecha Superkov šedý mat 5 kg
od 1 166 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti vzniku koroze. Vytváří vysoký bariérový efekt proti trvalému…
Fest-b S2141 5 kg, 0280 hnědá
od 1 306 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 5 kg, 0101 světle šedá
od 1 379 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 12 kg, 0111 šedá
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Detecha Tlumex Plast Plus 2 kg černý
od 401 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- Ochrana proti UV záření
Detecha Tlumex Plast Plus je vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, …
Fest-b S2141 12 kg, 0845 cihlová
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
HAMMERITE přímo na rez, hladký modrý
od 399 Kč
570 Kč/l- 0,7 l
Specifikace Produtu: Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, tmavě hnědá
od 294 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Fest-b S2141 2,5 kg, 0111 šedá
od 690 Kč
- 2,5 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Alkyton Kovářská barva 2,5 l černá matná
od 1 420 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Kovářskou černou barvu Alkyton o objemu 2,5 l využijete na zrezlé i nové kovy, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, …
Fest-b S2141 12 kg, 0101 světle šedá
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 5 kg, 0111 šedá
od 1 379 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 12 kg, 0280 hnědá
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0155 antracit
od 260 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- Ochrana proti UV záření
Fest-b 2v1 na střechy S2141 je samozákladující antikorozní barva s obsahem grafitu, která je určena především pro jednovrstvé venkovní ochranné nátěry. Tato barva je ideální pro použití na…
Fest-b S2141 2,5 kg, 0280 hnědá
od 690 Kč
- 2,5 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
COLORLAK Protirez S2015 0,6 l, RAL 6005 zelená
od 249 Kč
415 Kč/l- 0,6 l
COLORLAK Protirez S2015 je syntetická jednovrstvá antikorozní polomatná barva k polomatným jednovrstvým – základním i vrchním nátěrům výrobků z oceli pro interiér a exteriér. Disponuje také…
Fest-b S2141 5 kg, 0840 červenohnědá
od 1 306 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Austis Eternal na kovy 0,7 kg, červenohnědá
od 223 Kč
- Akrylátová
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
Eternal na kovy je vodou ředitelná, hedvábně matná, samozákladující nátěrová hmota k přímému použití na kovové podklady na bázi disperze modifikované akrylátové pryskyřice, speciálních…
Fest-b S2141 12 kg, 0840 červenohnědá
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 5 kg, 0845 cihlová
od 1 349 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 8017 tmavě hnědá
od 367 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Fest-b S2141 5 kg, 0540 zelená
od 1 379 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml, stříbrošedý
od 199 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
- Ochrana proti UV záření
Hammerite Přímo na rez kladívkový je jednosložková antikorozní barva určená k aplikaci na železné a ocelové povrchy. Díky své speciální formulaci se dá nanášet přímo na zkorodovaný kov, což…
Detecha Superkov Satin 2,5 kg, červenohnědý
od 719 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Superkov Satin je nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také…
Alkyton kladívkový efekt 250 ml, měděný
od 239 Kč
956 Kč/l- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
- 0,25 l
Kladívkový barevný email Alkyton o objemu 250 ml využijete na rez, kov, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, lavičky, …
Hammerite Ultima 2,5 l, 9016 bílá lesk
od 418 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
- Antikorozní
Hammerite Ultima je vodou ředitelná barva na kovové povrchy. Nabízí dlouhodobou ochranu kovovým povrchům všech druhů. Může být použita přímo na rez. Bojuje s přírodními silami až 12 let. …
Fest-b S2141 5 kg, 0570 tmavě zelená
od 1 238 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 0101 800 g
od 240 Kč
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- Ochrana proti UV záření
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, zelený
od 170 Kč
680 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0845 cihlový
od 225 Kč
- 0,8 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
COLORLAK Synorex Primer S 2000 600 ml, 0840 červenohnědá
od 162 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Základní barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
COLORLAK Synorex Primer S 2000 600 ml Synorex Primer S 2000 od výrobce COLORLAK je základní barva určená pro nátěry železných kovů a litin. Má objem 600 ml a dodává se v červené barvě. Barva je…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 3011 červenohnědá
od 349 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, bílý
od 179 Kč
716 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Fest-b S2141 2,5 kg, 0845 cihlová
od 690 Kč
- 2,5 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 7037 světle šedá
od 358 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Fest-b S2141 12 kg, 0155 antracit
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Alkyton kladívkový efekt 250 ml, stříbrošedý
od 259 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Kladívkový barevný email Alkyton o objemu 250 ml využijete na rez, kov, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, lavičky, …
Hammerite 10014236 černý 400 ml
od 209 Kč
523 Kč/l- 0,4 l
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
Fest-b S2141 2,5 kg, 0840 červenohnědá
od 665 Kč
- 2,5 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0840
od 230 Kč
- 0,8 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Detecha Tlumex Plast Plus 8146104 4 kg černý
od 787 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Detecha Tlumex Plast Plus je vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, …
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0111
od 229 Kč
- 0,8 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0280 hnědý
od 230 Kč
- 0,8 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, černý
od 158 Kč
632 Kč/l- Antikorozní
- Voděodolná
- Doba schnutí 2 hodiny
- 0,25 l
- Černá
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hammerite Přímo na rez matný 2,5 l, černý
od 752 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
Barva na kov je určena pro ochranu a dekoraci kovových povrchů v interiéru i exteriéru, s důrazem na antikorozní vlastnosti. Vyznačuje se matným vzhledem, který dodává povrchu nenápadný a…
Hammerite Přímo na rez saténová 0,7 l, antracit
od 245 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Antikorozní
Hammerite Přímo na rez saténový 0,7 l je antikorozní a dekorativní barva určená pro kovové povrchy. Tento produkt je vhodný jak pro vnitřní, tak pro venkovní použití. Díky své unikátní…
Hammerite Přímo na rez stříbrný 400 ml
od 209 Kč
523 Kč/l- 0,4 l
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
