Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Levné stavebniny

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stavebniny Pattex One for All HT 1875422 440 g

Pattex One for All HT 1875422 440 g

12

od 133 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 0 ml

Extrémnmě silné montážní lepidlo na Flextec polymerové bázi s počáteční fixací až 350 kg/m².

od 133 Kč

v 35 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Mamut Glue Multi bílé

Den Braven Mamut Glue Multi bílé , 290 ml

41

od 133 Kč

  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml

Den Braven Mamut Glue Multi je moderní vysokopevnostní lepidlo na bázi MS polymerů s možností tmelení. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní, elastický spoj. Lepí a…

od 133 Kč

v 70 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Tekutý kov 50730DBX 24 ml

Den Braven Tekutý kov 50730DBX 24 ml

7

od 133 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Tekuté
  • 24 ml

Tekutý kov je rychletuhnoucí dvousložkové epoxidové lepidlo především na kovové materiály, ale také na pryže, kůže, plasty nebo dřevo. Po vytvrzení vytváří pevný spoj tmavě šedé barvy. Lze jej…

od 133 Kč

v 33 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Soudal PU 66A 250 g

Soudal PU 66A 250 g

19

od 134 Kč

536 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • 0,25 kg

Polyuretanové lepidlo, které se vyznačuje krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204). Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, vyznačuje se…

od 134 Kč

od 536 Kč/kg

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny HACO 0102 bílá

HACO 0102 bílá

18

od 135 Kč

  • Vanová
  • Plast
  • Šířka dvířek 198 mm
  • Výška dvířek 298 mm
  • Celková šířka 218 mm

Estetická a funkční dvířka je možné použít jako otevírací kryt různých stavebních otvorů, prostupů a šachet. Dvířka mají excentricky umístěný pant, který umožňuje maximální otevření dvířek. …

od 135 Kč

v 43 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Thermo Kleber 40140TH 750 ml

Den Braven Thermo Kleber 40140TH 750 ml

17

od 135 Kč

180 Kč/l
  • Trubičková
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • 750 ml

Tato jednosložková polyuretanová lepicí pěna je určená pro efektivní lepení izolantu na zdivo. Je vhodná i při vyplňování spár mezi tepelně izolačními deskami z materiálů EPS, XPS a z…

od 135 Kč

od 180 Kč/l

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven PU Profi klempířský tmel šedý 300 ml

Den Braven PU Profi klempířský tmel šedý 300 ml

6

od 135 Kč

  • Klempířský
  • Polyuretanový
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný

Den Braven je klempířský tmel, který je k dispozici v balení o velikosti 310 mililitrů. Jedná se o jednosložkový těsnicí spárovací tmel na bázi polyuretanu. Tento tmel vytvrzuje vulkanizací…

od 135 Kč

v 34 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Rigips RBI H2 2000 x 1250 x 12,5 mm

Rigips RBI H2 2000 x 1250 x 12,5 mm

2

od 136 Kč

  • Impregnované
  • Protipožární
  • Vysokopevnostní
  • Délka 200 cm
  • Šířka 125 cm

Impregnovaná sádrokartonová deska (zelená) RBI (H2). Desky jsou vhodné pro interiéry s vyšší relativní vlhkostí do 75 % (85 % po dobu kratší než 10 hodin, 100 % po dobu kratší než 2 hodiny)…

od 136 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex NXP Pro 70 870 ml

Den Braven Debbex NXP Pro 70 870 ml

4

od 136 Kč

156 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • Rychlomontážní
  • 870 ml

Den Braven Debbex NXP Pro 70 je profesionální jednosložková montážní a konstrukční polyuretanová pěna určená pro montáže okenních rámů, obložkových zárubní a parapetů. Disponuje extrémní…

od 136 Kč

od 156 Kč/l

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 40120STUD 500 ml

Den Braven 40120STUD 500 ml

2

od 137 Kč

274 Kč/l
  • Trubičková
  • Studnařská
  • 500 ml

Pěna je vhodná pro montáže a těsnění betonových studničních skruží, těsnění rozvodných, revizních a kontrolních šachet. Vykazuje silnou přilnavost k betonu a ostatním stavebním materiálům. …

od 137 Kč

od 274 Kč/l

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny GIACOMINI R88IY003 1/2"

GIACOMINI R88IY003 1/2"

4

od 137 Kč

  • Odvzdušňovací
  • Materiál mosaz
  • Zpětná klapka
  • 14 barů
  • Vnější závit 1/2"

Automatický odvzdušňovací ventil GIACOMINI R88IY003 je spolehlivým řešením pro odvádění vzduchu z topných a chladicích systémů nebo rozvodů sanitární vody. Díky své konstrukci efektivně…

od 137 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven MS UNIFIX na všechna tmelení a lepení bílý 290 ml

Den Braven MS UNIFIX na všechna tmelení a lepení bílý 290 ml

5

od 139 Kč

  • Konstrukční
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Bílá

Lepicí a těsnicí tmel na bázi MS polymerů, určený pro těsnění stavebních a konstrukčních spár. Ve stavebním a strojírenském průmyslu nebo v domácnosti či na zahradě, pro lepení vodotěsných spojů…

od 139 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Thermo Kleber 40221TH 750 ml

Den Braven Thermo Kleber 40221TH 750 ml

41

od 139 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 750 ml

Je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuté pro vysoce efektivní lepení a montáž izolačních systémů ETICS. Vhodné i při vyplňování spár mezi tepelně izolačními…

od 139 Kč

v 34 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven MS Unifix Clear

Den Braven MS Unifix Clear, 290 ml

4

od 140 Kč

  • Univerzální
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Průhledná

Den Braven MS Unifix Clear je jednosložkový lepicí a těsnicí tmel na bázi MS polymeru, který je vhodný pro široké spektrum použití v interiéru i exteriéru. Tento tmel je k dispozici v balení o…

od 140 Kč

v 33 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Geko G00669

Geko G00669

4

od 143 Kč

  • Ruční
  • Plast
  • Objem kartuše 850 ml
  • 600 g
  • Na maltu

Výtlačovací pistole Geko G00669 je určena pro aplikaci spárovacích hmot, silikonu, lepidel a dalších stavebních materiálů. Pistole je vyrobena z odolného plastu, což zajišťuje dlouhou životnost…

od 143 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Mamut Glue Multi černý 290 ml

Den Braven Mamut Glue Multi černý 290 ml

4

od 143 Kč

  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml
  • Minimální teplotní odolnost -40 °C

Výrobek typu „All-in-One“ na tmelení stavebních a technických spár. Lze také použít jako lepidlo. Lepí a tmelí v jednom pracovním kroku, vodotěsný, mrazuvzdorný, odolný UV záření, trvale pružný, …

od 143 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Illbruck CT 600 500 ml

Illbruck CT 600 500 ml

28

od 143 Kč

  • Univerzální
  • Ve spreji
  • 500 ml
  • 1 kg

Illbruck CT 600 je velmi pevné profesionální nestékavé kontaktní lepidlo ve spreji na plošné lepení většiny materiálů. Je ideální pro extrémně rychlou fixaci různých typu izolačních fólií a…

od 143 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Ceresit WhiteTeq pistolová 750 mlPokles ceny

Ceresit WhiteTeq pistolová 750 ml

34

od 144 Kč

192 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • 750 ml

Ceresit WhiteTeq je PU pěna s charakteristickou ledově bílou barvou, vynikající strukturou a vysokou odolnost vůči UV záření. Vytvrzená pěna vyniká vysokou tepelnou vodivostí (až do 0,032 W/mK)…

od 144 Kč

od 192 Kč/l

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Pattex Repair Express 48 g

Pattex Repair Express 48 g

11

od 144 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Univerzální epoxidová opravná hmota k lepení koupelnového a kuchyňského příslušenství jako jsou držáky na ručníky, úchytky, věšáky, misky na mýdlo, držáky na mixéry, k rekonstrukci poškozených…

od 144 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB Classic 3553-52289 B1

ABB Classic 3553-52289 B1

12

od 144 Kč

  • Schodišťový
  • Dvojitý

Střídavý přepínač ABB Classic 3553-52289 B1 10 AX, 250 V AC s upevněním na šrouby. Šroubové svorky pro vodiče 1 - 2,5 mm2.

od 144 Kč

v 30 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny illbruck FM 355 880 ml

illbruck FM 355 880 ml

23

od 144 Kč

164 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • Zimní
  • 880 ml

FM355 je PUR pěna s inovovanou chemickou recepturou s vysokou vydatností, minimálním smrštěním a aplikovatelností po celý rok. FM355 je ideální pro utěsnění připojovací spáry oken a dveří a…

od 144 Kč

od 164 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny T-LED 052302

T-LED 052302

7

od 145 Kč

  • Ochrana proti přetížení
  • Ochrana proti zkratu
  • Tepelná pojistka
  • Výstupní napětí 12 V
  • Stupeň krytí IP20

Zdroj T-Led LED PLCS 052302 pro LED pásky (trafo) je opatřen tepelnou pojistkou proti zkratu (po odstranění zkratu je opět plně funkční), pojistkou proti přetížení. Určený pro vnitřní použití. …

od 145 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Thermo Kleber Wood 40221WT 750 ml

Den Braven Thermo Kleber Wood 40221WT 750 ml

5

od 147 Kč

196 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • Rychlomontážní
  • 750 ml

Montážní pěna Den Braven Thermo Kleber Wood 40221WT 750 ml je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuté pro požadavek lepení polystyrenu (EPS, EPS-P, XPS aj.) k…

od 147 Kč

od 196 Kč/l

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Loctite 243

Loctite 243, 5 ml

40

od 148 Kč

  • Upevnění ložisek
  • V tubě
  • 5 ml

Loctite 243 je určen pro zajišťování a utěsňování závitových spojů, které mají být demontovatelné běžným ručním nářadím. Produkt vytvrzuje bez přístupu vzduchu ve spáře mezi lepenými kovovými…

od 148 Kč

v 37 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml černé

Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml černé

39

od 149 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…

od 149 Kč

v 82 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Schell Comfort 033000699 1/2" x 3/4"

Schell Comfort 033000699 1/2" x 3/4"

34

od 149 Kč

  • Pračkový
  • Rohový
  • Vnější závit 3/4"
  • Vnitřní závit 1/2"

Kvalitní armatura série Comfort značkového výrobce Schell jejíž funkčnost i design jsou podřízeny mezinárodním nárokům. Pro připojení pračkové nebo flexi hadice 3/4".

od 149 Kč

v 32 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Ceys 505431 3 g + 4 ml

Ceys 505431 3 g + 4 ml

16

od 149 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Ceys 505431 lepidlo na obtížné plasty je sekundové lepidlo, které díky imprimaci, která je součástí balení, je vhodné na lepení polypropylenu, polyethylenu a teflonu. Je vhodné také na lepení…

od 149 Kč

v 44 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Thermo Kleber Roof 40221RF 750 ml

Den Braven Thermo Kleber Roof 40221RF 750 ml

2

od 149 Kč

  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš
  • 750 ml

Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuto pro požadavek lepení lehkých, tepelně izolačních materiálů z expandovaného (EPS) a extrudovaného (XPS) polystyrenu. Výborné…

od 149 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Ceys 505414 125 ml

Ceys 505414 125 ml

14

od 149 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 125 ml

Total tech transparent je unikátní univerzální lepidlo, které lepí a tmelí. Bezrozpouštědlový, bezvodý, přetíratelný, inertní, odolný a pružný materiál. Nestékavá pasta, vulkanizující vzdušnou…

od 149 Kč

v 35 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Severochema Isopropanol

Severochema Isopropanol, 1 l

55

od 149 Kč

  • Balení ředidla lahev
  • 1 l

Severochema Isopropanol je čisticí a odmašťovací prostředek vhodný pro optiku, tištěné spoje, elektrické kontakty, skleněné plochy. Je to také rozpouštědlo pro oleje, gumu, pryskyřice, lepidla, …

od 149 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml šedé

Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml šedé

26

od 149 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml

Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…

od 149 Kč

v 48 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny EMOS P5508

EMOS P5508

57

od 149 Kč

  • Analogové
  • Do zásuvky
  • Maximální zátěž 3680 W
  • 16 A
  • Stupeň krytí IP44

Mechanická spínací zásuvka EMOS P5508 s 24hodinovým cyklem. Minimální nastavitelný časový úsek je 30 minut. Krytí IP44 umožňuje použití mechanické spínací zásuvky ve venkovních prostorech. …

od 149 Kč

v 39 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Eleman 1003164

Eleman 1003164

5

od 149 Kč

  • Jednopólový
  • Svorkovnice
  • Minimální průřez vodiče 2,5 mm²
  • Maximální průřez vodiče 25 mm²
  • 1000 V

Blok pro rozdělení fází (rozbočovací svorka) 1003164 je od výrobce Eleman. Jmenovitý proud bloku je 101 A a jmenovité napětí 1000 V. Blok má šedou barvu a je určen k montáži na DIN lištu. Stupeň…

od 149 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB 3559-A87345

ABB 3559-A87345

8

od 149 Kč

  • Dvoupólový
  • 10 A
  • Stupeň krytí IP20
  • Šířka 70,8 mm
  • Výška 27,3 mm

ABB dvojité tlačítko 3559-A87345 je spínací mechanismus, přístroj dvojklapkového ovladače, určený pro dělený kryt. Nabízí snadné připojení pomocí bezšroubových svorek a možnost kombinace s…

od 149 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Eleman 1003165 modrá

Eleman 1003165 modrá

2

od 149 Kč

  • Jednopólový
  • Svorkovnice
  • Minimální průřez vodiče 10 mm²
  • Maximální průřez vodiče 25 mm²
  • 1000 V

Svorka Eleman 1003165 je praktickým řešením pro rozdělení fází v elektrických rozvodech. Tento jednopólový blok je navržen tak, aby efektivně šetřil místo v rozváděčích díky uspořádání svorek…

od 149 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB 3559-A07345

ABB 3559-A07345

9

od 150 Kč

  • Jednopólový
  • 10 A
  • Stupeň krytí IP20
  • Šířka 7,1 cm
  • Výška 7,1 cm

Přístroj přepínače ABB 3559-A07345 je kompaktní komponent, určený pro instalaci do stěny, který umožňuje spínání elektrických obvodů. Tento křížový přepínač je vhodný pro domácnosti i komerční…

od 150 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB Tango 5512A-2349

ABB Tango 5512A-2349, bílá

26

od 150 Kč

  • Typ E
  • Bílá

Dvojnásobná zásuvka ABB Tango 5512A-2349 je určen pro montáž do elektroinstalačních krabic o vnitřním průměru 68 mm. Při montáži do sádrokartonu použijte krabice KU68 LA, KI 68 L, KPM 64 s…

od 150 Kč

v 35 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Thermo Grafit žlutá 750 ml

Den Braven Thermo Grafit žlutá 750 ml

6

od 150 Kč

200 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • 750 ml

Lepidlo na šedý polystyren je jednosložková nízkoexpanzní polyuretanová pěna, speciálně vyvinuta pro požadavek lepení lehkých izolačních materiálů a dekorativních prvků z polystyrenu. Výsledná…

od 150 Kč

od 200 Kč/l

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex Mamut Glue Metal 51915DBX 290 ml

Den Braven Debbex Mamut Glue Metal 51915DBX 290 ml

1

od 150 Kč

  • Tekuté hřebíky
  • Voděodolné
  • Vícesložkové
  • Na kov
  • Kartuš

Den Braven MAMUT GLUE Metal 51915DBX 290 ml je vysokopevnostní lepidlo šedé barvy určené k lepení kovů a dalších pevných materiálů. Je vhodné pro průmyslové aplikace, ale své využití najde i v…

od 150 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Griffon Uni-100 na PVC 125 ml

Griffon Uni-100 na PVC 125 ml

72

od 151 Kč

  • Voděodolné
  • Na PVC
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 125 ml

Profesionální lepidlo pro PVC potrubí a fitinky. Lepidlo nabízí jednoduché vytvoření spojů i v případě větších průměrů potrubí, vyšší bezpečnost díky vynikající schopnosti překrytí štěrbin a…

od 151 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie