Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Bavlněná prostírání se šířkou nad 35 cm

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
prostírání Villeroy & Boch Petite Fleur prostírání na stůl 32 x 48 cm

Villeroy & Boch Petite Fleur prostírání na stůl 32 x 48 cm

1

od 270 Kč

  • Omyvatelné
  • Bavlna
  • Obdélník
  • Šířka 35 cm
  • Průměr 35 cm

Prostírání na stůl Villeroy & Boch Petite Fleur přináší eleganci a praktické použití do vaší jídelny. Vyrobeno z kombinace bavlny a polyesteru, zajišťuje odolnost a příjemný povrch. Produkt se…

od 270 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
prostírání Prostíraní bambusové 3970 30 x 40 cm přírodní

Prostíraní bambusové 3970 30 x 40 cm přírodní

25 Kč

  • Bavlna
  • Šířka 45 cm

Prostírání bambusové 3970 o rozměrech 30 x 40 cm je vyrobeno z přírodního materiálu bambusu. Tento druh prostírání přináší esteticky příjemný vzhled, který se hodí do různých stylů interiéru. …

25 Kč

Slevovar.cz

Zobrazit detail
prostírání Forbyt Cibulák 40 x 40 cm modré/bílé

Forbyt Cibulák 40 x 40 cm modré/bílé

od 72 Kč

  • Bavlna
  • Čtverec
  • Šířka 40 cm
  • Délka 40 cm
  • Počet kusů v balení 1 ks

Dekorační prostírání Forbyt Cibulák o rozměrech 40 x 40 cm se skvěle hodí k prostřenému ubrusu do vaší domácnosti. Nádherná modrá barva vynikne na každém podkladu. Prostírka je vyrobena z…

od 72 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
prostírání Villeroy & Boch Old Luxembourg 35 x 50 cm bílé/modré

Villeroy & Boch Old Luxembourg 35 x 50 cm bílé/modré

od 241 Kč

  • Omyvatelné
  • Bavlna
  • Obdélník
  • Šířka 35 cm
  • Délka 50 cm

Bavlněné prostírání ze série Old Luxembourg je od výrobce Villeroy & Boch. Prostírání zaujme pečlivým designem a kvalitním zpracováním. Prostírání má rozměry 35 x 50 cm a je s jemnými modrými…

od 241 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
prostírání Kela Pur 48 x 33 cm

Kela Pur 48 x 33 cm, zelené

2

19 Kč

4,75 Kč/ks
  • Bavlna
  • Obdélník
  • Šířka 48 cm
  • Délka 33 cm
  • Počet kusů v balení 4 ks

Prostírání Kela Pur zútulní vaši kuchyni, a navíc ochrání nábytek proti poškození, jídlu a pití. Prostírání vyrobeno ze 100% bavlny, lze prát v pračce na 40 °C.

19 Kč

4,75 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
prostírání Kähler Hammershoi látkové ubrousky 45 x 45 cm 4 ks Christmas

Kähler Hammershoi látkové ubrousky 45 x 45 cm 4 ks Christmas

od 995 Kč

  • Omyvatelné
  • Bavlna
  • Čtverec
  • Vánoční
  • Šířka 45 cm

Látkové ubrousky Kähler Hammershøi Christmas jsou součástí oblíbené vánoční kolekce značky Kähler. Tyto ubrousky přinášejí do vaší jídelny vánoční atmosféru díky jemným a elegantním vánočním…

od 995 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
prostírání Prostírání Tamina 45x30 cm bavlna karmínová

Prostírání Tamina 45x30 cm bavlna karmínová

  • Červená
  • Šířka 45 cm
  • Délka 30 cm
  • Počet kusů v balení 1
  • Obdélník
  • Bavlna

Prostírání Tamina 45x30 cm bavlna karmínová KELA Pro dobrou náladu u stolu: prostírání Tamina ze 100% bavlny, ve výrazném…

od 158 Kč
od 158 Kč/ks

v 12 obchodech

Porovnat ceny
prostírání Orion Servírovací ubrousky bavlna šedá 4 ks 45x45cm

Orion Servírovací ubrousky bavlna šedá 4 ks 45x45cm

  • Šedá
  • Bavlna
  • Šířka 45 cm
  • Délka 45 cm

Praktická sada bavlněných textilních ubrousků v neutrální šedé barvě pro každodenní stolování i slavnostní tabuli. Rozměr 45…

od 169 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
prostírání Weltbild Prostírání Květinová louka, 2 ks 635965

Weltbild Prostírání Květinová louka, 2 ks 635965

  • Bavlna
  • Šířka 50 cm

Magická květinová louka ve dvojitém balení. Prostírání "květinová louka" chrání a vyzdobí váš stůl v každém okamžiku.…

239 Kč

Velkykosik.cz

Zobrazit detail
prostírání Sada 4 prostírání - collection Kateřina Winterová

Sada 4 prostírání - collection Kateřina Winterová

  • Bílá
  • Šířka 44 cm
  • Délka 32 cm
  • Počet kusů v balení 4
  • Obdélník
  • Bavlna

Kvalitní bavlněné prostírání z kolekce Kateřiny Winterové by rozhodně nemělo chybět na žádném jídelním stole. Je vkusné a…

od 193 Kč
od 48 Kč/ks

v 4 obchodech

Porovnat ceny
prostírání Kulaté bavlněné prostírání VidaXL 133851 38 cm, tmavě modré, 6 ks

Kulaté bavlněné prostírání VidaXL 133851 38 cm, tmavě modré, 6 ks

  • Modrá
  • Šířka 38 cm
  • Délka 38 cm
  • Kruh
  • Bavlna
  • Průměr 38 cm
  • Počet kusů v balení 6

vidaXL Prostírání 6 ks námořnické-modré 38 cm bavlněné kulaté vidaXL Naše ručně tkané prostírání vytvoří ve vaší kuchyně…

od 946 Kč
od 158 Kč/ks

v 6 obchodech

Porovnat ceny
prostírání Tmavě šedé prostírání z juty Södahl, ø 35 cm ID_1373901

Tmavě šedé prostírání z juty Södahl, ø 35 cm ID_1373901

  • Průměr 35 cm
  • Šířka 35 cm
  • Bavlna

Bije vaše stylové srdce pro pro přírodní materiály ? Designérům značky Södahl také a velmi hlasitě. Přesvědčte se o tom s…

od 249 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
prostírání Prostírání kulatý bavlna 38 x 38 cm

Prostírání kulatý bavlna 38 x 38 cm

  • Hnědá
  • Šířka 38 cm
  • Délka 38 cm
  • Kruh
  • Průměr 38 cm
  • Bavlna

Prostírání 6 ks přírodní 38 cm kulaté juta a bavlna Hnědá 133855 Naše ručně tkané prostírání zapůsobí ve vaší kuchyni jako…

od 787 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
prostírání MADAM STOLTZ Bavlněný ubrousek Blue Fishes – set 4 ks

MADAM STOLTZ Bavlněný ubrousek Blue Fishes – set 4 ks

  • Modrá
  • Šířka 35 cm
  • Délka 35 cm
  • Bavlna

Není nic krásnějšího než prostřený stůl doplněný ladícími látkovými ubrousky. Motiv ryb navozuje myšlenky na moře, slunce a…

799 Kč

Bellarose.cz

Zobrazit detail
prostírání Sander Prostírání Breeze, 35 x 50 cm, brown 65864-08

Sander Prostírání Breeze, 35 x 50 cm, brown 65864-08

  • Bavlna
  • Šířka 35 cm
  • Délka 50 cm

Jednobarevné prostírání s žebrovaným designem Breeze německé značky Sander table+home bylo vyrobeno ze 100% bavlny v barvě…

175 Kč

Potten & Pannen - Staněk group, a.s.

Zobrazit detail
prostírání Prostírání kulatý bavlna 38 x 38 cm

Prostírání kulatý bavlna 38 x 38 cm

  • Šedá
  • Šířka 38 cm
  • Délka 38 cm
  • Kruh
  • Průměr 38 cm
  • Bavlna

vidaXL Prostírání 4 ks tmavě šedé 38 cm bavlněné kulaté vidaXL Naše ručně tkané prostírání vytvoří ve vaší kuchyně jedinečný…

od 622 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
prostírání Södahl Prostírání 33x48 sparkle maroon (2 ks)

Södahl Prostírání 33x48 sparkle maroon (2 ks)

  • Šířka 48 cm
  • Délka 33 cm
  • Bavlna

Södahl Prostírání 33x48 sparkle maroon (2 ks) je vyrobeno z 100% bavlny. Jeho rozměry jsou 33 cm na délku a 48 cm na šířku.…

539 Kč

DomaciDoplnky.cz

Zobrazit detail
prostírání Sander Prostírání Breeze, 35 x 50 cm, daiquiri green 65864-88

Sander Prostírání Breeze, 35 x 50 cm, daiquiri green 65864-88

  • Bavlna
  • Šířka 35 cm
  • Délka 50 cm

Jednobarevné prostírání s žebrovaným designem Breeze německé značky Sander table+home bylo vyrobeno ze 100% bavlny ve světle…

175 Kč

Potten & Pannen - Staněk group, a.s.

Zobrazit detail
prostírání Sander Prostírání Breeze, 35 x 50 cm, red 65864-01

Sander Prostírání Breeze, 35 x 50 cm, red 65864-01

  • Bavlna
  • Šířka 35 cm
  • Délka 50 cm

Jednobarevné prostírání s žebrovaným designem Breeze německé značky Sander table+home bylo vyrobeno ze 100% bavlny v barvě…

175 Kč

Potten & Pannen - Staněk group, a.s.

Zobrazit detail
prostírání Sander Damaškové prostírání Como, 35 x 50 cm, white 560064-30

Sander Damaškové prostírání Como, 35 x 50 cm, white 560064-30

  • Bavlna
  • Šířka 35 cm
  • Délka 50 cm

Krásné damaškové prostírání Como od značky Sander table+home v elegantní bílé barvě. Vysoce kvalitní žakárově tkaná bavlna –…

345 Kč

Potten & Pannen - Staněk group, a.s.

Zobrazit detail
prostírání Sander Běhoun na stůl Breeze, 50 x 140 cm, daiquiri green 65869-88

Sander Běhoun na stůl Breeze, 50 x 140 cm, daiquiri green 65869-88

  • Bavlna
  • Šířka 50 cm

Jednobarevný středový ubrus s žebrovaným designem Breeze německé značky Sander table+home byl vyroben ze 100% bavlny ve…

635 Kč

Potten & Pannen - Staněk group, a.s.

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie