Vyjadřuje, kolik metrů čtverečních lze natřít jedním litrem barvy.
Voděodolné a vrchní barvy na kov
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Epolex S23210 7300 bílá 0,94 kg
od 656 Kč
- Epoxidová
- Vnitřní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Barva je určena na renovaci povrchu smaltovaných van, vaniček sprchových koutů. Není vhodná na akrylátové povrchy. Barva byla schválena pro nátěry povrchů potravinářských zařízení, které…
Sokrates Pro Radiátory 0,7 kg, 1000 lesklá bílá
od 232 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Profesionální vodou ředitelná krycí barva Sokrates pro radiátory je přednostně určená k nátěrům topných těles a rozvodů teplé vody do teploty +100 °C. Extrémní zesíťování eliminuje korozi…
HAMMERITE přímo na rez, hladký žlutý
od 399 Kč
160 Kč/l- 2,5 l
Jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje jeho aktivní ochranu proti korozi až na 8 let.
HAMMERITE přímo na rez, hladký modrý
od 399 Kč
570 Kč/l- 0,7 l
Specifikace Produtu: Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr…
Balakryl Radet 700 g, 0100 bílá
od 349 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Balakryl Radet je vodou ředitelná akrylátová vrchní barva určená k novým i renovačním nátěrům těles teplovodního topení, ale lze ji také použít k vnitřním i venkovním vrchním nátěrům kovů jako…
Denas Radiátor 300 g RAL 0100 bílá
od 219 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Barva na kov je určena pro vrchní nátěry topných těles horkovodního vytápění a měděných rozvodů, přičemž zajišťuje lesklý a nežloutnoucí povrch. Je vhodná pro použití v interiéru, kde odolává…
Sokrates Pro Radiátory 0,7 kg, 6003 slonová kost
od 232 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Profesionální vodou ředitelná krycí barva Sokrates pro radiátory je přednostně určená k nátěrům topných těles a rozvodů teplé vody do teploty +100 °C. Extrémní zesíťování eliminuje korozi…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, stříbrný
od 1 280 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, zelený
od 775 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, černý
od 746 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, zelený
od 170 Kč
680 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hammerite 10014236 černý 400 ml
od 209 Kč
523 Kč/l- 0,4 l
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
Balakryl Radet 700 g, 0603 slonová kost
od 299 Kč
- Akrylátová
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
Vodou ředitelná vrchní barva určená k novým i renovačním nátěrům těles teplovodního topení, ale lze ji také použít k nátěrům kovů jako pozinkovaného nebo ocelového plechu, hliníku, mědi a…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, černý
od 157 Kč
628 Kč/l- Antikorozní
- Voděodolná
- Doba schnutí 2 hodiny
- 0,25 l
- Černá
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, tmavě hnědý
od 775 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, světle šedý
od 1 390 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Přímo na rez stříbrný 400 ml
od 209 Kč
523 Kč/l- 0,4 l
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, červený
od 746 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, matně hnědý
od 243 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Matný
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
Hammerite Přímo na rez Matný povrch 0,7 l Hammerite Přímo na rez s matným povrchem je speciálně vyvinutá antikorozní barva určená k aplikaci na kovové povrchy. Tento produkt spojuje ochrannou…
Hammerite Přímo na rez 400 ml zlatý
od 209 Kč
523 Kč/l- 0,4 kg
- 0,4 l
Jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva je určena na železné kovy a je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, …
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, červený
od 213 Kč
852 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Sokrates Titan 0840 10 kg, červenohnědá
od 2 490 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Ředění barvy vodou
- 10 kg
Sokrates Titan 0840 je krycí rychleschnoucí barva určená především pro řemeslnické práce. Balení obsahuje 10 kg barvy, což umožňuje pokrytí rozsáhlejších ploch. Barva se vyznačuje mimořádnou…
Hammerite Přímo na rez kovářská barva 750 ml, hnědá
od 247 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite Přímo na rez kovářská barva je jednosložková na vzduchu schnoucí barva určená pro aplikaci na železné kovy jako je ocel, železo a litina. Tato barva je speciálně vyvinutá k přímé…
Hammerite HLDK bílý 400 ml
od 209 Kč
523 Kč/l- Vnitřní/venkovní
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- 0,4 l
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
Rust Oleum Alkyton hladká lesklá 5 l, RAL 8017 čokoládová hnědá
od 2 490 Kč
- Venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Rust Oleum Alkyton je barva na kov, která je určena pro přímou aplikaci na povrchy zbavené koroze. Tento produkt je vhodný pro použití v různých prostředích, kde je potřeba chránit kovové…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, světle šedý
od 208 Kč
832 Kč/l- Matný
- Antikorozní
- Voděodolná
- 0,25 l
- Šedá
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hammerite Přímo na rez sprej hladký 400 ml, modrý
od 209 Kč
523 Kč/l- 0,4 kg
- 0,4 l
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, tmavě zelený
od 1 456 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Direct To Rust Metal Paint Aerosol Smooth Finish 400 ml červený
od 209 Kč
523 Kč/l- 0,4 l
Hammerite Přímo na rez sprej je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně…
HET Soldecol Pur Clear HG 500 ml + 200 ml transparentní leský
od 266 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
HET Soldecol Pur Clear HG je dvousložkový polyuretanový bezbarvý lak určený pro ochranné a dekorativní nátěry kovových povrchů, včetně železných a neželezných kovů, jako jsou pozink, měď, hliník…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, bílý
od 1 280 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, modrý
od 719 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, žlutý
od 726 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 2,5 l, šedý
od 1 280 Kč
512 Kč/l- 2,5 l
jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativníDualTech CZ barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 2,5 l, měděný
od 839 Kč
336 Kč/l- 2,5 l
jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativníDualTech CZ barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 2,5 l, starošedý
od 1 390 Kč
556 Kč/l- 2,5 l
Hammerite kladívkový stříbrošedý 2,5ll. Prémiový rychleschnoucí email k nátěrům kovů s aktivní ochranou před korozí. Použití: všechny kovové předmìty a plochy (v případě nátěru barevných kovů…
Rust Oleum Alkyton hladká lesklá 5 l, RAL 1015 slonová kost
od 2 590 Kč
- Venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Rust Oleum Alkyton lze nanášet přímo na korozi zbavenou částic. Produkt je balen v plechové dóze. Objem činí 5 l.

Antikorozní elastický nátěr Rust-Oleum Noxyde Peganox Barva: Signální černá (RAL9004…
- Černá
- Voděodolná
- Vrchní barva
- Pololesklý
- Vnitřní/venkovní
- Ochrana proti UV záření
- Antikorozní
- 5 kg
NOXYDE® PEGANOX Jednosložkový, vodou-ředitelný, elastický nátěr Dobrá ochrana proti korozi a hydroizolace Hladký povrch,…
v 2 obchodech

Dulux Universal lesk 5700 zeleň mechová 0,75l ( )
- Voděodolná
- Syntetická
- Vrchní barva
- Lesklý
- Vnitřní/venkovní
Dulux Universal lesk 5700 zeleň mechová 0,75l Syntetická vrchní barva na dřevo i kov Použití: Universal lesk je syntetická…
v 7 obchodech

Dulux Universal lesk 2210 0,75 l světle hnědá
- Voděodolná
- Syntetická
- Vrchní barva
- Lesklý
- Vnitřní/venkovní
- 0,75 l
Dulux Universal lesk 2210 světle hnědá 0,75l Syntetická vrchní barva na dřevo i kov Použití: Universal lesk je syntetická…
v 4 obchodech

Colorlak Univerzal SU 2013 Varianta: Colorlak Univerzal SU 2013 - 1000 bílá 3,5 L
- Bílá
- Syntetická
- Vrchní barva
- Lesklý
- Venkovní
- Antikorozní
- 3,5 l
- Ochrana proti UV záření
- 5,25 kg
- Voděodolná
Univerzal SU 2013 je vhodná pro vrchní lesklé nátěry dřeva i kovů vystavených povětrnosti (ploty, okapy, dveře, okna,…
v 11 obchodech

Dulux Universal lesk Varianta: Dulux Universal lesk 2880 hněď kaštanová 0,75 L
- Voděodolná
- Syntetická
- Vrchní barva
- Lesklý
- Vnitřní/venkovní
- 0,75 l
Pro nátěry kovu i dřeva v interiéru a i exteriéru. Vysoce odolný proti působení vody. Vynikající tvrdost a elasticita…
v 5 obchodech

Dulux Universal Lesk 8440 červenohnědá 0,75l ( )
- Voděodolná
- Syntetická
- Vrchní barva
- Lesklý
- Vnitřní/venkovní
- Ředění barvy ředidlem
Dulux Universal Lesk 8440 červenohnědá 0,75l Syntetická vrchní barva na dřevo i kov Použití: Universal lesk je syntetická…
v 7 obchodech