Vyjadřuje, kolik metrů čtverečních lze natřít jedním litrem barvy.
Voděodolné a bezzákladové barvy na kov
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Fest-b S2141 5 kg, 0155 antracit
od 756 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Alkyton Rust-Oleum Dupli-Color 750 ml černá
od 519 Kč
692 Kč/l- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
- 0,75 l
Kovářská barva na kov je antikorozní, alkyd-uretanová vrchní i základní barva v jednom. Vysoký obsah kovových pigmentů vytváří atraktivní, matný, drsný povrch s kovovými odlesky.
Detecha Superkov šedý mat 5 kg
od 1 166 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti vzniku koroze. Vytváří vysoký bariérový efekt proti trvalému…
Fest-b S2141 5 kg, 0280 hnědá
od 1 306 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Alkyton Žáruvzdorná 0,25 l, černá
od 270 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Produkt představuje žáruvzdornou barvu na bázi silikonem modifikované alkydové pryskyřice. Nátěr disponuje vysokou tepelnou odolností do 750 stupňů C, který esteticky upravuje tepelně namáhané…
Fest-b S2141 5 kg, 0101 světle šedá
od 1 379 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 12 kg, 0111 šedá
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 12 kg, 0845 cihlová
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
HAMMERITE přímo na rez, hladký modrý
od 399 Kč
570 Kč/l- 0,7 l
Specifikace Produtu: Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, tmavě hnědá
od 294 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
HAMMERITE přímo na rez, hladký žlutý
od 399 Kč
160 Kč/l- 2,5 l
Jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje jeho aktivní ochranu proti korozi až na 8 let.
Alkyton Žáruvzdorná 0,25 l, kovářská černá
od 299 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Produkt představuje žáruvzdornou barvu na bázi silikonem modifikované alkydové pryskyřice. Nátěr disponuje vysokou tepelnou odolností do 750 stupňů C, který esteticky upravuje tepelně namáhané…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, stříbrošedý
od 235 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Fest-b S2141 2,5 kg, 0111 šedá
od 690 Kč
- 2,5 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Alkyton Kovářská barva 2,5 l černá matná
od 1 420 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Kovářskou černou barvu Alkyton o objemu 2,5 l využijete na zrezlé i nové kovy, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, …
Fest-b S2141 12 kg, 0101 světle šedá
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, černý
od 245 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Fest-b S2141 5 kg, 0111 šedá
od 1 379 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 12 kg, 0280 hnědá
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, šedý
od 399 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Fest-b 2v1 na střechy S2141 0,8 kg, 0155 antracit
od 260 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- Ochrana proti UV záření
Fest-b 2v1 na střechy S2141 je samozákladující antikorozní barva s obsahem grafitu, která je určena především pro jednovrstvé venkovní ochranné nátěry. Tato barva je ideální pro použití na…
Rust Oleum Alkyton žáruvzdorná vypalovací barva 750 ml černá
od 590 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Kovářská černá je teplotě odolná barva na bázi silikonem modifikované alkydové pryskyřice. Nátěr žáruvzdornou barvou odolává běžně teplotám do 650°C a vydrží zatížení až do 750°C. Uplatní se…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, stříbrná
od 251 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Fest-b S2141 2,5 kg, 0280 hnědá
od 690 Kč
- 2,5 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
COLORLAK Protirez S2015 0,6 l, RAL 6005 zelená
od 249 Kč
415 Kč/l- 0,6 l
COLORLAK Protirez S2015 je syntetická jednovrstvá antikorozní polomatná barva k polomatným jednovrstvým – základním i vrchním nátěrům výrobků z oceli pro interiér a exteriér. Disponuje také…
Fest-b S2141 5 kg, 0840 červenohnědá
od 1 306 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, tmavě hnědá
od 246 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, dopravní červená
od 483 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva na kov Motip Alkyton nabízí všestranné využití pro různé druhy povrchů, včetně kovu, dřeva a betonu. Je dostupná v objemu 0,75 litru, s celkovou hmotností 1 kilogram, a v červeném odstínu. …
Austis Eternal na kovy 0,7 kg, červenohnědá
od 223 Kč
- Akrylátová
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy vodou
Eternal na kovy je vodou ředitelná, hedvábně matná, samozákladující nátěrová hmota k přímému použití na kovové podklady na bázi disperze modifikované akrylátové pryskyřice, speciálních…
Fest-b S2141 12 kg, 0840 červenohnědá
od 2 950 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, zelená
od 339 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, střední hnědá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, červenohnědá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Fest-b S2141 5 kg, 0845 cihlová
od 1 349 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 8017 tmavě hnědá
od 367 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, černá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Fest-b S2141 5 kg, 0540 zelená
od 1 379 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml, stříbrošedý
od 199 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
- Ochrana proti UV záření
Hammerite Přímo na rez kladívkový je jednosložková antikorozní barva určená k aplikaci na železné a ocelové povrchy. Díky své speciální formulaci se dá nanášet přímo na zkorodovaný kov, což…
Detecha Superkov Satin 2,5 kg, červenohnědý
od 719 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Superkov Satin je nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, šedá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, bílý
od 399 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Alkyton kladívkový efekt 250 ml, měděný
od 239 Kč
956 Kč/l- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
- 0,25 l
Kladívkový barevný email Alkyton o objemu 250 ml využijete na rez, kov, beton či dřevo v exteriéru. Natřete s ním například branky, vrata, ploty, okapy, ocelové konstrukce, houpačky, lavičky, …
Barvy a Laky Hostivař, a.s. Hostagrund Prim 3v1 S2177 600 ml antracitová
od 308 Kč
- Syntetická
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Antikorozní
Hostagrund Prim 3v1 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Ideální je pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové…
Dulux Komaprim Profi 3v1 4 l, RAL 7016 tmavošedá
od 1 473 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva s výborným antikorozním účinkem kombinujícím bariérový a inhibiční efekt. Spojuje funkce základu, mezinátěru i vrchního emailu. Barva je určená jak…
Hammerite Ultima 2,5 l, 9016 bílá lesk
od 418 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy vodou
- Antikorozní
Hammerite Ultima je vodou ředitelná barva na kovové povrchy. Nabízí dlouhodobou ochranu kovovým povrchům všech druhů. Může být použita přímo na rez. Bojuje s přírodními silami až 12 let. …
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, RAL 5010 enziánově modrý
od 483 Kč
- Venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Výrobce: Motip Barva: Modrá Hmotnost: 0,75 kilogramů Objem: 0,75 litrů Prostředí: Venkovní Stupeň lesku: Lesklý Ředění barvy: Ředidlem Barva na kov Motip Alkyton v hladkém lesklém provedení…
Fest-b S2141 5 kg, 0570 tmavě zelená
od 1 238 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, tmavě zelený
od 240 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
