Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Sada vrtáků

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Vrták Vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 2,5 L-57 L1-30, HSS, EXTOL PREMIUM

Vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 2,5 L-57 L1-30, HSS, EXTOL PREMIUM

  • Průměr 2,5 mm
  • Sada

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 2,5mm Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí…

od 3 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Vrták 00763332 Sada vrtáků do kovu HSS CZ002 7dílná 7-SET CZ 002 Narex

00763332 Sada vrtáků do kovu HSS CZ002 7dílná 7-SET CZ 002 Narex

  • Sada
  • Určení vrtáku kov
  • Počet kusů 7

od 399 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Fix na dřevo, kov, plast bílý RICHMANN 1 ks

Fix na dřevo, kov, plast bílý RICHMANN 1 ks

1
  • Sada

MARKER POPISOVAČ TENKÝ, PŘESNÝ, PERMANENTNÍ, VODĚODOLNÝ 1 MM BÍLÝ RICHMANN C0145 ⭐ PERMANENTNÍ STAVEBNÍ MARKER 1 mm – BÍLÝ…

od 11 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Multifunkční zařízení EH Excellent Houseware 110735

Multifunkční zařízení EH Excellent Houseware 110735

  • Určení vrtáku kov
  • Sada
  • Průměr 255 mm

Nerezová mísa se sadou struhadel, O 27 cm Výrobce: EH Excellent Houseware Nerezová miska se sadou struhadla, Ø 27 cm.…

od 459 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Vrták STAVTOOL Sada záhlubníků do dřeva 90°, 3 díly | blistrový obal

STAVTOOL Sada záhlubníků do dřeva 90°, 3 díly | blistrový obal

  • Sada
  • Záhlubník

P11144 Sada záhlubníků 3 ks 90° – kvalitní sada kuželových záhlubníků pro precizní zahlubování otvorů do dřeva, plastu a…

od 109 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Vrták do kovu kobaltový HSS-CO Ø 3,2 mm, STALCO

Vrták do kovu kobaltový HSS-CO Ø 3,2 mm, STALCO

  • Sada
  • Určení vrtáku kov
  • Spirálový
  • Průměr 3,2 mm
  • Délka vrtáku 150 mm

Spirálové kobaltové vrtáky do kovu STALCO představují vysoce odolné řezné nástroje vyvinuté pro nejnáročnější vrtací…

od 38 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Berge M35 HSS 5% Co CM-0801240 4 mm 10 ks

Berge M35 HSS 5% Co CM-0801240 4 mm 10 ks

1
  • Sada
  • Určení vrtáku kov
  • Průměr 4 mm

Sada 10 ks kobaltových vrtáků M35 HSS 5% - 4mm Sada 10x kobaltových vrtáků M35 HSS 5% Co 4mm – ideální vrtáky do kovu, které…

od 50 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Milwaukee HSS-G 4932430328ks 2 mm x 86 mm 1 ks

Milwaukee HSS-G 4932430328ks 2 mm x 86 mm 1 ks

  • Spirálový
  • Průměr 2 mm
  • Sada
  • Pracovní délka 56 mm

Dlouhý vrták do kovu Milwaukee 2,0x86mm z vysoce kvalitní rychořezné oceli HSS-G. Nejlépe se hodí pro vrtání hlubokých…

od 115 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Vrták VEVOR Vrták na sucho M16 2,5CM pro efektivní vrtání

VEVOR Vrták na sucho M16 2,5CM pro efektivní vrtání

  • Průměr 25 mm
  • Sada
  • Diamantový
  • Jádrový
  • Závit

Vrták pro vrtání za sucha o průměru 1 palce Tento profesionální vrták má vrták a řezné zuby vyrobené metodou…

od 726 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Sada příborů Ambition Siena 72 ks.

Sada příborů Ambition Siena 72 ks.

  • Určení vrtáku kov
  • Sada

AMBITION Sada příborů Siena 72-dílná v kufříku 43402 Složení kompletu: 12 x polévková lžíce 19,6 cm 12 x stolní vidlička…

od 2 179 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Vrták IMBUSOVÉ KLÍČE SADA. KS 9 1.5-10 mm PROLINE - 48309

IMBUSOVÉ KLÍČE SADA. KS 9 1.5-10 mm PROLINE - 48309

  • Sada

IMBUSOVÉ KLÍČE SADA. KS9 1.5-10MM CV PROLINE Šestihranné klíče HEX CrV 9 dílů 1,5-10 mm Proline 48309 Šestihranné klíče HEX…

od 91 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Rennsteig Vytahovák na roztržené šrouby 470 001 3 M3-M6 50 mm

Rennsteig Vytahovák na roztržené šrouby 470 001 3 M3-M6 50 mm

  • Určení vrtáku zalomené šrouby
  • Spirálový
  • Sada

Vytahovák na roztržené šrouby M3-M6 č. katalogové číslo 470 001 3 - německého výrobce firmy RENNSTEIG Vytahovák šroubů…

od 36 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Vrták DEWALT Vrták do kovu Extreme HSS-G 3,5 × 70mm

DEWALT Vrták do kovu Extreme HSS-G 3,5 × 70mm

  • Sada
  • Určení vrtáku kov
  • Průměr 3,5 mm
  • Pracovní délka 39 mm
  • Délka vrtáku 39 mm

Pevná úložná kazeta pro vrtáky a šroubovací nástavce odolná náročným podmínkám na staveništi Vrtáky do kovu EXTREME 2™…

od 40 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 3,0 L-65 L1-33, HSS, EXTOL PREMIUM

Vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 3,0 L-65 L1-33, HSS, EXTOL PREMIUM

1
  • Průměr 3 mm
  • Sada

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 3,0mm Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí…

od 6 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Vrták EXTOL PREMIUM vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 4,0mm

EXTOL PREMIUM vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 4,0mm

1
  • Průměr 4 mm
  • Sada

EXTOL PREMIUM · HSS · Ø 4,0 MM · BALENÍ 10 KS Vrták do kovu HSS EXTOL PREMIUM Ø 4,0 mm — balení 10 ks Vrtáte pravidelně do…

od 9 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 5,0 L-86 L1-52, HSS, EXTOL PREMIUM

Vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 5,0 L-86 L1-52, HSS, EXTOL PREMIUM

1
  • Průměr 5 mm
  • Sada

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 5,0mm Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí…

od 13 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 6,0 L-93 L1-57, HSS, EXTOL PREMIUM

Vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 6,0 L-93 L1-57, HSS, EXTOL PREMIUM

  • Průměr 6 mm
  • Sada
  • Počet kusů 10

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 6,0mm Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí…

od 18 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 7,0 L-109 L1-69, HSS, EXTOL PREMIUM

Vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 7,0 L-109 L1-69, HSS, EXTOL PREMIUM

  • Průměr 7 mm
  • Sada

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 7,0mm Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí…

od 21 Kč

v 37 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 8,0 L-117 L1-75, HSS, EXTOL PREMIUM

Vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 8,0 L-117 L1-75, HSS, EXTOL PREMIUM

  • Průměr 8 mm
  • Sada

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 8,0mm Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí…

od 31 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Vrták EXTOL PREMIUM vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 3,2mm

EXTOL PREMIUM vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 3,2mm

2
  • Průměr 3,2 mm
  • Sada

EXTOL PREMIUM · HSS · O 3,2 MM · DIN 338 · 10 KS Vrták do kovu HSS O 3,2 mm — balení 10 ks Vrtáte do plechu, ocelového…

od 44 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Vrták 00763360 Sada vrtáků do kovu HSS CZ002 25dílná Narex

00763360 Sada vrtáků do kovu HSS CZ002 25dílná Narex

  • Sada
  • Určení vrtáku kov
  • Spirálový

od 2 206 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Závitník jemný M4 x 0,5 sada 2 kusů

Závitník jemný M4 x 0,5 sada 2 kusů

  • Sada

Jemný závitník M4 x 0,5, sada 2 kusů č. artiklu: c9071 KOMPLET ZÁVITNÍKŮ S JEMNÝM ZÁVITEM - velikost: M4 x 0,5 - DIN 2181 -…

od 39 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Vrták RUKO Sada vrtáků 1-10mm po 0,1mm HSS-G 91d Co5

RUKO Sada vrtáků 1-10mm po 0,1mm HSS-G 91d Co5

  • Sada
  • Určení vrtáku kov
  • Spirálový

Velká sada vrtáků Ruko 215223 HSS-G Co5, 91 vrtáků od 1mm do 10mm po 0,1mm, pro vrtání ocele Velká sada vrtáků Ruko 215223…

od 5 626 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Vrták DEDRA Akumulátorová mini bruska DED7940Z1 3,6V

DEDRA Akumulátorová mini bruska DED7940Z1 3,6V

  • Sada

AKUMULÁTOROVÁ MINI BRUSKA 3.6V, USB DEDRA DED7940Z1 Akumulátorová mini bruska DED7940Z1 je jedním z oblíbených nástrojů,…

od 644 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Sada pro závitování Energy NE00797

Sada pro závitování Energy NE00797

  • Sada

RENOMOVANÁ ZNAČKA ENERGY CENĚNÁ ZNAČKA MEZI MECHANIKY Opravné závity + závitníky M8x1.25 25 Ks Obsah: - vrták - závitník -…

od 213 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Sada kartáčů Makita D-65729

Sada kartáčů Makita D-65729

  • Sada

MAKITA D-65729 sada rotačních kartáčů do vrtačky, 4-dílná Makita upevnění 1/4" stopka Průměr kartáče: 63, 75, 100…

od 121 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Skříňka na vrtáky o průměru 1/16" až 1/2", 3dílná, skládací, ocelová

Skříňka na vrtáky o průměru 1/16" až 1/2", 3dílná, skládací, ocelová

  • Sada
  • Počet kusů 3

Zásobník vrtáků VEVOR: organizace spojená s výkonem! Náš zásobník na vrtáky nabízí místo pro vrtáky různých velikostí, od…

od 3 961 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Vrták Wolfcraft 3,5 mm do dřeva s fazetou a zahlubovačem

Vrták Wolfcraft 3,5 mm do dřeva s fazetou a zahlubovačem

1
  • Určení vrtáku dřevo
  • Sada
  • CYL

WOLFCRAFT VRTÁK SE ZÁHLUBNÍKEM 3,5-9,5 MM STANDARDNÍ VYBAVENÍ: 1 vrták s zahlubovačem 1 imbusový klíč, vel 2,5 VLASTNOSTI…

od 115 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Makita - 5dílná sada vrtáků D-23759

Makita - 5dílná sada vrtáků D-23759

  • Sada

Sada vrtáků do kovu/dřeva/zdiva 5;6/5;6/6mm, stopka HEX 1/4", 5ks MAKITA D-23759 je praktická sada vrtacích bitů o velikosti…

od 150 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Vrták DeWALT Sada rázových bitů T25 25 Ks. DT70558T

DeWALT Sada rázových bitů T25 25 Ks. DT70558T

2
  • Počet kusů 25
  • Průměr 25 mm
  • Sada

DeWALT Šroubovací nástavce T25 FLEXTORQ 25 mm (malá kazeta pro hromadné skladování dílů) (25 ks ) -> DT70558T-QZ TOUGHCASE+:…

od 158 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Vrták List do lupénkové pily na kov S, 130 mm, spirála, 5 ks

List do lupénkové pily na kov S, 130 mm, spirála, 5 ks

1
  • Sada
  • Určení vrtáku kov
  • Spirálový
  • Počet kusů 5

List do lupénkové pily na kov S, 130 mm, spirála, 5 ks EURO NÁŘADÍ náhradní list do lupénkové pily pro lupénkovou pilu kód:…

od 43 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Mořští živočichové 12 Ks

Mořští živočichové 12 Ks

  • Sada
  • Počet kusů 1

MOŘSKÁ ZVÍŘATA 12 KS Výrobce: MERKPOL Balení: FÓLIE EAN: 5900368346961 Přeneste oceánské hlubiny přímo do pokoje vašeho…

od 44 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Sada vrtáků na kov 13 ks HSS Sthor

Sada vrtáků na kov 13 ks HSS Sthor

1
  • Sada
  • Délka vrtáku 105 mm
  • Určení vrtáku kov

rychlořezná ocel hss, výbrušná šroubovice, široký rozsah průměrů, vhodné na kov i plast, dlouhá životnost. Sada vrtáků na…

od 46 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Vrták VAYOX IKV-212 UV Lampa proti hmyzu

VAYOX IKV-212 UV Lampa proti hmyzu

  • Sada

PAST NA KOMÁRY A MOUCHY UV LAMPA PROTI HMYZU VAYOX IKV-212 ✅ UV lampa s spektrem 365 nm pro lepší přilákání hmyzu ✅…

od 52 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Vrták FOTOKOUTEK REKVIZITY NA FOCENÍ SILVESTR SADA 20

FOTOKOUTEK REKVIZITY NA FOCENÍ SILVESTR SADA 20

  • Sada

FOTOBUDKA SILVESTR 20 DÍLŮ Fotobudka, foto doplňky. Vyrobeno z potištěného kartonu na tyčinkách. Kouzlo spočívá v…

od 52 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Vrták TVRZENÉ SKLO RYCHLÉ NA SAMSUNG M21 SADA 3ks

TVRZENÉ SKLO RYCHLÉ NA SAMSUNG M21 SADA 3ks

  • Sada
  • Určení vrtáku sklo a glazura

SADA 3 KUSŮ TVRZENÝCH SKEL - tloušťka 0,26 mm, - neuvěřitelně odolné vůči jakémukoli poškrábání, - tvrdost 9H – devětkrát…

55 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vrták Pinzety z nerezové oceli, 2 kusy.

Pinzety z nerezové oceli, 2 kusy.

  • Sada
  • Určení vrtáku kov

Kvalitní nerezové pinzety pro domácnost a drobné mechanické práce v řemesle a průmyslu.…

55 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vrták Vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 10,0 L-133 L1-87, HSS, EXTOL PREMIUM

Vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 10,0 L-133 L1-87, HSS, EXTOL PREMIUM

  • Průměr 10 mm
  • Sada

vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 10,0mm Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí…

od 54 Kč

v 30 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 4,2 L-75 L1-43, HSS, EXTOL PREMIUM

Vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 4,2 L-75 L1-43, HSS, EXTOL PREMIUM

  • Průměr 4,2 mm
  • Sada

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 4,2mm Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí…

od 63 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 12,0 L-151 L1-101, HSS, EXTOL PREMIUM

Vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 12,0 L-151 L1-101, HSS, EXTOL PREMIUM

  • Průměr 12 mm
  • Sada

vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 12,0mm Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí…

od 89 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Sada vrtáků SDS PLUS příklepové do betonu 4ks, 6-12 mm, SK (23902)

Sada vrtáků SDS PLUS příklepové do betonu 4ks, 6-12 mm, SK (23902)

1
  • Průměr 10 mm
  • Určení vrtáku beton
  • Vidiový
  • Sada

Vrtáky SDS PLUS příklepové do betonu 4ks EXTOL (23902)Tato sada vrtáků SDS PLUS obsahuje 4ks s průměry od 6mm do 12mm,…

od 107 Kč

v 43 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Sada vrtáků Extol Premium do kovu HSS 8,5 mm / 117 mm, 5 ks

Sada vrtáků Extol Premium do kovu HSS 8,5 mm / 117 mm, 5 ks

1
  • Délka vrtáku 117 mm
  • Určení vrtáku kov
  • Průměr 8,5 mm
  • Sada

Vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 8,5 L-117 L1-75, HSS, PREMIUM 8801085 EXTOL vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 8,5mm Vrtáky do kovu…

od 114 Kč

v 38 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Sada vrtáků do kovu HSS YT-4461 YATO 10 Ks.

Sada vrtáků do kovu HSS YT-4461 YATO 10 Ks.

  • Určení vrtáku kov
  • Sada

HSS VRTÁKY DO KOVU 1-10 MM 10 KS PRO OCEL A PLASTY YATO ⚙ TECHNICKÁ SPECIFIKACE Materiál: HSS 6542 Použití:…

od 178 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Vrtáky do dřeva, sada 5 ks Ř 6-14 x 600 mm Extol Craft 1157

Vrtáky do dřeva, sada 5 ks Ř 6-14 x 600 mm Extol Craft 1157

  • Sada

Vrtáky do dřeva, sada 5 ks Ř 6-14 x 600 mm Extol Craft 1157 Sada vrtáků do dřeva Extol Craft 1157 obsahuje 5 kusů vrtáků s…

od 369 Kč

v 42 obchodech

Porovnat ceny
Vrták EXTOL CRAFT vrtáky stupňovité, sada 3ks, O 4-12/1mm, O 4-20/2mm, O 4-32/2mm 20092

EXTOL CRAFT vrtáky stupňovité, sada 3ks, O 4-12/1mm, O 4-20/2mm, O 4-32/2mm 20092

1
  • Sada

Technické parametry:• info: doporučené otáčky pro ocel 500-1200 ot./min. nejlépe s chlazením• materiál: HSS• technické…

od 416 Kč

v 47 obchodech

Porovnat ceny
Vrták Stanley 1-11-916 100 kusů

Stanley 1-11-916 100 kusů

  • Určení vrtáku univerzální
  • Sada

STANLEY DLOUHÉ TRAPÉZOVÉ ČEPELE S OTVORY 1992, 100 kusů -> 1-11-916 Univerzální čepel pro řezání papíru, kartonu, kůže a…

od 279 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Vrták DeWalt Vrtáky DEWALT SADA VRTÁKŮ DO KOVU S 6HR Břity, 10 ks, 3-10 mm, ČERNÁ A ZLATÁ

DeWalt Vrtáky DEWALT SADA VRTÁKŮ DO KOVU S 6HR Břity, 10 ks, 3-10 mm, ČERNÁ A ZLATÁ

  • Spirálový
  • Sada

Dewalt DEWALT SADA ŠESTIHRANNÝCH VRTÁKŮ DO KOVU 10 ks 3-10 mm ČERNÁ A ZLATÁ – Spolehlivost a přesnost při každém vrtání.…

od 636 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Vrták DeWalt Elite sada vrtáků do kovu HSSE-E s kobaltem 1-10mm, 10dílná DT5935

DeWalt Elite sada vrtáků do kovu HSSE-E s kobaltem 1-10mm, 10dílná DT5935

  • Průměr 1,2 mm
  • Počet kusů 10
  • Sada
  • Určení vrtáku kov

Sada 10 kobaltových vrtáků do kovu EXTREME pro vysoce efektivní vrtání do kovů. Jsou opatřeny neklouzavou stopkou,…

od 888 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie