Vyjadřuje, kolik metrů čtverečních lze natřít jedním litrem barvy.
Zelené a voděodolné barvy na kov
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Motip Alkyton hladký lesklý 0,75 l, rezedový zelený
od 380 Kč
Alkyton je antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na…
COLORLAK Protirez S2015 0,6 l, RAL 6005 zelená
od 249 Kč
415 Kč/l- 0,6 l
COLORLAK Protirez S2015 je syntetická jednovrstvá antikorozní polomatná barva k polomatným jednovrstvým – základním i vrchním nátěrům výrobků z oceli pro interiér a exteriér. Disponuje také…
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, zelená
od 339 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Fest-b S2141 5 kg, 0540 zelená
od 1 379 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Fest-b S2141 5 kg, 0570 tmavě zelená
od 1 238 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva Fest-b S2141 je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, zelený
od 775 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, tmavě zelený
od 240 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Barvy a laky Hostivař Hostagrund Prim S2177 0,6 l, zelená tmavá
od 308 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Hammerite Přímo na rez hladký 250 ml, zelený
od 170 Kč
680 Kč/l- 0,25 l
Hammerite přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, tmavě zelená
od 439 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Dulux Komaprim Profi 3v1 4 l, RAL 6005 tmavě zelená
od 1 450 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva s výborným antikorozním účinkem kombinujícím bariérový a inhibiční efekt. Spojuje funkce základu, mezinátěru i vrchního emailu. Barva je určená jak…
Alkyton hladký lesklý RAL 6018 zelenožlutá 750ml
od 483 Kč
644 Kč/l- 0,75 l
Alkyton hladký lesklý Nejpoužívanější a nejširší škála barev v odstínech dle vzorkovnice RAL (24 odstínů) Díky pružnosti a obsahu antikorozních pigmentů v barvě, je možné Alkyton používat: přímo…
Fest-b S2141 2,5 kg, 0540 zelená
od 665 Kč
- 2,5 kg
Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 700 ml, zelený
od 243 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Ředění barvy ředidlem
Barva na kov Hammerite je jednosložková, na vzduchu schnoucí, antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina). Barva je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. …
Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml, tmavě zelený
od 140 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Antikorozní
Produkt: Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml Výrobce: Hammerite Barva: Zelená Doba schnutí: 2 hodiny Druh nátěru: Základní barva Objem: 0,25 litru Stupeň lesku: Lesklý …
COLORLAK Synorex Extra S2003 3,5 l, C0599 bažina
od 1 250 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Základní barva
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Barva COLORLAK Synorex Extra S2003 je určena pro základní antikorozní nátěry oceli pod syntetické, olejové, nitrocelulózové, nitrokombinační a akrylátové vrchní nátěrové hmoty. Můžete jej využít…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 250 ml, zelená
od 179 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Matný
- Antikorozní
- Vydatnost 10 m²/l
Hammerite Přímo na rez kladívkový je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva určená na železné kovy jako je ocel, železo nebo litina. Tato barva se využívá pro nátěry v…
Dulux Komaprim Profi 3v1 4 l, RAL 6001 středně zelená
od 1 450 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva s výborným antikorozním účinkem kombinujícím bariérový a inhibiční efekt. Spojuje funkce základu, mezinátěru i vrchního emailu. Barva je určená jak…
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 6005 tmavě zelená
od 338 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Antikorozní
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Hammerite Přímo na rez sprej hladký 400 ml, tmavě zelená
od 209 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Antikorozní
- Voděodolná
Barva na kov je určena pro ochranu a dekoraci železných kovů, jako je ocel, železo a litina, v interiéru i exteriéru. Vyznačuje se schopností přímé aplikace na zkorodované povrchy bez nutnosti…
Hammerite Přímo na rez hladký 2,5 l, tmavě zelený
od 1 456 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Vrchní barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hammerite přímo na rez je jednosložková antikorozní barva na nátěr železných kovů. Vysoká konzistence umožňuje aplikaci silnějších vrstev a díky speciálnímu složení nevyžaduje důkladné očištění…
Hammerite přímo na rez hladký 0,7 l, zelená
od 244 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Lesklý
- Ředění barvy ředidlem
Hammerite přímo na rez je speciálně vyvinutý k aplikaci přímo na nový, starý nebo již natřený železný nebo ocelový exteriérový povrch bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu. …
Dulux Komaprim Profi 3v1 750 ml, RAL 6001 středně zelená
od 349 Kč
- Syntetická
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Pololesklý
- Ředění barvy ředidlem
Dulux Komaprim Profi 3v1 je syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou, vysokou elasticitou, dobrou krycí schopností a perfektním vzhledem. Spojuje funkce základu, mezinátěru i…
Hostagrund Prim S2177 2,5 l, 0530 zelená
od 1 322 Kč
- Vnitřní/venkovní
- Bezzákladová barva
- Polomatný
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
Hostagrund Prim S2177 je multifunkční základní i vrchní antikorozní pololesklá barva. Tato barva spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy. Je…
Hammerite Přímo na rez kladívkový 2,5 l, zelený
od 1 280 Kč
512 Kč/l- 2,5 l
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý…

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Saténová Lahvově Zelená Barva 3v1
- Zelená
- Doba schnutí 1 hodina
- Voděodolná
- 1 l
Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Lahvová saténová Zeleň RAL6007 3v1 ▶ OSVĚDČENÁ POLSKÁ ZNAČKA Vážení, naše výrobky…
Allegro.cz

FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0570 tmavě zelený, 800 g
- Voděodolná
- Bezzákladová barva
- Venkovní
- Ochrana proti UV záření
- Ředění barvy ředidlem
- Antikorozní
- 0,8 kg
- Zelená
Samozákladující antikorozní barva s grafitem CHARAKTERISTIKA A POUŽITÍ: Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním…
v 6 obchodech

Soldecol PUR SG 0,75 L RAL 6014
- Voděodolná
- Bezzákladová barva
- Vnitřní/venkovní
- Antikorozní
- Zelená
- 0,75 l
Samozákladující, dvousložková, polyuretanová 2K, pololesklá, antikorozní barva na kov pro venkovní a vnitřní nátěry…
Barvárna.cz

PSG kovářská patina 70.104 200 ml zelená
- Zelená
- Voděodolná
- Vnitřní/venkovní
- Ředění barvy ředidlem
- 0,2 l
70.104- Kovářská patina Vhodné použití je např. jako kovářská patina na kované brány, ploty, mříže, schodiště atd. Patina je…
KovoPolotovary.cz

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Polomatná Lahvově Zelená Barva 3v1
- Zelená
- Doba schnutí 1 hodina
- Voděodolná
Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Polomatná Zeleň RAL6007 3v1 ▶ OSVĚDČENÁ POLSKÁ ZNAČKA Vážení, naše výrobky jsou…
Allegro.cz

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Lesk Lahvově Zelená Barva 3v1
- Zelená
- Doba schnutí 1 hodina
- Voděodolná
Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Lesklá Zeleň RAL6007 3v1 ▶ OSVĚDČENÁ POLSKÁ ZNAČKA Vážení, naše výrobky jsou…
Allegro.cz

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Saténová Lahvově zelená barva 3v1
- Zelená
- Doba schnutí 1 hodina
- Voděodolná
- 1 l
Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Saténová Lahvově zelená barva 3v1 ▶ POLSKÝ VÝROBCE Vážení, naše výrobky jsou…
Allegro.cz

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Lesk Lahvově zelená barva
- Zelená
- Doba schnutí 1 hodina
- Voděodolná
Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Lesklá zeleň 3v1 ▶ POLSKÝ VÝROBCE Vážení, naše výrobky jsou barveny individuálně…
Allegro.cz

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Polomatná Lahvově zelená barva 3v1
- Zelená
- Doba schnutí 1 hodina
- Voděodolná
Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Polomatná zeleň 3v1 ▶ POLSKÝ VÝROBCE Vážení, naše výrobky jsou barveny…
Allegro.cz

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Lesk Zelená Pastelová 3v1
- Zelená
- Doba schnutí 1 hodina
- Voděodolná
Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Lesk Zelená Pastelová RAL6019 3v1 ▶ OSVĚDČENÁ POLSKÁ ZNAČKA Vážení, naše výrobky…
Allegro.cz

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Saténová Zelená Pastelová 3v1
- Zelená
- Doba schnutí 1 hodina
- Voděodolná
Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Saténová Zelená Pastelová RAL6019 3v1 ▶ OSVĚDČENÁ POLSKÁ ZNAČKA Vážení, naše…
Allegro.cz

Soldecol PUR SG 0,75 L RAL 6010
- Voděodolná
- Bezzákladová barva
- Vnitřní/venkovní
- Antikorozní
- Zelená
- 0,75 l
Samozákladující, dvousložková, polyuretanová 2K, pololesklá, antikorozní barva na kov pro venkovní a vnitřní nátěry…
Barvárna.cz

Soldecol PUR SG 0,75 L RAL 6027
- Voděodolná
- Bezzákladová barva
- Vnitřní/venkovní
- Antikorozní
- Zelená
- 0,75 l
Samozákladující, dvousložková, polyuretanová 2K, pololesklá, antikorozní barva na kov pro venkovní a vnitřní nátěry…
Barvárna.cz

HET MULTIMIX Soldecol PUR polyuretanová antikorozní barva na kov 2,5 l RAL 6003…
- Voděodolná
- Bezzákladová barva
- Vnitřní/venkovní
- Antikorozní
- Zelená
- 2,5 l
Samozákladující, dvousložková, polyuretanová 2K, pololesklá, antikorozní barva na kov v odstínu RAL 6003/ČSN 5450 pro…
Barvárna.cz

Soldecol PUR SG 2,5 L RAL 6004
- Voděodolná
- Bezzákladová barva
- Vnitřní/venkovní
- Antikorozní
- Zelená
- 2,5 l
Samozákladující, dvousložková, polyuretanová 2K, pololesklá, antikorozní barva na kov pro venkovní a vnitřní nátěry…
Barvárna.cz

Soldecol PUR SG 2,5 L RAL 6005
- Voděodolná
- Bezzákladová barva
- Vnitřní/venkovní
- Antikorozní
- Zelená
- 2,5 l
Samozákladující, dvousložková, polyuretanová 2K, pololesklá, antikorozní barva na kov pro venkovní a vnitřní nátěry…
Barvárna.cz

Colorlak Univerzal SU 2013 Varianta: Colorlak Univerzal SU 2013 - 5160 RAL 6024…
- Zelená
- 9 l
- Voděodolná
- Syntetická
- Vrchní barva
- Vnitřní/venkovní
- Ochrana proti UV záření
Univerzal SU 2013 je vhodná pro vrchní lesklé nátěry dřeva i kovů vystavených povětrnosti (ploty, okapy, dveře, okna,…
v 4 obchodech

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Lesk Zelená Trávová 3v1
- Zelená
- Doba schnutí 1 hodina
- Voděodolná
- 1 l
Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Lesk Zelená Trávová RAL6010 3v1 ▶ OSVĚDČENÁ POLSKÁ ZNAČKA Vážení, naše výrobky…
Allegro.cz

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Mat Zelená Pastelová 3v1
- Zelená
- Doba schnutí 1 hodina
- Voděodolná
Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Mat Zelená Pastelová RAL6019 3v1 ▶ OSVĚDČENÁ POLSKÁ ZNAČKA Vážení, naše výrobky…
Allegro.cz

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Satén Zelená Travnatá 3v1
- Zelená
- Doba schnutí 1 hodina
- Voděodolná
Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Satén Zelená Trávová RAL6010 3v1 ▶ OSVĚDČENÁ POLSKÁ ZNAČKA Vážení, naše výrobky…
Allegro.cz

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Polomatná Zelená Pastelová 3v1
- Zelená
- Doba schnutí 1 hodina
- Voděodolná
- 1 l
- Polomatný
Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Polomatná Zelená Pastelová RAL6019 3v1 ▶ OSVĚDČENÁ POLSKÁ ZNAČKA Vážení, naše…
Allegro.cz

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Saténová Zelená pastelová 3v1
- Zelená
- Doba schnutí 1 hodina
- Voděodolná
- 1 l
Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Saténová Zelená pastelová 3v1 ▶ POLSKÝ VÝROBCE Vážení, naše výrobky jsou barveny…
Allegro.cz

Barva pro radiátory Antikorozní Odolná 1L Polomatná zelená pastelová 3v1
- Zelená
- Doba schnutí 1 hodina
- Voděodolná
- 1 l
- Polomatný
Barva na radiátory Antikorozní Odolná 1L Polomatná zelená pastelová 3v1 ▶ POLSKÝ VÝROBCE Vážení, naše výrobky jsou barveny…
Allegro.cz