Vyjadřuje, kolik metrů čtverečních lze natřít jedním litrem barvy.
Voděodolné barvy na kov s objemem do 0,9 l
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Alkyton email 2v1 hladký matný 0,25 l RAL 9005 černé
od 252 Kč
- Venkovní
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- 0,5 kg
Alkyton je barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze aplikovat přímo na rez, kov, dřevo a pohledový beton. V případě použití základu Galvinol, lze Alkyton použít také na nátěry lehkých…
Alkyton Rust-Oleum Dupli-Color 750 ml černá
od 519 Kč
692 Kč/l- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
- 0,75 l
Kovářská barva na kov je antikorozní, alkyd-uretanová vrchní i základní barva v jednom. Vysoký obsah kovových pigmentů vytváří atraktivní, matný, drsný povrch s kovovými odlesky.
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, stříbrošedý
od 235 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
HAMMERITE přímo na rez, hladký modrý
od 399 Kč
570 Kč/l- 0,7 l
Specifikace Produtu: Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, černý
od 245 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
COLORLAK Protirez S2015 0,6 l, RAL 6005 zelená
od 249 Kč
415 Kč/l- 0,6 l
COLORLAK Protirez S2015 je syntetická jednovrstvá antikorozní polomatná barva k polomatným jednovrstvým – základním i vrchním nátěrům výrobků z oceli pro interiér a exteriér. Disponuje také…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, stříbrná
od 251 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, šedý
od 242 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, tmavě hnědá
od 294 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, dopravní červená
od 483 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva na kov Motip Alkyton nabízí všestranné využití pro různé druhy povrchů, včetně kovu, dřeva a betonu. Je dostupná v objemu 0,75 litru, s celkovou hmotností 1 kilogram, a v červeném odstínu. …
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 7016 tmavě šedá
od 349 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, černá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, červenohnědá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, zelená
od 339 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 8017 tmavě hnědá
od 367 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml, stříbrošedý
od 208 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
- Ochrana proti UV záření
Hammerite Přímo na rez kladívkový je jednosložková antikorozní barva určená k aplikaci na železné a ocelové povrchy. Díky své speciální formulaci se dá nanášet přímo na zkorodovaný kov, což…
Alkyton kladívkový efekt 250 ml, měděný
od 239 Kč
956 Kč/l- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
- 0,25 l
Kladívkový barevný email Alkyton o objemu 250 ml využijete na rez, kov, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, lavičky, …
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, šedá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, střední hnědá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, bílý
od 399 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, tmavě hnědá
od 246 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Barvy a Laky Hostivař, a.s. Hostagrund Prim 3v1 S2177 600 ml antracitová
od 308 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Antikorozní
Hostagrund Prim 3v1 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Ideální je pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, žlutý
od 154 Kč
616 Kč/l- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
- 3 kg
- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hammerite Ultima 750 ml, antracit mat
od 419 Kč
559 Kč/l- 0,75 l
Barva typu 3v1 je připravena k použití přímo na rez či přímo na jakýkoli druh kovu, a to bez nutnosti základové barvy (výjimkou je použití na měď). Výsledkem je vysoce odolný dekorativní nátěr, …
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, zelená tmavá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, RAL 5010 enziánově modrý
od 483 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Výrobce: Motip Barva: Modrá Hmotnost: 0,75 kilogramů Objem: 0,75 litrů Prostředí: Venkovní Stupeň lesku: Lesklý Ředění barvy: Ředidlem Barva na kov Motip Alkyton v hladkém lesklém provedení…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, tmavě zelená
od 439 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, zelený
od 170 Kč
680 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, bílý
od 179 Kč
716 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hammerite 10014236 černý 400 ml
od 209 Kč
523 Kč/l- 0,4 l
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, tmavě zelený
od 240 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, černý
od 243 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Alkyton kladívkový efekt 250 ml, stříbrošedý
od 259 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Kladívkový barevný email Alkyton o objemu 250 ml využijete na rez, kov, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, lavičky, …
COLORLAK Synorex Primer S 2000 600 ml, 0840 červenohnědá
od 162 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Základní barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
COLORLAK Synorex Primer S 2000 600 ml Synorex Primer S 2000 od výrobce COLORLAK je základní barva určená pro nátěry železných kovů a litin. Má objem 600 ml a dodává se v červené barvě. Barva je…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 3011 červenohnědá
od 349 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 7037 světle šedá
od 358 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, bílá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, červená
od 313 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, tmavě hnědý
od 149 Kč
596 Kč/l- Matný
- Antikorozní
- Voděodolná
- 0,25 l
- Hnědá
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, měděná
od 350 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, černý
od 157 Kč
628 Kč/l- Antikorozní
- Voděodolná
- Doba schnutí 2 hodiny
- 0,25 l
- Černá
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hammerite Komaprim 3v1 0,75 l, středně modrá
od 345 Kč
460 Kč/l- 0,75 l
Popis výrobku: Hammerite Komaprim 3v1 samozákladový email základní a vrchní antikorozní barva na kov. Dlouhodobý antikorozní účinek, vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům, připraven k…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, světle šedá
od 399 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Hammerite Přímo na rez stříbrný 400 ml
od 209 Kč
523 Kč/l- 0,4 l
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, stříbrný
od 139 Kč
556 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 5015 středně modrá
od 349 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Alkyton kladívkový efekt 250 ml, černý
od 259 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Kladívkový barevný email Alkyton o objemu 250 ml využijete na rez, kov, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, lavičky, …
Hammerite Přímo na rez saténová 0,7 l, antracit
od 245 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Antikorozní
Hammerite Přímo na rez saténový 0,7 l je antikorozní a dekorativní barva určená pro kovové povrchy. Tento produkt je vhodný jak pro vnitřní, tak pro venkovní použití. Díky své unikátní…
